osmoicon

قیمت و خرید اوسموسیس - OSMO

خرید ارز دیجیتال اوسموسیس Osmosis

خرید ارز دیجیتال اوسموسیس (OSMO) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت اوسموسیس به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز اوسموسیس بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش اوسموسیس اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز اوسموسیس هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت اوسموسیس به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 OSMO = 36,378 IRT

osmoicon

اوسموسیس

خرید آسان اوسموسیس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت اوسموسیس

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، اوسموسیس می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

osmoicon

osmo

اوسموسیس

تومان --

osmoicon

osmo

اوسموسیس

قیمت دلاری

0.6038 USDT

قیمت تومانی

تومان 35,770

تغییرات 24 ساعت اخیر

-6.794 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
۷۷۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ازموسیس ( Osmosis ) نوعی بازارساز خودکار (AMM) است که به کاربران اجازه می‌دهد استخرهای نقدینگی جدید و منحصر‌به‌فرد بسازند که با رأی مشارکت‌کنندگانش کنترل و اداره می‌شود. ارز دیجیتال ازموسیس و توکن OSMO توکنی کاربردی و حاکمیتی است که برای رأی‌گیری، استیک‌کردن و فراهم‌کردن منابع استخر‌های نقدینگی این بازارساز خودکار استفاده می‌شود.

یکی از نوآوری‌های ازموسیس امکان استیک کردن Superfluid یا فراسیال است که در این فرایند کاربران می‌توانند ارز خود را استیک کرده و باعث امنیت شبکه شوند و درعین‌حال دارایی لازم برای استخرهای نقدینگی را هم تأمین کنند.

ازموسیس ( Osmosis )چیست؟

ارز ازموسیس

ازموسیس صرافی غیرمتمرکز (DEX) و یک پروتکل بازارساز خودکار (AMM) برای اکوسیستم Cosmos است. پروتکل صرافی غیرمتمرکز ازموسیس از قراردادهای هوشمند برای تعیین قیمت دارایی‌های دیجیتال استفاده می‌کند. این پروتکل با این کار از طریق روش نظیر به نظیر (P2P) ایجاد نقدینگی کرده و معامله بین کاربران را تسهیل می‌کند. این راهکار در صرافی‌های غیرمتمرکز، بازارسازی خودکار نامیده می‌شود.

در بازارسازی خودکار دارایی‌های رمزارزی افراد مختلف در یک استخر نقدینگی قرار می‌گیرند. توکن‌های مشارکت‌کننده در این استخرها کمک می‌کند نقدینگی به‌صورت غیرمتمرکز در صرافی جمع شود. این نقدینگی برای تسهیل انجام معاملات در صرافی مورداستفاده قرار می‌گیرد. مشارکت در استخرهای تأمین نقدینگی باعث می‌شود تأمین‌کنندگان نقدینگی یا LPها از طریق به‌دست‌آوردن کارمزد معاملات و توکن‌های جدید ضرب‌شده به‌عنوان پاداش کسب سود کنند.

یکی از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد بازارساز خودکار ازموسیس (Osmosis AMM) این است که به کاربران اجازه می‌دهد استخر نقدینگی خاص خود را بسازند یا یکی از استخرهای موجود را با پارامترها و ویژگی‌های مدنظر خود ایجاد کنند. ازآنجاکه ازموسیس بر روی شبکه Cosmos بنیان شده است، کاربران می‌توانند دارایی‌های بیش از ۴۷ زنجیره مختلف موجود روی شبکه Cosmos را به‌صورت بومی معامله کنند.

ازموسیس ( OSMO ) توکن بومی کاربردی و حاکمیتی شبکه Osmosis است. OSMO برای استیک کردن و امن نگه‌داشتن زنجیره ازموسیس مورداستفاده قرار می‌گیرد. ازآنجاکه OSMO ارز دیجیتالی با سازوکار اجماع اثبات سهام است، می‌تواند تورم پذیر باشد. در طی زمان توکن‌های جدیدی ضرب می‌شوند و وارد زنجیره گردش می‌شوند.

ارز دیجیتال ازموسیس ( OSMO ) در عین این که می‌تواند برای استیک کردن و تأمین امنیت شبکه استفاده شود، می‌تواند هم‌زمان برای تأمین دارایی‌های استخرهای نقدینگی هم مورداستفاده قرار گیرد و نقش‌آفرینی مؤثرتری داشته باشد و برای دارندگان خود سودآوری ایجاد کنند.

تاریخچه پیدایش ازموسیس ( Osmosis )

پروژه ازموسیس در ماه اکتبر سال ۲۰۲۰ از سوی تیم پروژه معرفی و در روز ۱۹ ژوئیه سال ۲۰۲۱ منتشر شد. توسعه‌دهندگان اصلی این پروژه سانی آگراوال، جاش لی و دو اوژهان بودند.

پروژه ازموسیس ( Osmosis ) اولین زنجیره مبتنی بر Cosmos بود که انتقال مبتنی بر پروتکل میان بلاک‌چینی IBC را همه‌گیر کرد. این پروتکل از چندین ماه پیش از آن در دسترس بود؛ اما تقاضای بسیار محدودی از سوی زنجیره‌های متصل‌به‌هم Cosmos برای استفاده از آن وجود داشت؛ بنابراین حجم انتقال‌های IBC بسیار کم و محدود بود. ازموسیس اولین بازارساز خودکار روی شبکه Cosmos بود و قابلیت معامله و کسب پاداش از طریق تأمین نقدینگی را به این شبکه افزود.

ازموسیس ( OSMO ) چگونه محبوب و معروف شد؟

یکی از حیاتی‌ترین اجزای هر اکوسیستم بلاک‌چینی که خواهان توسعه باشد وجود صرافی‌های غیرمتمرکز با بازارسازی خودکار است. اگر اتریوم UNISWAP و زنجیره هوشمند بایننس Pancakeswap را دارد، حالا شبکه Cosmos هم ازموسیس را به‌عنوان صرافی غیرمتمرکز نماینده خود دارد. به‌وجودآمدن ازموسیس با قابلیت‌های جالبی مانند استیک کردن و دریافت پاداش بابت تأمین نقدینگی استخرها باعث شد زنجیره‌های موجود روی شبکه Cosmos بتوانند راحت‌تر با هم تعامل کنند و توکن‌هایشان را با هم مبادله کنند. به همین دلیل و وجود پاداش و کسب درآمد در ازموسیس استقبال از این شبکه افزایش یافت و ارز ازموسیس ( OSMO )‌ به‌عنوان توکن کاربردی و حاکمیتی این شبکه بیش‌ازپیش خواهان و طرف‌دار پیدا کرد و تقاضا برای آن افزایش یافت.

هدف از خلق ازموسیس ( OSMO )

ازموسیس ( OSMO ) توکن اصلی کاربردی و حاکمیتی شبکه Osmosi‌ است و در این شبکه نقش مهمی را بازی می‌کند.

کاربردهای اصلی ارز OSMO در این شبکه عبارت است از:

 1. پاداش‌دهی: فراهم‌کردن نقدینگی از سوی کاربران در استخرهای ازموسیس باعث می‌شود پاداش خود را به‌صورت کارمزد معاملات و همچنین توکن‌های تازه ضرب شده OSMO بگیرند. همه پاداش‌ها با توکن ازموسیس پرداخت می‌شود و این توکن ارز دیجیتال کاربردی شبکه است.
 2. استیک کردن: کاربران می‌توانند ارز دیجیتال ازموسیس ( OSMO ) خود را استیک کنند و به‌عنوان پاداش یا سود استیک کردن خود توکن OSMO یا ایردراپ‌های دیگری را دریافت کنند و از این راه کسب سود کنند.
 3. حاکمیت: کاربران دارنده ارز دیجیتال ازموسیس ( OSMO )‌ در این شبکه حق رأی دارند و می‌توانند نظرات خود را به کرسی بنشانند. این کاربران می‌توانند در تصمیمات حاکمیتی این پروژه بر اساس تعداد توکن‌های OSMO که در اختیار دارند رأی دهند و مانند عضوی از هیئت‌مدیره در تصمیمات دخیل باشند.

ارزش ازموسیس چگونه تعیین می‌شود؟

عوامل متعددی می‌توانند بر تعیین ارزش ارز ازموسیس ( OSMO ) تأثیرگذار باشند برخی از این موارد را در زیر نام می‌بریم:

 • سازوکار بازار و میزان عرضه و تقاضا: اصلی‌ترین عامل تعیین‌کننده ارزهای دیجیتال بازار و سازوکار عرضه و تقاضا است. هرگاه تقاضا بر عرضه پیشی بگیرید قیمت ارز ازموسیس افزایش پیدا می‌کند و در صورت افزایش عرضه ممکن است قیمت این ارز کاهش یابد.
 • وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال: وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال و صعودی یا نزولی بودن آن می‌تواند بر روند نمودار ارزهای دیجیتال مختلف از جمله ارز ازموسیس ( OSMO )‌ اثرگذار باشد. احتمال صعودی‌شدن نمودار ازموسیس ( OSMO )‌ هنگامی که کلیت بازار ارزهای دیجیتال روند روبه‌رشدی دارد بیشتر است.
 • توسعه هرچه بیشتر ازموسیس و امکان ایجاد استخرهای نقدینگی برای ارزهای بیشتر: هرچه تعداد ارزهای بیشتری وارد صرافی غیرمتمرکز ازموسیس شوند قطعاً تقاضا برای ازموسیس هم ‌افزایش می‌یابد و قیمت این ارز بیشتر می‌شود.
 • رسانه‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی: داغ‌شدن این ارز دیجیتال در شبکه‌های اجتماعی و افزایش فعالیت جامعه کاربران این ارز هم می‌تواند در شناخت بیشتر از این ارز و افزایش تقاضا برای آن مؤثر باشد.

قابلیت ها و مزایای ازموسیس ( OSMO )

شبکه ازموسیس و ارز دیجیتال OSMO قابلیت‌ها و امکانات جالب و نوآورانه‌ای ایجاد کرده‌اند که می‌تواند باعث برجسته‌تر شدن این ارز شود. برخی از این قابلیت‌‌ها و مزایا عبارت‌اند از:

 1. بازارسازی خودکار میان زنجیره‌ای مبتنی بر IBC: پیش از به‌وجودآمدن Osmosis هیچ بازارساز خودکار خوبی که روی شبکه Cosmos کار کند وجود نداشت؛ یعنی شبکه Cosmos چیزی کم داشت. این شبکه، یک بازارساز خودکار میان زنجیره‌ای روی شبکه Cosmos ایجاد کرده است که ارزهای روی شبکه cosmos می‌توانند از طریق پروتکل میان بلاک‌چینی به هم تبدیل شوند. در آینده پروژه روی زنجیره‌های دیگری همچون ERC-20‌ و BEP-20‌ برای امکان ورود به این فرایند کار می‌کند.
 2. قابلیت شخصی‌سازی منحنی‌ها، کارمزدها و ویژگی‌های دیگر: بازارسازها معمولاً الگوریتم‌ها، کارمزدها و فرمول محاسبات ثابتی دارند. درصورتی‌که نیاز به تغییرات در این مدل‌ها باشد نیاز به تغییر زیرساخت وجود خواهد داشت. اما ازموسیس قابلیت تغییر کارمزدها و الگوریتم‌ها و ویژگی‌های دیگر را در خود دارد و باتوجه‌به شرایط موجود اداره‌کنندگان و مشارکت‌کنندگان می‌توانند به تغییر این گزینه‌ها رأی دهند و آن را تنظیم کنند.
 3. حاکمیت تأمین‌کنندگان نقدینگی:‌ در ازموسیس دارندگان ارز OSMO قابلیت رأی‌دهی و اعمال حاکمیت دارند. در واقع تأمین‌کنندگان نقدینگی استخرها خود حق رأی داشته و می‌توانند اعمال‌نظر کنند.
 4. استیک کردن فراسیال یا Superfluid: این قابلیت جدید به کاربران اجازه می‌دهد هم‌زمان که ارز دیجیتال خود را برای تأمین امنیت زنجیره بلاک‌چین با سازوکار اثبات سهام استیک می‌کنند بتوانند در استخرهای تأمین نقدینگی هم مشارکت کنند. با این کار هم امنیت شبکه حفظ می‌شود و هم با تأمین نقدینگی کاربران پاداش خود را دریافت می‌کنند و سود بیشتری کسب می‌کنند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال Osmosis چه کسانی هستند؟

خرید OSMO

جاش لی (Josh Lee) و سانی آگراول (Sunny Aggrawal) بنیان‌گذاران اصلی ازموسیس ( Osmosis ) بودند.

جاش لی اهل کشور کره جنوبی است. او تحصیلات خود را در دانشگاه اندرسون در ایندیانای ایالات متحده انجام داده است. او سابقه کاری و تجربه خوبی در شرکت‌های بلاک‌چینی مختلف دارد. از جمله این سوابق می‌توان مدیریت پروژه در شرکت Lunamint و کار به‌عنوان تحلیل‌گر توسعه اکوسیستم در شرکت Tendermint (Ignite) از سال 2019 تا 2021 را نام برد.

سانی آگراوال مدرک مهندسی و علوم کامپیوتر خود را از دانشگاه برکلی کالیفرنیا گرفته است. آگراول در سال ۲۰۱۷ به‌عنوان محقق در Tendermint کار کرده است. در همان سال پادکست هفتگی Epicenter را درباره بلاک‌چین منتشر می‌کرده است. او پیش از آغاز کار در آزمایشگا‌ه ازموسیس در سال ۲۰۲۱، شرکت Sikka را در 2018 به راه انداخت. Sikka شرکتی است که بر روی زیرساخت بلاک‌چین کار می‌کند و بر روی پروتکل‌های پیونددهی و شبکه‌هایی برای اینترنت غیرمتمرکز کار می‌کند. Sikka ‌در حال حاضر یکی از ۵ اعتباربخش بر روی Cosmos Hub، و شبکه AKash است.

امنیت شبکه ازموسیس چگونه است؟

ارز ازموسیس(OSMO) از سازوکار اجماع اثبات سهام (POS) استفاده می‌کند و با استفاده از این سازوکار امنیت شبکه تأمین می‌شود.

ازموسیس با قابلیت Superfluid Staking به کاربران اجازه می‌دهد هم‌زمان با این که ارز دیجیتال خود را برای تأمین امنیت شبکه استیک می‌کنند، این ارز را در استخرهای نقدینگی هم قرار دهند و از این راه هم کسب سود کنند. این مسئله به تمایل بیشتر برای استیک کردن کمک می‌کند و شبکه را امن‌تر می‌کند.

چه تعداد توکن ازموسیس در گردش است؟

تعداد کل توکن‌های ازموسیس ( OSMO ) 1 میلیارد توکن است. از این تعداد در حال حاضر حدود ۴۹۹٫۷ میلیون توکن در حال گردش است.

نحوه توزیع ۱ میلیارد توکن ازموسیس ( OSMO )‌ به این شکل خواهد بود:

 • پاداش تأمین نقدینگی: 40٪
 • ‌پاداش توسعه‌دهندگان نرم‌افزار: 22.5٪
 • پاداش استیک‌کردن: 22.5٪
 • ذخیره استراتژیک: 5٪
 • ایردراپ: 5٪
 • استخر جامعه کاربران: 5٪

خرید ارز دیجیتال ازموسیس

معامله OSMO
خرید ارز دیجیتال ازموسیس ( OSMO ) از طریق صرافی‌های مختلفی ممکن است. خرید ارز دیجیتال Osmosis و نگهداری آن می‌تواند برای شما سودساز باشد. برای خرید ارز ازموسیس باید در صرافی‌ ارز دیجیتال ثبت‌نام کرده و فرایند احراز هویت را انجام دهید. پس از آن می‌توانید به خرید ارز دیجیتال ازموسیس بپردازید.

فروش ارز دیجیتال ازموسیس

پس از خرید و نگهداری ارز ازموسیس و می‌توانید در موقع مناسب و هنگامی که خواستید سود خود را ذخیره کنید اقدام به فروش ارز دیجیتال ازموسیس کنید. برای این کار می‌توانید در همان صرافی که ارز خود را خریده‌اید اقدام به فروش ارز دیجیتال OSMO کنید.

نحوه خرید ازموسیس از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال ازموسیس از صرافی تبدیل ابتدا باید در این صرافی ثبت‌نام کنید. پس از آن لازم است برای امنیت بیشتر خود و دارایی‌تان عملیات احراز هویت را انجام دهید. سپس می‌توانید از بخش خرید آسان صرافی تبدیل اقدام به خرید تومانی ارز دیجیتال Osmosis‌ کنید یا ارز دیجیتال ازموسیس را در صرافی تبدیل با تتر یا دیگر ارزهای دیجیتال بخرید.

روش نگهداری ازموسیس

ارز دیجیتال ازموسیس را می‌توانید بسته به نیاز خود در کیف پول‌های سرد و گرم و سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلفی نگهداری کنید. همچنین امکان نگهداری ارز ازموسیس در کیف پول صرافی شما وجود دارد. لازم است باتوجه‌به نیاز نگهداری بلندمدت یا میان‌مدت خود و تعداد و بازه معاملاتی خود کیف نوع کیف پول مدنظر خود را انتخاب کنید.

انواع کیف پول‌ ازموسیس

کیف پول‌های مختلفی از جمله کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو ایکس و لجر نانو اس، کیف پول نرم‌افزاری تراست والت و کیف پول موبایلی Keplr امکان ذخیره ازموسیس ( OSMO ) را به شما می‌دهند. همچنین می‌توانید ارز دیجیتال Osmosis خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

کارمزد خرید و فروش ازموسیس

معامله ازموسیس در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش OSMO در صرافی تبدیل

خرید و فروش ارز دیجیتال در این صرافی مزیت‌های زیادی برای کاربران دارد؛ از جمله اینکه تنوع ارزی موجود در این صرافی بسیار زیاد است و شما می‌توانید از طریق بازار‌های تومانی و تتری بازار‌های معاملاتی متنوعی را برای سرمایه‌گذاری تحت‌نظر بگیرید. میزان کارمزد در نظر گرفته شده برای معامله کاربران در این صرافی بر اساس سطوح کاربری متنوع و مناسب است. حداقل میزان فاصله خرید و فروش در این صرافی برای کاربران فراهم شده است.

آیا خرید ازموسیس بدون احراز هویت امکان‌پذیر است؟

امکان خرید ارز ازموسیس در بیشتر صرافی‌های معتبر و قابل‌اعتماد بدون احراز هویت وجود ندارد. احراز هویت می‌تواند به امنیت هرچه بیشتر شما و دارایی‌هایتان کمک کند و در صورت هرگونه مشکل فنی قابلیت بازگشت‌ دارایی‌هایتان به شما وجود خواهد داشت؛ بنابراین برای خرید امن و مطمئن ارز ازموسیس باید احراز هویت انجام دهید.

آینده ازموسیس چگونه است؟

پروژه ازموسیس زیرساخت بسیار خوبی را برای شبکه Cosmos و زنجیره‌های بلاک‌چین‌های موجود در آن ایجاد کرده است. نوآوری‌های جالب و کارآمد این پروژه نیز در محبوبیت هرچه بیشتر آن مؤثر است. باتوجه‌به برنامه این پروژه برای گسترش و افزایش قابلیت‌ها و ارزهای قابل پشتیبانی به نظر می‌رسد این پروژه می‌تواند در آینده موفقیت‌های بیشتری را کسب کند. دارندگان ارز ازموسیس می‌توانند با خرید و نگهداری این ارز سودآوری بسیار مناسبی را در آینده داشته باشند. بااین‌حال نگه‌داشتن جانب احتیاط در همه سرمایه‌گذاری‌ها لازم و ضروری است.

منابع:
وب سایت رسمی
Gemini Cryptopedia
https://medium.com/@beehive.validator

سوالات متداول خرید اوسموسیس

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید اوسموسیس

از کجا میتوانیم ازموسیس ( OSMO ) بخریم؟

در بسیاری از صرافی‌های داخلی و خارجی می‌توانید ارز OSMO را بخرید. اما صرافی‌های خارجی پشتیبانی مناسبی ندارند و به علت تحریم ممکن است دارایی شما را مسدود کنند. پیشنهاد ما استفاده از صرافی ایرانی است. تبدیل یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و بیش از ۲۰۰ نوع ارز دیجیتال از جمله ازموسیس در آن قابل معامله است.

خرید سریع ازموسیس ( OSMO ) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید و فروش ارز ازموسیس در سریع‌ترین زمان می‌توانید از بخش خرید آسان صرافی تبدیل استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش ازموسیس ( OSMO ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ازموسیس در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ازموسیس را پیش بینی کنیم؟

می‌توانید از تحلیل شخصی خود استفاده کنید یا با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (@algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در صورت نیاز از دیگر کانال‌ها هم برای سیگنال گیری می‌توانید استفاده کنید.

ارز دیجیتال ازموسیس ( OSMO ) چگونه نگهداری میشود؟

ارز دیجیتال ازموسیس را بسته به نیاز خود می‌توانید در کیف پول‌های سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری ذخیره کنید. همچنین می‌توانید ارز ازموسیس خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

آیا خرید ازموسیس ( OSMO ) می تواند سودآور باشد؟

باتوجه‌به پروژه نوآورانه ازموسیس و همچنین پشتیبانی از ارزهای شبکه Cosmos و تبادل آن‌ها این پروژه می‌تواند آینده خوبی داشته باشد. خبرهایی از توسعه پروژه و افزایش ارزهای پشتیبانی شده نیز به گوش می‌رسد که می‌تواند در رشد ارز OSMO مؤثر باشد و سودآوری خوبی برای خریداران داشته باشد. اما در سرمایه‌گذاری در همه بازارها همواره باید جانب احتیاط را رعایت کرد.

آیا می‌ توان ازموسیس ( OSMO ) را استخراج کرد؟

خیر ازموسیس از سازوکار اجماع اثبات سهام استفاده می‌کند و قابل استخراج نیست اما می‌توان با استیک کردن این ارز یا ذخیره آن در استخرهای تأمین نقدینگی ارز OSMO را به پاداش گرفت.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

علی ج

34 روز قبل

4

عالیه که ارزهای خوب جدید رو زود اضافه می‌کنید

امیرعلی ش

34 روز قبل

5

بهترین راه فرستادن پول برای خانواده‌م با تتر از طریق تبدیله. هر وقت بخوان بلافاصله می‌تونن دریافت کنن

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله