denticon

قیمت و خرید دنت - DENT

خرید ارز دیجیتال دنت Dent

خرید ارز دیجیتال دنت (DENT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت دنت به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز دنت بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش دنت اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز دنت هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت دنت به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 DENT = 81 IRT

denticon

دنت

خرید آسان دنت
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت دنت

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، دنت می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

denticon

dent

دنت

تومان --

denticon

dent

دنت

قیمت دلاری

0.001424 USDT

قیمت تومانی

تومان 80.9515

تغییرات 24 ساعت اخیر

7.962 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

کاربرانی که از تلفن همراه استفاده می‌کنند همواره با مشکلات عدیده‌ای روبرو هستند. شما نیز احتمالاً تا حالا با تمام شدن زمان بسته اینترنت و باقی ماندن حجم مصرفی روبرو شده‌اید. در تعطیلات مشکل تعویض سیم‌کارت و عدم دسترسی به مراکز ارائه خدمات وجود دارد. پیدا کردن شبکه تلفن همراه در مناطق صعب‌العبور نیز از دیگر مشکلات سرویس‌‌های ارائه‌دهنده خدمات شبکه تلفن همراه است. تماس‌های بین‌المللی گران نیز که جای هیچ‌گونه بحثی ندارد.

تعدد شبکه‌های تلفن همراه و پراکندگی آن‌ها در سراسر جهان عامل این مشکلات است. ارز دیجیتال دنت راه‌حلی برای این مشکلات است که در ادامه به معرفی کامل آن خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال دنت ( dent ) چیست؟

ارز دنت

دنت پروژه‌ای منحصربه‌فرد در دنیای ارز دیجیتال است. مدیران پروژه تصمیم گرفته‌اند که با استفاده از فناوری بلاکچین بسیاری از مشکلات شبکه‌های تلفن همراه را حل کنند و گامی بزرگ در جهت تسهیل تبادل داده‌ها بردارند.

دنت اپراتور دیجیتالی تلفن همراه است که انقلابی در این صنعت ایجاد کرده است. دنت سیم‌کارت‌های دیجیتالی، طرح‌های داده تلفن همراه، شارژ سیم‌کارت و تجربه تماس و اینترنت بی‌نیاز از رومینگ را ارائه می‌دهد.

داده‌های قابل‌دسترسی در سایت دنت حاکی از آن است که این شرکت با استفاده از قدرت فناوری بلاکچین در تلاش است تا بازاری جهانی در جهت آزادسازی داده‌های تلفن همراه ایجاد کند. دنت داده‌های تلفن همراه را به‌صورت غیرمتمرکز آزادانه در بلاکچین انتشار می‌دهد.

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال دنت ( dent )

شرکت دنت وایرلس در سال ۲۰۱۴ تأسیس شد. در آن زمان شرکت دنت تصمیم داشت بازار خودکار فارکس را با عملکردهای داخلی مدیریت ریسک توسعه دهد. بخش‌هایی از این پروژه هم‌اکنون در بازار دنت ادغام شده است تا امکان خریدوفروش بسته‌های اینترنتی وجود داشته باشد.

سال ۲۰۱۷، سالی بود که دیگر بنیان‌گذاران شرکت به فکر خلق دنت افتادند. آن‌ها ماجراجویی‌های خود را برای طراحی و توسعه پروژه دنت آغاز کردند تا پروژه به‌سرعت به جهان معرفی شود.

ارز دیجیتال دنت ( dent ) چگونه معروف و محبوب شد؟

مشکلات عدیده مخابراتی که کاربران تلفن همراه همواره با آن درگیر هستند و جذابیت تمرکززدایی در تبادل داده‌ها، بسیاری را به سمت پروژه دنت جذب کرد. شکست انحصار شرکت‌های مخابراتی شاید مهم‌ترین دلیل استقبال گسترده از پروژه دنت باشد.

داده‌های تلفن همراه در شبکه‌های غیرمتمرکز با سرعت بیشتری انتقال پیدا می‌کنند. فناوری بلاکچین کمک شایانی را در راستای بهبود کیفیت و سرعت تبادل داده‌ها به صنعت مخابرات کرده است. شرکت دنت از این فرصت استفاده کرد و با طراحی دنت ( dent ) انقلابی جدید در صنعت ارتباطات پدید آورد.

هدف از خلق ارز دیجیتال دنت ( dent )

هدف اصلی پروژه دنت خارج کردن مصرف‌کنندگان از زیر سلطه شرکت‌های مخابراتی متمرکز است. تمرکززدایی و استفاده از فناوری بلاکچین در پروژه دنت کاربران را در انتخاب و خریدوفروش بسته‌های اینترنتی با آزادی عمل بیشتری روبرو می‌کند.

هدف دیگر پروژه دنت خریدوفروش داده‌های اضافی به‌صورت کالا است که با توکن اختصاصی این پروژه ( dent ) صورت می‌گیرد.

شرکت دنت محصولاتی مانند سیم‌کارت‌های دیجیتالی را نیز می‌فروشد. یکی از دیگر اهدافی که توکن dent دنبال می‌کند، پرداخت هزینه محصولات شرکت است. توکن دنت در خریدوفروش تولیدات شرکت نقش وسیله مبادله را دارد.

اگر پروژه دنت در مقیاس جهانی اجرا شود، تمام شبکه‌های مخابراتی دنیا به یکدیگر متصل می‌شوند و هزینه‌های ناشی از رومینگ به طرز چشمگیری کاهش پیدا می‌کند.

ارزش ارز دیجیتال دنت چگونه تعیین می‌شود؟

فعالیت‌های پروژه دنت در راستای تمرکززدایی و انحصارشکنی از صنعت مخابرات بسیاری را ترغیب کرده است تا بر روی این پروژه سرمایه‌گذاری کنند. خریدوفروش داده‌ها با توکن dent باعث شده است که توکن انحصاری پلتفرم رشد چشمگیری را داشته باشد.

حذف محدودیت‌های فنّاورانه برنامه سال دیگر این شرکت است. این کار کاهش هزینه‌های راه‌اندازی شبکه تلفن همراه و دسترسی به اینترنت را به‌دنبال دارد. همچنین این پروژه در تلاش است تا مشوق‌هایی را برای بستن شکاف‌های پوششی و بهبود کیفیت خدمات ارائه دهد. این موارد در رشد ارزشی توکن dent اهمیت ویژه‌ای دارند.

قابلیت و مزایای ارز دیجیتال دنت

توکن دنت ( dent ) به‌صورت انحصاری در پلتفرم این پروژه استفاده می‌شود. کارکرد این توکن در خریدوفروش داده‌های اضافی کاربران است.

همچنین کاربران می‌توانند در خرید بسته‌های اینترنتی و شارژ سیم‌کارت دیجیتالی خود از توکن dent استفاده کنند. شرکت دنت وایرلس قابلیت پرداخت هزینه تمام تولیدات و خدمات خود را با توکن dent فعال کرده است.

اپلیکیشن‌های موبایل دنت در هر دو نسخه اندروید و ای‌او‌اس به بازار ارائه شده‌اند و کاربران تمامی تلفن‌های همراه می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال دنت چه کسانی هستند؟

خرید DENT

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال دنت ۹ نفر هستند که در زمینه‌‌های مختلف فناوری تلفن همراه و معاملات فارکس تخصص دارند. شاخص‌ترین چهره‌های این گروه ۹ نفر عبارت‌اند از:

  • ترو کاتاجاینن: سازمان ملل متحد در سال ۲۰۱۵ ترو کاتاجاینن را مور ارشد جاوا و اندروید خود کرد. او مدیرعامل شرکت دنت وایرلس است. ترو از اولین مهندسین نرم‌افزاری بود که قابلیت پرداخت مستقیم را در برنامه‌های مشتریان اپراتور تلفن همراه راه‌اندازی کرد. جوایز و دستاوردهای ترو در زمینه فناوری بسیار زیاد است.
  • میکو لینا ماکی: دیگر بنیان‌گذار سرشناس پروژه دنت میکو لینا ماکی است. او یکی از بزرگ‌ترین کارآفرینان حوزه معماری بنیادی موبایل است و در این زمینه خوش درخشیده است. یکی از دلایلی که او را مهم‌ترین و باارزش‌ترین عضو گروه می‌دانند نیز همین مسئله است.
  • آندریاس ولمر: متخصص تلفن همراه این گروه با بیش از ۱۲ سال سابقه طراحی و توسعه برنامه‌های موبایل آندریاس ولمر است. او نیز یکی از چهره‌ای تأثیرگذار در آفرینش توکن دنت است.

امنیت شبکه ارز دیجیتال دنت چگونه است؟

ارز دیجیتال دنت بر روی بلاکچین اتریوم پیاده‌سازی شده است و از استاندارد ERC-20 استفاده می‌کند. توکن انحصاری دنت dent نام دارد که در کم‌ترین زمان ممکن کاربران را به شبکه‌های مخابراتی سراسر جهان متصل می‌کند.

قراردادهای هوشمند از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردارند و مقادیر زیادی ارزش داده را کنترل می‌کنند، درحالی‌که از استانداردی تغییرناپذیر در بلاکچین استفاده می‌کنند. این قراردادهای هوشمند به پروژه دنت کمک می‌کند تا امنیت تبادل داده‌ها را بالاتر ببرد.

امنیت بلاکچین اتریم با پروتکل اجماع اثبات کار تأمین می‌شد که در آپدیت اخیر به اثبات سهام تغییر یافته است. اجماع اثبات سهام از امنیت پایین‌تری نسبت به اجماع اثبات کار برخوردار است، اما از سرعت بالاتری نسبت به پروتکل قبلی بهره‌مند است. این کاهش امنیت بر پروژه‌هایی که از قراردادهای هوشمند بلاکچین اتریوم استفاده می‌کنند، مانند ارز دیجیتال دنت، تأثیر می‌گذارد.

امنیت این شبکه تحت پروتکل ERC-20 بسیار بالا است، اما امکان بروز خطا در شبکه وجود دارد و امنیت سیستم و کاربران به خطر می‌افتد. این پروژه بسیار نوپا است و باید ازلحاظ امنیتی بررسی‌های بیشتری روی آن صورت بگیرد.

چه تعداد توکن دنت در گردش است؟

در زمان نگارش این مقاله، حجم معاملات ارز دیجیتال دنت در ۲۴ ساعت گذشته معادل ۲ میلیون و ۷۹۰ هزار دلار آمریکا است. شرکت دنت وایرلس اعلا کرده است که ۱۰۰ میلیارد توکن دنت در بازار تزریق خواهد شد، اما هم‌اکنون ۹۹ میلیارد از این توکن‌ها در حال گردش در بازار هستند و ۱ میلیارد توکن دیگر همچنان در اختیار شرکت است.

خرید ارز دیجیتال دنت

معامله DENT
ارز دیجیتال دنت در تمامی صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی در دسترس است. یکی از سریع‌ترین روش‌های خرید دنت صرافی‌های ایرانی معتبر است. صرافی‌های بسیاری در ایران وجود دارند، اما تعداد محدودی از آن‌ها تنوع صرافی تبدیل را دارند. صرافی تبدیل ارز دیجیتال دنت را در فهرست خود دارد و امکان خرید این ارز را برای همه کاربران خود فعال کرده است.

فروش ارز دیجیتال دنت

ارز دیجیتال دنت معمولاً در معاملات داده‌های شبکه تلفن همراه استفاده می‌شود. توکن انحصاری شبکه دنت ( dent ) همچنین برای خرید بسته‌های اینترنتی و شارژ سیم‌کارت نیز استفاده می‌شود. به‌صورت کلی، تمام محصولاتی تولیدی شرکت دنت وایرلس با توکن dent قابل خریداری هستند؛ بنابراین اکثر خریداران این ارز تمایلی به فروش مستقیم این ارز ندارند.

دراین‌بین بسیاری از سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال که نسبت به پروژه دنت و آینده آن خوش‌بین هستند، توکن‌های dent را خریداری و ذخیره می‌کنند تا در فرصت مناسب به فروش برسانند. فروش ارز دیجیتال دنت مانند خرید آن از صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی انجام می‌شود.

نحوه خرید ارز دیجیتال دنت از صرافی تبدیل

خرید ارز دیجیتال دنت از سایت صرافی تبدیل یکی از آسان‌ترین کارهایی است که در طول روز می‌توانید انجام دهید. اگر در صرافی تبدیل حساب کاربری دارید، وارد حساب کاربری خود شوید، حساب خود را شارژ کنید، در قسمت بازارها ارز دیجیتال دنت را انتخاب کنید و هر مقدار که می‌خواهید توکن dent بخرید.

روش نگه‌داری ارز دیجیتال دنت

توکن dent تحت پوشش پروتکل ERC-20 است؛ درنتیجه تمامی کیف پول‌هایی که از این پروتکل پشتیبانی می‌کنند، محل ذخیره ارز دیجیتال دنت هستند.

کیف پول‌های موجود در بازار عموماً از توکن‌های ERC-20 پشتیبانی می‌کنند، اما تمامی کیف پول‌ها امنیت کافی برای نگه‌داری سرمایه‌های کاربران را ندارند. در ادامه به معرفی معتبرترین کیف پول‌های ارز دیجیتال دنت می‌پردازیم.

انواع کیف پول ارز دیجیتال دنت

کیف پول‌های سرد و گرم بسیاری در بازار وجود دارند. برخی از کاربران دسترسی راحت کیف پول‌های گرم را ترجیح می‌دهند و برخی دیگر از امنیت کیف پول‌های سرد استقبال می‌کنند.

کیف پول‌های تراست ولت و متا مسک از مشهورترین کیف پول‌های گرم هستند که از ارز دیجیتال دنت پشتیبانی می‌کنند. برنامه این کیف پول‌ها در گوشی‌های اندروید و ای‌او‌اس در دسترس هستند. تراست ولت و متا مسک هر دو بالاترین امنیت و اعتبار را میان کیف پول‌‌های گرم دارند.

کارمزد خریدوفروش ارز دیجیتال دنت

معامله دنت در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید..

مزایای خریدوفروش ارز دیجیتال دنت در صرافی تبدیل

خریدوفروش آسان ارز دیجیتال دنت در صرافی تبدیل یکی از جذاب‌ترین مزیت‌های صرافی است. این مزیت را با استفاده از قابلیت «خرید آسان» در صرافی تبدیل مشاهده خواهید کرد.

یکی از دیگر مزایای بزرگ صرافی تبدیل وجود ابزارهای تحلیلی برای هر ارز است. ارز دیجیتال دنت نیز از این قضیه مستثنا نیست و در نمودار این ارز دیجیتال ابزارهای تحلیلی بسیاری وجود دارند.

آیا خرید ارز دیجیتال دنت بدون احراز هویت امکان‌پذیر است؟

صرافی‌های خارجی بسیاری در سراسر جهان با تبلیغ خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت، ذهن کاربران ایرانی را درگیر این سؤال کرده‌اند. پاسخ این سؤال به کاربران ایرانی راحت نیست؛ چراکه تحریم‌های مالی و سیاسی علیه کشور ایران مانع فعالیت مستقیم در صرافی‌های خارجی می‌شوند، درنتیجه کاربران ایرانی باید یک صرافی ایرانی را واسطه معامله خود قرار دهند. صرافی‌های معتبر ایرانی نیز بر اساس مصوبه بانک مرکزی مجبور به احراز هویت کاربران خود هستند.

طبق روندی که کاربران ایرانی باید طی کنند تا در صرافی‌های خارجی طی کنند، عملاً امکان خرید ارز دیجیتال دنت بدون احراز هویت امکان‌پذیر نیست.

آینده ارز دیجیتال دنت چگونه است؟

ارز دیجیتال دنت در تاریخ ۹ ژانویه ۲۰۱۸ بلند‌ترین قله خود ( ۰.۱ دلار ) را تجربه کرد و دو سال بعد در ۱۳ مارس ۲۰۲۰ پایین‌ترین قعر خود ( ۰.۰۰۰۰۷ دلار ) را ثبت کرد. هم‌اکنون توکن dent با قیمت ۰.۰۰۰۶ دلار معامله می‌شود.

با توجه به ارزش بازار ۶۱ میلیون دلاری و جذابیت بیش‌ازاندازه تمرکززدایی از صنعت مخابرات، به نظر می‌رسد که آینده‌ روشنی پیش‌روی پروژه دنت باشد؛ اما هر پروژه جذاب نیاز به حمایت کاربران و پشتیبانی طراحان و سرمایه‌گذاران از پروژه دارد. نوسانات بیش‌ازاندازه بازار ارز دیجیتال هیچ اطمینانی را برای ارز دیجیتال دنت نمی‌گذارد.

منابع:

coinmarketcap.com
coingecko.com

سوالات متداول خرید دنت

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید دنت

از کجا می‌توانیم ارز دیجیتال دنت ( dent ) بخریم؟

صرافی‌های بسیاری در سراسر دنیا توکن دنت را می‌فروشند که کاربران با ایجاد حساب کاربری می‌توانند ارز دیجیتال دنت را از این صرافی‌ها خریداری کنند. صرافی‌های ایرانی دسترسی راحت‌تری برای خرید ارز دیجیتال دارند. از این بین صرافی تبدیل یکی از صرافی‌هایی است که ارز دیجیتال دنت را میان بیش از ۲۰۰ توکن فهرست شده خود دارد و امکان خرید آن را برای کاربران فراهم کرده است.

خرید سریع ارز دیجیتال دنت ( dent ) چه طور امکان‌پذیر است؟

صرافی تبدیل تنها صرافی ایرانی است که قابلیت خرید آسان را در پلتفرم خود گنجانده است. کاربران با چند کلیک می‌توانند ارز دیجیتال دنت را در سایت صرافی تبدیل خریداری کنند.

کارمزد خریدوفروش ارز دیجیتال دنت ( dent ) در صرافی تبدیل چه قدر است؟

معامله دنت در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خریدوفروش ارز دیجیتال دنت ( dent ) اقدام کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل وضعیت دنت و یافتن زمان مناسب خرید و فروش کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی استفاده کنید.

ارز دیجیتال دنت ( dent ) چگونه نگه‌داری می‌شود؟

کیف پول‌های تراست ولت و متا مسک ازجمله کیف پول‌های امن برای نگه‌داری ارز دیجیتال دنت هستند. همچنین صرافی تبدیل با استفاده از یکی از امن‌ترین کیف پول‌های ارز دیجیتال، یکی از معتبرترین کیف‌پول‌‌ها را در اخیار دارد.

آیا خرید ارز دیجیتال دنت ( dent ) می‌تواند سودآور باشد؟

آینده‌ درخشانی در انتظار ارز دیجیتال دنت است، اما هر پروژه ارز دیجیتال دارای نقص‌هایی است که می‌تواند سرنوشت پروژه را تغییر دهد. با مطالعه مقالات موجود در صرافی تبدیل می‌توانید بهترین تصمیم را در این مورد بگیرید.

آیا می‌توان ارز دیجیتال دنت ( dent ) را استخراج کرد؟

ارز دیجیتال دنت در بلاکچین اتریوم پیاده‌سازی شده است و درنتیجه امکان استخراج آن وجود ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

احسان ص

11 روز قبل

1

استیکینگ و فیوچرز اضافه کنید

مهسا ر

11 روز قبل

4

اگه می‌خواید درست و حساب شده سود کنید باید یک سبد سرمایه درست داشته باشید و با مدیریت سرمایه ترید کنید و گرنه ممکنه سرمایه‌تون رو از دست بدید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله