juvicon

قیمت و خرید فن توکن یوونتوس

خرید ارز دیجیتال یوونتوس Juventus Fan Token

خرید ارز دیجیتال یوونتوس (JUV) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت یوونتوس به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز یوونتوس بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش یوونتوس اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز یوونتوس هستند.

معامله یوونتوس

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت یوونتوس به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 JUV = 185,634 IRT

juvicon

یوونتوس

خرید آسان یوونتوس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت یوونتوس

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، یوونتوس می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

juvicon

juv

یوونتوس

تومان --

juvicon

juv

یوونتوس

قیمت دلاری

2.6447 USDT

قیمت تومانی

تومان 178,255

تغییرات 24 ساعت اخیر

1.143 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

بزرگ‌ترین تیم‌های فوتبال جهان هم بدون تماشاگرانشان اعتباری ندارند. چه از دید اقتصادی بررسی کنیم و چه دیدگاه ورزشی هواداران هستند که به فوتبال اعتبار می‌دهند. در عصر فناوری استفاده از ارز دیجیتال برای ایجاد پیوند عمیق‌تر میان باشگاه‌های فوتبال و طرف‌داران دو‌آتشه ایده جالبی به نظر می‌رسید. اما هر تیمی شجاعت آغاز استفاده از این فناوری را نداشت.

تیم فوتبال یوونتوس یکی از پرافتخارترین باشگاه‌های سری آ ایتالیا و فوتبال اروپاست که همیشه خود را به‌عنوان مدعی قهرمانی در جام‌های مختلف مطرح می‌کند. این باشگاه در زمان‌های مختلف بازیکنان بسیار بزرگی را در تیم خود دیده است و تماشاگران پرشورش همیشه در کنار زمین غوغا به پا کرده‌اند.

یوونتوس (بانوی پیر) اولین باشگاهی بود که ارز دیجیتال هواداری خود را با عنوان فن توکن یوونتوس (Juventus Fan Token) منتشر کرد.

فن توکن یوونتوس ( JUV ) چیست؟

ارز فن توکن یوونتوس

ارز دیجیتال یوونتوس (Juventus Fan Token) ارز دیجیتالی است که به طرف‌داران باشگاه اجازه می‌دهد در هرم قدرت این باشگاه سهیم شود. هواداران با استفاده از این ارز دیجیتال می‌توانند در تصمیم‌های رسمی باشگاه حق رأی داشته باشند. همچنین می‌توانند به اعضای تیم، جوایز، تخفیفات و موارد دیگری دسترسی پیدا کنند.

یوونتوس اولین باشگاه‌ درجهان بود ارز دیجیتال هواداری (فن توکن) خود را در اواخر سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی کرد و هواداران این تیم از آن زمان توانسته‌اند از بسیاری فرصت‌های مربوط به باشگاه استفاده کنند. از جمله این فرصت‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • انتخاب طراحی اتوبوس رسمی باشگاه
  • سرود جدید گلزنی تیم
  • و فرصت انتخاب نماد "J" طراحی شده به‌وسیله هواداران برای استفاده به‌عنوان بخشی از کیت تجاری باشگاه برای فروش در سرتاسر جهان

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال یوونتوس ( JUV )

ارز دیجیتال یوونتوس به‌عنوان اولین ارز دیجیتال هواداری باشگاه‌های فوتبال جهان در اواخر سال ۲۰۱۹ پس اعلام همکاری باشگاه یوونتوس با پلتفرم بلاک‌چین Chiliz منتشر شد. این ارز دیجیتال راه را برای ایجاد فن توکن‌های باشگاه‌های دیگر هموار کرد و پلتفرم Socios.com وظیفه ایجاد این فن توکن‌ها را برعهده گرفت.

ارز دیجیتال یوونتوس ( JUV )‌ چگونه محبوب و معروف شد؟

باشگاه یوونتوس یکی از بزرگ‌ترین تیم‌های فوتبال ایتالیا و جزء ۱۰ باشگاه بزرگ جهان است. این تیم طرف‌داران زیادی در سرتاسر جهان دارد و بازیکنان بزرگی را در تیم خود داشته و دارد. کریستیانو رونالدو که یکی از بزرگ‌ترین فوتبالیست‌های تاریخ فوتبال نامیده می‌شود مدتی در این باشگاه بازی کرده است؛ بنابراین باشگاه فوتبالی با این‌همه جذابیت برای تماشاگران قطعاً هواداران پرشوری دارد که هر چیزی را که مربوط به این باشگاه باشد دنبال می‌کنند.

با اعلام ایجاد ارز دیجیتال هواداری باشگاه یوونتوس تماشاگران این تیم استقبال بسیار پرشوری را از این ارز دیجیتال داشتند و همین ماهیت هواداری باعث محبوبیت و معروفیت این ارز دیجیتال شده است. محبوبیت ارز یوونتوس و استفاده از آن به‌قدری افزایش یافت که دیگر تیم‌های فوتبال جهان هم از این کار الهام گرفتند و با همکاری با همین پلتفرم ارزهای دیجیتال خود را راه‌اندازی کردند.

هدف از خلق ارز دیجیتال یوونتوس ( JUV )

هدف اصلی از ایجاد ارز دیجیتال یوونتوس ایجاد رابطه‌ای دوجانبه و قوی‌تر میان باشگاه فوتبال یوونتوس و تماشاگران این تیم در سرتاسر جهان بود. از سویی باشگاه فوتبال یوونتوس با این کار می‌توانست از طرف‌داران خود نه‌تنها در ایتالیا و اروپا بلکه در سرتاسر جهان منتفع شود و از سوی دیگر تماشاگران و هواداران پرشور این تیم در سرتاسر جهان می‌توانستند احساس نزدیک‌تری به تیم خود داشته باشند و در تصمیمات کوچک و بزرگ مربوط به تیم خودشان مشارکت کنند.

ارزش ارز دیجیتال یوونتوس چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت بیشتر دارایی‌های دیجیتالی که در بازارهای مالی معامله می‌شوند بر اساس سازوکار بازار آزاد و مکانیسم عرضه و تقاضا تعیین می‌شود. در این سازوکار خریداران و فروشندگان قیمت‌های مدنظر خود را مشخص می‌کنند و هرگاه قیمت خریدار و فروشنده بر هم منطبق شود معامله انجام می‌شود. ارز دیجیتال یوونتوس هم به همین شیوه تعیین قیمت می‌شود. هرگاه تقاضا بیشتر از عرضه باشد قیمت ارز دیجیتال یوونتوس (JUV) افزایش پیدا می‌کند و هرگاه عرضه بر تقاضا غلبه کند قیمت این ارز دیجیتال کاهش می‌یابد و نمودار آن نزولی می‌شود.

علاوه بر سازوکار عرضه و تقاضا وضعیت تیم فوتبال یوونتوس می‌تواند بر ارزش ارز دیجیتال هواداری این باشگاه اثر بگذارد. مثلاً قهرمانی این تیم در مسابقات مختلف می‌تواند باعث افزایش قیمت ارز دیجیتال یوونتوس شود. خرید بازیکنان و ستاره‌های محبوب دنیای فوتبال و مربیان مشهور و کارکشته هم می‌تواند در افزایش قیمت این ارز دیجیتال مؤثر باشد.

علاوه بر این موارد قیمت ارز دیجیتال Chiliz‌ به‌عنوان سکوی پایه ارزهای هواداری در تعیین قیمت ارز دیجیتال یوونتوس (JUV) مؤثر است.

عاملی که هیچ‌وقت نباید آن را فراموش کنیم وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال است. هرگاه وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال صعودی باشد احتمال افزایش قیمت ارز دیجیتال یوونتوس هم‌ افزایش پیدا می‌کند و در بازار نزولی احتمال نزول این ارز هم بیشتر است.

قابلیت‌ ها و مزایای ارز دیجیتال یوونتوس ( JUV )

ارز دیجیتال یوونتوس (Juventus Fan Token) ارتباط هواداران را با باشگاه هر چه بیشتر تقویت می‌کند. این توکن هواداری سطح بالاتری از روابط دوجانبه باشگاه و هوادار را ایجاد می‌کند و هواداران را به‌عنوان ذی‌نفع در باشگاه به رسمیت می‌شناسد.

ارز JUV یک توکن کاربردی است که هواداران از طریق آن می‌توانند در تصمیمات مختلف باشگاه حق رأی به دست بیاورند. هواداران بر اساس تعداد توکن ارز دیجیتال یوونتوس که دارند در تصمیمات وزن خواهند داشت. هر چه مقدار بیشتری از توکن JUV داشته باشید در تصمیمات وزن بیشتری دارید.

برخی قابلیت‌ها و موارد استفاده ارز دیجیتال یوونتوس تابه‌حال چنین مواردی بوده است:

  • حق رأی: داشتن امکان رأی‌دادن در تصمیمات باشگاه
  • انتخاب سرود شادی گل: دارندگان ارز دیجیتال یوونتوس ( JUV ) این قابلیت را دارند که در ورزشگاه سرود شادی گل جدیدی برای تیم انتخاب کنند.
  • طراحی اتوبوس رسمی: یکی از کارهایی که دارندگان ارز دیجیتال یوونتوس راجع به آن نظر می‌دهند و حق انتخاب دارند، نوع طراحی اتوبوس رسمی باشگاه و طرح و نقش آن است.
  • جوایز و هدایای خاص: دارندگان ارز دیجیتال یوونتوس جوایز و هدایای خاصی مانند اقلام امضا شده به‌وسیله بازیکنان و ستارگان تیم دریافت می‌کنند.
  • تخفیف‌های باشگاهی: هوادارانی که فن توکن یوونتوس را داشته باشند از بسیاری تخفیف‌ها در قیمت بلیت بازی‌ها و لباس هواداری و غیره برخوردار می‌شوند.
  • امکان دیدار با ستارگان تیم: هوادارانی که ارز یوونتوس (JUV)‌ را دارند هواداران دوآتشه محسوب می‌شوند و در مواردی امکان دیدار با ستارگان محبوب تیم را از نزدیک پیدا می‌کنند.

بنیانگذاران ارزJUV چه کسانی هستند؟

ارز دیجیتال یوونتوس( JUV ) در همکاری و مشارکت با سکوی اینترنتی Socios.com ایجاد شده است. بنیان‌گذار این پلتفرم کارآفرین و بنیان‌گذار کسب‌وکار فرانسوی الکساندر درایفوس است که این شرکت را در سال ۲۰۱۸ ایجاد کرد. درایفوس هدف خود از ایجاد این پلتفرم را برقرار ارتباط هر چه بیشتر میان تیم‌های ورزشی و هوادارانشان اعلام کرده است.

درایفوس در صنعت فناوری بلاک‌چین سابقه زیادی دارد و یکی از افراد مشهور این صنعت محسوب می‌شود که سال‌های بسیاری را برای ایجاد ارتباط میان فناوری بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال با ورزش و به‌خصوص فوتبال فعالیت کرده است. درایفوس علاوه بر ایجاد توکن‌های هواداری برای تیم فوتبال یوونتوس ارز هواداری بیش از ۴۰ باشگاه مطرح دیگر از جمله پاری‌سن‌ژرمن، بایرن‌مونیخ، ‌ رئال‌مادرید، بارسلونا و آث‌میلان را هم منتشر کرده است.

او با ایجاد پلتفرم Chiliz ‌ و سکوی Socios.com گام بزرگی را در مشارکت اقتصادی هواداران در باشگاه‌ها و افزایش تأثیر و قدرت تصمیمات آن‌ها در سرنوشت باشگاه محبوبشان برداشته است.

امنیت شبکه ارز یوونتوس( JUV ) چگونه است؟

خرید ارز هواداری یونتوس

ارز دیجیتال یوونتوس ( JUV ) بر روی زنجیره Chiliz ایجاد شده است که یک زنجیره کناری (SideChain) بر روی شبکه اتریوم است و سازوکار اجماع اثبات اعتبار (Proof Of Authority) کار می‌کند. این ارز دیجیتال عموماً به‌عنوان توکن حاکمیتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. استفاده‌کنندگان از این ارز دیجیتال می‌توانند از قراردادهای هوشمند برای ابراز رأی درباره تصمیمات مختلف هواداری و نظرسنجی‌های باشگاه یوونتوس استفاده کنند.

قرارگیری این ارز دیجیتال بر روی شبکه بلاک‌چین اتریوم باعث می‌شود این ارز بتواند از مزایای امنیتی اتریوم استفاده کند و از این لحاظ بسیار مطمئن عمل کند.

وجود محرمانگی و حفظ حریم خصوصی دارندگان این ارز دیجیتال هم یکی از مواردی است که در نظر گرفته شده است.

چه تعداد توکن یوونتوس در گردش است؟

تعداد کل توکن‌های قابل‌عرضه ارز دیجیتال یوونتوس ( JUV )، ‌ 20 میلیون توکن است که از این تعداد حدود ۱ میلیون و ۳۱۵ هزار توکن در ابتدای انتشار به‌وسیله عرضه اولیه توکن هواداری به طرف‌داران واگذار شده است.

بقیه توکن‌های این ارز دیجیتال در اختیار باشگاه یوونتوس است که با فعالیت‌های مختلف هواداری یا با عرضه در طی سال‌های آینده منتشر می‌شود و هواداران می‌توانند از طریق صرافی‌های مختلف اقدام به خرید آن کنند.

خرید ارز دیجیتال یوونتوس

هواداران و فعالان رمزارزها می‌توانند خرید ارز دیجیتال یوونتوس (JUV)‌ را از طریق صرافی‌ها مختلف خارجی و داخلی انجام دهند. بااین‌وجود به علت وجود تحریم‌ها و نبود پشتیبانی مناسب برای ایرانیان خرید از صرافی‌های خارجی توصیه نمی‌شود، چون ممکن است باعث مسدودشدن دارایی‌های شما شود. پیشنهاد ما این است که ارز دیجیتال یوونتوس را از صرافی داخلی خریداری کنید. می‌توانید خرید ارز یوونتوس را از بخش خرید آسان صرافی تبدیل به‌صورت تومانی یا با ارزهای دیجیتال مختلف انجام دهید.

فروش ارز دیجیتال یوونتوس

فروش ارز دیجیتال یوونتوس ( JUV ) را می‌توانید در صرافی‌های داخلی یا خارجی مختلفی انجام دهید. در صورت انتقال ارز دیجیتال به صرافی خارجی برای فروش ممکن است دارایی شما به‌خاطر تحریم مسدود شود. به همین خاطر بهتر است از صرافی‌ داخلی استفاده کنید. صرافی تبدیل یکی از بهترین صرافی‌های داخلی است که می‌توانید ارز دیجیتال یوونتوس خود را با خیال راحت در آن به فروش برسانید و بهای آن را به تومان یا ارزهای دیجیتال دیگر دریافت کنید.

نحوه خرید ارز یوونتوس از صرافی تبدیل

خرید ارز دیجیتال یوونتوس ( JUV ) از صرافی تبدیل بسیار ساده است. ابتدا باید در وب‌سایت صرافی تبدیل ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام سریع برای امنیت بیشتر دارایی‌هایتان احراز هویت را انجام دهید. فرایند احراز هویت در صرافی تبدیل بسیار شفاف و سریع است. پس از تأیید احراز هویت می‌توانید از طریق بخش خرید آسان در وب‌سایت تبدیل اقدام به خرید تومانی ارز یوونتوس کنید یا این ارز را با استفاده از ارزهای دیجیتال دیگر خریداری کنید.

روش نگهداری ارز یوونتوس ( JUV )

برای نگهداری ارز دیجیتال یوونتوس می‌توانید از انواع مختلف کیف پول‌ ارز دیجیتال استفاده کنید. می‌توانید این ارز دیجیتال را روی کیف پول سرد یا گرم نگهداری کنید. می‌توانید انتخاب کنید از کیف پول سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری برای نگهداری ارز یوونتوس استفاده کنید. همچنین می‌توانید فن توکن یوونتوس (Juventus Fan Token) خود را در کیف پول صرافی تبدیل نگهداری کنید.

انواع کیف پول ارز دیجیتال یوونتوس( JUV )

کیف پول‌های مختلفی با قابلیت نگهداری ارز دیجیتال یوونتوس وجود دارد که موارد زیر برخی از بهترین انتخاب‌ها هستند: کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو ایکس و لجر نانو اس، کیف پول سخت‌افزاری دیسنت و کیف پول‌های نرم‌افزاری متامسک و تراست والت. ارز دیجیتال یوونتوس را می‌توانید در کیف پول امن صرافی تبدیل هم نگهداری کنید.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال یوونتوس

معامله فن توکن یوونتوس در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش JUV در صرافی تبدیل


خرید و فروش ارز دیجیتال
در صرافی تبدیل مزیت‌های زیادی برای کاربران دارد؛ از جمله اینکه تنوع ارزی موجود در صرافی تبدیل بسیار زیاد است و شما می‌توانید از طریق بازار‌های تومانی و تتری بازار‌های معاملاتی متنوعی را برای سرمایه‌گذاری تحت‌نظر بگیرید. میزان کارمزد در نظر گرفته شده برای معامله کاربران در این صرافی بر اساس سطوح کاربری متنوع و مناسب است. حداقل میزان فاصله خرید و فروش در صرافی تبدیل برای کاربران فراهم شده است.

آیا خرید ارز یوونتوس بدون احراز هویت ممکن است؟

بیشتر صرافی‌های معتبر جهان امکان خرید و فروش ارز یوونتوس بدون احراز هویت را فراهم نمی‌کنند. همه صرافی‌های ایرانی برای حفظ امنیت دارایی‌های شما ملزم به رعایت احراز هویت کاربران هستند و با این کار امنیت خرید‌وفروش و دارایی‌های شما بهتر حفظ می‌شود. در غیر این صورت در صورت ایجاد هرگونه خطا یا اشتباه در معاملات امکان بازگرداندن وجوه به شما ممکن نیست؛ بنابراین بهتر است پیش از خرید و فروش احراز هویت را انجام دهید و از طریق صرافی‌های معتبری مانند صرافی تبدیل به خرید ارز یوونتوس بپردازید.

آینده ارز دیجیتال یوونتوس چگونه است؟

معامله ارز یونتوس

ارز دیجیتال یوونتوس یک ارز هواداری است و با سرنوشت باشگاه یوونتوس گره خورده است. این ارز دیجیتال در گذشته در مقطعی رشد بیش از ۴۰۰ درصدی را تجربه کرده و سود خوبی نصیب کاربران کرده است. باتوجه‌به رشد فن توکن‌های هواداری و قدرت همیشگی تیم یوونتوس به نظر می‌رسد این ارز در آینده هم بتواند رشد خوبی را تجربه کرده و سود مناسبی را برای دارندگان خود ایجاد کند. بااین‌وجود بهتر است همیشه در معاملات ارزهای دیجیتال و دیگر دارایی‌ها جانب احتیاط را رعایت کرده و بر اساس تحلیل خود عمل کنید.

منابع:

] صفحه رسمی ارز دیجیتال هواداری یونتوس[
وب‌سایت CoinMarketCap
SimpleSwap

سوالات متداول خرید یوونتوس

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید یوونتوس

از کجا می‌توانیم ارز دیجیتال یوونتوس ( JUV ) بخریم؟

می‌توانید ارز دیجیتال یوونتوس ( JUV ) را از بخش خرید آسان صرافی تبدیل خریداری کنید.

خرید سریع ارز دیجیتال یوونتوس ( JUV ) چگونه امکان‌پذیر است؟

برای خرید ارز یوونتوس در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید از طریق بخش خرید آسان ارز یوونتوس در صرافی تبدیل به خرید و فروش این ارز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال یوونتوس ( JUV ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله فن توکن یوونتوس در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ارز دیجیتال یوونتوس را پیش بینی کنیم؟

می‌توانید از تحلیل شخصی خود استفاده کنید یا با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (@algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید.

ارز دیجیتال یوونتوس ( JUV ) چگونه نگهداری میشود؟

از کیف پول‌های گرم و سرد مختلفی می‌توانید برای نگهداری ارز JUV استفاده کنید. همچنین می‌توانید از کیف پول صرافی تبدیل برای نگهداری ارز یوونتوس استفاده کنید.

آیا خرید ارز دیجیتال یوونتوس( JUV ) می‌تواند سودآور باشد؟

ارز دیجیتال یوونتوس بسیار موردتوجه هواداران این باشگاه قرار دارد و قبلاً هم رشد بزرگ ۴۰۰ درصدی را تجربه کرده است. به نظر می‌رسد در آینده هم می‌تواند رشد خوبی داشته باشد و سودآوری خوبی برای کاربران ایجاد کند.

آیا می‌توان ارز دیجیتال یوونتوس ( JUV )‌ را استخراج کرد؟

خیر ارز دیجیتال یوونتوس ( JUV ) از سازوکار اجماع اثبات کار استفاده نمی‌کند؛ بنابراین قابل استخراج نیست.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله