nmricon

قیمت و خرید نومرایر - NMR

خرید ارز دیجیتال نومرایر Numeraire

خرید ارز دیجیتال نومرایر (NMR) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت نومرایر به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز نومرایر بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش نومرایر اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز نومرایر هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت نومرایر به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 NMR = 1,585,532 IRT

nmricon

نومرایر

خرید آسان نومرایر
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت نومرایر

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، نومرایر می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

nmricon

nmr

نومرایر

تومان --

nmricon

nmr

نومرایر

قیمت دلاری

30.2475 USDT

قیمت تومانی

تومان 1,719,514

تغییرات 24 ساعت اخیر

13.939 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

نومرایر یک پلتفرم صندوق سرمایه‌گذاری پوشش ریسک بر روی بلاک‌چین است. این پلتفرم ترکیبی، برای ایجاد مدل‌های پیش‌بینی مالی از هوش‌ مصنوعی، یادگیری ماشین، فناوری بلاک‌چین و علم داده استفاده می‌کند.

در این پلتفرم دانشمندان داده تشویق می‌شوند تا از داده‌های رمزنگاری شده استفاده کنند آینده بازار سهام را پیش‌ بینی کنند. کاربران این شبکه هم می‌توانند به پیش بینی معاملات سهام روی زیرساخت بلاک‌چین اتریوم بپردازند. اتریوم یکی از بهترین بلاک‌چین‌ها برای ایجاد پروژه‌های غیرمتمرکز (Defi) است و Numeraire یکی از پروژه‌های غیرمتمرکزی است که کاربرد بسیار جالب و مفیدی دارد.

در ادامه دقیق‌تر با این پروژه و ارز دیجیتال آشنا می‌شویم با ما همراه باشید.

نومرایر ( NMR ) چیست؟

ارز نومرایر

نومر اِی.آی ( Numerai ) نرم‌افزاری مبتنی بر بلاک‌چین است که به‌صورت یک صندوق سرمایه‌گذاری پوشش ریسک عمل می‌کند. این پلتفرم پاداش‌دهی و انگیزش را با هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، رمزنگاری و دانش داده ترکیب می‌کند تا بازارهای سهام را پیش‌بینی کند و به کاربران اجازه می‌دهد به معاملات سهام را پیش‌بینی کنند. Numerai دو برنامه به همراه نرم‌افزارش دارد که هر یک از این برنامه‌های نوع متفاوتی از معامله و ترید را پشتیبانی می‌کنند.

Numerai Signal جایی است که استراتژ‌ی‌های معاملاتی بازار سهام آپلود می‌شود تا سبک خاصی از معامله‌گری یا نوع خاصی از سهام را پشتیبانی کند. Numerai tournament برنامه‌ دیگری است که به کاربران اجازه می‌دهد الگوریتم‌های معاملاتی را برای رقابتی هفتگی آپلود کنند. همه اعضای شبکه می‌توانند بر اساس موارد عرضه شده روی محتمل‌ترین نتیجه شرط‌بندی کنند.

نومرایر ( Numeraire ) با نماد NMR ارز دیجیتال و توکن کاربردی این شبکه است و برای پرداخت‌های درون شبکه و نیز استیک کردن (شرط بستن) روی نتایج بر اساس پیش‌بینی‌های بازار مورداستفاده قرار می‌گیرد. NMR به‌عنوان انگیزه و پاداشی برای شرکت‌کنندگان در برنامه تورنمنت (Tournament) و انتخاب هفتگی برنده استفاده می‌شود. NMR به شبکه امکان می‌دهد همه کارکردهای نرم‌افزار را اجرا کند. نومرایر ( NMR ) یک توکن ERC-20 است؛ چون نرم‌افزار آن بر روی شبکه اتریوم میزبانی می‌شود.

نومرایر ( NMR ) چگونه کار می‌کند؟

نرم‌افزار Numerai از پروتکل Erasure استفاده می‌کند تا از انگیزش کاربران برای استیک کردن توکن‌های NMR اطمینان پیدا کند. اگر کاربر توکن‌های NMR خود را روی نتیجه صحیحی بر اساس مدل پیش‌بینی انتخابی استیک کند (شرط ببندد)، پروتکل با توکن‌های NMR به او پاداش می‌دهد. اگر کاربر NMR خود را روی نتیجه اشتباهی استیک کند، پروتکل Erasure توکن‌های استیک شده او را از بین می‌برد.

خود نرم‌افزار به‌عنوان تجمیع‌کننده هوش مصنوعی عمل می‌کند که «فرا مدل» یا meta model نامیده می‌شود و از معاملات الگوریتمی استفاده می‌کند. این سیستم همه مدل‌های پیش‌ بینی را از کاربرانی که می‌توانند مدل خود را در پلتفرم آپلود کنند به کار می‌گیرد. نرم‌افزار Numerai به‌صورت یک صندوق سرمایه‌گذاری پوشش ریسک (Hedge Fund) عمل می‌کند و سهام را بر اساس مدل پیش‌بینی انتخاب شده معامله می‌کند. این معاملات در بازار سهام انجام می‌شوند و همه مدل‌های پیش‌بینی در دسترس همه کاربران برنامه‌های سیگنال و تورنمنت Numerai قرار دارد.

برنامه سیگنال با پاداش‌هایی از جنس ارز دیجیتال نومرایر ( NMR ) به کاربران انگیزه می‌دهد مدل‌های پیش‌بینی بازار سهام خود را آپلود کنند. کاربر می‌تواند سیگنال خود را که شامل نام نماد و اطلاعات عددی راجع به یکی از ۵۰۰۰ سهام پشتیبانی شده در Numerai است، ارسال کند. آن‌گاه الگوریتم تصمیم می‌گیرد که آیا پیش‌بینی کاربر صحیح بوده است یا غلط. براین‌اساس مشخص می‌شود که کاربر پاداش می‌گیرد یا ارز استیک‌شده‌اش می‌سوزد و از بین می‌رود.

برنامه تورنمنت جمع‌آوری پیش‌بینی‌های هفتگی بازار از سوی دانشمندان داده را تسهیل می‌کند. کاربران می‌توانند ارز NMR خود را روی یکی از پیش‌بینی‌های موجود که انتخاب می‌کنند استیک کنند (شرط ببندند). مشابه روش کار برنامه سیگنال اینجا هم اگر پیش‌بینی انتخاب شده از سوی کاربر درست از کار درآید، کاربر پاداش می‌گیرد و درصورتی‌که اشتباه باشد ارز استیک شده او می‌سوزد و از بین می‌رود. همه پیش‌بینی‌ها بر اساس میزان دقتشان امتیازبندی می‌شوند و پرداخت پاداش‌ها هر چهار هفته یک‌بار انجام می‌شود.

تاریخچه پیدایش نومرایر ( NMR )

شرکت Numerai واقع در سانفرانسیسکوی کالیفرنیا شرکتی است که توکن نومرایر ( NMR ) را منتشر کرده است. این شرکت را ریچارد کرایب (Richard Craib) سال 2015 راه‌اندازی کرده است.

کرایب فارغ‌التحصیل ریاضیات و اقتصاد از دانشگاه کرنل است. او پیش از تأسیس Numerai با سِمت دانشمند داده در یک شرکت مدیریت سرمایه کار می‌کرده است. او به همراه جفری برووی و ژاندر دان، وایت پیپر یا سپیدنامه پلتفرم Numerai را در تاریخ 20 فوریه ۲۰۱۷ منتشر کرد.

بر اساس اسناد رسمی منتشر شده این پروژه از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱ بیش از ۲۶٫۵ میلیون دلار سرمایه را طی ۵ نوبت جذب کرده است. این پروژه عرضه اولیه ارز دیجیتال (ICO) انجام نداده است و توکن NMR خود را در سال 2017 بر روی شبکه اصلی اتریوم ایجاد کرده است. به‌جای عرضه اولیه، پروژه یک میلیون توکن NMR منتشر کرده و آن را میان دانشمندان داده‌ای که در پروژه مشارکت کرده بودند تقسیم کرد.

نومرایر ( NMR ) چگونه معروف و مشهور شد؟

پروژه نومرایر باتوجه‌به استفاده از دانش‌های مختلف روز و ترکیب فناوری بلاک‌چین، هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و علم داده توانست کنجکاوی بسیاری را در میان افراد خبره بازار ارزهای دیجیتال جذب کند. علاوه بر این تجمیع مدل‌های پیش‌بینی مختلف در یک مدل کلی و استفاده از آن امری جدید بود که نوآوری جالبی محسوب می‌شد.

ترکیب بازار سهام با بازار ارزهای دیجیتال هم نکته جذاب دیگر پروژه نومرایر بود که باعث هرچه محبوب‌تر شدن این پروژه شده است.

هدف از خلق نومرایر ( NMR )

در گذشته بیشتر مدل‌های پیش‌بینی بازار سهام بر داده‌های گذشته‌نگر تکیه داشتند. استفاده از مدل‌های تحلیل تکنیکال بر مبنای گذشته قیمت هنوز هم در میان بسیاری از معامله‌گران بازارهای مالی مختلف به‌ویژه بازار سهام متداول است. هدف اصلی از خلق پروژه نومرایر ایجاد روش‌هایی ترکیبی برای پیش‌بینی آینده سهام است.

این پروژه با استفاده از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، الگوها و الگوریتم‌های مختلف ایجاد شده از سوی دانشمندان داده برای پیش‌بینی بازار سهام را با هم ترکیب می‌کند تا روش بهینه‌ای را ایجاد کند. ممکن است هر دانشمند داده از زاویه‌ای به بازار نگاه کند یا روش کارش روی سهام خاصی جوابگو باشد؛ اما ترکیب این روش‌ها با استفاده از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی می‌تواند ابزار بسیار قدرتمندی برای پیش‌بینی بازار ایجاد کند.

ارزش نومرایر ( Numeraire ) چگونه تعیین می‌شود؟

نومرایر ( NMR ) ارزش خود را از فناوری استفاده شده در پروژه برای ایجاد نرم‌افزار می‌گیرد. علاوه بر این ظرفیت فنی و کاربردی‌بودن آن در تعیین ارزش آن مؤثر است. ارزش توکن کاربردی نومرایر ( NMR ) باتوجه‌به موارد استفاده آن که قدرتمند کردن برنامه‌های کاربردی درون این سیستم است ایجاد می‌شود. این توکن به‌عنوان انگیزه و پاداش کاربران برای مشارکت در زیست‌بوم Numerai استفاده می‌شود. ارزش واقعی این پروژه نوآورانه اغلب با قیمت لحظه‌ای آن در بازار مطابقت ندارد؛ چون قیمت ارزهای دیجیتال در بازار مرتباً در نوسان است.

ارزش بازار نومرایر تحت‌تأثیر نوسانات بازار ارزهای دیجیتال قرار می‌گیرد؛ اما عناصر متعدد دیگری نیز در تعیین آن مؤثر هستند. کاربران می‌توانند توکن‌ NMR را با استیک کردن و شرط‌بندی روی پیش‌بینی‌ها به دست آورند یا به معامله آن در بازار ارزهای دیجیتال بپردازند.

بنابراین، سه عامل میزان کاربرد ارز نومرایر، وضعیت کلی بازار و میزان عرضه و تقاضا می‌تواند مهم‌ترین عوامل اثرگذار بر تعیین قیمت ارز NMR تلقی شود.

قابلیت ها و مزایای نومرایر

خرید NMR

پروژه Numerai و ارز دیجیتال نومرایر قابلیت‌ها و مزایای مختلفی دارد که در ادامه به برخی از این قابلیت‌ها اشاره می‌کنیم:

  • استفاده از ترکیب دانش‌های جدید: پروژه Numerai و ارز نومرایر ( NMR ) از ترکیب جدیدترین فناوری‌های هوش مصنوعی (Artificial Intelligence)، یادگیری ماشین (Machine Learning)، فناوری بلاک‌چین (Blockchain Technology) و علم داده (Data Science) استفاده می‌کند که این ترکیب خود یکی از مزایای این پروژه است.
  • ایجاد پلتفرمی برای سرمایه‌گذاری در بازار جهانی سهام: این پلتفرم اجازه سرمایه‌گذاری در بیش از ۵۰۰۰ سهام از بازارهای مختلف جهان را می‌دهد و پلتفرمی واحد برای انجام پیش‌بینی و سرمایه‌گذاری در بازارهای مختلف سهامی ایجاد کرده است.
  • ایجاد داده باکیفیت برای بازار استفاده دانشمندان داده: یکی از اهداف این پلتفرم قراردادن داده‌های باکیفیت، تمیز و پالایش شده در اختیار عموم افراد به‌ویژه دانشمندان داده برای ایجاد مدل‌های پیش‌بینی جدیدتر و بهتر است.
  • استفاده از داده‌های جاری به‌جای گذشته‌نگری: بیشتر پیش‌بینی‌های قیمت در بازارهای مالی به‌ویژه بازار سهام بر اساس داده‌های گذشته‌نگر انجام می‌شده است. مزیت و قابلیت جدید پروژه نومرایر این است که با استفاده از هوش مصنوعی و داده‌های حال حاضر اقدام به پیش‌بینی آینده قیمت سهام می‌کند که امری جدید و بهینه‌تر است.
  • ایجاد انگیزه و پاداش مالی برای دانشمندان داده جهت ایجاد مدل‌های جدید: پلتفرم Numerai با استفاده از ارز دیجیتال بومی خود نومرایر به دانشمندان داده برای ایجاد مدل‌های جدید پیش‌بینی بازار سهام جایزه و پاداش می‌دهد که این امر باعث انگیزش هرچه بیشتر برای تدوین مدل‌های دقیق‌تر می‌شود.

بنیانگذاران ارز دیجیتال NMR چه کسانی هستند؟

ریچارد کرایب بنیا‌ن‌گذار ارز دیجیتال نومرایر ( Numeraire) و پروژه هج فاند Numerai است. او نرم‌افزار این پروژه را بر روی بلاک‌چین اتریوم بنیان گذاشت. Numerai در سانفرانسیسکوی کالیفرنیا واقع است و در سال ۲۰۱۵ به‌وسیله ریچارد کرایب ایجاد شده است. پروژه نومرایر از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ بیش از ۲۱ میلیون دلار جذب سرمایه داشته است.

در سال ۲۰۱۷ شرکت Numerai یک میلیون ارز نومرایر منتشر و میان دانشمندان داده‌ای که در پروژه مشارکت کرده بودند تقسیم کرد. هدف اصلی این پروژه این است که بتوانند سهام را از طریق مدل‌های خودکار ارائه شده از سوی هوش مصنوعی بر بستر بلاک‌چین انجام دهند. این مدل‌ها از فناوری‌های پیچیده یادگیری ماشین و علم داده هم استفاده می‌کنند.

امنیت شبکه نومرایر چگونه است؟

شبکه نومرایر بر روی بلاک‌چین اتریوم میزبانی می‌شود. این مسئله به این معناست که این شبکه با پروتکل ERC-20 امنیت پیدا کرده است. نومرایر از قراردادهای هوشمند هم برای اطمینان از اعتماد عمومی و نگهداری ۱۱ میلیون توکن NMR به‌صورت از پیش استخراج شده به‌وسیله شرکت Numerai استفاده می‌کند.

پاداش‌های برنامه با استفاده از پروتکل Erasure امنیت یافته‌اند. این پروتکل مجموعه‌ای از قراردادهای هوشمند بر روی شبکه اتریوم است. این پروتکل اطمینان حاصل می‌کند که NMR ‌های استیک شده بر روی مدل‌های پیش‌‌بینی اشتباه از بین می‌روند و کاربرانی که ارز نومرایر خود را بر وی نتایج صحیح استیک کرده‌اند (شرط بسته‌اند) بر اساس این نتایج پاداش می‌گیرند. به این صورت است که Erasure سیستم انگیزشی شبکه را دقیق و قابل‌اعتماد نگه می‌دارد.

چه تعداد توکن نومرایر در گردش است؟

تعداد کل توکن‌های نومرایر ۱۱ میلیون توکن است که از این میان در حال حاضر حدود ۵ میلیون ۸۸۸ هزار توکن در حال گردش است. نومرایر هم مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال باارزش همچون بیت‌کوین تعداد توکن محدودی دارد. محدودیت تعداد توکن‌ها به‌عنوان سازوکاری ضد تورمی شناخته می‌شود و به این معناست که پس از اتمام حداکثر توکن‌های ایجاد شده هیچ توکن NMR جدیدی نباید ضرب شود.

گرچه حداکثر تعداد توکن‌های نومرایر در ابتدا ۲۱ میلیون توکن در نظر گرفته شده بود؛ اما این تعداد در سال ۲۰۱۹ به ۱۱ میلیون توکن کاهش یافت.

ارزش بازار نومرایر را می‌توان از ضرب تعداد توکن‌های در گردش این ارز دیجیتال در قیمت بازاری آن به دست آورد.

خرید ارز دیجیتال نومرایر

خرید ارز Numeraire از طریق صرافی‌های مختلف امکان‌پذیر است. برای خرید ارز NMR ابتدا باید در صرافی‌ ثبت‌نام کنید و پس از انجام احراز هویت خرید ارز دیجیتال نومرایر را انجام دهید. تعداد ارز‌های نومرایر کم و محدود است که در نتیجه خرید آن می‌تواند برای سرمایه‌گذاری مناسب و سودآور باشد.

فروش ارز دیجیتال نومرایر

فروش ارز دیجیتال NMR نیز از طریق صرافی‌های مختلف امکان‌پذیر است. صرافی‌های مختلفی توکن نومرایر را در لیست معاملاتی خود قرار داده‌اند. خریدوفروش این رمزارز محدود می‌تواند سود خوبی برای شما داشته باشد.

نحوه خرید ارز نومرایر از صرافی تبدیل

خرید ارز دیجیتال نومرایر ( NMR ) از صرافی تبدیل بسیار ساده است. ابتدا باید در وب‌سایت صرافی تبدیل ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام سریع برای امنیت بیشتر احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در صرافی تبدیل بسیار شفاف و سریع است. سپس می‌توانید از طریق بخش خرید آسان در وب‌سایت تبدیل اقدام به خرید تومانی ارز نومرایر کنید یا این ارز را با استفاده از ارزهای دیجیتال دیگر خریداری کنید.

روش نگهداری نومرایر

ارز دیجیتال نومرایر را می‌توانید بر اساس نیاز خود در کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلفی نگهداری کنید. استفاده از کیف پول‌های سرد و گرم می‌تواند با اهداف مختلفی انجام شود و باتوجه‌به سرمایه‌گذاری بلندمدت یا میان‌مدت و کوتاه‌مدت نوع آن متفاوت است. همچنین می‌توانید ارز دیجیتال نومرایر خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

انواع کیف پول نومرایر

ازآنجاکه ارز دیجیتال نومرایر یک توکن ERC-20 است می‌توانید آن را روی هر کیف پولی که از استاندارد ERC-20 پشتیبانی کند نگهداری کنید. کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر و ترزور و همچنین کیف پول‌های نرم‌افزاری مانند تراست ولت و متامسک گزینه‌هایی برای نگهداری ارز نومرایر شما هستند. همچنین می‌توانید از کیف پول امن صرافی تبدیل برای نگهداری ارز NMR خود استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش نومرایر

معامله نومرایر در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش Numeraire در صرافی تبدیل

خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی تبدیل مزیت‌های زیادی برای کاربران دارد؛ از جمله اینکه تنوع ارزی موجود در صرافی تبدیل بسیار زیاد است و شما می‌توانید از طریق بازار‌های تومانی و تتری بازار‌های معاملاتی متنوعی را برای سرمایه‌گذاری تحت‌نظر بگیرید. میزان کارمزد در نظر گرفته شده برای معامله کاربران در این صرافی بر اساس سطوح کاربری متنوع و مناسب است. حداقل میزان فاصله خرید و فروش در صرافی تبدیل برای کاربران فراهم شده است.

آیا خرید ارز نومرایر بدون احراز هویت ممکن است؟

بیشتر صرافی‌های معتبر اجازه نمی‌دهند ارز نومرایر ( NMR ) را بدون احراز هویت خرید‌ و فروش کنید. همه صرافی‌های ایرانی ملزم هستند برای حفظ امنیت دارایی‌های شما احراز هویت کاربران را رعایت کنند. با این کار امنیت خرید‌ و فروش و دارایی‌های شما بهتر حفظ می‌شود. اگر احراز هویت نشوید در صورت ایجاد هرگونه خطا یا اشتباه در معاملات امکان بازگرداندن وجوه به شما ممکن نیست؛ بنابراین بهتر است پیش از خرید و فروش احراز هویت را انجام دهید و از طریق صرافی‌های معتبری مانند صرافی تبدیل به خرید ارز نومرایر بپردازید.

آینده ارز دیجیتال نومرایر چگونه است؟

خرید نومرایر

باتوجه‌به استفاده پروژه نومرایر از جدیدترین فناوری‌های روز جهان و ایجاد مدلی ترکیبی با استفاده از مدل‌های خلق شده به‌وسیله متخصصان مختلف و افراد متفاوت به نظر می‌رسد این پروژه آینده روشنی داشته باشد. مشارکت گسترده در سرمایه‌گذاری در سهام و ترکیب آن با ارزهای دیجیتال توانسته است مخاطبین زیادی را به خود جذب کند. باتوجه‌به دیرینه بودن بازار سهام به نظر می‌رسد این پروژه در آینده نیز بتواند مخاطبین خود را افزایش داده و قیمت ارز کاربردی آن نومرایر صعودی باشد؛ بنابراین این ارز قابلیت این را دارد که برای خریداران خود سودآور باشد و سود مناسبی را نصیب شما کند. بااین‌وجود رعایت جانب احتیاط و تحلیل شخصی در بازارهای مالی همواره لازم است.

منابع: وب‌سایت پروژهNumerai
Kriptomat

سوالات متداول خرید نومرایر

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید نومرایر

از کجا می‌توانیم ارز دیجیتال نومرایر ( NMR )‌ را بخریم؟

در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی می‌توانید اقدام به خرید ارز نومرایر کنید؛ اما صرافی‌های خارجی، پشتیبانی مناسبی از کاربران ایرانی ندارند و ممکن است دارایی شما را مسدود کنند؛ لذا پیشنهاد می‌شود از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از ۲۰۰ رمزارز مختلف از جمله ارز نومرایر پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع نومرایر ( NMR ) چطور امکان‌پذیر است؟

از طریق بخش خرید آسان نومرایر در صرافی تبدیل، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن خریدوفروش این ارز را آغاز کنید.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال نومرایر ( NMR ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله نومرایر در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ارز نومرایر را پیش بینی کنیم؟

برای تحلیل ارز نومرایر می‌توانید از تحلیل شخصی استفاده کنید یا با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (@algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در صورت نیاز می‌توانید از دیگر کانال‌ها هم برای سیگنال گیری استفاده کنید.

ارز دیجیتال نومرایر ( NMR ) چگونه نگهداری میشود؟

نگهداری ارز دیجیتال نومرایر در کیف پول‌های سرد و گرم و سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلف امکان‌پذیر است. همچنین می‌توانید ارز نومرایر خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

آیا خرید ارز دیجیتال نومرایر ( NMR ) می‌تواند سودآور باشد؟

با توجه پروژه جالب و ترکیب نومرایر و مخاطبین بالای آن و همچنین انگیزه‌بخشی به دانشمندان داده برای ایجاد مدل‌های مختلف پیش‌بینی بازار سهام با هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، به نظر می‌رسد این ارز می‌تواند آینده بسیار خوبی داشته باشد و سود خوبی نصیب خریداران کند. درعین‌حال همیشه امکان شکست پروژه‌ها وجود دارد و باید احتیاط لازم انجام شود.

آیا می‌توان ارز دیجیتال نومرایر ( NMR )‌ را استخراج کرد؟

خیر ارز دیجیتال نومرایر یک توکن ERC-20 است و از سازوکار اجماع اثبات سهام استفاده می‌کند؛ بنابراین قابل استخراج نیست. اما می‌توان این ارز را با استیک کردن و شرط‌بندی بر روی مدل‌های پیش‌بینی سهام پاداش گرفت.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

رویا ت

11 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

رویا ت

11 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله