NKNicon

قیمت و خرید ان کی ان - NKN

خرید ارز دیجیتال ان کی ان NKN

خرید ارز دیجیتال ان کی ان (NKN) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ان کی ان به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ان کی ان بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ان کی ان اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ان کی ان هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ان کی ان به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 NKN = 4,885 IRT

NKNicon

ان کی ان

خرید آسان ان کی ان
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ان کی ان

اطلاعات بازار ان کی ان

حجم ۲۴ ساعته (NKN) 0.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 0.0000
تغییرات ۱ روزه +2.89 %
قیمت آخرین معامله 0.085096 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ان کی ان می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

NKNicon

NKN

ان کی ان

تومان --

NKNicon

NKN

ان کی ان

قیمت دلاری

0.08279 USDT

قیمت تومانی

تومان 4,935

تغییرات 24 ساعت اخیر

2.892 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

بیش از ۵.۳ میلیارد کاربر در سراسر جهان از اینترنت استفاده می‌کنند. مشکل اینترنت جهانی این است که امروزه برای انتقال یا دسترسی به داده‌ها در اینترنت، باید به سرورهای متمرکز تکیه کنید که مشمول نقاط شکست و تأیید شخص ثالث می‌شود. در چنین فضایی کاربران در برابر خرابی‌ها و حملات DDOS قرار می‌گیرند. پروژه‌های اندکی برای تمرکززدایی اینترنت تلاش کرده‌اند که یکی از موفق‌ترین آنها پروژه New Kind of Network است.

این بلاکچین عمومی با هدف غیرمتمرکز کردن اینترنت با کمک شبکه P2P به میدان آمده است. در این راهنما از صرافی تبدیل مروری بر پروژه NKN، تیم توسعه‌دهنده و نحوه خریدوفروش آن خواهیم داشت تا با خیالی آسوده بتوانید سرمایه‌گذاری مؤثرتری داشته باشید.

ان کی ان (NKN) چیست؟

NKN مخفف واژه New Kind of Network (شبکه جدید) است که یک بلاکچین عمومی و پرطرف‌دار محسوب می‌شود. هدف این شبکه جایگزین‌کردن مدل متمرکز و سرور شبکه‌های اینترنت و مخابرات با یک شبکه P2P و غیرمتمرکز کردن شبکه است. این شبکه به‌سرعت درحال‌رشد است و با بیش از ۱۲۳۰۰۰ گره در بیش از ۶۰ کشور، به بزرگ‌ترین شبکه از نظر تعداد گره‌ها (بیشتر از بیت کوین و اتریوم) تبدیل شده است. تمامی داده‌ها در این شبکه بدون سرور متمرکزکننده بین یکدیگر منتقل می‌شوند.

ارز بومی این شبکه NKN نام دارد که یک توکن ERC20 بر بستر اتریوم است. این ارز برای پیشبرد اهداف خود از الگوریتمی تحت عنوان Proof to Relay استفاده می‌کند. این پلتفرم پاداش‌هایی را به کاربران خود در ازای بازپخش‌ داده‌های شبکه می‌دهد و کاربران از این راه می‌توانند کسب درآمد داشته باشند.

تاریخچه پیدایش ان کی ان (NKN)

طبق مصاحبه‌هایی که با بنیان‌گذاران توکن NKN صورت‌گرفته، جاه‌طلبی‌ها و رؤیاپردازی آنها درباره این پروژه بسیار زیاد است. آنها با ایده ساخت بزرگ‌ترین شبکه و بلاکچین این پروژه را راه‌اندازی کردند که البته کار بسیار چالش‌برانگیزی است. دلیل اصلی پیدایش شبکه جدید به‌اشتراک‌گذاری اتصالات در اینترنت برای همه مردم است که باید در آینده دید که عملی خواهد شد یا خیر.

ان کی ان (NKN)چگونه معروف و محبوب شد؟

ارز ان کی ان

شبکه جدید آمده است تا کاربران بتوانند اتصال بهتری را به اینترنت تجربه کنند. افراد می‌توانند در این پلتفرم به ساخت شبکه‌های همتا به همتا و با سرعت خیلی بالایی مشغول شوند، سرعتی که در آینده افزایش خواهد داشت. سرعت بالا و همچنین غیرمتمرکز بودن این پروژه موجب محبوبیت آن در میان سرمایه‌گذاران شده است.

هدف از خلق ان کی ان (NKN)

هدف اصلی تیم توسعه‌دهنده NKN برای ساخت این ارز دیجیتال، ایجاد انگیزه‌ اقتصادی برای فعالیت اینترنتی است. آنها معتقدند که هنوز هم می‌توان ابعاد گسترده‌تری از اینترنت را به‌منظور کسب درآمد استفاده کرد که در آینده‌ای نزدیک از آن رونمایی می‌شود.

در این زمینه ایده‌های بسیار جدید و خلاقانه‌ای وجود دارد که تیم توسعه‌دهنده NKN به سراغ آنها رفته است. این پلتفرم از نظرات کاربران خود در خصوص این ایده‌ها بهره می‌برد تا بتواند روند روبه‌جلو و مؤثری داشته باشد.

اشتراک‌گذاری اتصالات مربوط به شبکه و اینترنت و بهره‌بردن از پهنای باند، یکی دیگر از اهداف توکن NKN محسوب می‌شود. کاربران در این پلتفرم می‌توانند فعالیت‌هایی مانند ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز را انجام دهند. آنها می‌توانند با استفاده از روشی که انتقال داده‌ها و اتصال همتا به همتا در آن وجود داشته باشد، این کار را انجام دهند.

ارزش ان کی ان چگونه تعیین می‌شود؟

عواملی نظیر میزان استقبال توسعه‌دهندگان و کاربران برای استفاده از شبکه جدید، تأثیر مستقیمی روی ارز NKN دارد. به همین جهت تعداد کسانی که از این شبکه استفاده می‌کنند در کنار فناوری‌های جدیدی که NKN برای بهبود غیرمتمرکز کردن اینترنت انجام می‌دهد ارزش کلی این پروژه را تعیین می‌کنند.

به‌طورکلی تعیین ارزش یک رمزارز ارتباط مستقیمی با میزان تقاضای کاربران دارد. هرگاه درخواست کاربران برای ارائه توکن NKN افزایش پیدا کند، یعنی ارزش این ارز روبه‌افزایش است و معامله‌گران زیادی قصد خرید این توکن را دارند. در مقابل هرگاه درخواست مردم برای ارائه آن کاهش یابد، یعنی کاربران از عملکرد این توکن راضی نیستند.

قابلیت ها و مزایای ان کی ان

مهم‌ترین مزیت توکن NKN امنیت بسیار بالای آن است. به دلیل استفاده از تکنولوژی بلاکچین و پروتکل موزیک، ‌اطلاعاتی که بر روی این شبکه منتقل می‌شوند امن و محرمانه هستند. همچنین به دلیل استفاده از یک شبکه توزیع شده، نقض امنیت شبکه کمتر اتفاق می‌افتد و حملات سایبری به شبکه باتوجه‌به ساختار پیچیده آن بسیار سخت می‌شود.

با پیشرفت تکنولوژی، شبکه‌های مخابراتی و ارتباطی نیازمند ارزی هستند که بتواند مشکلات امنیتی و پایداری قیمت را به‌خوبی حل کند. ارز NKN با ویژگی‌های خود می‌تواند در شبکه‌های مخابراتی و ارتباطات بسیار مؤثر باشد.

با استفاده از این توکن می‌توان دستگاه‌هایی را که در شبکه وجود دارند به‌صورت هوشمند‌تر تنظیم کرد و از این طریق برای حفظ پایداری شبکه و بهبود کارایی آن اقدامات مناسبی انجام داد.

امنیت شبکه ان کی ان چگونه است؟

امنیت در ارز دیجیتال NKN به دلیل اینکه در حوزه شبکه‌های مخابراتی و ارتباطات فعالیت می‌کند بسیار حائز اهمیت است. به همین جهت، تیم توسعه‌دهنده این پروژه از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند تا بتوانند امنیت این ارز را تأمین کنند. بااین‌وجود برخی از حملات مخرب به ارز NKN وارد می‌شود. یکی از مهم‌ترین روش‌هایی که در حملات به این ارز استفاده می‌شود، حملات DDoS است. در این نوع حملات، سرورهای شبکه با تعداد زیادی درخواست از یک سرور خاص می‌فرستند تا سرور از کار بیفتد و به مشکل بخورد. اما شبکه NKN را استفاده از روش‌های مختلف نظیر شبکه‌های توزیع شده مانع این نوع حملات می‌شوند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال NKN چه کسانی هستند؟

پروژه New Kind of Network توسط ۳ برنامه‌نویس متخصص از Silicon Valley به نام‌های یانبو لی (YanboLi)، بروس لی (Bruce Li) و ییلون ژانگ (Yilon Zhang) تأسیس شد. این تیم در سال ۲۰۱۸ با یک برنامه اولیه برای غیرمتمرکز کردن ذخیره‌سازی محتوای دیجیتالی گرد هم آمدند.

آنها بعداً تصمیم گرفتند که این پروژه را مبتنی بر بلاکچین کنند و توکن NKN را معرفی کردند. این پروژه توسط برخی از بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران خطرپذیر (VC) در حوزه ارزهای دیجیتال از جمله Arrington XRP Capital، Okex، Fenbushi و BlockVC حمایت شد.

چه تعداد توکن ان کی ان در گردش است؟

تیم توسعه‌دهنده NKN در سال ۲۰۱۸ یک ICO برگزار کردند و در آن موفق به فروش ۴۱۰۰ توکن ان کی ان شدند. تعداد واحدهای در گردش این ارز ۷۵۴ میلیون است که در نهایت به ۱ میلیارد واحد محدود می‌شود.

خرید ارز دیجیتال ان کی ان

خرید NKN

توکن NKN در برخی از صرافی‌های معتبر خارجی و داخلی لیست شده است. نحوه خریدوفروش ارز دیجیتال در هر کدام از این پلتفرم‌های معاملاتی متفاوت است. باتوجه‌به تحریم‌ها و محدودیت‌هایی که علیه کشور ایران وجود دارد، بسیاری از صرافی‌های خارجی به کاربران ایرانی خدماتی ارائه نمی‌دهند. همچنین در صورت مشاهده ip ایران حساب کاربری را مسدود و دارایی‌ها را بلوکه می‌کنند.

یکی از بهترین راه‌ها برای خریدوفروش ارز NKN، استفاده از صرافی‌های معتبر ایرانی همچون تبدیل است. شما می‌توانید در بستر امن تبدیل با پرداخت کمترین کارمزد معاملات خود را انجام دهید. پس از ثبت‌نام و تکمیل فرایند احراز هویت، می‌توانید با شارژ حساب کاربری خود بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله ارز NKN را خریدرای کنید.

فروش ارز دیجیتال ان کی ان

فرایند فروش ارز NKN مشابه خرید این دارایی ارزشمند است. چنانچه پس از تحلیل روند بازار تصمیم به فروش توکن ان کی ان گرفتید، می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را از کیف پول به تبدیل منتقل کنید و سفارش فروش خود را با بهترین قیمت ثبت کنید. اگر سفارش خریدی، متناسب با سفارش فروش شما وجود داشته باشد، فروش ارز شما به‌صورت کامل انجام می‌شود. پس از انجام معامله وجه دریافتی به کیف پول شما در صرافی تبدیل منتقل می‌شود.

نحوه خرید ان کی ان از صرافی تبدیل

کاربران در صرافی تبدیل به‌راحتی می‌توانند واریز و برداشت تومانی و خریدوفروش ارز دیجیتال داشته باشند و از محدودیت‌ها و دشواری‌های صرافی‌های خارجی خلاص می‌شوند.

برای خرید ارز NKN از صرافی تبدیل، ابتدا باید مراحل ثبت‌نام و احراز هویت را انجام دهید. سپس از طریق درگاه پرداخت بانکی می‌توانید وجه خود را به کیف پول تبدیل منتقل کنید. در صفحه بازار ارز ان کی ان، سفارش خرید را با مقدار و قیمت مد نظرتان وارد می‌کنید. چنانچه سفارش فروش متناسب با سفارش خرید شما پیدا شود، خرید شما نهایی می‌شود و دارایی به کیف پول شما منتقل می‌شود.

در بخش «خرید آسان» صرافی تبدیل تنها با یک کلیک می‌توانید خرید ارز NKN را انجام دهید. این بخش فقط شامل خریدوفروش نیست و شما می‌توانید تبدیل رمزارزها خود را در این بخش انجام دهید. خرید آسان مناسب معامله‌گرانی است که قصد خرید ارز دیجیتال در حجم بالایی دارند و تمایلی به انجام فرایند پیچیده خرید در بازار معاملاتی را ندارند.

روش نگهداری ان کی ان

انتخاب بهترین مکان برای ذخیره توکن NKN، تضمین‌کننده امنیت دارایی شما است. شما می‌توانید این ارز را در والت صرافی و یا کیف پول شخصی خود نگهداری کنید و این انتخاب به عوامل مختلفی مانند تفاوت در افق معاملاتی، ترجیحات شخصی و میزان سرمایه‌گذاری شما دارد. برای مثال اگر یک تریدر هستید، نگهداری ارز ان کی ان در والت صرافی فکر بهتری است. اما اگر قصد هولد ارز دیجیتال را دارید، بهتر است از یک فضای امن‌تر مانند کیف پول‌های سخت‌افزاری برای ذخیره توکن NKN استفاده کنید.

با عضویت در صرافی تبدیل، یک کیف پول اختصاصی و امن برای حساب کاربری شما در نظر گرفته می‌شود که شما می‌توانید از آن برای ذخیره ارز ان کی ان و رمزارزهای دیگر استفاده کنید. دارایی کاربران در تبدیل با استفاده از کیف پول‌های سرد انجام می‌شود و جای نگرانی برای امنیت دارایی شما وجود ندارد.

انواع کیف پول ان کی ان

رمزارز ان کی ان یک توکن ERC20 در شبکه اتریوم است و از کیف پول تراست ولت، سیف پال، متامسک و کوین بیس می‌توانید برای نگه‌داری از آن استفاده کنید.

چنانچه به دنبال یک کیف پول ارز دیجیتال امن برای توکن NKN هستید، می‌توانید از خدمات و ویژگی‌های کیف پول‌های سخت‌افزاری ترزور و لجر بهره‌مند شوید.

کیف پولی که برای ذخیره ارز دیجیتال انتخاب می‌کنید نقش مهمی در تعیین امنیت دارایی‌های شما خواهد داشت. صرافی تبدیل کیف پول داخلی امن و رایگانی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و پس از خرید ارز NKN دارایی شما مستقیماً به کیف پول شخصی شما در تبدیل منتقل می‌شود.

کارمزد خرید و فروش ان کی ان

معامله ان کی ان در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش NKN در صرافی تبدیل

هدف صرافی تبدیل این است که هم‌وطنان عزیزمان بتوانند در کمال راحتی و امنیت، بدون واسطه در بازار معاملاتی ارز دیجیتال با یکدیگر معامله کنند. تبدیل با پشتیبانی بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال و ارائه ابزارهای معاملاتی حرفه‌ای، به میدان آمده است تا نیاز کاربران را مرتفع سازد.

اصلی‌ترین نقاط قوت صرافی تبدیل شامل موارد زیر می‌شود.

  • دارابودن بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۴۰ بازار معاملاتی تومانی
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
  • انتقال داخلی تبدیل
  • گزارش میزان سود و زیان معامله‌گر در ۳۰ روز اخیر یا هفت روز گذشته
  • احراز هویت کاربران در کوتاه‌ترین زمان
  • برگزاری پویش تبدیل به نیکی و اختصاص بخشی از درآمد تبدیل به خیریه‌ها
  • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
  • عمق بازار و حجم معاملات بالا

آیا خرید ان کی ان بدون احراز هویت ممکن است؟

احراز هویت از مواردی است که بسیاری از معامله‌گران ترجیح می‌دهند بدون انجام آن، خریدوفروش ارز NKN را انجام دهند. در تعداد معدودی از صرافی‌های خارجی می‌توانید بدون ثبت اطلاعات شخصی خود از خدمات صرافی استفاده کنید. اما این پلتفرم‌ها برای کاربران ایرانی امن نیستند و ممکن است به بهانه دارایی‌های شما را مسدود کنند.

به‌طورکلی احراز هویت در معاملات الزامی است؛ زیرا از این طریق راه برای افراد سودجو و یا پول‌شویی بسته می‌شود. با انجام این فرایند و اطمینان از هویت مشتری یا تریدر، ضریب اطمینان در معاملات بالا می‌رود و از هرگونه سو استفاده و هک جلوگیری می‌شود.

اطلاعاتی که طی فرایند احراز هویت تبدیل از کاربران گرفته می‌شود، کاملاً محفوظ می‌ماند و تنها دلیل گرفتن این اطلاعات، تضمین امنیت دارایی کاربران است.

آینده ان کی ان چگونه است؟

معامله NKN

یکی از اصلی‌ترین حوزه‌ها که در زمان تجزیه‌وتحلیل آینده یک ارز باید به آن توجه داشته باشید، رشد و پذیرش است. ارز دیجیتال NKN در گزارش سالانه خود اعلام کرد که شبکه آن در ابتدای سال ۳۰۰۰۰ گره داشت و تا پایان سال به بیش از ۱۲۳۰۰۰ گره در ۶۲ کشور و منطقه افزایش‌یافته است. نیروبخش این شبکه گسترده، ارز NKN است که به‌عنوان یک توکن ERC20 در شبکه اتریوم اجرا می‌شود و برای پرداخت‌های DApp و هزینه‌های شبکه استفاده می‌شود.

مانند بسیاری از آلت‌کوین‌ها، عملکرد توکن ان کی ان ارتباط نزدیکی با بیت کوین دارد، به همین دلیل زمانی که بیت کوین در سال ۲۰۲۲ روند نزولی را آغاز کرد، تمام رمزارزها از جمله NKN رفتار مشابهی را نشان دادند. برخی از کارشناسان این حوزه معتقدند که ارز NKN در سال ۲۰۲۴ می‌تواند سقف جدیدی را ثبت کند، اما عده‌ای معتقدند که قیمت این توکن زمانی رشد می‌کند که بیت کوین در یک کانال صعودی قرار بگیرد.

منابع:

NKN.org

Phemex.com

Gemini.com

سوالات متداول خرید ان کی ان

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید ان کی ان

از کجا می‌توانیم ارز ان کی ان (NKN) را بخریم؟

توکن NKN در برخی صرافی‌های معتبر داخلی و خارجی شده است. باتوجه‌به تحریم‌ها و محدودیت‌هایی که علیه کشور ایران وجود دارد، بسیاری از صرافی‌های خارجی به کاربران ایرانی خدماتی ارائه نمی‌دهند. بهترین راه‌ برای خریدوفروش ارز NKN، مراجعه به صرافی تبدیل است.

خرید سریع ارز ان کی ان (NKN) چگونه امکان پذیر است؟

در بخش «خرید آسان» صرافی تبدیل تنها با یک کلیک می‌توانید خرید ارز NKN را انجام دهید. این بخش فقط شامل خریدوفروش نیست و شما می‌توانید تبدیل رمزارزها خود را در این بخش انجام دهید.

کارمزد خرید و فروش ان کی ان (NKN) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ان کی ان در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش ان کی ان (NKN) اقدام کنیم؟

شما می‌توانید بهترین زمان برای خریدوفروش ارز ان کی ان را با تحلیل بازار و بررسی نقشه راه این توکن را پیدا کنید. همچنین می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های تیم تبدیل برای شناسایی روند بازار بهره‌مند شوید.

ارز دیجیتال ان کی ان (NKN) چگونه نگهداری می‌شود؟

پس از خرید ارز NKN، دارایی مستقیماً به کیف پول شخصی شما در تبدیل منتقل می‌شود. همچنین می‌توانید از کیف پول تراست ولت، سیف پال، متامسک و کوین بیس برای نگه‌داری از آن استفاده کنید.

آیا خرید ان کی ان (NKN) می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه‌به قابلیت‌های توکن NKN می‌توان آینده درخشانی برای آن متصور شد. اما نباید مشکلات و چالش‌های آن را در بازار کریپتو فراموش کنید.

آیا می‌توان ارز ان کی ان (NKN) را استخراج کرد؟

توکن ان کی ان قابل‌استخراج است و ماینرها می‌توانند از این طریق سود زیادی را به دست آورند.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

محمد ر

41 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

محمود ر

41 روز قبل

2

وقت بخیر من چطوری می‌تونم مطمئن بشم کیف پولم امنه؟ میشه نوع کیف پولی که در اختیار کاربرا قرار میدین رو بگین؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله