PEOPLEicon

قیمت و خرید پیپل (کانستیتوشن) - PEOPLE

خرید ارز دیجیتال پیپل (کانستیتوشن) ConstitutionDAO

خرید ارز دیجیتال پیپل (کانستیتوشن) (PEOPLE) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت پیپل (کانستیتوشن) به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز پیپل (کانستیتوشن) بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش پیپل (کانستیتوشن) اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز پیپل (کانستیتوشن) هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت پیپل (کانستیتوشن) به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 PEOPLE = 5,262 IRT

PEOPLEicon

پیپل (کانستیتوشن)

خرید آسان پیپل (کانستیتوشن)
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت پیپل (کانستیتوشن)

اطلاعات بازار پیپل (کانستیتوشن)

حجم ۲۴ ساعته (PEOPLE) 124,962.1040
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 10,987.9831
تغییرات ۱ روزه +6.5 %
قیمت آخرین معامله 0.09182 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 5,546 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 4,717 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، پیپل (کانستیتوشن) می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

PEOPLEicon

PEOPLE

پیپل (کانستیتوشن)

تومان --

PEOPLEicon

PEOPLE

پیپل (کانستیتوشن)

قیمت دلاری

0.08789 USDT

قیمت تومانی

تومان 5,255

تغییرات 24 ساعت اخیر

6.500 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

در نوامبر 2021، گروهی از علاقه‌مندان به وب 3 به عنوان یک سازمان خودگردان غیرمتمرکز (دائو) با هدف خرید نسخه‌ای از قانون اساسی ایالات متحده در بازار حراجی ساتبیز Sotheby's) )گرد هم آمدند. تنها 13 نسخه فیزیکی اصلی از قانون اساسی ایالات متحده موجود است، به این معنی است که این مزایده جرقه یک رقابت بزرگ در یک مناقصه را برانگیخت. حتی با وجود اینکه این گروه توانست بیش از 40 میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری کند، اما در نهایت در مزایده شکست خورد و کن گریفین، مدیر میلیاردر صندوق سرمایه‌گذاری سیتادل (Citadel) از آن پیشی گرفت.

توکن پیپل ( PEOPLE ) ظاهراً از آن ارزهای دیجیتالی است که از بین نمی‌رود، حتی اگر هدفی که برای آن ساخته شده مدت‌هاست از بین رفته باشد. اما کانستیوتوشن دائو ( ConstitutionDAO ) چیست؟ ارز PEOPLE چه ارتباطی با کانستیوتوشن دائو دارد و برای چه مواردی استفاده می‌شود؟ پیش‌بینی‌ها از قیمت پیپل چیست؟ در ادامه به این مباحث خواهیم پرداخت.

پیپل (PEOPLE ) چیست؟

ارز پیپل

کانستیوتوشن دائو ConstitutionDAO ) ) سازنده توکن پیپل در تاریخ 11 نوامبر 2021 تشکیل شد، زمانی که گروهی از فعالان کریپتو برای جمع‌آوری سرمایه برای خرید نسخه اول قانون اساسی ایالات متحده که در 19 نوامبر از طریق خانه حراجی ساتبیز به حراج گذاشته شده بود، گرد هم آمدند.

این سازمان خودگردان غیرمتمرکز (دائو) بیش از 45 میلیون دلار ETH از بیش از 17000 اهداکننده جمع آوری کرده بود اما در نهایت در مزایده مغلوب کن گریفین، یک میلیاردر و مدیر صندوق سرمایه گذاری، شد.

چند روز بعد، دائو اعلام کرد که برنامه را تعطیل می‌کند و گفت که اهدا کنندگان می‌توانند مبالغ پرداختی خود را که با توکن پیپل ( PEOPLE ) پرداخت شده بود، در قالب اتر مجددا دریافت کنند.

تاریخچه پیدایش پیپل ( PEOPLE )

از زمانی که لازلو هانیچ ( Laszlo Hanyecz ) در سال 2010 دو پیتزا از پاپا جانز ( Papa John's) با استفاده از بیت کوین خرید، مردم از ارز دیجیتال برای خرید در دنیای واقعی استفاده کردند. در حالی که از نظر تئوری محدودیتی برای خرید و فروش با ارز مجازی وجود ندارد، یکی از جسورانه‌ترین تلاش‌ها برای استفاده از رمزارز در اواخر سال 2021 انجام شد.

ConstitutionDAO (سازمان خودگردان غیرمتمرکز کانستیوتوشن) زمانی تأسیس شد که مشخص شد بازار حراجی ساتبیز (Sotheby's) قرار است نسخه اصلی قانون اساسی ایالات متحده را در نوامبر 2021 به مزایده بگذارد. تنها 13 نسخه اصلی از سال 1787 از این سند در جهان باقی مانده است. این یک معامله بزرگ بود، به طوری که گروهی از علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال تصمیم گرفتند در تلاش برای جمع‌آوری سرمایه برای خرید سند پدران بنیان‌گذار به یکدیگر بپیوندند.

گروهی از افراد ازجمله برنامه‌نویس و توسعه‌دهنده بلاکچین جونا ارلیچ ( (Jonah Erlich تصمیم گرفتند یک دائو ( DAO ) برای جمع‌آوری سرمایه راه‌اندازی کنند، و توکن هایی به نام PEOPLE را بفروشند (که بعداً ارلیچ اعتراف کرد که باید به WTP تغییر نام پیدا می‌کرد، چراکه آنها متوجه شدند که مفهوم خرید، فروش و معامله مردم ( People ) به منظور جمع‌آوری پول برای خرید یک سند 200 ساله مناسب نیست.)

در فاصله حدود یک هفته، این دائو از طریق فروش سرمایه‌ای 47 میلیون دلاری (ETH) جمع‌آوری کرد که برای برنده شدن مزایده کافی بود، با این تفاوت که هزینه‌های مزایده و همچنین هزینه ذخیره‌سازی، بیمه و حمل سند در نظر گرفته نشده بود. در نهایت، یک فرد ناشناس که چیزی بیش از 43 میلیون دلار برای این مزایده پیشنهاد داده بود، برنده شد. بعدها مشخص شد که برنده، بنیان‌گذار صندوق پوششی، کن گریفین Ken Griffin))، مردی است که قبلاً رمزارزها را "عامل جهادی" در برابر دلار توصیف کرده بود. گریفین از آن زمان نظر خود را تغییر داد و در مارس 2022 گفت که رمزارز "یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای مالی در 15 سال اخیر" بوده است.

دائو پس از شکست خوردن در این مزایده، اعلام کرد که منحل خواهد شد و مردم می‌توانند پول خود را پس بگیرند.

با این حال، یک اتفاق عجیب رخ داد. DAO در وب‌سایت خود گفته: «پس از شکست در مزایده و پیروی از تیم برای پایان دادن به کار، می‌خواهیم به شما یادآوری کنیم که توکن‌ها هیچ کاربردی به جز تبدیل به اتر از طریق قرارداد هوشمند موجود در Juicebox با نسبت 1,000,000:1 ندارند. همان نسبتی که مبالغ اولیه برای خرید قانون اساسی اهدا شد. به تاریخ 24 مارس 2022، توکنPEOPLE همچنان در صرافی‌های ارز دیجیتال خرید و فروش می‌شود و گرچه قیمت آن در گذشته نه چندان دور بسیار بالاتر بود، اما از یک توکن مرده فاصله گرفته است.

تاریخچه قیمت PEOPLE

اکنون وقت آن است که نگاهی به تاریخچه قیمت پیپل بیندازیم. وقتی صحبت از ارز دیجیتال می‌شود، دانستن آنچه در گذشته اتفاق افتاده می‌تواند روشنگر باشد. مطمئناً، اگر بخواهیم قیمت ConstitutionDAO را پیش‌بینی کنیم، تاریخچه قیمت می‌تواند به ما کمک کند.

چیز غیرمعمول در مورد توکن PEOPLE این است که این رمزارز پس از شکست دائو در مزایده نسخه کپی قانون اساسی ایالات متحده، در بازار آزاد ظاهر شد. در حالی که مناقصه در 18 نوامبر به پایان رسید، در 19 نوامبر بود که برای اولین بار شاهد معامله توکن PEOPLE با قیمت 0.003798 دلار بودیم. با وجود اینکه در آن زمان اوضاع رو به پایان بود، اما قیمت پیپل در 27 نوامبر به 0.1693 دلار رسید. پس از آن یک اصلاح صعودی آغاز شد، اگرچه برخی افراد فکر می‌کردند که این بار کار پیپل تمام است، اما چیزی شبیه به ریکاوری اتفاق افتاد و در 23 دسامبر، علیرغم کاربرد نامعلوم این توکن قیمتش به رکورد تاریخی 0.1852 دلار رسید.

PEOPLE سال را با قیمت 0.1174 دلار به پایان رساند. سپس وارد رکورد شد و در 24 ژانویه نیز به قیمت 0.03084 دلار رسید. مسلماً قرار بود ارز دیجیتال PEOPLE به زندگی خود پایان دهد زیرا سرمایه‌گذاران سرمایه خود را پس گرفتند و از صحنه خارج شدند.

با این حال، این‌طور نشد و پیپل روند بازیابی خود را طی کرد و در 5 فوریه به 0.113 دلار رسید. در حالی که قیمت پیپل از آن زمان در حال کاهش بوده و بدترین آن پس از حمله روسیه به اوکراین در 24 فوریه، زمانی که به 0.04082 دلار کاهش یافت، اتفاق افتاده، اما این توکن از بین نرفته است. در ز PEOPLE در 24 مارس با قیمت 0.064 دلار معامله می‌شد و حدود 5.06 میلیارد از آن در گردش بود که کل عرضه آن را تشکیل می‌داد. شاید مهم‌تر از همه، پیپل دارای ارزش بازاری کمتر از 324 میلیون دلار بود که آن را به 164 امین ارز دیجیتال بزرگ بازار از این نظر تبدیل می‌کرد. این رقم برای اکثر ارزهای دیجیتال رقم بسیار خوبی است، چه رسد به توکنی که مفهومی را به یدک می‌کشد که دیگر از بین رفته است.

هدف از خلق پیپل PEOPLE ))

هدف از خلف پیپل خرید نسخه‌ای از قانون اساسی ایالات متحده در بازار حراجی ساتبیز Sotheby's) )در سال 2021 بود که توسط یک دائو ایجاد شد.

ارزش توکنPEOPLEچگونه تعیین می‌شود؟

با توجه به اینکه ارز PEOPLE دیگر هدف خاصی ندارد، فقط به این دلیل ارزش پیدا کرده که به بیان ساده، مردم می‌گویند که دارای ارزش است. به عبارتی، عرضه و تقاضا و خواست مردم باعث ارزشمند شدن آن می‌شود.

قابلیت ها و مزایای پیپل ( PEOPLE )

خرید ارز PEOPLe

در حال حاضر، ارز دیجیتال پیپل (PEOPLE ) هیچ کاربرد واضحی ندارد زیرا تیم موسس آن تصمیم گرفته است پروژه را ببندد و کیف پول چند امضایی خود را که سرمایه‌های جمع‌آوری‌شده را کنترل می‌کرد نیز سوزاند.

به این ترتیب، هیچ توکن پیپل دیگری را نمی‌توان ضرب کرد. اما دارندگان PEOPLE همیشه این شانس را خواهند داشت که 1,000,000 توکن PEOPLE را به 1 ETH تبدیل کنند.

بنیانگذاران کانستیوتوشن دائو چه کسانی هستند؟

کانستیوتوشن دائو ریشه واحدی نداشت، اما در عوض می‌توان آن را به‌عنوان تحولی در جنبش‌های جمع‌آوری سرمایه مردمی دانست که منجر به ظهور میم‌کوین‌هایی چون دوج‌کوین و شیبا اینو شد. کانستیوتوشن دائو بیش از 47 میلیون دلار سرمایه از بیش از 17000 سرمایه‌گذار تنها در عرض چند روز جمع‌آوری کرد. همچنین جرقه یک جنبش توییتری را زد که به ترویج این توکن دامن زد. کمک کنندگان اصلی کانستیوتوشن دائو برایان واگنی Brian Wagner )) و لیمینال وارمس Liminal Warmth ) ) بودند.

امنیت شبکه کانستیوتوشن دائو چگونه است؟

ConstitutionDAO یک سازمان غیرانتفاعی مرتبط با DAO's LLC بود که به طور قانونی متعلق به دو نفر از اعضای دائو بود.

پیش‌بینی قیمت پیپل

به هر روی، بیایید نگاهی به پیش‌بینی قیمت ConstitutionDAO بی اندازیم. در حالی که ممکن است سازمانی که در پشت این رمزارز قرار دارد از بین رفته باشد، این توکن همچنان زنده است، پس چه اتفاقی ممکن است برای آن بیفتد؟ به یاد داشته باشیم که پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال اغلب اشتباه است. همچنین، پیش‌بینی‌ها، مخصوصاً درازمدت‌ها، اغلب با استفاده از الگوریتمی انجام می‌شوند که هر لحظه می‌تواند تغییر کند.

وب‌سایت DigitalCoinPrice کمی خوش بین‌تر است و می‌گوید که ارز دیجیتال پیپل می‌تواند برای مدتی طولانی به کار خود ادامه دهد. طبق این وب‌سایت، توکن پیپل سال آینده به 0.0954 دلار و سال بعد از آن به 0.0969 دلار خواهد رسید. در سال 2025، پیش‌بینی می‌شود که قیمت از مرز 10 سنت عبور کند و قبل از افت به 0.12 دلار در سال بعد، به 0.13 دلار برسد. این وب‌سایت معتقد است قیمت PEPLE تا سال 2030 به 0.30 دلار خواهد رسید.

در همین حال، PricePrediction.net می‌گوید که این توکن می‌تواند در سال آینده از 10 سنت عبور کند و به 0.13 دلار برسد. در سال 2024 باید 0.20 دلار ارزش داشته باشد و برای سال 2025 0.28 دلار و در سال 2026 قیمت 0.41 دلاری داشته باشد. در سال 2027، ارزش آن باید 0.58 دلار و در سال 2028 0.86 دلار باشد، شاید با یک صعود شدید از 1 دلار عبور کند و در سال 2029 به 1.23 دلار برسد و دهه بعد را با 1.75 دلار شروع کند و در سال 2030 به 2.60 دلار برسد.

در نهایت، WalletInvestor پیش‌بینی واقع نگرانه‌تری برای PEOPLE دارد و می‌گوید که در مارس 2023، ارزش آن باید 0.0519 دلار باشد.

چه تعداد توکن پیپل در گردش است؟

از آنجایی که دائو نمی‌توانست نسخه‌ای از قانون اساسی را تحت مالکیت خود داشته باشد، مشارکت‌کنندگان آن مالکیت جزئی قانون اساسی را دریافت نمی‌کردند. در عوض، PEOPLE یک توکن حاکمیتی است که به صاحبانش حق رأی می‌داد که قانون اساسی کجا قرار گیرد، یعنی کدام موزه میزبان نسخه فیزیکی آن باشد.

خرید ارز دیجیتال پیپل

بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال برای خرید ارز پیپل ( PEOPLE ) در حال حاضر Binance، OKX، BingX، CoinTiger و CoinW هستند.

پیپل همچنین در صرافی‌های غیرمتمرکز Uniswap و 0x Protocol در دسترس است.

فروش ارز دیجیتال پیپل

شما می‌توانید ارز دیجیتال پیپل را در صرافی‌های مذکور به راحتی به فروش برسانید.

نحوه خرید توکن پیپل از صرافی تبدیل

شما می‌توانید ارز دیجیتال پیپل را از طریق صرافی تبدیل خرید کنید. پس از طی مراحل ثبت‌نام و انجام احراز هویت در تبدیل ابتدا باید مبلغ موردنظر‌تان را به حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال پیپل را بهصورت تومان یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش پیپل

معامله پیپل در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

انواع کیف پول پیپل ( PEOPLE )

PEOPLE یک توکن ERC20 است که بر روی بلاک چین اتریوم کار می‌کند و به آن اجازه می‌دهد تا در طیف گسترده‌ای از کیف پول‌ها از هر دو نوع سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ذخیره شود. شما می‌توانید ارز PEOPLE را پس از خرید در صرافی‌ موردنظر خود نیز ذخیره کنید، اما به منظور افزایش امنیت، ما کیف پول شخصی را به شما توصیه می‌کنیم.

در حال حاضر کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر نانو و ترزور و کیف پول‌های نرم‌افزاری تراست والت و اتمیک، از ارز پیپل پشتیبانی می‌کنند.

مزایای خرید و فروش توکن PEOPLE در صرافی تبدیل

خرید و فروش ارز دیجیتال در تبدیل مزیت‌های متعددی برای کاربران دارد؛ ازجمله اینکه تنوع ارزهای دیجیتال موجود در این صرافی بسیار زیاد است و شما می‌توانید از طریق بازار‌های تومانی و تتری به بازار‌های معاملاتی متنوعی دسترسی داشته باشید. همچنین میزان کارمزد در نظر گرفته شده برای معامله در این صرافی بر اساس سطوح کاربری متنوع و مناسب است.

آیا خرید پیپل بدون احراز هویت ممکن است؟

چنانچه ساکن ایران هستید، باید برای خرید ارز دیجیتال PEOPLE و فروش آن از طریق صرافی‌های ایرانی اقدام کنید. اولین شرط ورود به این صرافی‌ها هم ثبت‌نام و احراز هویت است.

آینده پیپل

معامله ارز PEOPLE

با توجه به کاربرد نداشتن ارز پیپل، مردم ممکن است به نفع یک ارز کاربردی دیگر از آن اجتناب کنند. این بدان معنا نیست که ارز دیجیتال پیپل نمی‌تواند رشد کند، همانطور که عدم کاربرد میم‌کوین‌هایی چون دوج‌کوین و شیبا اینو باعث نشده که از بین بروند. اما شاید خیلی زود است که بگوییم PEOPLE می‌تواند به یک میم کوی تبدیل شود.

در نهایت، قابل به ذکر است که کانستیوتوشن دائو هیچ وایت پیپری ندارد، که مطمئناً مسائلی را در مورد شفافیت توکن PEOPLE ایجاد می‌کند. مثل همیشه در بازار رمزارزها، منطقی است که صبور باشیم تا ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

قیمت امروز ارز دیجیتال پیپل 0.020682 دلار و حجم معاملات 24 ساعته آن 10 میلیون دلار است. رتبه کنونی توکن PEOPL در کوین مارکت کپ 166 و ارزش بازار فعلی آن حدود 104 میلیون دلار است. عرضه در گردش توکن پیپل بیش از 5 میلیارد واحد و حداکثر عرضه آن نیز تقریبا همین رقم است.

ConstitutionDAO با هدف جالبی ساخته شد و این هدف فوق العاده خاص بود. هنگامی که مزایده تمام شد، ظاهراً هیچ کاربردی برای این توکن وجود نداشت. بله، این توکن به ترید خود ادامه داده و عملکرد بسیار خوبی داشته است، اما بدون دخالت دائو، سخت است که بتوان آینده‌ای برای این پروژه متصور بود.

منابع:

constitutiondao.com
coinmarketcap.com
currency.com

سوالات متداول خرید پیپل (کانستیتوشن)

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید پیپل (کانستیتوشن)

از کجا می‌توانیم پیپل ( PEOPLE ) بخریم؟

شما می‌توانید ارز پیپل را از صرافی‌های بایننس، کوکوین، یونی سواپ و ... خریداری کنید. اما صرافی‌های خارجی، برای کاربران ایرانی خطر به همراه دارند، چراکه امکان مسدود شدن دارایی کاربران در آن‌ها بالا است. به همین دلیل، توصیه می‌شود از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از ۲۰۰ رمزارز مختلف ازجمله پیپل پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع پیپل ( PEOPLE ) چطور امکان پذیر است؟

شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق بخش خرید آسان ارز پیپل تبدیل، به خرید و فروش این ارز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش پیپل ( PEOPLE ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله پیپل در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ارز نروس نتورک را پیش بینی کنیم؟

می‌توانید از تحلیل شخصی خود استفاده کنید یا با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (@algotahlil)از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در صورت نیاز از دیگر کانال‌ها هم برای سیگنال گیری می‌توانید استفاده کنید.

ارز دیجیتال پیپل ( PEOPLE ) چگونه نگهداری می‌شود؟

شما می‌توانید ارز دیجیتال PEOPLE را در کیف پول تراست ولت، اتمیک، لجر و ترزور ذخیره‌سازی کنید.

آیا خرید پیپل ( PEOPLE ) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید ارز دیجیتال پیپل با توجه به این که تیم ناشناس آن پروژه را ظاهراً کنار گذاشته باید با احتیاط بسیاری زیادی انجام شود. قبل از هر چیز اول تحقیقات خودتان را انجام دهید.

آیا می‌توان پیپل ( PEOPLE ) را استخراج کرد؟

خیر، توکن پیپل قابلیت استخراج ندارد چرا که با استاندارد ERC20 ساخته شده است.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سهیل ا

44 روز قبل

3

دفعه پیش توی خرید و فروش ارز دیجیتال خیلی ضرر کردم چون احساسی و بدون دانش خرید و فروش می‌کردم این دفعه هم تکنیکال رو خوب یادگرفتم هم از کانال الگوریتم تحلیل تبدیل استفاده می‌کنم که کمک خوبیه برای تصمیم‌گیری برای خریدها

علی ج

44 روز قبل

4

عالیه که ارزهای خوب جدید رو زود اضافه می‌کنید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله