CHRicon

قیمت و خرید کرومیا - CHR

خرید ارز دیجیتال کرومیا Chromia

خرید ارز دیجیتال کرومیا (CHR) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت کرومیا به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز کرومیا بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش کرومیا اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز کرومیا هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت کرومیا به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 CHR = 15,131.5 IRT

CHRicon

کرومیا

خرید آسان کرومیا
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت کرومیا

اطلاعات بازار کرومیا

حجم ۲۴ ساعته (CHR) 1,449.6682
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 387.1404
تغییرات ۱ روزه -3.8 %
قیمت آخرین معامله 0.267667 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 15,978.4 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 15,131.5 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، کرومیا می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

CHRicon

CHR

کرومیا

تومان --

CHRicon

CHR

کرومیا

قیمت دلاری

0.2591 USDT

قیمت تومانی

تومان 15,200

تغییرات 24 ساعت اخیر

-3.801 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

دنیا در چند سال اخیر توسط بازار کریپتوکارنسی‌ها محصو‌ر شده است و بیشتر خدمات تفریحی، فرهنگی یا اقتصادی در قالب کریپتو در اختیار مردم قرار می‌گیرد. انجام سرمایه‌گذاری در این ارز‌ها باعث شده تا افراد بتوانند به­راحتی از طریق دارایی‌های خود به کسب درآمد و سود برسند. تا چند سال قبل افراد بسیار کمی نسبت به این ارز‌ها آشنایی داشتند؛ اما امروزه به دلیل گستردگی فناوری و اینترنت، شهرت و اعتبار ارز‌های دیجیتال افزایش پیدا کرده است.

این دارایی‌های دیجیتال ماهیت فیزیکی ندارند؛ اما تمام ویژگی‌های پول فیزیکی را دارا هستند. ارز دیجیتال Chromiaاز جدیدترین پروژه‌های حوزه ارز‌های مجازی است که به بازار‌های آنلاین مالی معرفی شده و در بازار ارز به رتبه ۱۶۷ رسیده است. خرید کرومیا برای کاربران بازار‌های آنلاین نیاز به آشنایی با ویژگی‌های این ارز دارد.

کرومیا ( CHR ) چیست؟

نماد اختصاری ارز دیجیتال کرومیا، CHRاست. این رمزارز یک بلاک­چین عمومی منبع باز است که در سال ۲۰۱۹طراحی شده است. تکنولوژی مورد استفاده در این بلاک‌چین، یک فناوری به نام Postchain است. این بستر بلاک­چین برای برنامه‌های غیرمتمرکز طراحی شده و نواقص سیستم‌عامل‌های موجود در DAPPSاز این طریق برطرف می‌شود. توکن اختصاصی این پروژه Chromia است.

این توکن به­عنوان پاداش بلوک کاربرد دارد و می‌توان هزینه معاملات را از طریق آن پرداخت کرد. با توجه به وجود قابلیت برنامه‌نویسی در این رمزارز دیجیتال، می‌توان به حل مشکلات مقیاس‌پذیری در آن اشاره کرد. نحوه طراحی پلتفرم CHR به­صورت شبکه‌ای از بلاک­چین‌های مرتبط است که در خرید کرومیا باید این موارد توجه کنید.

تاریخچه پیدایش کرومیا ( Chromia )

ارز کرومیا

این پروژه در سال ۲۰۱۲فعالیت خود را شروع کرد و بنیان‌گذاران آن به دنبال استفاده از ابزار‌هایی بودند که با زیرساخت‌های نیاز‌های کاربران هماهنگ باشد. در سال ۲۰۱۴تیم Chromiaبه یک شرکت نرم‌افزاری رایگان و متن‌باز رسید که در فناوری بلاک‌چین جزء پیشگامان اولیه بودند. این فناوری برای انجام قرارداد‌های هوشمند و صدور و انتقال دارایی‌های دیجیتال بستر مناسبی فراهم کرد. در نهایت در سال ۲۰۱۸رمزارز chromia به­عنوان یک پلتفرم غیرمتمرکز ایجاد شد.

بلاک­چین اولیه کرومیا از یک معماری رابطه‌ای برخوردار بود و توکن‌های رنگی را نمایه‌سازی می‌کرد. با توسعه این پروژه Postchain نیز توانست به­عنوان یک بلاک‌چین بهینه شود. در نهایت Chromia همچنان به­صورت منبع‌باز باقی ‌ماند و بعد از گردآوری سرمایه موفق شد بلاک­چین کرومیا را در سال ۲۰۱۸و ۲۰۱۹ایجاد کند. در نهایت خرید کرومیا بیش‌ازپیش رواج پیدا کرد.

کرومیا ( CHR ) چگونه معروف و محبوب شد؟

کرومیا در سال ۲۰۱۴فقط به­عنوان یک برنامه نرم‌افزاری به بازار ارز‌های دیجیتال معرفی شد که نصب آن هزینه‌ای برای کاربران نداشت. این کریپتو در بازار ارز‌های دیجیتال و فناوری بلاک­چین یک پیشگام محسوب می‌شود. در ابتدا انجام قرارداد‌های هوشمند یا نقل و انتقال دارایی‌های دیجیتال از طریق Chromiaرواج پیدا کرد و برای کاربران بسیار‌ ایده‌آل بود. سپس در سال ۲۰۱۸شبکه CHR در دسترس کاربران بازار‌های ارز دیجیتال قرار گرفت. همچنین این شبکه از همان روز‌های اول به دنبال رفع نیاز‌های کاربران بود و در نتیجه میان معامله‌گران معروف و محبوب شد.

هدف از خلق کرومیا ( CHR )

هدف اولیه این پروژه رفع مشکلات موجود در بستر بلاک­چین بود. قابلیت برنامه‌نویسی موجود در این شبکه برای رفع مشکلات مقیاس‌پذیری Dapp بسیار کاربردی است. این ارز دیجیتال یک شبکه بلاک­چین رابطه‌ای است و برای توسعه­دهنده‌ها در سراسر دنیا قابلیت استفاده دارد‌. همچنین برنامه‌های بزرگ شرکتی و بازی یا پروژه‌های کوچک­تر نیز می‌توانند بر پایه کرومیا فعالیت کنند. هر بلاک­چین موجود در بستر CHR به مجموعه‌ای از گره‌های اعتبارسنجی مرتبط است. این نوع گره‌های اعتبارسنجی به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از ارز Chromia هستند.

ارز CHR در پی آن است که به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز کمک کند تا توکن‌های تحت پشتیبانی ارز CHR را صادر کنند. همچنین، ارز Chromiaدر نظر دارد برای حل مسائل زنجیره هوشمند اتریوم راه­حل‌های ویژه‌ای ارائه دهد. خرید کرومیا می­تواند برای کاربران منجر به کسب سود شود.

ارزش کرومیا چگونه تعیین می‌شود؟

این بلاک‌چین دارای معماری منحصربه­فردی است و با عنوان بلاک­چین رابطه‌ای شناخته می‌شود. زبان برنامه‌نویسی سفارشی مورد استفاده در کرومیا Rell است. این ارز توانسته از طریق پایگاه‌های داده با سایر پلتفرم‌های بلاک‌چین تمایز داشته باشد. از دلایل ارزشمند بودن این پروژه می‌توان به زبان برنامه‌نویسی آن اشاره کرد که انجام کد نویسی را ۷تا ۱۰برابر سرعت می‌بخشد.

همچنین CHR به کاربران خود یک والت نرم‌افزاری نیز اختصاص داده است. از ویژگی‌های پرارزش دیگر پلتفرم کرومیا می‌توان به استاندارد NFT موجود در آن اشاره کرد. در کنار این موارد Dapps در پروتکل Chromiaامکان پیاده‌سازی فعالیت­های مربوط به مراقبت‌های بهداشتی، املاک و مستغلات، امور مالی و بازی را فراهم کرده است.

قابلیت‌ها و مزایای کرومیا

شرکت مادر ارز کرومیا از قابلیت‌های ویژه‌ای برخوردار است که سبب تفاوت آن با سایر رمزارز‌ها شده و وضعیت‌های آن برای کاربران بازار‌های آنلاین بسیار زیاد است. به‌طور مثال: ارز‌های دیجیتالی مثل اتریوم در سیستم خود محدودیت‌های خاصی دارد؛ اما Chromia تمام این مشکلات را برطرف کرده است‌. همچنین تاکنون هیچ عملکرد غیرمنطقی و نامناسبی برای کاربران و توسعه­دهنده‌های ارز دیجیتال CHR ایجاد نشده است.

با توجه به اینکه وضعیت بازار ارز دیجیتال در ماه‌های اخیر نزولی بوده است، رمزارز CHRبرایسرمایه‌گذاران خود تجارب خوبی رقم‌زده است. امنیت این ارز دیجیتال باعث شده افراد کلاه‌بردار نتوانند به شبکه نفوذ کنند. همچنین مدل طراحی و برنامه‌نویسی موجود در پروژه کرومیا استفاده از آن را برای برنامه‌های غیرمتمرکز مناسب کرده است. همچنین میلیون‌ها کاربر اجازه دسترسی به این پلتفرم را دارند. تجربه کاربری در هنگام استفاده از برنامه‌های متمرکز و غیرمتمرکز در این پلتفرم نیز ارتقا پیدا کرده است.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال CHR چه کسانی هستند؟

این ارز‌های دیجیتال توسط یک تیم سه نفره بنیان‌گذاری شد که شامل Henrik Hjtelte، Coo or Perelman و CTO Alex Mizrahiهستند. در ابتدا یک پروتکل مناسب برای توکن‌های کاربردی و کیف پول بیت کوین ایجاد کرده بودند. حامیان این پروژه نیز در فضای بلاک‌چین بسیار برجسته هستند. الکس از بنیان‌گذاران کرومیا در سال ۲۰۱۲در عرض سه سال پس از ایجاد بیت کوین، مفهوم ایجاد توکن در بلاک­چین را گسترش داد. این کوین‌های رنگی دارایی‌های دنیای واقعی را در بزرگ‌ترین بلاک‌چین موجود مدیریت می‌کردند‌. الکس چند مقاله آکادمیک درباره اجماع اثبات انتشار داده است. خرید کرومیا از نظر صاحبان این مجموعه بسیار کاربردی است.

امینت شبکه کرومیا چگونه است؟

امنیت این شبکه بسیار مناسب است. استفاده از فناوری بلاک­چین رابطه‌ای باعث بالا رفتن سطح ایمنی آن شده است. الگوریتم مورد استفاده برای تأیید پلاک‌های آن نیز اثبات سهام است. فرایند اثبات سهام به‌سادگی می‌تواند از حملات DDos جلوگیری کنند.

همچنین تیم توسعه­دهنده نیز می‌تواند امکانات و قابلیت‌های مختلف دیگری را تعبیه کند تا امکان اقدامات خراب‌کارانه به حداقل برسد. وجود لایه‌های امنیتی مختلف و برنامه غیرمتمرکز به طرز چشمگیری در افزایش ایمنی تراکنش‌ها نقش دارد.

چه تعداد توکن کرومیا در گردش است؟

حداکثر میزان عرضه رمزارز کرومیا 1.000.000.000 است که در حال حاضر 978.000.000.000واحد آن عرضه شده است. میزان Chromia در گردش نیز 567.369.439 واحد است.

خرید ارز دیجیتال کرومیا

خرید CHR

به دلیل فعالیت گسترده این شبکه و افزایش محبوبیت آن در میان کاربران ارز‌های دیجیتال، امکان خرید ارز دیجیتال Chromia در صرافی‌های مختلف داخلی و خارجی فراهم شده است. برای خرید کرومیا ابتدا باید یکی از ارز‌های اصلی مانند بیت کوین، تتر یا اتریوم را خریداری کنید. سپس از طریق این رمزارز‌ها، توکن CHR بخرید.

فروش ارز دیجیتال کرومیا

برای فروش ارز دیجیتال Chromia نیز می‌توانید از طریق صرافی‌های مختلف اقدام کنید. این رمزارز به دلیل زیاد بودن مقدار عرضه، برای سرمایه‌گذاری مناسب است؛ اما باید وضعیت بازار CHR را در نظر بگیرید.

نحوه خرید کرومیا از صرافی تبدیل

برای انجام معاملات خود در این ارز دیجیتال از صرافی تبدیل می‌توانید استفاده کنید. برای خرید Chromia ابتدا باید در صرافی ثبت‌نام کنید و مراحل احراز هویت آن را بگذرانید که در حداقل زمان ممکن انجام می‌شود. سپس می‌توانید از طریق این صرافی یکی از ارز‌های اصلی را به روش واریز تتری یا تومانی خریداری کنید و از طریق این ارز اصلی توکن شبکه کرومیا یا همان CHR را خریداری کنید.

روش نگهداری کرومیا

یکی از مسائل مهمی که سرمایه‌گذاران این توکن پس از خرید با آن درگیرند، روش نگهداری CHR است. به دلیل محبوبیت زیاد این رمزارز در میان کاربران تمام انواع کیف پول‌ها قابلیت پشتیبانی از آن را دارند.

انواع کیف پول مناسب نگهداری کرومیا

برای نگهداری از این ارز دیجیتال دو نوع کیف پول سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موجود است. کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند Trezor، Ledger، keepkey که به­صورت فیزیکی طراحی شده‌اند و نگهداری ارز‌های دیجیتال خریداری شده در آن آفلاین است. کیف پول‌های نرم‌افزاری مانند trust wallet، metamask، Atomic بر روی موبایل و سیستم نصب می‌شوند و فعالیت آن‌ها به­صورت آنلاین است. شما می‌توانید پس از خرید، دارایی دیجیتال خودتان را در این کیف پول‌ها ذخیره کنید.

کارمزد خرید و فروش کرومیا

محاسبه کارمزد خرید و فروش این ارز در صرافی‌های مختلف متغیر است. صرافی تبدیل برای کاربران سطوح مختلفی تعیین کرده است و بر این اساس کارمزد معاملات آن‌ها را محاسبه می‌کند.
معامله کرومیا در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایا خرید و فروش کرومیا در صرافی تبدیل

این صرافی برای کاربران خود جهت انجام معاملات مزایای مختلفی در نظر می‌گیرد. میزان تنوع ارز‌ها در این صرافی بسیار زیاد است و قابلیت خرید کرومیا به­صورت تومانی و تتری برای کاربران فراهم شده است. کارمزد آن نیز در مقایسه با صرافی‌های دیگر بسیار مناسب است. همچنین مراحل ثبت­نام و زمان احراز هویت تا هنگام شروع معامله در این صرافی، بسیار کوتاه‌مدت است.

آیا خرید کرومیا احراز هویت ممکن است؟

خرید ارز Chromia نیاز به انجام احراز هویت دارد؛ چراکه در این صورت امنیت معاملات انجام شده در سطح مطلوبی خواهد بود و امکان سوءاستفاده نیز وجود ندارد. هویت کاربران فعال در شبکه مشخص است و دارایی‌های سرمایه‌گذاران نیز بسیار ایمن نگهداری می‌شود.

آینده کرومیا چگونه است؟

معامله CHR

وضعیت آینده کرومیا به عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمت ارز CHR نیز اخبار و تحولات روز دنیا تأثیر می‌پذیرد. علاوه ‌بر این، رفتار و وضعیت قیمت Chromiaدر گذشته و آینده از نظر تکنیکال بسیار مهم است. در حالت کلی می‌توان گفت جریان معاملات این ارز در حال حاضر مسیر خوبی را در پیش دارد. این رمزارز محبوب بازار مورد توجه سرمایه‌داران و تریدر‌های زیادی است.

این رمز از قصد دارد با استودیو‌های بازی‌سازی، شرکت‌ها و استارتاپ‌ها همکاری داشته باشد. همچنین به دنبال همکاری در ساخت دستگاه‌های تولید انبوه و شتاب­دهنده‌های قوی است. در ضمن در حوزه آموزش‌های آنلاین و حضوری به توسعه‌دهندگان Dapps در دستور کار این رمزارز قرار دارد. اما خرید کرومیا می­تواند زمینه­ساز افزایش درآمد سرمایه­گذاران شود.

نتیجه‌گیری

شما در این مقاله با مفهوم ارز دیجیتال Chromiaآشنایی پیدا کردید و اطلاعات مختلف مربوط به آن را به دست آوردید. آشنایی با نحوه خرید کرومیا یا فروش آن، نگهداری در کیف پول مناسب و... برای سرمایه‌گذاری در این رمزارز اهمیت زیادی دارد. این ارز دیجیتال به‌عنوان یک بستر بلاکچین در برنامه‌های غیرمتمرکز است که می‌تواند نقص سیستم‌عامل‌های طراحی شده Dapps را برطرف کند. کاربرانی که به دنبال خرید کرومیا و سرمایه‌گذاری در آن هستند، می‌توانند از طریق صرافی تبدیل اقدام و وضعیت بازار CHR را با دقت بررسی کنند.

سوالات متداول خرید کرومیا

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید کرومیا

از کجا می‌توانیم کرومیا بخریم؟

صرافی‌های ارز دیجیتال

خرید سریع Chromia چگونه امکان‌پذیر است؟

خرید این ارز دیجیتال در حجم بالا با استفاده از امکان خرید آسان موجود در صرافی تبدیل فراهم شده است تا سرمایه‌گذاران از این طریق اقدام به ثبت سفارش کنند.

کارمزد خرید و فروش CHR در صرافی تبدیل چگونه است؟

معامله کرومیا در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چه زمانی برای خرید و فروش CHR اقدام کنیم؟

برای انجام معامله در ارز کرومیا ابتدا باید تحلیل¬های لازم را انجام دهید و نسبت به پیش‌بینی سایت‌های معتبر در حوزه ارز‌های دیجیتال توجه کنید. پس از آگاهی نسبت به شرایط بازار اقدام به خرید و فروش این بلاک‌چین نمایید.

ارز کرومیا چگونه نگهداری می‌شود؟

این ارز دیجیتال در کیف پول‌های مخصوص سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نگهداری می‌شود.

آیا خرید Chromia می‌تواند سودآور باشد؟

بازار ارز‌های دیجیتال نوسانات مختلفی را تجربه می‌کند؛ اما توجه به زمان مناسب معامله می‌تواند باعث سودآوری شود.

آیا می‌توان کرومیا استخراج کرد؟

خیر، تعداد کل سکه CHR موجود مشخص است و هرسال مقدار معینی از آن به بازار عرضه خواهد شد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

عرفان ب

61 روز قبل

5

سلام من دوج کوین دارم میخوام بفروشم به تتر تبدیل کنم. از بازار تتری انجام بدم یا از خرید آسان؟

سهیل ا

61 روز قبل

3

دفعه پیش توی خرید و فروش ارز دیجیتال خیلی ضرر کردم چون احساسی و بدون دانش خرید و فروش می‌کردم این دفعه هم تکنیکال رو خوب یادگرفتم هم از کانال الگوریتم تحلیل تبدیل استفاده می‌کنم که کمک خوبیه برای تصمیم‌گیری برای خریدها

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله