ONGicon

قیمت و خرید آنتولوژی گس - ONG

خرید ارز دیجیتال آنتولوژی گس Ontology Gas

خرید ارز دیجیتال آنتولوژی گس (ONG) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت آنتولوژی گس به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز آنتولوژی گس بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش آنتولوژی گس اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز آنتولوژی گس هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت آنتولوژی گس به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ONG = 18,256 IRT

ONGicon

آنتولوژی گس

خرید آسان آنتولوژی گس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت آنتولوژی گس

اطلاعات بازار آنتولوژی گس

حجم ۲۴ ساعته (ONG) 0.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 0.0000
تغییرات ۱ روزه -1.76 %
قیمت آخرین معامله 0.3116 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، آنتولوژی گس می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

ONGicon

ONG

آنتولوژی گس

تومان --

ONGicon

ONG

آنتولوژی گس

قیمت دلاری

0.3116 USDT

قیمت تومانی

تومان 18,310

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.758 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

بیشتر بلاکچین‌ها تنها یک رمز ارز دارند، این در حالی است که در بعضی از شبکه‌ها دو یا چند ارز دیجیتال بومی مختلف وجود دارد و در خرید آن باید دقت بیشتری لحاظ کرد. ارز آنتولوژی گس به عنوان توکن دیگر بلاکچین آنتولوژی به بازار معرفی شده است. در این مقاله قرار است به سراغ معرفی این ارز دیجیتال که به اختصار ONG خوانده می‌شود بپردازیم. اینکه ONG، چه کاربردی دارد، چرا خرید آنتولوژی گس مهم است؟ آینده Ontology gas به چه شکل خواهد بود؟ و... سوالات مهمی می‌باشد که ممکن است ذهن هر کاربری را به خود مشغول کرده باشد. بنابراین از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا به جواب این پاسخ‌ها برسید.

آنتولوژی گس (ONG) چیست؟

پیش از اینکه توضیح بدهیم ارز Ontology gas چیست؟ بهتر است معنی لغوی آنتولوژی را تشریح کنیم. آنتولوژی یک لغت یونانی متشکل از دو کلمه " آنتو " و " لوژی " است که به معنی جهان‌شناسی یا هستی‌شناسی می‌باشد. این کلمه بیشتر در فلسفه و بررسی موجودیت جهان استفاده می‌شود. در علوم کامپیوتر از آنتولوژی به عنوان واژه‌ای استفاده می‌شود که در آن دانش به شکل یک مجموعه اطلاعات تلقی می‌شود که بین اجزای آن ارتباط تنگاتنگ وجود دارد.

در دنیای کریپتوکارنسی‌ها آنتولوژی به معنای بلاک چین منبع‌بازی است که در سال ۲۰۱۷ توسط یک شرکت چینی آنلاین به اسم OnChain)) ساخته شد. این شرکت از همان ابتدای فعالیت در حوزه تکنولوژی‌های بلاک چین و ارزهای دیجیتال فعال بود و تاکنون پروژه‌های دیگری را هم با موفقیت به سرانجام رسانده است. موسسین اصلی آن چین و آنتولوژی دو مهندس چینی به نام‌ های دا هونگفیDa HongFei)) و اریک ژانگ Erik Zhang)) هستند. البته در این پروژه آنتولوژی لی جون (Li Jun) طراح و معمار اصلی محسوب می‌شود و ژانگ و هونگفی بر روی ساخت این پروژه فعالیت داشتند.

نخستین توکنی که در بلاک چین Ontology وجود دارد و اغلب به عنوان ارز اصلی این شبکه محسوب می‌شود، ارز دیجیتال ONT است که به آن آنتولوژی می‌گویند. کاربرد اصلی این ارز در سرمایه‌گذاری و استیکینگ Staking)) می‌باشد که در طی این فرآیند، کاربر مقدار معینی از ارز دیجیتال مورد نظر خود را در اختیار شبکه می‌گذارد و به ازای آن سود دریافت خواهد کرد. این روش یک راه‌حل هوشمندانه جهت جلوگیری از مصرف انرژی در استخراج محسوب می‌شود. هدف از انجام سهام گذاری، تایید تراکنش‌ها و تامین امنیت شبکه است.

تاریخچه پیدایش آنتولوژی گس (Ontology gas)

معامله ONG

Ontology Main Net نام اصلی بلاک چین آنتولوژی می‌باشد که به‌تازگی تکمیل شده؛ اما پیش از اینکه به صورت کنونی ساخته و پرداخته شود، ارزهای دیجیتال آن وجود داشتند. ژانگ و هونگفی پیش از آن که شبکه آنتولوژی را به صورت تمام و کمال بسازند، از این ارزهای دیجیتال رونمایی کرند. رمز ارزهای ONT و ONG را در بستر بلاکچین نئو طراحی و تولید کرد تا بتوانند نظر سرمایه‌گذاران را بر روی این پروژه و آینده آن جذب کند.

این شبکه تا اواخر جولای سال ۲۰۲۰ به صورت کامل لانچ شد و هم‌اکنون این ارزها با توکن‌های جدیدی که روی این شبکه وجود دارند، جایگزین شده است.

در تاریخ 30 جولای 2020 ماموریت اصلی شبکه آنتولوژی و ارزهای Ontology Gas و Ontology شروع شد. همان‌طور که پیش‌تر از ارز دیجیتال آنتولوژی گس برای پرداخت هزینه‌ها و کارمزدهای شبکه بهره‌برداری می‌شد، در حال حاضر نیز از این ارز برای همین کاربردها استفاده می‌شود. در واقع به ارزهایی که کاربرد مشابهی با ONG دارا هستند و برای Transaction Fee مورد بهره‌برداری واقع می‌شوند گس Gas)) می‌گویند. در برخی از شبکه‌ها که ارز دیجیتال گس به عنوان کسب درآمد وجود ندارد از ارز اصلی برای پرداخت هزینه‌های شبکه بهره‌برداری می‌شود.

آنتولوژی گس (ONG) چگونه معروف و محبوب شد؟

هدف اصلی از ساخت آنتولوژی، ایجاد پلتفرمی جهت انتقال سریع‌تر و ساده طرح کسب و کارها و شرکت‌های متمرکز به فضای بلاک چین بود. همان‌طور که اطلاع دارید تکنولوژی و فناوری بلاک چین، پیش‌بینی می‌شود که در آینده‌ای نزدیک کلیه جوانب زندگی ما را تحت تاثیر قرار دهد و یک دنیای غیرمتمرکز را پدید آورد. در حال حاضر اگر شرکت، بیزینس یا کسب‌وکاری بخواهد برای آینده برنامه‌ریزی داشته باشد، باید از همین حالا به فکر بسترسازی در بلاک چین باشد.

هدف از خلق آنتولوژی گس (ONG)

هدف از ارز ONG ایجاد ساز و کاری برای توسعه زیرساخت‌ها و استفاده کسب و کارها در بستر بازار کریپتوکارنسی است. به عبارت دیگر از این شبکه بیش از هر چیز دیگری به حفاظت از داده‌های کاربران اهمیت داده می‌شود و از این رو می‌توان این شبکه را به عنوان یکی از امن‌ترین بلاکچین‌های ساخته شده تلقی کنیم. به همین دلیل کسب و کارها می‌توانند برای گسترش فعالیت‌های خود از این بسته به عنوان راهی جهت افزایش سرمایه و جلوگیری از جرائم سایبری و سوءاستفاده، کمک بگیرند.

ارزش آنتولوژی گس چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش ارز آنتولوژی گس به امنیت هویت غیرمتمرکز و به اشتراک‌گذاری داده‌های متمرکز است. از این‌رو برای کسب و کارها و بیشتر کاربران اهمیت بسیار زیادی دارد.

قابلیت‌ها و مزایای آنتولوژی گس

پروژه‌های بسیار زیادی وجود دارد که بیشتر تمرکز آن‌ها روی قراردادهای هوشمند و غیرمتمرکز کردن زندگی انسان‌ها بنا شده است. بیشتر کاربران فکر می‌کنند که آنتولوژی هم یکی از همین پروژه‌هاست و از این‌رو آن را جدی نمی‌گیرند. اما باید اذعان کنیم که این تفکر کاملاً غلط است و آنتولوژی در موارد بسیار زیادی با سایر پلتفرم‌ها و پروژه‌های این حوزه تفاوت دارد. در واقع خالق آن شبکه آنتولوژی از زاویه متفاوت به غیرمتمرکز کردن اندیشیده‌اند. به همین علت بسیاری از نقاط ضعف سایر پروژه‌ها را پوشش دادند. برای اینکه بیشتر با نکات مثبت این پروژه آشنا شوید بهتر است به مهم‌ترین مزایای ارز آنتولوژی گس توجه کنید:

 • قرارداد هوشمند
 • مدیریت اطلاعات
 • احراز هویت آسان
 • ذخیره‌سازی دوگانه
 • قیمت و کارمزد پایین
 • تراکنش‌های تقریباً رایگان
 • امنیت داده و حفظ حریم خصوصی

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال ONG چه کسانی هستند؟

همان‌طور که گفته شد، آنتولوژی در سال ۲۰۱۷ توسط یک شرکت چینی آنلاین به اسم OnChain)) ساخته شد. این شرکت از همان ابتدای فعالیت در حوزه تکنولوژی‌های بلاک چین و ارزهای دیجیتال فعال بود تاکنون پروژه‌های دیگری را هم با موفقیت به سرانجام رسانده است.

موسسین اصلی بلاک‌چین و آنتولوژی دو مهندس چینی به نام های دا هونگفی Da HongFei)) و اریک ژانگ Erik Zhang)) هستند. البته در پروژه آنتولوژی لی جون (Li Jun) طراح و معمار اصلی محسوب می‌شود و ژانگ و هونگفی بر روی ساخت این پروژه فعالیت داشتند.

امنیت شبکه آنتولوژی گس چگونه است؟

در آنتولوژی از یک زنجیره مقیاس‌پذیر و قوی دولایه استفاده شده که دارای انعطاف‌پذیری بسیار زیادی برای این شبکه است. این موضوع یک مزیت اساسی برای کسب و کارهای متنوع محسوب می‌شود. چراکه می‌توانند با استفاده از این شبکه به نیازهای متنوع خود پاسخ بدهند. همچنین در این بلاکچین مجموعه‌ای از پروتکل‌های غیرمتمرکز لازم برای اشتراک‌گذاری طراحی شده است که منجر به امنیت، اعتماد و افزایش سرعت شبکه حین معاملات می‌شود.

چه تعداد توکن آنتولوژی گس در گردش است؟

در حال حاضر چیزی معادله 40,603,736 ONG در گردش است.Ontology به دلیل امنیت هویت غیرمتمرکز و اشتراک‌گذاری داده‌ها در بین کاربران از اعتبار زیادی برخوردار است و باعث شده تا از محبوبیت زیادی برخوردار شود.

خرید ارز دیجیتال آنتولوژی گس

برای خرید ارز دیجیتال آنتولوژی گس می‌توانید از صرافی‌های معتبر خارجی و داخلی استفاده کنید. پیشنهاد ما این است که اگر از سایت‌های داخلی استفاده می‌کنید حتما به سراغ معتبرترین سایت‌ها مثل صرافی تبدیل بروید. خرید ارز دیجیتال آنتولوژی گس مثل هر رمز ارز دیجیتال دیگری نیاز به شناخت اصول تکنیکال و کمی دانش در این حوزه دارد. بنابراین سعی کنید ابتدا اطلاعات خود را در مورد بازار کریپتو کامل کنید و با مبالغ کم شروع به سرمایه‌گذاری کنید. پس از اینکه بازار را شناختید و روش ترید را آموختید؛ می‌توانید از این رمز ارز آینده دار با احتمال ریسک و تعیین خریداری کنید.

فروش ارز دیجیتال آنتولوژی گس

یکی از مهم‌ترین اصول سرمایه‌گذاری این است که چه زمانی از بازار خرید کنید و چه زمانی بفروشید. بنابراین توصیه می‌کنیم که برای فروش ارز دیجیتال آنتولوژی گس حتماً از استراتژی مدیریت ریسک استفاده کنید و برای خود حد ضرر تعیین کنید.

نحوه خرید آنتولوژی گس از صرافی تبدیل

 1. تبدیل یکی از صرافی‌های مشهور برای خرید ارز آنتولوژی گس محسوب می‌شود. برای خرید، ابتدا باید وارد سایت https://tabdeal.org شده و مراحل ثبت نام را طی کنید.
 2. سپس روی آیکون ثبت نام در بالای سایت کلیک کنید.
 3. شماره تلفن همراهتان را در کادر به درستی وارد کردی و تایید کنید.
 4. بعد از ثبت شماره تلفن یک عدد ۵ رقمی به موبایل شما ارسال خواهد شد که باید در کادر وارد کنید.
 5. در این مرحله از شما خواسته می‌شود تا یک گذرواژه یا رمز عبور مشخص کنید.
 6. پس از طی ۵ مرحله بالا باید در کادر بعدی گذرواژه خود را مجددا وارد کنید.
 7. پس از مطالعه قوانین و مقررات سایت تبدیل می‌توانید روی مربع کناری کلیک کرده و گزینه ساخت حساب کاربری را انتخاب کنید.
 8. پس از طی مراحل مربوط به احراز هویت حساب شما تکمیل شده و می‌توانید به خرید و فروش در سایت بپردازید.

روش نگهداری آنتولوژی گس

بهترین روش برای نگهداری ارز دیجیتال آنتولوژی گس استفاده از کیف پول‌های آنلاین نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری است. فهرستی از کیف پول‌های تحت وب در نسخه موبایلی در ادامه آمده است که پس از خرید ارز دیجیتال خود می‌توانید آن‌ها را در کیف پول شخصی خود ذخیره کنید.

انواع کیف پول آنتولوژی گس

ارز آنتولوژی گس

مهم‌ترین کیف پول‌های ارز آنتولوژی گس برای وب و موبایل در زیر فهرست شده‌اند که می‌توانید از آن‌ها برای ذخیره رمز ارزها استفاده کنید.

کیف پول تحت وب (آنلاین):

 • Cyano Wallet

کیف پول سخت‌افزاری:

 • کیف پول O3
 • کیف پول لجر نانو اس یا Ledger Nano S

کیف پول دسکتاپ:

 • کیف پول اکسودوس یا Exodus
 • کیف پول‌های فول نود Full Node))
 • کیف پول اُ ولت یا OWallet

کیف پول موبایلی

 • کیف پول اُنتو یا Onto Wallet
 • کیف پول تراست ولت یا Trust Wallet

کارمزد خرید و فروش آنتولوژی گس

معامله آنتولوژی گس در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ONG در صرافی تبدیل

 • کارمزد اندک
 • امنیت کاربری
 • تبدیل ارز به بیت
 • سرعت فروش بالا
 • سرمایه‌گذاری و دریافت سود

آیا خرید آنتولوژی گس بدون احراز هویت ممکن است؟

درست است که در بلاک چین، افراد می‌توانند به صورت ناشناس فعالیت کنند؛ اما در بعضی مواقع لازم است که هویت افراد ثبت شود تا بتوانند به برخی از دسترسی‌ها دست پیدا کنند. متاسفانه در اکثر موارد بلاک چین‌ها سیستم مناسبی برای احراز هویت کاربران به وجود نیاورده‌اند. در شبکه آنتولوژی برای مقابله با چنین مشکلی یک مکانیزم چهار مرحله‌ای جهت احراز هویت تعبیه شده که این مراحل به صورت زیر است:

 1. بررسی و تایید هویت واقعی فرد با استفاده از مدارک شناسایی
 2. فراهم کردن شرایطی جهت اتصال فرد به شبکه آنتولوژی و تایید هویت کاربری
 3. بررسی و تایید دسترسی‌ها، قابلیت‌ها و امکانات فرد در ایجاد تغییرات عملی و فنی در شبکه
 4. تایید و بررسی شبکه‌های گوناگون و اتصال آن‌ها به همدیگر جهت افزایش توانمندسازی و بهینه کردن آن‌ها

آینده آنتولوژی گس چگونه است؟

خرید ONG

ارز دیجیتال گس Ontology Gas به عنوان یک محصول جانبی در شبکه آنتولوژی دارای پتانسیل جزا و متفاوت است. پلتفرم آنتولوژی برای انتقال داده‌ها به شکل سریع و ایمن تداعی شده تا بیزینس‌ها و سازمان‌های مختلف بتوانند از آن به عنوان بستری امن استفاده کنند. با افزایش آگاهی مردم از بلاک چین و فناوری‌ها و امکاناتی که این تکنولوژی در اختیار آن‌ها می‌گذارد، تقاضای زیادی برای ورود به این حوزه و استفاده از این فضا در کسب و کارهای گوناگون ایجاد شده است که هیچ پلتفرمی نمی‌تواند به خوبی آنتولوژی پاسخگویی چنین نیازی باشد.

از سوی دیگر بلاکچین‌های آنتولوژی و نئو تاکنون همکاری‌های فراوانی را با همدیگر داشتند که منجر به محبوبیت آنتولوژی شده است. در آینده این همکاری‌ها بیشتر خواهد شد و شاید روزی برسد که شاهد این باشیم بلاک‌چین‌ها به عنوان مکمل همدیگر شناخته شوند. در حال حاضر ارز دیجیتال آنتولوژی توانسته در رتبه ۱۰۸ بازار کریپتو قرار بگیرد و ارز آنتولوژی گس هم با حدود ۲۸۰ میلیون دلار در رتبه ۱۶۸ بازار قرار دارد. این امید می‌رود که روزی بازار گس پیشرفت زیادی داشته باشند؛ بنابراین می‌توانید به آینده این ارز و تصمیم درست برای خرید آنتولوژی گس اطمینان داشته باشید.

سوالات متداول خرید آنتولوژی گس

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید آنتولوژی گس

از کجا می توانیم آنتولوژی گس (ONG) بخریم؟

برای خرید آنتولوژی گس می‌توانید از طریق صرافی‌های داخلی مثل تبدیل اقدام کنید.

خرید سریع آنتولوژی گس ONG چطور امکان پذیر است؟

یکی از سریع‌ترین روش‌ها برای خرید آسان، استفاده از صرافی تبدیل است.

کارمزد خرید و فروش آنتولوژی گس (ONG) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله آنتولوژی گس در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش آنتولوژی گس (ONG) اقدام کنیم؟

بهترین زمان برای خرید و فروش، توجه به خطوط حمایت/مقاومت و در نظر گرفتن استراتژی ریسک سرمایه است.

ارز دیجیتال آنتولوژی گس (ONG) چگونه نگهداری می شود؟

می‌توانید ارزها را داخل کیف پول مخصوص ارز دیجیتال که در بالا معرفی شد نگهداری کنید.

آیا خرید آنتولوژی گس (ONG) می تواند سودآور باشد؟

با توجه به آینده‌ای که برای این ارز دیجیتال پیش‌بینی می‌شود، ارز آنتولوژی گس می‌تواند با در نظر گرفتن عوامل مختلفی سودآوری داشته باشد.

آیا می توان آنتولوژی گس (ONG) را استخراج کرد؟

خیر. بهتر است برای ترید کردن ارز آنتولوژی گس (اگر به دنبال سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت هستید) به‌جای استخراج، از خرید و فروش استفاده کنید.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

محمد ر

61 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

نجوا ک

61 روز قبل

1

سلام. وقت بخیر. بازار تتری و تومانی چه فرقی با هم دارن؟ من میخوام حجم بالا معامله کنم کدومش برام بهتره؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله