daoicon

قیمت و خرید دائو میکر - DAO

خرید ارز دیجیتال دائو میکر DAO Maker

خرید ارز دیجیتال دائو میکر (DAO) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت دائو میکر به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز دائو میکر بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش دائو میکر اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز دائو میکر هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت دائو میکر به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 DAO = 46,271 IRT

daoicon

دائو میکر

خرید آسان دائو میکر
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت دائو میکر

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، دائو میکر می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

daoicon

dao

دائو میکر

تومان --

daoicon

dao

دائو میکر

قیمت دلاری

0.8106 USDT

قیمت تومانی

تومان 46,064

تغییرات 24 ساعت اخیر

5.012 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

اگر همواره در جست‌وجوی پروژه‌های ارز دیجیتال جدید هستید و زمان زیادی را برای پیدا کردن پروژه‌های کم قیمت آینده‌دار می‌گذارید، دائو (DAO ) می‌کر کمک بسیار زیادی خواهد کرد. این پلتفرم امکان دسترسی به جدیدترین پروژه‌های ارز دیجیتال را می‌دهد. برای شناخت بیشتر دائو (DAO ) و کارکرد آن تا آخر این مقاله با ما همراه باشید. در کنار معرفی ارز دیجیتال دائو (DAO ) خرید و فروش، ویژگی‌ها و پیش‌بینی قیمتی نیز بررسی می‌شود.

دائو (DAO ) چیست؟

دائو می‌کر ( DAO MAKER‌) پلتفرمی غیرمتمرکز است که از فناوری‌های نوظهور و استارتاپ‌های در حال رشد صنعت بلاکچین حمایت می‌کند. محصول اصلی پلتفرم دائو (DAO ) لانچ‌پدی است که به سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال دائو (DAO ) کمک می‌کند تا در پروژه‌های جدید سرمایه‌گذاری کنند. همچنین پروژه‌های مختلف نیز می‌توانند برای پیدا کردن سرمایه‌گذار در این پلتفرم ثبت‌نام کنند.

دائو کاربران را قادر می‌سازد تا با استفاده از توکن‌هایش در تأمین مالی اولیه پروژه‌ها شرکت کنند. در این بین، وفادارترین و فعال‌ترین کاربران تشویق می‌شوند.

دائو (DAO ) از روش تشویق اجتماعی استفاده می‌کند. در این روش توکن‌ها به کاربرانی باز می‌گردند که در پروژه‌های دائو سرمایه‌گذاری می‌کنند. این کار برای دارندگان توکن بسیار سودآور است، سطوح ریسک متفاوتی را برای کاربران ترسیم می‌کند تا طیف گسترده‌ای از کاربران بتوانند در پروژه‌های سرمایه‌گذاری شرکت کنند. در نتیجه تعداد کاربران این پلتفرم به‌طرز قابل‌توجهی افزایش پیدا می‌کند.

تاریخچه پیدایش دائو ( DAO )

ارز دائو میکر

در دنیایی که فناوری بلاکچین در سراسر امور مالی و اقتصادی جهان نفوذ کرده است؛ جای خالی پلتفرمی کاملاً غیرمتمرکز که بتواند تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران را به یکدیگر برساند خالی بود. دائو (DAO ) دقیقاً در همین زمان با ایده‌ای جذاب پا به میدان گذاشت. ارز دیجیتال دائو ( DAO ) از سال ۲۰۱۷ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

دائو ( DAO ) چگونه معروف و محبوب شد؟

دائو ( DAO ) ویژگی منحصربه‌فردی دارد که توجه همگان را به خود جلب کرده است. این ویژگی کیفیت است. دائو ( DAO ) با بیش از ۵ سال سابقه فعالیت در حوزه بلاکچین، معیارهای سخت‌گیرانه‌ای را برای پذیرش پروژه‌ها گذاشته است تا تنها پروژه‌های باکیفیت بتوانند در دائو (DAO ) ثبت‌نام کنند. این ویژگی سبب شد تا سرمایه‌گذاران بیشتری وارد دائو (DAO ) شوند و روزبه‌روز اعتماد بیشتری را به خود جلب کند. صاحبان پروژه نیز با دیدن رشد و پیشرفت دائو (DAO ) تصمیم گرفتند تا پروژه‌های خود را در جهت ملاک و معیارهای دائو ( DAO ) توسعه دهند.

قابلیت بازاریابی در پلتفرم دائو یکی دیگر از دلایل محبوبیت این ارز دیجیتال است. کاربران می‌توانند از خدمات مختلف بازاریابی در این پلتفرم استفاده‌کنند. برخی از بازاریابی‌های حاضر در این پلتفرم عبارت‌اند از سئو، اینفلوئنسر مارکتینگ، بازاریابی چریکی و تبلیغات پولی. این پلتفرم با مشورت بزرگان این عرصه سعی می‌کند تا پروژه‌های نیازمند به سرمایه را در معرض دید سرمایه‌گذاران قرار دهد.

هدف از خلق دائو (DAO )

ازآنجاکه دنیای ارزهای دیجیتال پر از سرمایه‌گذاران خرد است و در دنیای واقعی نیز بی‌شمار پروژه کوچک منتظر اندک سرمایه‌ای هستند تا فعالیت خود را آغاز کنند؛ دائو (DAO ) بر آن آمد تا با ساخت محیطی امن سرمایه‌گذاران و صاحبان پروژه را به یکدیگر نزدیک کند.

دائو ( DAO ) با این کار فرصت سرمایه‌گذاری مطمئن را به مردم عادی می‌دهد و استاندارد زندگی میلیون‌ها نفر را ارتقا می‌بخشد. در عین حال، این پلتفرم منبع جدیدی برای جذب سرمایه را به استارتاپ‌های نوظهور معرفی می‌کند تا فعالیت خود را گسترش دهند.

ارزش دائو ( DAO ) چگونه تعیین می‌شود؟

دائو ( DAO ) روش‌های مختلفی را برای سرمایه‌گذاری در پلتفرم خود پیش‌بینی کرده است. روش استیکینگ دارندگان توکن را قادر می‌سازد تا با اشتراک‌گذاری توکن خود پاداش دریافت کنند. دیگر روش فارمینگ است که مسیری باز و نامحدود برای هر سازمانی ارائه می‌کند تا از پروتکل‌های خود استفاده‌کنند. روش فارمینگ در ماه آوریل سال گذشته به کاربران خود تا ۲۲ درصد سود مشارکت پرداخت کرده است.

همچنین دائو توکنی حاکمیتی نیز هست. توکن‌های حاکمیتی برای ارائه نظر کاربران استفاده می‌شوند. در پلتفرم دائو کاربران می‌توانند درباره پروژه‌های دائو نظر خود را اعلام کنند. مشارکت کاربران در نظرسنجی‌ها موجب می‌شود تا کاربردپذیری توکن‌های دائو بیشتر به چشم بیاید.

جوامع قدرتمندی که دائو تاکنون تشکیل داده است به رشد و پیشرفت پروژه کمک می‌کند. همچنین این جوامع اجازه نمی‌دهند تا شهرت پروژه لکه‌دار شود. دائو می‌کر خدمات بسیاری را باکیفیت بالا به کاربران خود ارائه می‌دهد. از جمله این خدمت می‌توان به قابلیت استوری، ویدئوهای توضیحی، مدیریت جوامع و خدماتی از این قبیل اشاره کرد.

قابلیت‌ها و مزایا دائو (DAO )

دائو می‌کر برای خدمت به سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی ساخته شده‌است. سرمایه‌گذارانی که با سرمایه‌ای اندک می‌خواهند در پروژه‌های مختلف سرمایه‌گذاری کنند. گاهی این سرمایه‌گذاران سرمایه هنگفتی دارند، اما نمی‌توانند بخش زیادی از آن را به خطر بیندازند. تاکنون بیش از ۲۹ میلیون دلار سرمایه برای پروژه‌های درون دائو جمع‌آوری شده‌است که دارای ارزش بیش از ۲ میلیارد دلار هستند.

یکی از بهترین مزایای لانچ‌پد دائو ( DAO ) این است که سهم مشارکت به‌ازای هر نفر تا حد امکان کاهش یافته است تا افراد بیشتری بتوانند در سرمایه‌گذاری پروژه‌ها شرکت کنند. این مزیت سرمایه‌گذاران خرد را ترغیب می‌کند تا در پروژه‌های دائو ( DAO ) سرمایه‌گذاری کنند.

دسترسی آسان نیز از دیگر مزایای دائو ( DAO ) است. کاربرانی می‌توانند در پروژه‌های دائو ( DAO ) سرمایه‌گذاری کنند که حداقل ۵۰۰ توکن دائو ( DAO ) در حساب کاربری تائید شده خود داشته‌باشند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال DAO چه کسانی هستند؟

یکی از دانشجویان پزشکی دانشگاه چارلز به نام کریستوف زاکنون از بنیان‌گذاران ابتدایی پروژه دائو ( DAO ) است که هم‌اکنون در سمت مدیرعاملی شرکت قرار دارد. مدیر ارشد فناوری، جورجیو مارسیانو، دیگر بنیان‌گذار شرکت است. مدیر ارشد بازاریابی، حسن شیخ، مربی سابق ریاضی است که گروه اجرایی پروژه را تکمیل می‌کند.

امنیت شبکه دائو ( DAO ) چگونه است؟

دائو ( DAO ) شبکه مستقلی برای خود ندارد. توکن DAO توکنی حاکمیتی اکوسیستم دائو (DAO ) می‌کر است که بر روی بلاکچین اتریوم راه‌اندازی شده‌است و به دارندگان اجازه می‌دهد که بر روی اکوسیستم کنترل داشته‌باشند؛ بنابراین امنیت بلاکچین اتریوم امنیت دائو (DAO ) است.

بلاکچین اتریوم از سال گذشته سیستم اثبات کار را با اثبات سهام عوض کرد. این آپدیت بسیاری را در مورد امنیت شبکه اتریوم نگران کرده بود که پس از گذشت یک سال تقریباً تمامی نگرانی‌ها برطرف شده‌است. تیم سازنده اتریوم نشان داده است در مسیر رشد و توسعه شبکه امنیت هیچ‌گاه از اولویت خارج نمی‌شود.

چه تعداد توکن دائو ( DAO ) در گردش است؟

بازار ارز دیجیتال همواره دارای نوسانات شدید است. در جریان این نوسانات بسیاری از توکن‌های دائو (DAO ) سوزانده می‌شوند یا در کیف پول‌های سرمایه‌گذاران ذخیره می‌شوند. در حال حاضر از ۳۱۲ میلیون توکن اولیه ۲۷۴ میلیون توکن موجود است. میزان توکن در گردش دائو (DAO ) نیز ۱۴۳ میلیون توکن است.

خرید ارز دیجیتال دائو ( DAO )

خرید dao

پس از آشنایی کامل با توکن دائو (DAO )، ابتدا باید هدف خود از خرید را مشخص کنید و با دیدی باز نسبت به خرید اقدام کنید. ارز دیجیتال دائو (DAO ) در اکثر صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر قرار دارد. سرمایه‌گذاران می‌توانند با ثبت‌نام و احراز هویت در یکی از صرافی‌ها خرید خود را تکمیل کنند.

فروش ارز دیجیتال دائو ( DAO )

خریداران دائو ( DAO ) عموماً سرمایه‌گذاری بلندمدت در پروژه‌های موجود در پلتفرم را مدنظر دارند. خوشبختانه پس از طی ۶ سال و رشد چشمگیر این ارز دیجیتال در بازار ارز دیجیتال، اکثر صرافی‌های ارز دیجیتال دائو ( DAO ) را فهرست کرده‌اند. خریداران در صرافی‌های معتبر می‌توانند دائو ( DAO ) را بفروشند.

نحوه خرید دائو ( DAO ) از صرافی تبدیل

خرید ارز دیجیتال از صرافی تبدیل با توجه به رابط کاربری ساده و کاربرپسند کار چندان سختی نیست. پشتیبانی ۲۴ ساعته صرافی تبدیل در تمامی مراحل کاربران را راهنمایی می‌کند. قابلیت خرید آسان نیز در صرافی تبدیل موجب شده‌است تا خرید ارز دیجیتال در کمتر از چند ثانیه ممکن شود.

روش نگهداری دائو ( DAO )

بسیاری از خریداران دائو (DAO ) به قصد سرمایه‌گذاری این ارز را می‌خرند. سرمایه‌گذاران باید کیف پول‌های مطمئنی برای هولد یا استیک دائو داشته‌باشند. انتخاب کیف پول مطمئن همواره یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های سرمایه‌گذاران بوده است. کاربران می‌توانند برای نگهداری ارز دیجیتال دائو از انواع کیف پول‌های رایج استفاده‌کنند. نگه‌داری ارز دیجیتال در کیف پول صرافی مطمئن و معتبر نیز راه‌کار دیگری است که در پیش پای سرمایه‌گذاران قرار دارد.

اگر نگران کارمزد انتقال توکن‌های دائو به کیف پول و بازگشت آن‌ها از کیف پول به‌حساب صرافی هستید، می‌توانید توکن‌های خریداری‌شده را در کیف پول صرافی نگه‌داری کنید.

انواع کیف پول‌های دائو (DAO )

کیف پول‌های پشتیبانی کننده از دائو به دو دسته اصلی تقسیم می‌شوند. کیف پول‌های گرم و کیف پول‌های سرد دو دسته اصلی و بزرگ کیف پول‌های ارز دیجیتال هستند. کیف پول‌های تر است ولت و متامسک از معتبرترین کیف پول‌های گرم هستند که برای نگه‌داری ارز دیجیتال دائو پیشنهاد می‌شوند. هر دو کیف پول از شبکه اتریوم پشتیبانی می‌کنند و صدها ارز دیجیتال دیگر را نیز درون خود دارند.

کارمزد خرید و فروش دائو (DAO )

معامله دائو میکر در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش دائو (DAO ) در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل احراز هویت آسانی را در کم‌ترین زمان ممکن به کاربران پیشنهاد می‌دهد. این صرافی بیش از ۱۰۰ بازار معامله تتری و ۲۰ بازار معاملاتی تومانی دارد. امکان خرید و فروش بیش از ۲۲۰ ارز دیجیتال در این صرافی وجود دارد.

از دیگر ویژگی‌های این صرافی انتقال داخلی توکن‌ها به حساب‌های دیگر است. مبادله بین دو توکن متفاوت از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این صرافی است. صرافی تبدیل برای کاربران کیف پول اختصاصی ارائه می‌دهد تا سرمایه‌گذاران بتوانند دغدغه ذهنی جست‌وجوی کیف پول را از خود دور کنند.

صرافی‌های معتبر بسیاری در ایران فعال هستند، اما تنها تعداد کمی از آن‌ها اپلیکیشن اختصاصی خود را برای کاربران دارند. اپلیکیشن اختصاصی صرافی تبدیل به کاربران اجازه می‌دهد تا معاملات خود را به‌راحتی انجام دهند و دغدغه خاصی در این زمینه نداشته‌باشند.

آیا خرید دائو ( DAO ) بدون احراز هویت امکان‌پذیر است؟

نه‌تنها ارز دیجیتال دائو بلکه تمامی ارزهای دیجیتال برای خرید نیاز به احراز هویت دارند. احراز هویت به‌منظور تخلفاتی مانند پول‌شویی در تمامی صرافی‌ها انجام می‌گیرد. کاربرانی که مراحل احراز هویت را کامل نکرده باشند، اجازه ندارند که خرید و فروش انجام دهند.

آینده دائو ( DAO ) چگونه است؟

معامله DAO

در جهان امروز مشاغل اینترنتی در حال رشد و توسعه هستند. این مشاغل عمدتاً نیاز به سرمایه‌ای اندک برای شروع کار خود دارند. در سمت دیگر، سرمایه‌گذارانی وجود دارند که می‌خواهند سرمایه خود را چند برابر کنند، اما به‌اندازه کافی سرمایه ندارند. این سرمایه‌گذاران و صاحبان پروژه همواره به‌دنبال مکانی می‌گشتند تا این نیاز خود را برطرف کنند. دائو با ایده جذاب این مشکل را حل کرد.

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد دائو خاصیت ضد تورمی بودن آن است. این توکن ۳۱۲ میلیون عرضه داشته است و قرار نیست که هیچ‌وقت به آن افزوده شود. این خاصیت موجب می‌شود تا در طول زمان ارزش این توکن افزایش پیدا کند. با توجه به موارد گفته‌شده، به نظر می‌رسد که آینده درخشانی در انتظار دائو باشد.

منابع

daomaker.com
coinmarketcap.com
academy.bit2me.com
europeanbusinessreview.com

سوالات متداول خرید دائو میکر

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید دائو میکر

از کجا می‌توانیم دائو ( DAO ) بخریم؟

شما در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی می‌توانید اقدام به خرید و فروش این ارز کنید اما صرافی‌های خارجی، پشتیبانی مناسبی از کاربران ایرانی ندارند و امکان مسدود شدن دارایی‌های کاربر در آن‌ها بالاست. لذا پیشنهاد می‌شود از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از ۲۲۰ رمزارز مختلف از جمله دائو پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع DAO چگونه امکان‌پذیر است؟

صرافی تبدیل قابلیت خرید آسان را در اختیار کاربران خود قرار داده است. پس از مراجعه به این بخش با انتخاب مقدار توکن، کاربران می‌توانند با چند کلیک خرید خود را نهایی کنند.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال دائو ( DAO ) در صرافی تبدیل چه قدر است؟

معامله دائو میکر در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت دائو ( DAO ) را پیش‌بینی کنیم؟

کاربران با توجه به سرمایه و شرایط سرمایه‌گذاری خود اقدام به تحلیل وضعیت ارز دیجیتال دائو کنند. همچنین کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل تحلیل‌های ساده و کاربردی را ارائه می‌دهد. کانال‌های تلگرامی دیگری نیز وجود دارند که کاربران می‌توانند از آن‌ها بهره‌مند شوند.

ارز دیجیتال دائو میکر ( DAO MAKER ) چگونه نگهداری می‌شود؟

کاربران می‌توانند از انواع کیف پول‌های سرد و گرم برای نگه‌داری توکن‌های دائو استفاده کنند. تراست ولت و متامسک دو کیف پول محبوب دائو هستند. صرافی تبدیل نیز با اختصاص کیف پول اختصاصی به کاربران تا حد زیادی خیال سرمایه‌گذاران را از بابت امنیت سرمایه‌هایشان راحت کرده است.

آیا خرید ارز دیجیتال دائو ( DAO ) می‌تواند سودآور باشد؟

ریزش بازار ارزهای دیجیتال دائو را از روزهای اوج خود دور کرده است، اما ویژگی‌های کاربردی این پلتفرم آینده را در اختیار سرمایه‌گذاران آن قرار می‌دهد.

آیا می‌توان دائو ( DAO ) را استخراج کرد؟

خیر، دائو بلاکچین اختصاصی خود را ندارد و بر بستر بلاکچین اتریوم فعال است، درنتیجه قابلیت استخراج برای این ارز وجود ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

سهیل ا

11 روز قبل

3

دفعه پیش توی خرید و فروش ارز دیجیتال خیلی ضرر کردم چون احساسی و بدون دانش خرید و فروش می‌کردم این دفعه هم تکنیکال رو خوب یادگرفتم هم از کانال الگوریتم تحلیل تبدیل استفاده می‌کنم که کمک خوبیه برای تصمیم‌گیری برای خریدها

علی ج

11 روز قبل

4

عالیه که ارزهای خوب جدید رو زود اضافه می‌کنید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله