CTCicon

قیمت و خرید کردیت کوین - CTC

خرید ارز دیجیتال کردیت کوین Creditcoin

خرید ارز دیجیتال کردیت کوین (CTC) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت کردیت کوین به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز کردیت کوین بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش کردیت کوین اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز کردیت کوین هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت کردیت کوین به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 CTC = 28,583 IRT

CTCicon

کردیت کوین

خرید آسان کردیت کوین
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت کردیت کوین

اطلاعات بازار کردیت کوین

حجم ۲۴ ساعته (CTC) 4,371.1597
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 2,092.2338
تغییرات ۱ روزه +7.06 %
قیمت آخرین معامله 0.4781 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 28,730 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 26,511 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، کردیت کوین می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

CTCicon

CTC

کردیت کوین

تومان --

CTCicon

CTC

کردیت کوین

قیمت دلاری

0.4801 USDT

قیمت تومانی

تومان 28,712

تغییرات 24 ساعت اخیر

7.063 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

در دنیای ارزهای دیجیتال به‌تازگی شرایطی فراهم شده که کاربران در هر زمانی که بخواهند بدون داشتن هیچ ضامنی می‌توانند وام بگیرند. دسترسی آسان و شفاف یکی از اهداف اصلی حوزه دیفای (Defi) محسوب می‌شود. تا به امروز پلتفرم‌های زیادی در این زمینه معرفی شده‌اند، اما پلتفرم کردیت کوین (Creditcoin) توانسته در میان کاربران به محبوبیت بیشتری برسد. این پلتفرم قصد دارد کمبودهای موجود در سیستم اعتباری بین بانک‌های غیرفیزیکی در بازار نوظهور کریپتو را جبران کند. افرادی که نمی‌خواهند از سیستم بانکی وام بگیرند می‌توانند از سیستم‌های غیربانکی که در حوزه دیفای معرفی می‌شود وام دریافت کنند. این پروژه با ثبت عینی تاریخ معاملات اعتباری در بلاک‌چین عمومی قصد دارد تا اعتماد کاربران خود را جلب کند.

چنانچه قصد خرید ارز کردیت کوین (CTC) را دارید، می‌توانید در بستر امن صرافی تبدیل معاملات خود را انجام دهید. برای آشنایی با سازوکار این پروژه، نقاط قوت و آینده ارز CTC به خواندن ادامه دهید.

کردیت کوین (CTC) چیست؟

کردیت کوین یک پروتکل وام‌دهی مستقل از بلاک‌چین است که برای ثبت تراکنش‌های وام‌دهی ارز دیجیتال و همچنین مطابقت آن طراحی شده است. این پلتفرم در ابتدا سرمایه‌گذاران یا وام‌دهندگان را به قرض‌گیرندگان متصل می‌کند. کاربران می‌توانند پس از موافقت‌کردن با شرایطی مانند نرخ بهره و تاریخ سررسید، از قابلیت‌های کردیت کوین استفاده کنند.

در اکوسیستم Creditcoin دو ارز دیجیتال معرفی شده است. CTC توکن اصلی شبکه کردیت کوین است که از آن برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها و پاداش‌های استیکینگ استفاده می‌شود. G-CRE یک توکن واگذاری و معاملاتی است که از استاندارد ERC-20 بهره می‌برد. این توکن قابلیت تبدیل‌شدن به توکن CTC را با نسبت ۱:۱ دارد.

تاریخچه پیدایش کردیت کوین (CTC)

ارز کردیت کوین

کردیت کوین یک بلاک‌چین بدون مرز است که با هدف سرمایه‌گذاری اعتباری بدون توجه به مرزها و ملیت کاربران طراحی شده است. ازآنجایی‌که مدل وام‌دهی با وثیقه دیفای نمی‌تواند پاسخگوی نیاز کاربران باشد، نیاز به یک نوع جدیدی از پلتفرم برای سرمایه‌گذاری‌های اعتباری حس می‌شد. کردیت کوین توانست شکاف بین وام‌های رمزنگاری و دنیای واقعی را پر کند.

کردیت کوین (CTC) چگونه معروف و محبوب شد؟

کردیت کوین تراکنش‌های بین طرفین را ابتدا مطابقت می‌دهد، سپس آنها را ثبت می‌کند. تاریخچه تراکنش‌ها در این پلتفرم به‌صورت دقیق و عمومی ذخیره می‌شوند و به کاربران اجازه می‌دهد تا ریسک‌های سرمایه‌گذاری را بررسی کنند. این شفافیتی که در پلتفرم کردیت کوین وجود دارد موجب محبوبیت آن شده است.

کاربران می‌توانند از مزایایی نظیر تسهیل دسترسی و اعتماد به اطلاعات بازار موردنیاز برای بازارهای وام‌دهی کارآمد، رهایی دیفای از وثیقه‌گذاری‌های سنگین و ایجاد انواع جدیدی از روابط اقتصادی بهره ببرند.

هدف از خلق کردیت کوین (CTC)

کردیت کوین با هدف اتصال دارایی‌های بلاک‌چینی به یکدیگر با یک پروتکل ساده به‌منظور ایجاد یک بازار وام‌دهی در بلاک‌چین به وجود آمده است. این کار باعث می‌شود که ارزهای دیجیتال به یک دارایی معتبر نزدیک‌تر ‌شوند. کردیت کوین قصد دارد با اتصال بسیاری از بلاک‌چین‌ها در آینده، یک بازار وام‌دهی قدرتمند، امن و شفاف را ایجاد کند و کاربرانی که به سرمایه نیاز دارند مستقیماً به وام‌دهندگان وصل شوند.

ارزش کردیت کوین چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش واقعی ارز CTC باتوجه‌به کاربردهایی که در زندگی روزمره و پلتفرم کردیت کوین دارد مشخص می‌شود. به‌طورکلی ارزش ارز دیجیتال CTC تحت‌تأثیر عوامل مختلفی قرار می‌گیرد که تمامی آنها تأثیر خود را روی میزان عرضه و تقاضا این توکن می‌گذارد. هر زمان میزان تقاضای کاربران از این توکن بیشتر از میزان عرضه آن باشد، یعنی کردیت کوین در میان کاربران محبوب است. اما هرگاه میزان عرضه این توکن نسبت به تقاضا بیشتر باشد، یعنی این پلتفرم زیاد هم موردتوجه کاربران قرار نگرفته است.

ارز دیجیتال کردیت کوین در زمان نگارش این مطلب (ژوئن ۲۰۲۳) با ارزش بازار ۶۴ میلیون دلار در رتبه ۳۴۷ بازار قرار دارد. این رمزارز سهم ۰.۰۰۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و حجم مبادلات روزانه آن به ۲۱.۲۴ میلیون دلار می‌رسد. بالاترین قیمت توکن CTC در مارچ ۲۰۲۱ معادل ۸.۶۲ دلار بوده که در زمان نگارش این متن ۹۷٪ پایین‌تر از آن قرار دارد.

قابلیت ها و مزایای کردیت کوین

خرید CTC

پلتفرم کردیت کوین با استفاده از تکنولوژی بلاک‌چین، وام‌دهندگان و وام‌گیرندگان را در یک سیستم اعتباری جهانی غیرمتمرکز با تراکنش‌های بدون مرز و ایمن به یکدیگر متصل می‌کند. طرفین می‌توانند در این پلتفرم سابقه فعالیت طرف مقابل را مشاهده کنند و از خوش‌حساب بودن کاربر مطلع شوند. این پلتفرم در کنار رمزارز CTC مزایا و قابلیت‌های منحصربه‌فردی را برای کاربران فراهم می‌کنند. مهم‌ترین این مزایا را در ادامه معرفی می‌کنیم.

 • امکان وام‌دهی و وام‌گیری ارز دیجیتال در محیطی امن
 • بی‌نیازی از استفاده از مدارک هویتی و امکان دسترسی غیرمتمرکز برای عموم کاربران
 • تعامل با دیگر کاربران برای ایجاد یک پایگاه بزرگ مالی در سراسر جهان
 • شفافیت پیشینه کاربران با استفاده از قابلیت هویت غیرمتمرکز
 • امکان کسب درآمد از تأیید تراکنش‌ها
 • ارائه زیرساخت برای پلتفرم‌های وام‌دهی و تأمین نقدینگی برای آنها
 • امکان کسب درآمد کاربران ساده یا مؤسسات بزرگ با ایجاد استخرهای نقدینگی
 • همکاری با بسیاری از صرافی‌ها و پروژه‌های بزرگ ارز دیجیتال

بنیانگذاران ارز دیجیتال CTC چه کسانی هستند؟

ارز کردیت کوین توسط دو بنیاد Gluwa و Aella بنیان‌گذاری شده است. اعضای تیم این پلتفرم را کارشناسان و متخصصین حرفه‌ای در زمینه فناوری بلاک‌چین و معامله‌گری ارزهای دیجیتال تشکیل می‌دهند.

تائه اوه (Tae Oh) یکی از بنیان‌گذاران این پروژه است که اکنون در جایگاه مدیرعامل کردیت کوین فعالیت می‌کند. او به دو زبان انگلیسی و کره‌ای مسلط است و سابقه فعالیت در شرکت گوگل به مدت ۴ سال را در کارنامه خود دارد. در سال ۲۰۱۲ بنیاد Gluwa را تأسیس و از سال ۲۰۲۰ شروع به سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال کرد.

آکین جونز (Akin Jones) دیگر فرد تأثیرگذار در ارز ctc است که از سال ۲۰۱۵ به‌عنوان مدیرعامل و بنیان‌گذار Aella شروع به فعالیت کرده است. او مدرک خود را در زمینه مالی و حسابداری از دانشگاه هاروارد دریافت کرده است.

امنیت شبکه کردیت کوین چگونه است؟

در حوزه رمزارزها، پلتفرم‌های دیفای و وام‌دهی باید امنیت بسیار بالایی داشته باشند. امنیت شبکه کردیت کوین توسط بنیاد Certik بررسی و تأیید می‌شود. امنیت این پلتفرم طی گزارشی بررسی شده و امتیاز ۹۰ از ۱۰۰ را به کردیت کوین داده‌اند. این موضوع باعث شده است تا این شبکه در میان ایمن‌ترین پلتفرم‌های کریپتویی قرار گیرد.

چه تعداد توکن کردیت کوین در گردش است؟

تعداد کل توکن‌های در گردش کردیت کوین ۲۲۳.۴۶ میلیون توکن است و در نهایت تعداد کل واحدهای آن ۲ میلیارد توکن خواهد بود. در یک مرحله فروش خصوصی رمزارز ctc در سال ۲۰۱۷ با ظرفیت نرم ۱۰ و ظرفیت سخت ۳۰ میلیون‌دلاری برگزار شد. در این مرحله حدود ۲۰۰ میلیون توکن کردیت کوین به فروش رفت و وارد بازار شد. نحوه توزیع این توکن به شرح زیر است:

 • ۷۰ درصد برای ماینرهای شبکه به‌عنوان پاداش
 • ۱۵ درصد به بنیاد Gluwa
 • ۱۰ درصد برای فروش به سرمایه‌گذاران
 • ۵ درصد بنیاد کردیت کوین

خرید ارز دیجیتال کردیت کوین

صرافی‌های ارز دیجیتال بهترین بستر برای خرید ارز CTC هستند. شما به‌عنوان یک معامله‌گر در مرحله اول باید صرافی را پیدا کنید که از این رمزارز پشتیبانی می‌کند. سپس در صرافی ثبت‌نام کنید و با شارژ حساب کاربری، سفارش خرید خود را ثبت کنید.

توکن کردیت در صرافی‌‌های خارجی و داخلی مختلفی لیست شده است. در بعضی از این صرافی‌ها ارز CTC با جفت‌ارز بیت کوین و برخی با جفت‌ارزتتر قابل‌معامله هستند. خرید ارز دیجیتال از صرافی‌های خارجی با مشکلاتی مانند عدم امکان احراز هویت و ممنوعیت ارائه خدمات به کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌ها مواجه است و ممکن است باعث مسدود شدن دارایی‌های شما شود. به همین جهت پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از چنین تهدیداتی از صرافی‌های معتبر ایرانی استفاده کنید. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله کردیت کوین را برای خرید و فروش در اختیار شما قرار داده است.

فروش ارز دیجیتال کردیت کوین

فرایند فروش ارز دیجیتال CTC در صرافی‌های مختلف با شرایط متفاوتی انجام می‌شود. برای مثال برخی از صرافی‌هایی که تعداد کاربران کم و حجم معاملات پایینی دارند، برای فروش ارز CTC ممکن است مدت‌زمان طولانی منتظر بمانید تا یک خریدار برای توکن‌های شما پیدا شود.

چنانچه از خدمات صرافی تبدیل برای فروش توکن‌های خود استفاده کنید، به دلیل حجم بالای نقدینگی و خریدوفروش کردیت توکن، در مدت‌زمان کوتاهی می‌توانید معاملات خود را انجام دهید.

نحوه خرید کردیت کوین از صرافی تبدیل

یک تیم متخصص در صرافی تبدیل همراه شماست تا امکان خرید ارز CTC را در بستری امن برای شما فراهم کنند. برای خرید این توکن از صرافی تبدیل پس از انجام ثبت‌نام و احراز هویت سریع و آسان، دو راه پیش روی شما قرار دارد که بسته به استراتژی سرمایه‌گذاری خود می‌توانید از آنها استفاده کنید.

در روش اول می‌توانید از بخش «خرید آسان» برای خرید فوری ارز کردیت کوین استفاده کنید. تنها کافی‌ست حجم موردنظر خود را برای خرید این رمزارز وارد کنید تا معامله شما با بهترین قیمت انجام گیرد.

چنانچه در معاملات ارزهای دیجیتال یک متخصص هستید می‌توانید در بازار حرفه‌ای برای خرید ارز CTC اقدام کنید. در این روش حجم توکن و قیمت را مشخص می‌کنید و منتظر می‌مانید تا یک خریدار برای توکن‌های شما پیدا شود. زمان زیادی طول نمی‌کشد تا معامله شما نهایی شود؛ زیرا صرافی تبدیل دارای حجم نقدینگی بالایی است.

روش نگهداری کردیت کوین

اگر می‌خواهید ارز CTC را برای طولانی‌مدت هولد و نگهداری کنید، شما به یک کیف پول ارز دیجیتال معتبر نیاز دارید. امکان نگهداری این ارز در کیف پول صرافی تبدیل نیز وجود دارد که یکی از ایمن‌ترین و مطمئن‌ترین شرایط برای شما فراهم می‌شود. در تبدیل از جدیدترین فناوری روز برای نگهداری از رمزارزها استفاده می‌شود تا امکان آسیب‌پذیری از سوی هکرها به حداقل برسد و کاربران بتوانند با خیالی آسوده رمزارزهای خود را در این بستر قرار دهند.

انواع کیف پول کردیت کوین

ارز دیجیتال کردیت کوین مبتنی بر استاندارد ERC20 و شبکه اتریوم ساخته شده است و تمام کیف پول‌هایی که از این شبکه پشتیبانی می‌کنند را می‌توانید برای ذخیره ارز CTC انتخاب کنید. کیف پول‌‌های ارز دیجیتال نرم‌افزاری همچون متامسک، ‌تراست والت، سیف پال و ولت‌های سخت‌افزاری لجر و ترزور برای نگهداری از ارز کردیت توکن مناسب هستند.

کارمزد خرید و فروش کردیت کوین

معامله کردیت کوین در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش CTC در صرافی تبدیل

صرافی ارز دیجیتال تبدیل یک پلتفرم معاملاتی است که کاربران با ثبت‌نام و احراز هویت در آن، می‌توانند در بستری امن به خریدوفروش رمزارزها بپردازند. هدف اصلی تبدیل این است که کاربران ایرانی بتوانند در کمال آسایش و امنیت در دنیای شگفت‌انگیز ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند. در کنار این قابلیت تبدیل مزایای ویژه‌ای دارد که موجب پیشی‌گرفتن آن از سایر رقبا شده است. این نقاط قوت عبارت‌اند از:

 • انتقال داخلی تبدیل با کارمزد رایگان
 • تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • دارا بودن بیش از ۴۸۰ بازار معاملاتی تتری و تومانی
 • پشتیبانی بیش از ۲۷۰ کوین و توکن
 • تضمین امنیت دارایی کاربران با استفاده از کیف پول سرد
 • ارائه کیف پول اختصاصی به هر کاربر
 • دارابودن اپلیکیشن اختصاصی
 • امکان برداشت آنی تومانی در هر ساعت از شبانه‌روز در ۱۲ بانک مختلف

آیا خرید کردیت کوین بدون احراز هویت ممکن است؟

در صرافی‌های داخلی امکان خرید ارز CTC بدون احراز هویت وجود ندارد. بر اساس دستورالعمل پلیس فتا، احراز هویت کاربران برای فعالیت در صرافی ارز دیجیتال برای جلوگیری از هر گونه سو استفاده الزامی است. اطلاعات و مشخصاتی که از کاربران در فرایند احراز هویت گرفته می‌شود، کاملاً نزد صرافی محفوظ می‌ماند و تنها دلیل گرفتن این اطلاعات، تضمین امنیت دارایی معامله‌گران است.

در تعداد اندکی از صرافی‌های خارجی این می‌توان بدون انجام احراز هویت خریدوفروش ارز کردیت کوین را انجام داد. ولی معامله در این پلتفرم‌ها همچنان با مشکلاتی همچون تحریم و امکان مسدودشدن دارایی‌ها مواجه است که دارایی شما را به خطر می‌اندازد. به همین دلیل بهتر است برای به‌حداقل‌رساندن ریسک معاملات خود، در یک صرافی معتبر ایرانی معاملات خود را انجام دهید.

آینده کردیت کوین چگونه است؟

معامله CTC

پروژه‌های بسیاری در زمینه وام‌دهی معرفی شده‌اند؛ اما پلتفرم کردیت کوین با ارائه هویت غیرمتمرکز و خلاقیت در این زمینه توانسته یک انقلاب در میان این پلتفرم‌ها ایجاد کند. این پروژه قصد دارد با معرفی دیفای ۲ مشکلات به وجود آمده در پلتفرم‌های دیفای را رفع کند. یکی از تغییراتی که در آینده مشاهده خواهید کرد، هویت دیجیتالی غیرمتمرکز است. یعنی تمامی وام‌ها و یا معاملاتی که کاربر قبلاً انجام داده است اعتبار او را شکل می‌دهد و تمامی کاربران یک هویت دیجیتالی دارند. با معرفی بیشتر مفهوم هویت غیرمتمرکز پروژه‌هایی مانند کردیت کوین مورد استقبال کاربران قرار می‌گیرند.

کارشناسان فعال حوزه کریپتو، پیش‌بینی می‌کنند قیمت ارز CTC تا پایان سال ۲۰۲۳ به ۰.۳۷ دلار برسد. چنانچه این ارز بتواند تکنولوژی خود را گسترش دهد قیمت آن در سال ۲۰۲۴ به ۰.۴۶ دلار می‌رسد. با وجود این پیش‌بینی‌ها همواره باید جانب احتیاط را در بازارهای مالی در نظر داشت.

منابع:

creditcoin.org

coinmarketcap.com

okx.com

سوالات متداول خرید کردیت کوین

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید کردیت کوین

از کجا می‌توانیم ارز کردیت کوین (CTC) را بخریم؟

توکن کردیت در صرافی‌‌های خارجی و داخلی مختلفی لیست شده است. خرید ارز دیجیتال از صرافی‌های خارجی با مشکلاتی مانند امکان‌پذیر نبودن احراز هویت و ممنوعیت ارائه خدمات به کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌ها مواجه است. به همین جهت پیشنهاد می‌کنیم از طریق صرافی‌های معتبر ایرانی همچون تبدیل به خرید ارز کردیت کوین و بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال دیگر بپردازید.

خرید سریع ارز کردیت کوین (CTC) چگونه امکان پذیر است؟

برای خرید فوری ارز کردیت کوین می‌توانید از طریق بخش «خرید آسان» صرافی تبدیل اقدام کنید. تنها کافی است حجم مورد خود را برای خرید ارز CTC وارد کنید تا معامله شما با بهترین قیمت انجام گیرد.

کارمزد خرید و فروش کردیت کوین (CTC) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله کردیت کوین در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه آينده قیمت کردیت کوین (CTC) را پیش بینی کنیم؟

شما می‌توانید خود با تحلیل تکنیکال یا فاندامنتال اقدام به تحلیل وضعیت کردیت کوین و یافتن زمان مناسب خرید و فروش این ارز کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی استفاده کنید.

ارز دیجیتال کردیت کوین (CTC) چگونه نگهداری می‌شود؟

اگر می‌خواهید ارز CTC را برای طولانی‌مدت هولد و نگهداری کنید، به یک کیف پول ارز دیجیتال معتبر نیاز دارید. امکان نگهداری این ارز در کیف پول صرافی تبدیل نیز وجود دارد که یکی از ایمن‌ترین و مطمئن‌ترین شرایط را برای شما فراهم می‌کند.

آیا خرید کردیت کوین (CTC) می‌تواند سودآور باشد؟

پروژه کردیت کوین هدف جالبی دارد و نوآوری‌های جذابی را در صنعت دیفای انجام داده است و می‌تواند جایگاه خود را در این صنعت تثبیت کند. چنانچه پروژه کردیت کوین بتواند جایگاه خود را در میان معامله‌گران ارز دیجیتال پیدا کند می‌تواند سودآوری خوبی داشته باشد. بااین‌وجود همواره احتمال شکست پروژه‌های مختلف در بازارهای مالی وجود دارد و باید جانب احتیاط را در نظر داشت.

آیا می‌توان ارز کردیت کوین (CTC) را استخراج کرد؟

ارز دیجیتال کردیت کوین از الگوریتم اثبات سهام (PoS) پیروی می‌کند و قابلیت استخراج ندارد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

کیارش ع

44 روز قبل

4

همه ارزای اکوسیستم اتریوم دارن روز به روز چیزای جدید لانچ می‌کنن. تعجبم چرا خودش انقدر اروم اروم داره پیش میره. ایشالا روزای خوبشو ببینیم.

سارا م

44 روز قبل

3

اگه سرعت اپ یه کم بهتر بشه عالی می‌شه

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله