mnticon

خرید منتل | فروش منتل

Mantle خرید ارز دیجیتال منتل

خرید ارز دیجیتال منتل (MNT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت منتل به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز منتل بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش منتل اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز منتل هستند.

معامله منتل

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت منتل به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 MNT = 73,110 IRT

mnticon

منتل

خرید آسان منتل
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت منتل

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، منتل می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

mnticon

mnt

منتل

تومان --

mnticon

mnt

منتل

قیمت دلاری

1.08318 USDT

قیمت تومانی

تومان 72,152

تغییرات 24 ساعت اخیر

-4.125 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال منتل (MNT) یک راهکار لایه دو است که برای حل مشکل مقیاس ‌پذیری در بلاک چین شبکه اتریوم روی کار آمده است. این پروژه اولین محصول شبکه منتل (Mantle) است. با وجود پروژه‌های متعددی که با ایده حل مشکل مقیاس‌پذیری روی کار آمده‌اند لازم است پیش از سرمایه‌گذاری اطلاعات کاملی در خصوص این پروژه کسب کنید.

خرید منتل با تومان در ایران چطور ممکن است؟

برای خرید این ارز دیجیتال منتل در ایران سه راه وجود دارد:

 1. اولین راه خرید از صرافی‌های خارجی است اما بسیاری از این صرافی‌ها مجاز به ارائه خدمات به کاربر ایرانی نیستند و در صورت شناسایی آی پی ایران دارایی فرد را مسدود می‌کنند.
 2. اگر به دنبال راه کم‌خطرتری هستید می‌توانید ارز منتل در بازار آزاد و از دوستان و آشنایان خود خریداری کنید. البته در این صورت خود شما باید صحت و اعتبار معامله را تایید کنید. چرا که ممکن است فروشنده پس از دریافت مبلغ ارزی را به شما تحویل ندهد.
 3. سومین و البته بهترین راه برای خرید MNT مراجعه به صرافی تبدیل است. در این صرافی ایرانی و فارسی زبان با استفاده از یکی از گزینه‌های موجود خرید منتل را می‌توانید انجام دهید. البته ابتدا باید در صرافی ارز دیجیتال احراز هویت کنید. سپس برای افزودن توکن منتل به سبد ارز دیجیتال خود از بازار اسپات یعنی خرید با تعیین قیمت یا خرید آسان استفاده کنید. اگر تا به حال از صرافی تبدیل خرید نداشته‌اید این آموزش واریز تومانی به صرافی ارز دیجیتال را مطالعه کنید. اگر می‌خواهید ارز دیگری را با توکن MNT معاوضه کنید نیز بهتر است آن ارز را کیف پول ارز دیجیتال خود به صرافی انتقال دهید.

چگونه باید منتل بخریم؟ ۳ قدم برای خرید سریع تتر

برای خرید MNT در تبدیل راه‌های متعددی وجود دارد. البته ابتدا باید مشخص کنید که می‌خواهید این ارز را با استفاده از کدام ارز خریداری کنید، تتر یا تومان؟

 • اگر می‌‌خواهید منتل را با تومان خریداری کنید، باید حساب معاملاتی خود را شارژ کنید و با در نظر گرفتن قیمت منتل به اندازه کافی تومان به حساب خود واریز کنید.
 • اگر برای خرید تتر را در نظر گرفته‌اید، ابتدا باید تتر را از تبدیل خریداری کنید یا آن را از والت دیجیتالی خود به صرافی انتقال دهید.

برای خرید ارز MNT بهتر است ابتدا نمودار قیمت دلار آنلاین را بررسی کنید و سپس قیمت تتر را در صرافی تبدیل مقایسه کنید. در ادامه باید یکی از بازارهای تبدیل را انتخاب کنید. می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال منتل از بازار اسپات استفاده کنید. در این صورت باید قیمت را شخصا تعیین کنید و یک سفارش جدید بسازید.

اما اگر برای خرید ارز دیجیتال MNT سفارش تعهدی را در نظر گرفته‌اید می‌توانید از اهرم صرافی استفاده کنید. نکته بسیار مهم: باید ببینید صرافی در زمان مراجعه شما برای ارز دیجیتال MNT اهرم در نظر گرفته است یا خیر.

اگر برای خرید توکن MNT خرید آسان را در نظر گرفته‌اید نیز کافی است بدون تعیین قیمت تکمیل سفارش را به موتور معامله‌گر تبدیل واگذار کنید و بدون پرداخت کارمزد منتل را بخرید.

بهترین گزینه برای خرید ارز منتل در حجم زیاد دارید خرید آسان است. این روش خرید سرعت انجام معامله را افزایش می‌دهد.

ارز دیجیتال منتل

بعد از خرید منتل، چطور آن را نگهداری کنیم؟

اولین قدم برای انتخاب کیف پول مناسب شناخت استانداردی است که در ساخت توکن به کار رفته است. توکن منتل یک توکن ERC20 است یعنی سازگار با شبکه اتریوم ساخته شده است و شما می‌توانید از هر والتی که با اتریوم سازگار است برای نگهداری این ارز استفاده کنید.

البته انتخاب به شخصیت شما بستگی دارد. برای انتخاب بهترین والت باید میزان و توالی معاملات را در نظر بگیرید. به عنوان مثال اگر هر روز معامله ‌می‌کنید بهتر است ارزهای خود را در کیف پول امن صرافی یا والت‌های نرم‌افزاری نگهداری کنید تا در سریع‌ترین زمان وارد معامله شوید. اگر برای نگهداری طولانی‌مدت ارز منتل به فکر تهیه یک والت هستید بهتر است از والت‌های سخت‌افزاری استفاده کنید

والت لجر (Ledger)، ترزور (Trezor)، متامسک، اتمیک والت و تراست والت برخی از نمونه‌های سازگار با توکن منتل هستند.

ارز دیجیتال MNT

منتل چیست؟

توکن منتل یک توکن بومی متعلق به شبکه منتل است که نقش توکن حاکمیتی را ایفا می‌کند. این پلتفرم یک پلتفرم رول‌آپ (RollUp) لایه دو است. پلتفرم‌های رول آپ تراکنش‌های شبکه را به فضایی بیرون از شبکه انتقال می‌دهند. به این ترتیب بلاک چین اصلی سنگین و شلوغ نمی‌شود و هزینه کارمزدهای شبکه اتریوم کاهش پیدا کرده و مشکل مقیاس‌پذیری تا حد زیادی برطرف می‌شود.

مزایا و ویژگی های اصلی منتل

ارز دیجیتال منتل با هدف حمایت از شبکه منتل روی کار آمده است. این ارز می‌تواند با طراحی رول آپ هزینه را کاهش و امنیت را افزایش دهد. کسانی که به تازگی به این پروژه بپیوندند می‌توانند این توکن را به صورت رایگان به دست بیاورند. این توکن با هدف بزرگ کردن شبکه منتل، حاکمیت شبکه و پرداخت گس شبکه طراحی شده است. برنامه‌نویسان می‌توانند در این شبکه با بهترین زیرساخت‌ها برنامه‌هایی با رابط کاربری بی‌نظیر را طراحی کنند.

خرید منتل از تبدیل چه مزایایی دارد؟

کاربرانی ایرانی که قصد سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را دارند، باید برای انجام این کار به سراغ صرافی‌های معتبر ایرانی بروند. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با بیش از ۶۵۰ بازار معاملاتی تتری و تومانی مزایای بسیاری را برای کاربران به همراه دارد:

 • بیش از ۶۵۰ بازار معاملاتی تتری و تومانی
 • امکان خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • امکان معامله اهرم‌دار (مارجین) در ۵۰ بازار مختلف با اهرم ۵ و ۱۰
 • ارائه ربات‌های معاملاتی: سفارش‌گذاری و کسب درآمد خودکار به کمک هوش مصنوعی
 • ارائه بهترین بازار خرید و فروش تتر در بین صرافی‌های ایرانی
 • انتقال داخلی تبدیل
 • صفحه سود و زیان: کاربران می‌توانند تغییرات ارزش دارایی خود را به صورت کلی یا جزئی، ظرف ۷ روز یا ۳۰ روز اخیر از طریق این پنل بررسی کنند.
 • تضمین امنیت دارایی کاربران با استفاده از کیف پول‌های سرد
 • احراز هویت سریع کاربران
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • امکان برداشت آنی
 • پشتیبانی از سیستم‌های تایید اعتبار
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده
 • امکان شروع معامله ارز دیجیتال بدون نیاز به احراز هویت
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • ارائه کیف پول اختصاصی برای کاربران
 • امکان مبادله‌ی دو ارز دیجیتال ( swap )
 • استفاده از اپلیکیشن اختصاصی تبدیل
 • امکان برداشت آنی تومان از طریق 13 بانک (سامان - ملی - ملت - تجارت - صادرات - آینده - پاسارگاد - پارسیان - شهر - مسکن - رسالت - سپه - کشاورزی)
 • کارمزد رقابتی
 • حضور در رسانه‌های خبری معتبر

فروش ارز دیجیتال منتل

فروش ارز منتل در تبدیل چطور انجام می‌شود؟

برای فروش ارز MNT در صرافی تبدیل می‌توانید از گزینه فروش آسان استفاده کنید.

در این حالت که البته ساده‌ترین راه برای فروش توکن منتل است کافی است مقدار را وارد کنید تا ربات معامله‌گر تبدیل بهترین قیمت را برای ثبت سفارش شما انتخاب و معامله را نهایی کند. در این حالت در سریع‌ترین زمان منتل را می‌فروشید.

اگر بر اساس بررسی‌های خود قیمت خاصی را برای فروش ارز دیجیتال منتل در نظر گرفته‌اید بهتر است وارد بازار اسپات شوید و پس از درج قیمت و مقدار سفارش خود را ایجاد کنید و منتظر تکمیل آن باشید. در فروش آسان سفارش شما در کسری از ثانیه پر می‌شود و نیازی به انتظار نیست.

شما همچنین می‌توانید توکن MNT را با دیگر ارزهای دیجیتال معاوضه کنید یا در ازای فروش توکن منتل تومان دریافت کنید با وجود قابلیت برداشت آنی تبدیل، پیامک واریز وجه موردنظر بلافاصله برای شما ارسال شده و مبلغ را در حساب بانکی خود دریافت می‌کنید.

حداقل سرمایه برای خرید منتل با تومان چقدر است؟

برای سرمایه‌گذاری روی ارز MNT در صرافی تبدیل به سرمایه بالایی نیاز ندارد؛ می‌توانید با ۱ تتر یا معادل آن یعنی ۵۰ هزار تومان (در زمان نگارش این مقاله) ارز منتل را خریداری کنید. این نکته را به خاطر داشته باشید که صرافی تبدیل برای تتر اهرم در نظر گرفته است و شما می‌توانید تتر را با اهرم ۱۰ از تبدیل خریداری کنید و با سرمایه ‌بیشتری ارز دیجیتال منتل را خریداری کنید.

کارمزد معامله منتل در تبدیل

کارمزد معاملات کاربران تبدیل براساس حجم معاملات ماهانه تعیین می‌شود. به عنوان مثال اگر در ۳۰ روز گذشته کمتر از ۱۰۰۰ تتر در تبدیل معامله کرده باشید کارمزد شما برای سفارشات میکر یعنی سفارشاتی که با تعیین قیمت ایجاد می‌کنید ۰.۰۳۵ درصد و برای سفارشات تیکر یعنی سفارشاتی که از فهرست موجود در سایت انتخاب می‌کنید ۰.۰۳۳ درصد خواهد بود.

در بخش خرید و فروش آسان کارمزدی پرداخت نخواهید کرد. برای واریز و برداشت تومانی نیز کارمزدی از شما کسر نمی‌شود. تبدیل سهمی از این کارمزدها ندارد و کارمزدی که برای واریز و برداشت تومانی از شما دریافت می‌شود متعلق به نظام بانکی کشور است.

کارمزدهایی که برای انتقال ارز دیجیتال روی شبکه‌های ارزی تعیین شده است نیز از سوی شبکه‌ها و پروژه‌های ارز دیجیتال تعیین شده‌اند و تبدیل نقشی در تعیین این کارمزدها ندارد. برای اطلاع از کارمزدهای صرافی تبدیل کلیک کنید.

سود سرمایه گذاری منتل به چه صورت است؟

اگر این پروژه همان برنامه‌ای باشد که به معنای واقعی کلمه مشکل مقیاس‌پذیری، کارمزد بالا و سرعت پایین شبکه اتریوم را حل کند، انقلابی در حوزه دیفای ایجاد می‌شود و کمتر کسی را خواهید یافت که منتل را در سبد سرمایه خود نداشته باشد. این ارز می‌تواند با ارائه خدمات درست به یکی از شناخته‌شده‌ترین پروژه‌های بازار تبدیل شود. منتل همچنین فضایی برای ساخت اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز را ایجاد کرده است و اتریوم را به بهترین شکل کامل می‌کند.

چه کسی بنیان گذار منتل است؟

ارز دیجیتال منتل توسط یک شخص طراحی نشده است. این پروژه یک پلتفرم دائو (DAO) است و تصمیمات مهم و حیاتی آن توسط کسانی که توکن منتل را به عنوان توکن حاکمیتی در دست دارند اتخاذ می‌شود. اولین کسانی که در این پروژه حضور فعال داشته‌اند و ایده اصلی را مطرح کردند جیکوب ات (jacobc.eth) و بن ژائو (Ben Zhou) بودند. این پروژه در جولای ۲۰۲۳ راه‌اندازی شد.

خرید ارز دیجیتال منتل

چه عواملی بر قیمت منتل تاثیر می گذارد؟

قیمت ارز دیجیتال MNT درست مانند دیگر دارایی‌ها با چرخه تقاضا و عرضه تعیین می‌شود. موجودی کل منتل ۶,۲۱۹,۳۱۶,۷۹۵ توکن است؛ از این تعداد حدود ۳,۱۲۷,۴۴۱,۸۶۳ میلیون توکن روانه بازار شده است. ارزش کل بازار این ارز در زمان نگارش این مقاله ۱,۸۷۴,۸۵۱,۳۸۱ دلار است.

تبدیل قیمت منتل به تومان چگونه انجام می‌شود؟

اولین قدم برای تبدیل ارز دیجیتال منتل به تومان بررسی قیمت روز است. برای این منظور به تبدیل مراجعه کنید و قیمت لحظه‌ای را مشاهده کنید. قیمت‌های درج شده در صرافی تبدیل کمترین اختلاف ممکن را با سایت‌های معتبری مانند کوین مارکت کپ دارد.

نمودار قیمت لحظه‌ای منتل چه کاربردی دارد؟

نمودار لحظه‌ای ارز منتل منبع معتبری برای کسب اطلاعات در مورد تغییرات قیمت این ارز در روزهای گذشته است. به عنوان یک تریدر باید به اطلاعات تاریخی یک ارز دسترسی داشته باشید و بتوانید با مشاهده الگوهایی که در نمودار نمایان می‌شوند مسیر آتی را پیش‌بینی کنید.

برای استخراج اطلاعات مطالعات خود را افزایش دهید و با الگوها آَشنا شوید. به این ترتیب می‌توانید در بهترین زمان برای خرید یا فروش ارز منتل وارد عمل شوید.

قیمت منتل به تومان امروز

این ارز ۱۱۶ امین ارز دیجیتال بازار در بین هزاران ارز فهرست شده در کوین مارکت کپ است. قیمت این ارز در زمان نگارش این مقاله ۰.۸۸۸۲ دلار است. این ارز با قیمت کمتر از یک دلار انتخاب مناسبی برای یک سبد سرمایه توزیع شده است.

منابع

Mantle.xyz

Crypto.com

Coinmarketcap.com

Medium.com.

سوالات متداول خرید منتل

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید منتل

چگونه باید منتل بخریم؟

رو‌ش‌های زیادی وجود دارد. یا باید به صرافی‌های خارجی مراجعه کنید و با پنهان کردن آی پی ارز منتل بخرید. یا باید از آشنایانتان ارز منتل را خریداری کنید یا به صرافی تبدیل مراجعه کنید و در فضایی حرفه‌ای منتل را خریداری کنید.

حداقل سرمایه برای خرید منتل چقدر است؟

کاربران تبدیل می‌توانند با یک تتر یا معادل آن به تومان یعنی در حدود ۵۰ هزار تومان منتل بخرند.

ارز دیجیتال منتل چیست؟

منتل پلتفرم رول آپی برای حل مشکل مقیاس‌پذیری اتریوم است که سعی دارد با کاهش هزینه گس و افزایش سرعت تراکنش‌ها اتریوم را کامل کنید. این شبکه فضای مناسبی برای ساخت دپ‌ها نیز به شمار می‌رود.

قیمت لحظه ای منتل را از کجا ببینیم؟

کوین مارکت کپ مرجع جهانی برای استعلام قیمت ارز دیجیتال منتل و دیگر ارزهای دیجیتال است؛ اما کاربران ایرانی فارسی زبان می‌توانند در تبدیل قیمت لحظه‌ای را با کمترین اختلاف مشاهده کنند.

چگونه ارزهای دیگر را به منتل تبدیل کنیم؟

ابتدا باید از تبدیل یک آدرس والت موقت بگیرید، سپس باید ارز موردنظر را به صرافی انتقال دهید و در ادامه در بازار اسپات، تعهدی یا خرید آسان معاوضه را انجام دهید.

کارمزد خرید منتل در تبدیل چقدر است؟

کارمزد خرید ارز منتل در تبدیل به حجم معاملات شما در ۳۰ روز گذشته بستگی دارد. برای کسب جزئیات بیشتر به لینک درج شده در بخش کارمزدهای صرافی تبدیل مراجعه کنید.

آیا ارز دیجیتال منتل را می‌توان استخراج کرد؟

خیر، امکان استخراج ارز منتل وجود ندارد.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

میثم ک

سرعت در موقع معامله های حساس من همیشه کندو همراه با ضرر بوده واسم. میشه راهنمایی کنید. باقی موارد صرافی عالیه

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله