cityicon

قیمت و خرید ارز هواداری منچستر سیتی

خرید ارز دیجیتال منچستر سیتی Manchester City Fan Token

خرید ارز دیجیتال منچستر سیتی (CITY) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت منچستر سیتی به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز منچستر سیتی بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش منچستر سیتی اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز منچستر سیتی هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت منچستر سیتی به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 CITY = 178,494 IRT

cityicon

منچستر سیتی

خرید آسان منچستر سیتی
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت منچستر سیتی

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، منچستر سیتی می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

cityicon

city

منچستر سیتی

تومان --

cityicon

city

منچستر سیتی

قیمت دلاری

3.133 USDT

قیمت تومانی

تومان 178,738

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.787 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

رمزارز و فوتبال؟ شاید اولش فکر کنید این‌ها با هم چه ارتباطی دارند؟ طرف‌داران دوآتشه فوتبال همیشه به دنبال راهی برای ارتباط هرچه بیشتر با باشگاه محبوب خود هستند. آن‌ها می‌خواهند اطلاعات بیشتری را دراسرع‌وقت در مورد تیم و بازیکنان موردعلاقه خود به دست آورند، در تصمیم‌گیری‌های باشگاه مشارکت داشته باشند و به همه ثابت کنند که یک هوادار تیفوسی هستند.

هواداران منچستر سیتی به‌عنوان یکی از دو تیم بزرگ شهر فوتبال خیز منچستر افتخارات زیادی را در فوتبال تجربه کرده‌اند. منچسترسیتی با در اختیار گرفتن گواردیولا به‌عنوان مربی و داشتن ستاره‌های فراوان در سرتاسر جهان هواداران زیادی را به دست آورده است. حالا این هواداران با استفاده از فناوری بلاک‌چین و با رمزارز سیتی می‌توانند بیشترین نزدیکی را با باشگاه محبوب خود داشته باشند.

فن توکن منچستر سیتی ( City ) چیست؟

ارز فن توکن منچستر سیتی

فن توکن منچستر سیتی ( City ) ارز دیجیتال هواداری تیم باشگاه منچستر سیتی است. پس از موفقیت ارز هواداری باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و استقبال خوب هواداران این باشگاه از این ارز، باشگاه منچستر سیتی هم به این فکر افتاد که ارز هواداری خود را منتشر کند و راه ارتباطی خوبی بین هواداران و باشگاه ایجاد کند. با تصمیم باشگاه منچسترسیتی این ارز دیجیتال منتشر شد و با استقبال خوبی از طرف هواداران پرشمار این باشگاه مواجه شد.

فن توکن‌ هواداری منچستر سیتی ( City ) به هواداران اجازه می‌دهد در تصمیم‌گیری‌های باشگاه سهیم شوند و در اداره باشگاه محبوب خود نقش داشته باشند. دارندگان فن توکن منچستر سیتی ( City ) می‌توانند از هدایای و پاداش‌های وی.آی.پی هواداران خاص برخوردار شوند و به تخفیف‌های ویژه‌ای دسترسی پیدا کنند. این هواداران به‌عنوان هواداران ویژه یا الیت باشگاه شناخته می‌شوند و باشگاه احترام ویژه‌ای برای آن‌ها قائل خواهد بود. ضمن این که در تأمین مالی برای باشگاه هم مشارکت دارند.

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال منچستر سیتی ( City )

در ماه ژانویه سال ۲۰۲۰ باشگاه پاریس سنت ژرمن PSG ارز دیجیتال هواداری خود را منتشر کرد. این ارز دیجیتال با استقبال فوق‌العاده هواداران این باشگاه در سرتاسر جهان مواجه شد و عرضه فوق‌العاده‌ای داشت. استقبال از ارز دیجیتال پاری‌سن‌ژرمن به‌گونه‌ای بود که این باشگاه اعلام کرد بخشی از قرارداد لیونل مسی ستاره پرآوازه خود را از درآمد حاصل از فروش این توکن هواداری پرداخت خواهد کرد.

این موفقیت باعث شد بقیه باشگاه‌های مهم فوتبال جهان هم به فکر عرضه فن توکن یا ارز دیجیتال هواداری مخصوص به خود بیفتند. باشگاه منچستر سیتی در ماه مارس سال ۲۰۲۱ فن توکن مخصوص خود را با نام سیتی ( City ) منتشر کرد و این ارز هم از سوی هواداران این باشگاه با استقبال خوبی مواجه شد؛ بنابراین ارز دیجیتال منچستر سیتی سابقه‌ای بیش از یک‌ساله دارد و موردتوجه دوستداران ارزهای دیجیتال و همین‌طور هواداران این باشگاه قرار گرفته است.

ارز دیجیتال منچستر سیتی ( City )‌ چگونه محبوب و معروف شد؟

باشگاه منچسترسیتی یکی از معروف‌ترین و ثروتمندترین باشگاه‌های جهان است. این باشگاه در سال ۲۰۱۹ در میان ۵ باشگاه ثروتمند جهان جای گرفت. هواداران پرشور این باشگاه انگلیسی از جمله متعصب‌ترین هواداران فوتبال هستند. این باشگاه فوتبال باتوجه‌به برد رسانه‌ای بالای خود اقدام به تبلیغ برای انتشار ارز دیجیتال هواداری خود یعنی ارز منچستر سیتی ( City ) کرد. در نتیجه هواداران این تیم فوتبال در سرتاسر جهان اقدام به خرید این ارز دیجیتال کردند و ارز منچسترسیتی با محبوبیت و معروفیت تیم فوتبال این باشگاه گره‌خورده است.

هدف از خلق ارز دیجیتال منچستر سیتی ( City )

Socios.com که ارز دیجیتال منچستر سیتی را خلق کرده است دیدگاه روشنی درباره خلق این ارز دیجیتال دارد. این شرکت هدف از خلق ارز دیجیتال منچسترسیتی را شنیدن صدای هواداران این تیم می‌داند و می‌گوید:

«ما معتقدیم اشتیاق هواداران باید به رسمیت شناخته شود و هر هوادار حق دارد هر کجای جهان که باشد صدایش شنیده شود. شما به‌عنوان هوادار باید بتوانید بر تصمیماتی که راجع به تیم‌تان گرفته می‌شود تأثیر بگذارید. باید به پاداش‌های وی. آی. پی دسترسی پیدا کنید، تخفیفات ویژه‌ای بگیرید و در باشگاه جهانی هواداران منچسترسیتی عضو شوید»

ارزش ارز دیجیتال منچستر سیتی چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش ارز دیجیتال منچستر سیتی هم مانند دیگر ارزهای موجود در بازار ارزهای دیجیتال از طریق سازوکار عرضه و تقاضا در بازار تعیین می‌شود. جدال خریداران و فروشندگان است که ارزش این ارز دیجیتال را تعیین می‌کند. هرگاه تقاضا بر عرضه پیشی بگیرد قیمت ارز منچستر سیتی افزایش پیدا می‌کند و در صورت غلبه عرضه بر تقاضا قیمت این ارز کاهش پیدا می‌کند.

از جمله عوامل دیگری مؤثر بر قیمت ارز منچستر سیتی می‌توان وضعیت کلی باشگاه، رتبه باشگاه در لیگ فوتبال انگلیس و به خدمت گرفتن ستارگان بزرگ فوتبال را نام برد.

وضعیت ارز دیجیتال چیلیز به‌عنوان ارز قابل تبدیل فن توکن‌ها در سکوی Socios.comهم می‌تواند روی قیمت این ارز دیجیتال مؤثر باشد.

علاوه بر این عوامل وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال و صعودی بودن یا نزولی بودن کل بازار می‌تواند بر قیمت ارز منچسترسیتی اثرگذار باشد. طبیعی است که رشد قیمتی بلندمدت معمولاً در بازار صعودی ارزهای دیجیتال اتفاق بیفتد، اما رشد روندهای کوتاه‌مدت صعودی و نزولی همواره وجود خواهند داشت.

پیشرفت‌های صورت‌گرفته در بلاک‌چین این ارز دیجیتال هم می‌تواند باعث رشد قیمتی آن شود که البته این مسئله در توکن‌های هواداری نقش فرعی خواهد داشت.

قابلیت‌ ها و مزایای ارز دیجیتال منچستر سیتی ( City )

مالکیت ارز دیجیتال منچستر سیتی به معنی داشتن حق رأی در برخی تصمیمات باشگاه است. این ارز دیجیتال دسترسی به پاداش‌ها و تجربه‌های منحصر‌به‌فرد باشگاهی را به هواداران می‌دهد.

برای نمونه هواداران می‌توانند در انتخاب پیامی که روی بازوبند کاپیتان درج می‌شود تأثیرگذار باشند، در استادیوم از محوطه رختکن بازیکنان بازدید کنند یا حق مشاهده مسابقات تیم در جایگاه وی.آی.پی را دریافت کنند. همچنین می‌توانند تخفیفاتی را در اقلام مرتبط با باشگاه مانند بلیت مسابقات یا لباس‌های باشگاهی و هواداری دریافت کنند.

بر اساس گفته مسئولان باشگاه منچسترسیتی قرار است هر طرف‌دار این باشگاه یک توکن ارز دیجیتال منچسترسیتی ( City ) دریافت کند.

هواداران دارنده ارز دیجیتال منچستر سیتی بر اساس مقدار دارایی خود در نظرسنجی‌های باشگاه و تصمیمات آن اثرگذار هستند؛ بنابراین هر چه تعداد توکن‌های City بیشتری داشته باشید رأی شما در تصمیمات اثرگذارتر خواهد بود.

بنیانگذاران ارز دیجیتال City چه کسانی هستند؟

ارز دیجیتال منچستر سیتی ( City ) از سوی Socios.com که اپلیکیشنی مبتنی بر Chiliz است منتشر شد. این اپلیکیشن به هواداران فوتبال اجازه می‌دهد بیشتر با تیم مورد علاقه‌شان در ارتباط باشند. این اپلیکیشن را الکساندر درایفوس که مدیرعامل چیلیز هم هست بنیان گذاشت.

درایفوس تجربه‌ای ۲۰ ساله در بنیان‌گذاری و پرورش شرکت‌های مبتنی بر وب دارد. یکی از فعالیت‌های او بنیان‌گذاری WebCity است که یک راهنمای تعاملی سفر است. او همچنین Winamax و Chilpoker که دو پروژه بازی پوکر هستند را هم راه‌اندازی کرده است. پروژه مهم و اصلی او Chiliz است که در سال 2017 راه‌اندازی شده است.

در نهایت ارز دیجیتال منچسترسیتی ( City ) از همکاری شرکت چیلیز با مسئولان باشگاه منچسترسیتی در ماه مارس سال ۲۰۲۱ شکل‌گرفته است.

امنیت شبکه ارز منچستر سیتی( City ) چگونه است؟

ارز دیجیتال منچسترسیتی بر پایه پلتفرم Socios.com ایجاد شده است و از تمهیدات امنیتی این پلتفرم استفاده می‌کند. ارز منچسترسیتی ( city ) بر روی بلاک‌چین چیلیز قرار دارد. این ارز دیجیتال بر روی زنجیره هوشمند بایننس BSC ایجاد شده است و از نوع BEP-20 است. توکن‌های BEP-20 امنیت بسیار بالایی دارند و علاوه بر هماهنگی با زنجیره بایننس قابلیت هماهنگی با قراردادهای هوشمند اتریوم را هم دارند و با امکانات ERC-20 هم هماهنگی دارند. به همین خاطر می‌توان گفت این توکن‌ها ضمن داشتن امکانات مناسب می‌توانند از مزایای زنجیره بایننس و قراردادهای هوشمند اتریوم به‌صورت هم‌زمان استفاده کنند که مزیت بزرگی برای آن‌ها به وجود می‌آورد.

چه تعداد توکن منچستر سیتی در گردش است؟

تعداد کل فن توکن‌های منچستر سیتی ( City ) محدود است و حداکثر 20 میلیون توکن آن عرضه خواهد شد. در حال حاضر حدود ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار (۴٫۳ میلیون) توکن City در چرخش است.

خرید ارز دیجیتال منچستر سیتی

خرید ارز منچستر سیتی

برای خرید ارز دیجیتال منچستر سیتی می‌توانید از پلتفرم‌های خارجی و داخلی مختلفی استفاده کنید. برای این کار باید در صرافی موردنظر ثبت‌نام کنید و احراز هویت انجام دهید و سپس اقدام به خرید ارز دیجیتال منچستر سیتی کنید. به علت تحریم‌ ایران، خرید ارز دیجیتال منچستر سیتی از صرافی‌های خارجی ممکن است شما را با ریسک مسدودشدن دارایی‌ها مواجه کند. ارز دیجیتال منچستر سیتی را می‌توانید از بخش خرید آسان صرافی تبدیل به‌صورت تومانی یا با ارزهای دیجیتال دیگر تهیه کنید.

فروش ارز دیجیتال منچستر سیتی

برای فروش ارز دیجیتال منچستر سیتی ( City ) می‌توانید از پلتفرم‌های خارجی و داخلی مختلفی بهره ببرید. ممکن است باتوجه‌به تحریم ایران، اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی‌های خارجی باعث مسدودشدن دارایی‌های شما شود. می‌توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه، فروش ارز دیجیتال منچستر سیتی ( City ) خود را از طریق بخش خرید آسان صرافی تبدیل انجام دهید و بهای آن را به تومان یا ارزهای دیجیتال دیگر دریافت کنید.

نحوه خرید ارز منچستر سیتی از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال منچستر سیتی از صرافی تبدیل ابتدا باید در سایت این صرافی ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام سریع، احراز هویت خود را انجام می‌دهید و بعد می‌توانید از طریق صفحه خرید آسان صرافی تبدیل اقدام به خرید ارز دیجیتال منچستر سیتی کنید. در صفحه خرید آسان صرافی تبدیل می‌توانید با تومان یا دیگر ارزهای دیجیتال ارز منچستر سیتی را خریداری کنید.

روش نگهداری ارز منچستر سیتی ( City )

باتوجه‌به این که ارز منچستر سیتی بر روی بلاک‌چین زنجیره هوشمند بایننس BEP-20‌ بنا شده است می‌توان این ارز دیجیتال را در کیف پول‌های سازگار با BSC و BEP-20 نگهداری کرد. همچنین می‌توانید ارز دیجیتال منچستر سیتی را در کیف پول امن خود در صرافی تبدیل نگهداری کنید.

انواع کیف پول ارز دیجیتال منچستر سیتی ( City )

کیف پول‌های مختلفی برای ارز دیجیتال منچستر سیتی وجود دارد که از میان آن‌ها می‌توان به کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر نانو ایکس، سیف پال اس۱، دیسنت و الیپال تیتان و همچنین کیف پول‌های نرم‌افزاری متامسک، تراست والت، گارد والت، بایننس چین والت و ... نام برد. همچنین ارز دیجیتال منچستر سیتی را می‌توانید در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال منچستر سیتی

معامله فن توکن منچستر سیتی در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش City در صرافی تبدیل

خرید و فروش ارز دیجیتال در این صرافی مزیت‌های زیادی برای کاربران دارد؛ از جمله اینکه تنوع ارزی موجود در این صرافی بسیار زیاد است و شما می‌توانید از طریق بازار‌های تومانی و تتری بازار‌های معاملاتی متنوعی را برای سرمایه‌گذاری تحت‌نظر بگیرید. میزان کارمزد در نظر گرفته شده برای معامله کاربران در این صرافی بر اساس سطوح کاربری متنوع و مناسب است. حداقل میزان فاصله خرید و فروش در این صرافی برای کاربران فراهم شده است.

آیا خرید ارز منچستر سیتی بدون احراز هویت ممکن است؟

در بیشتر صرافی‌های معتبر خرید ارز منچستر سیتی بدون احراز هویت ممکن است. فرایند احراز هویت برای حفظ امنیت سرمایه شما انجام می‌شود و بدون این کار در صورت ایجاد هرگونه خطا یا مشکل در معاملات امکان برگشت سرمایه شما وجود ندارد؛ بنابراین بهتر است برای انجام خرید و فروش ارز منچستر سیتی احراز هویت خود را انجام دهید و از طریق صرافی‌های معتبری مانند صرافی تبدیل خرید ارز منچستر سیتی را انجام دهید.

آینده منچستر سیتی چگونه است؟

معامله ارز CITY

ارز دیجیتال منچستر سیتی ( City ) یک فن توکن یا ارز هواداری است؛ بنابراین آینده این ارز دیجیتال با نحوه کار باشگاه منچسترسیتی گره خورده است. باتوجه‌به موفقیت‌های تیم منچسترسیتی و سرمایه‌گذاری تاجران عرب متمول در این باشگاه به نظر می‌رسد این باشگاه همچنان بتواند ستاره‌های بزرگ فوتبال را به خدمت گیرد و روند صعودی خود را ادامه دهد. بر همین اساس به نظر می‌رسد ارز دیجیتال منچستر سیتی هم بتواند پله‌های رشد را همچنان طی کند و روزهای خوشی در انتظار این ارز دیجیتال باشد.

بااین‌وجود همیشه لازم است هنگام خرید ارزهای دیجیتال تحلیل لازم را خودتان انجام دهید و با تحلیل شخصی اقدام به خرید کنید.

سوالات متداول خرید منچستر سیتی

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید منچستر سیتی

از کجا می‌توانیم ارز دیجیتال منچستر سیتی ( City ) بخریم؟

شما می‌توانید ارز دیجیتال منچستر سیتی ( city ) را از صرافی‌های خارجی و داخلی مختلفی خریداری کنید. متأسفانه باتوجه‌به وضعیت تحریمی کشورمان صرافی‌های خارجی خدمات خوبی به ساکنان کشور ایران ارائه نمی‌کنند. صرافی ارز دیجیتال تبدیل یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی است که از بیش از ۲۰۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله ارز دیجیتال منچستر سیتی پشتیبانی می‌کند و می‌توانید با خیال راحت و بدون دغدغه در این صرافی معاملات خود را انجام دهید.

خرید سریع ارز دیجیتال منچستر سیتی ( City ) چگونه امکان پذیر است؟

برای خرید ارز منچستر سیتی در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید از طریق بخش خرید آسان ارز منچستر سیتی صرافی تبدیل به خرید و فروش این ارز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال منچستر سیتی ( City ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله فن توکن منچسترسیتی در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ارز دیجیتال منچستر سیتی را پیش بینی کنیم؟

شما می‌توانید خودتان اقدام به تحلیل و بررسی ارز دیجیتال منچستر سیتی کنید و زمان مناسب برای خرید و فروش این ارز را تعیین کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. همچنین درصورتی‌که بخواهید می‌توانید از کانال‌های دیگر و سیگنال ‌گیری استفاده کنید.

ارز دیجیتال منچستر سیتی ( City ) چگونه نگهداری میشود؟

شما می‌توانید از انواع کیف پول‌های سرد و گرم و سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برای این کار استفاده کنید. همچنین می‌توانید از کیف پول صرافی تبدیل برای نگهداری این ارز استفاده کنید.

آیا خرید ارز دیجیتال منچستر سیتی ( City ) می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه‌به موفقیت‌های تیم منچسترسیتی به نظر می‌رسد این باشگاه همچنان بتواند روند صعودی خود را ادامه دهد. بر همین اساس به نظر می‌رسد ارز دیجیتال منچستر سیتی هم بتواند پله‌های رشد را همچنان طی کند و روزهای خوشی در انتظار این ارز دیجیتال باشد. بااین‌وجود همیشه لازم است هنگام خرید ارزهای دیجیتال تحلیل لازم را خودتان انجام دهید و با تحلیل شخصی اقدام به خرید کنید.

آیا می‌توان ارز دیجیتال منچستر سیتی ( City )‌ را استخراج کرد؟

خیر. ارز دیجیتال منچسترسیتی بر روی شبکه BEP-20 بنا شده است و از سازوکار اجماع اثبات کار استفاده می‌کند، بنابراین قابل استخراج نیست.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

علی ج

11 روز قبل

4

عالیه که ارزهای خوب جدید رو زود اضافه می‌کنید

علی ج

11 روز قبل

4

عالیه که ارزهای خوب جدید رو زود اضافه می‌کنید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله