DAIicon

قیمت و خرید دای - DAI

خرید ارز دیجیتال دای Dai

خرید ارز دیجیتال دای (DAI) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت دای به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز دای بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش دای اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز دای هستند.

ارز دیجیتال دای یک رمز ارز غیرمتمرکز است که با هدف حفظ ارزش یک به یک در برابر دلار آمریکا ایجاد شده و در واقع به عنوان یک استیبل کوین در بازار رمز ارزها تعریف می‌شود. استیبل کوین‌ها گونه‌ای از رمز ارزها هستند که دارای پشتوانه فیزیکی بوده و از این گذشته قیمت آنها همیشه و در همه حال ثابت و برابر با ارزش دارایی است که به عنوان پشتوانه فیزیکی آنها در نظر گرفته می‌شود. به عنوان مثال حالا که صحبت از ارز دای به عنوان یک استیبل کوین است،

با توجه به اینکه پشتوانه آن دلار آمریکاست، همیشه قیمت ارز Dai در بازار برابر با 1 دلار آمریکا بوده، است و خواهد بود. البته نوسانات قیمتی بسیار اندکی را نیز ممکن است به دلیل بالا رفتن حجم خرید و فروش در قیمت دای و سایر استیبل کوین‌ها شاهد باشیم که اولا بسیار کم هستند و در ثانی خیلی زود به حالت اولیه بر می‌گردند. اما توکن دای چه مشخصات و ویژگی‌هایی دارد که به عنوان یک استیبل کوین محبوب و قابل اعتماد می‌توانیم روی آن حساب کنیم؟ در صرافی تبدیل در کنار شما هستیم تا تمام جزئیات مربوط به این ارز دیجیتال را با شما در میان بگذاریم. با ما همراه باشید.

دای ( Dai ) چیست؟

ارز دای

ارز دیجیتال دای که آن را می‌توانید با نماد Dai در بازار رمز ارزها مشاهده کنید، به عنوان یک توکن در شبکه بلاک چین اتریوم توسعه پیدا کرده و سازمان MakerDao مدیریت و پشتیبانی از آن را به عهده دارد. برای اینکه توکن Dai را بهتر بشناسید و بهتر درک کنید، لازم است تا شناخت نسبی نسبت به استیبل کوین‌های موجود در بازار داشته باشید. معروف‌ترین استیبل کوین بازار در حال حاضر ارز دیجیتال تتر است که با پشتوانه دلار آمریکا، اوراق قرضه و سایر اوراق بهادار بورس آمریکا در بازار تعریف شده و قیمت آن همیشه برابر با 1 دلار است.

به صورت کلی اکثر استیبل کوین‌ها ویژگی‌هایی مانند متمرکز بودن، داشتن پشتوانه فیزیکی و قیمت ثابت را دارا هستند. اما وقتی صحبت از دای به عنوان یک استیبل کوین می‌شود، این قوانین سه‌گانه نقض خواهد شد. زیرا این استیبل کوین معروف به صورت کاملا غیرمتمرکز در بازار تعریف شده و هیچ نهادی کنترل دقیقی روی شرایط توکن‌های آن ندارد.

تاریخچه پیدایش دای ( Dai )

پیدایش دای به عنوان یک استیبل کوین در بازار ارز دیجیتال به سال 2017 باز می‌گردد. در این سال این توکن به عنوان یک قرار داد هوشمند در شبکه بلاک چین اتریوم توسعه پیدا کرد. البته شایان ذکر است که تحقیقات اولیه برای توسعه آن به چند سال قبل یعنی به سال 2015 باز می‌گردد که سازمان مستقل MakerDAO راه اندازی شده بود.

دای ( Dai ) چگونه معروف و محبوب شد؟

دلیل محبوبیت و معروف شدن این رمز ارز را باید در یک ویژگی بسیار مهم در نظر گرفته شده در شبکه برای آن بدانیم و آن هم امکان دریافت وام به صورت دای از سازمان MakerDao است. به این معنی که شما می‌توانید با داشتن توکن اتر ( ارز دیجیتال اتریوم ) برای دریافت وام به صورت ارز دای در این سازمان اقدام کنید. فرض کنید که پیش‌بینی شما افزایش قیمت اتریوم باشد. در این شرایط می‌توانید با سرمایه در دسترس خود اتریوم خریداری کرده و با قفل کردن این توکن‌ها در شبکه به ازای آن دای تحویل بگیرید. حالا شما هم سرمایه گذاری خو روی اتر را در اختیار دارید و هم مقدار قابل توجهی رمز ارز دای را نیز در اختیار دارید که به آن نیز می‌توانید سرمایه گذاری کنید.

هدف از خلق دای ( Dai )

هدف از خلق ارز دای همان هدفی است که از خلق سایر استیبل کوین‌ها یعنی کنترل نوسانات قیمت برای معامله گران دنبال می‌شود. فرض کنید که شما به دنبال خرید و فروش بیت کوین و کسب سود از این معامله‌گری هستید. وقتی قیمت بیت کوین در حال افزایش است، تمایل به خرید آن خواهید داشت. اما با رسیدن به یک سود مناسب و وقتی قیمت بیت کوین روند نزولی در پیش بگیرید، باید راه‌حلی منطقی برای جلوگیری از از بین رفتن سودها داشته باشید. بهترین و ایده‌آل‌ترین راه‌حل در چنین شرایطی تبدیل بیت کوین‌ها به یک استیبل کوین با قیمت ثابت مانند دای است. در واقع شما با خرید ارز دیجیتال دای ارزش دارایی‌های خود را در یک شرایط ثابت حفظ می‌کنید. این مهم‌ترین هدفی از خلق دای به آن می‌رسیم.

ارزش دای چگونه تعیین می‌شود؟

برخلاف بسیاری از رمز ارزهای موجود در بازار که ارزش و قیمت آنها در لحظه بر اساس مکانیزم عرضه و تقاضا تعیین می‌شود، درباره ارز دیجیتال دای و سایر استیبل کوین‌ها دیگر چنین شرایطی وجود ندارد. قیمت این ارز دیجیتال و سایر رمز ارزهای تعریف شده به عنوان استیبل کوین، همیشه ثابت و برابر با قیمت پشتوانه فیزیکی در نظر گرفته شده برای آنها است. ارز دای همیشه و در هر شرایطی قیمتی برابر با 1 دلار آمریکا دارد.

البته شایان ذکر است که در ایران شاهد نوسانات قیمتی برای دای به نسبت تومان هستیم. با توجه به اینکه قیمت دلار در بازار آزاد ایران دائما در حال نوسان است، قیمت استیبل کوین‌هایی مانند دای یا تتر نیز بر همین اساس در بازار تومانی دست خوش تغییراتی خواهد بود. این نوسانات قیمتی آنها به تورم داخلی اقتصاد کشور و البته میزان عرضه و تقاضای خود دای در میان کاربران یارانی بستگی خواهد داشت.

قابلیت‌ها و مزایای دای

خرید DAI

اما چه قابلیت‌ها و مزیت‌هایی را می‌توانیم برای ارز دای و شبکه این رمز ارز تعریف کنیم؟ این‌ بخش از مقاله را با دقت بالایی مطالعه کنید زیرا می‌تواند روشن گر کامل شرایط این رمز ارز باشد:

 • اولین قابلیت و مزیتی که به آن اشاره هم کردیم، ثابت بودن قیمت این استیبل کوین است. این مهم باعث می‌شود تا دارایی کاربران در زمان نوسانات شدید از ضرر دور بماند.
 • مستقل بودن سازمان توسعه دهنده
 • شفافیت تمام و کمال شبکه دای و عدم وجود هیچ ابهامی در شبکه
 • غیرمتمرکز بودن برخلاف بسیاری دیگر از استیبل کوین‌ها
 • امکان تولید درآمد

شاید بتوان شبکه دای را به عنوان یکی از برترین پروژه‌ها در زمینه شفافیت تعریف کرد. این رمز ارز در مقایسه با سایر استیبل کوین‌ها کاملا شفاف است و شما می‌توانید تمام اتفاقات درون شبکه را در MakerScan مشاهده کنید.

بنیانگذاران ارز دیجیتال DAI چه کسانی هستند؟

همان طور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین اطلاعات مربوط به رمز ارزها شناخت تیم توسعه دهنده آنهاست. اگر شما تیم توسعه دهنده یک ارز دیجیتال و رزومه آنها را بشناسید، تا حدی می‌توانید درباره آینده آن نیز اظهار نظر بهتری داشته باشید. به همین دلیل لازم است تا درباره بنیانگذاران ارز دای نیز صحبت کنیم. برخلاف بسیاری از رمز ارزهای موجود در بازار که معمولا یک یا دو نفر در توسعه آن نقش اصلی را ایفا کرده‌اند، دای توسط یک گروه فوق‌العاده حرفه‌ای و یک سازمان به وجود آورده است. سازمان مستقل و غیرمتمرکز MakerDAO که به عنوان یک سازمان مستقل و غیرمتمرکز در زمینه قراردادهای هوشمند فعالیت دارد، روند توسعه ارز Dai را در پیش گرفته است.

امنیت شبکه دای چگونه است؟

درباره امنیت ارز دیجیتال دای و شبکه آن چند نکته بسیار مهم و حیاتی را باید با شما در میان بگذاریم. قبل از هر چیزی به دلیل اینکه اتر به عنوان ضمانت برای دریافت وام در این شبکه استفاده می‌شود، از این رو نوسانات اتریوم نیز می‌تواند روی آن تا حدی تاثیر داشته باشد. البته شبکه Dai قبلا نشان داده که حتی در نوسانات شدید اتر نیز وضعیت خود را حفظ کرده و توانسته بر میزان عرضه و تقاضا غالب شود. اما موضوع اینجاست که این شرایط همیشگی نیست و احتمال وجود نوسان شدید در صورت افت قابل توجه قیمت اتر در شبکه وجود خواهد داشت که البته امر بعیدی است. به عنوان مثال برای اینکه این توکن با نوسان قیمتی روبرو شود، شاید باید قیمت اتریوم در کمتر از چند ساعت بیش از 60 درصد با افت قیمت روبرو شود.

در حال حاضر امنیت ارز دای مشابه با بسیاری دیگر از مرز ارزها است. نمی‌توان آن را صددرصد ایمن دانست؛ اما از بین رفتن شبکه آن به دلیل حمله و هک نیز بسیار احتمال پایینی دارد.

چه تعداد توکن دای در گردش است؟

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های استیبل کوین‌ها تعداد بالای توکن ‌های در نظر گرفته شده برای آنهاست تا بتوانند پاسخگوی نیازهای کاربران برای خرید و فروش باشند. به همین دلیل دای نیز تعداد توکن ‌های بسیار زیادی دارد. البته نکته بسیار مهم درباره تعداد توکن دای این است که توکن ‌های آن روز به روز در حال افزایش است و خیلی از کاربران شبکه می‌توانند در واقع وجود نوسان در قیمت این رمز ارز برای به تعادل رسیدن ان برای تولید توکن ‌های بیشتر اقدام کنند. به همین دلیل هیچ حداکثری برای تعداد توکن ‌های آن وجود ندارد. در زمان نگارش این مقاله تعداد کل توکن‌ های دای در بازار 5,850,152,458 توکن است.

خرید ارز دیجیتال دای

خرید ارز دیجیتال دای معمولا باید با هدف خاصی انجام پذیرد. زیرا این رمز ارز با توجه به ثابت بودن قیمت، دیگر ارزش استفاده برای نوسان گیری ندارد. البته به دلیل ثابت بودن قیمت آن برابر با 1 دلار، کاربران ایرانی می‌توانند با هدف نوسان گیری از ارز فیات دلار در کشور برای خرید دای اقدام کنند. برای خرید ارز دیجیتال دای می‌توانید از خدمات انواع صرافی داخلی و خارجی ارز دیجیتال استفاده کنید. به دلیل اینکه این رمز ارز محبوبیت بالایی داشته و خیلی از کاربران ترجیح می‌دهند تا از سایر قابلیت‌ها و مزیت‌های شبکه آن نیز استفاده کنند، به همین دلیل معمولا در لیست اکثر صرافی‌ها می‌توانید برای خرید آن اقدام کنید.

فروش ارز دیجیتال دای

فروش ارز دیجیتال دای برای کاربران نیز همان روند مشابه با خرید این رمز ارز را دارد. با عضویت در حساب هر کدام از صرافی‌هایی که این رمز ارز را در لیست خود داشته باشند، امکان فروش ارز دای به راحتی وجود خواهد داشت. برای این منظور تنها کافی است توکن Dai را به حساب خود در صرافی انتقال و آن را به پول واقعی یا رمز ارز دیگری تبدیل کنید. این فرایند تبدیل ارز دای به پول واقعی در واقع همان فروش این ارز دیجیتال است.

نحوه خرید دای از صرافی تبدیل

شما می‌توانید در چشم بر هم زدنی برای خرید و فروش ارز دای در صرافی تبدیل اقدام کنید. برای این منظور امکان خرید مستقیم ارز دای با پول ریالی را خواهید داشت. بعد از واریز پول به حساب خود در تبدیل تنها کافی است مقدار دای مورد نظر خود را تعیین کرده و دکمه خرید را بزنید تا فرایند خرید شما در کمتر از چند ثانیه انجام پذیرد. در فرایند خرید آسان دای در صرافی تبدیل بهترین قیمت در نظر گرفته شده از سوی فروشنده‌ها و شرایط تامین کنندگان نقدینگی اهمیت خواهند داشت.

روش نگهداری دای

برای نگهداری از ارز دیجیتال دای راه‌حل‌های مختلفی دارید که می‌توانید بر اساس شرایط و البته فاکتور مهمی به نام امنیت بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. در وهله اول می‌توانید ارز دای را در یک کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری ذخیره کنید. البته به دلیل اینکه نگهداری از ارز دای به دلیل ثابت بودن قیمت آن در طولانی مدت ارزش افزوده‌ای به دنبال نخواهد داشت، این نحوه نگهداری آن را توصیه نمی‌کنیم. این رمز ارز باید در جای قرار بگیرد که در فرصت مناسب تبدیل به یک ارز دیجیتال با امکان رشد قیمتی شود. به همین دلیل بهترین گزینه برای نگهداری از آن می‌تواند حساب یک صرافی معتبر و امن باشد. البته نه هر صرافی! حتما باید چک کنید که حساب صرافی مورد نظر از نظر امنیت در شرایط خوبی قرار داشته باشد.

انواع کیف پول دای

برای نگهداری از ارز دیجیتال Dai در یک کیف پول می‌توانید از تمام کیف پول‌هایی استفاده کنید که امکان ذخیره رمز ارزهایی با استاندارد ERC20 ( همان استاندارد شبکه اتریوم ) را فراهم می‌نمایند. در این راستا موارد زیر می‌توانند بهترین گزینه‌ها باشند:

 • کیف پول تراست والت
 • کیف پول متامسک
 • کیف پول کوینومی
 • کیف پول سخت افزاری لجر
 • کیف پول سخت افزاری ترزور

کارمزد خرید و فروش دای

معامله دای در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش DAI در صرافی تبدیل

معامله DAI

برای خرید ارز دیجیتال دای می‌توانید از خدمات صرافی تبدیل استفاده کنید. در تبدیل سعی ما ایجاد بهترین و ایمن‌ترین شرایط برای خرید رمز ارزهای مختلف است. در همین راستا مزیت‌های زیر را نیز برای شما فراهم آورده‌ایم:

 • امکان خرید آسان ارز دیجیتال Dai در کمتر از چند ثانیه به مقدار دلخواه
 • امکان خرید دای در بازار دای به تومان بر اساس قیمت مورد نظر
 • امکان خرید دای با کارمزدهای بسیار کم و مقرون به صرفه
 • شما می‌توانید بر اساس مکانیزم عرضه و تقاضا برای خرید این رمز ارز اقدام کنید.
 • تعداد بالای کاربران ما اجازه خرید و فروش سریع این رمز ارز را نیز برای شما فراهم می‌آورد.

دقت کنید که اصلی‌ترین مزیت تبدیل برای خرید ارز دیجیتال دای و هر رمز ارز دیگری امنیت بسیار بالای این خرید و فروش و نگهداری از این ارز دیجیتال در حساب صرافی است. استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته از جمله کیف پول توزیع شده در حساب تبدیل این مهم را برای ما فراهم کرده تا ایمن‌ترین شرایط را برای خرید دای و سایر رمز ارزها برای کاربران خود ایجاد کنیم.

آیا خرید دای بدون احراز هویت ممکن است؟

با توجه به قوانین در نظر گرفته از سوی نهادهای ذیربط در دولت ایران، خرید و فروش رمز ارزها برای کاربران ایرانی بدون احراز هویت در دسترس نیست و شما برای خرید دای حتما باید مراحل ثبت نام و احراز هویت خود را در هر یک از صرافی‌ها تکمیل کنید.

آینده دای چگونه است؟

احتمالا سوال بسیار مهمی که در ذهن شما نقش بسته درباره آینده دای است. از نظر قیمتی این توکن با افزایش قیمتی روبرو نخواهد شد و تا ابد قرار است با همین 1 دلار قیمت معامله شود. اما از نظر امنیت و حفظ امنیت در آینده می‌توانیم روی دای حساب ویژه‌ای داشته باشیم. زیرا یک سازمان بزرگ و مستقل بدون دخالت هیچ نهاد و دولتی اداره این رمز ارز را به عهده دارد که می‌تواند نقطه قوت آن رد برابر سایر رمز ارزها باشد. اما با این حال شما بایستی به صورت مرتب شرایط دای را مورد ارزیابی قرار دهید. مهم‌ترین نکته در این ارزیابی نیز فعالیت‌های خود سازمان MakerDAO خواهد بود.

منابع:

Coinmarketcap.com
MakerDAO.com

سوالات متداول خرید دای

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید دای

از کجا میتوانیم دای ( DAI ) بخریم؟

شما در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی می‌توانید اقدام به خرید و فروش این ارز کنید؛ اما صرافی‌های خارجی، پشتیبانی مناسبی از کاربران ایرانی ندارند و امکان مسدودشدن دارایی‌های کاربر در آن‌ها بالاست؛ لذا پیشنهاد می‌شود از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از ۲۰۰ رمزارز مختلف از جمله دای پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع دای ( DAI ) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید ارز دای ( DAI ) در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید از طریق بخش خرید آسان ارز دای در صرافی تبدیل به خرید و فروش این ارز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش دای ( DAI ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

کارمزد خرید و فروش دای در خرید آسان تبدیل با استفاده از تومان ۰.۲۵ درصد و با استفاده از تتر ۰.۲ درصد است. کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال دای ( DAI) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله دای در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ارز دای را پیش بینی کنیم؟

می‌توانید از تحلیل شخصی خود استفاده کنید یا با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (@algotahlil)از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در صورت نیاز از دیگر کانال‌ها هم برای سیگنال گیری می‌توانید استفاده کنید.

ارز دیجیتال دای ( DAI ) چگونه نگهداری میشود؟

برای نگهداری از توکن دای هم می‌توانید از حساب خود در صرافی‌ها استفاده کنید و هم امکان استفاده از انواع کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری مبتنی بر استاندارد ERC20 را خواهید داشت.

آیا خرید دای ( DAI ) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید دای با توجه به ثابت بودن قیمت آن در صورت افزایش قیمت دلار در بازار آزاد می‌تواند سودآور باشد.

آیا میتوان دای ( DAI ) را استخراج کرد؟

خیر ارز دیجیتال دای قابلیت استخراج ندارد اما روش‌های دیگری برای دریافت سود از پلتفرم این رمز ارز وجود دارد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

رویا ت

61 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

سپیده م

61 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله