btticon

قیمت و خرید بیت تورنت - BTT

Buy/Sell BitTorrent (BTT)
خرید آسان  بیت تورنت
تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۴۸۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۵۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
پیوستن به تبدیل

ارز دیجیتال بیت تورنت از آن دسته از رمزارزهایی است که کاربردهای آن را می‌توان به‌واقع احساس کرد. بسیاری از رمزارزهای تعریف شده در بازار با وجود کاربردهایی که دارند، برای کاربران عادی خیلی استفاده نداشته و معمولاً تنها برای استفاده فعالان بازار ارز دیجیتال تعریف می‌شوند، اما قابلیت‌های ارز بیت تورنت حتی قبل از اینکه تبدیل به یک رمزارز شود، مورداستفاده کاربران قرار گرفته و جذابیت زیادی برای کاربران داشت. درباره توکن BTT چند نکته بسیار مهم وجود دارد که اطلاع از آنها می‌تواند این رمزارز را نیز در لیست رمزارزهای محبوب شما برای سرمایه‌گذاری قرار دهد. در این محتوا در تبدیل سعی داریم تا جزئیات دقیقی درباره این رمزارز را با شما در میان بگذاریم. با ما همراه بمانید.

بیت تورنت(Bittorent) چیست؟

ارز بیت تورنت

تعریف پروژه بیت تورنت با ارز دیجیتال بیت تورنت تفاوت‌هایی با هم دارند. خود ارز بیت تورنت در واقع یک رمزارز مبتنی بر شبکه بلاک‌چین است که بر روی بلاک‌چین ترون توسعه پیدا کرده و البته متعلق به خود این شبکه نیز است. پلتفرم بیت تورنت به عنوان یک پلتفرم ایدئال برای انتقال نظیر به نظیر فایل‌ها و ذخیره‌سازی آنها در کامپیوترهای مختلف طول عمر بیشتری از بازار ارز دیجیتال داشته و چند سال قبل از بیت کوین به دنیا آمده است. BTT بعداً با گسترش بازار رمزارزها به شبکه ترون فروخته شده و در حال حاضر همان قابلیت‌های قبلی خود را این بار با استفاده از بلاک‌چین توانمند ترون به کاربران خود ارائه می‌نماید. توکن BTT بر اساس استاندارد TRC-20 توسعه پیدا کرده است.

تاریخچه پیدایش بیت تورنت(Bittorent)

تاریخچه پیدایش بیت تورنت به عنوان یک پلتفرم انتقال غیرمتمرکز فایل‌ها به سال ۲۰۰۰ میلادی بر می‌گردد. در این سال یک کارآفرین برنامه‌نویس اقدام به توسعه پلتفرمی جذاب برای ذخیره‌سازی و مشاهده فایل‌ها توسط کاربران در سرتاسر دنیا بدون نیاز به انتقال مستقیم آنها نمود. دقیقاً اتفاقی که این روزها دراپ‌باکس گوگل آن را در اینترنت برای کاربران فراهم کرده است. شما می‌توانید با استفاده از پلتفرم BTT فایل‌های مختلف را ذخیره نمایید و این ذخیره‌سازی به صورت غیرمتمرکز بر روی کامپیوترهای مختلف انجام می‌پذیرد. این شبکه در سال ۲۰۱۸ به تیم ترون فروخته شده و جاستین سان هم که از مزیت‌های آن باخبر بود، بلافاصله بسترهای اولیه لازم برای ورود آن به بازار رمزارزها را فراهم کرد و اکنون ما می‌توانیم ارز دیجیتال بیت تورنت را از طریق صرافی‌های مختلف خریداری و روی توکن آن سرمایه‌گذاری کنیم.

بیت تورنت (Bittorent) چگونه معروف و محبوب شد؟

بسیاری از کاربران در بازار رمزارزها به دنبال خرید بیت کوین هستند، اما جالب است که درصد قابل‌توجهی از این افراد حتی کوچک‌ترین ویژگی‌هایی را از بیت کوین نمی‌دانند. درحالی‌که رمزارزهایی مانند BTT واقعاً یک ایده خاص هستند که می‌توانند کاربردهای جذابی را برای ما ایجاد نمایند. دلیل محبوبیت بالا و منحصربه‌فرد بودن پروژه توکن BTT به قبل از ورود آن به بازار بر می‌گردد که البته در ادامه نیز دنبال شد. این پروژه، فضایی غیرمتمرکز برای ذخیره داده‌ها و اطلاعات فراهم کرده که می‌توان بدون نیاز به استفاده از فضای ذخیره‌سازی لوکال و یا حتی دانلود فایل‌ها از آنها بهره جست. ایده‌ای که شاید بعد از گذشت 15 سال بعد از آن در شبکه بلاک‌چین تقویت شد و از آن استفاده می‌شود.

هدف از خلق بیت تورنت (Bittorent)

ذخیره اطلاعات یکی از مهم‌ترین چالش‌های کاربران اینترنت است. ازیک‌طرف نیاز به استفاده از اطلاعات متنوع و ازیک‌طرف حجم بالای فضای موردنیاز برای ذخیره‌سازی آنها باعث شده تا کاربران با چالش‌های زیادی همراه باشند. دراین‌بین وجود پلتفرم‌هایی مانند بیت تورنت هدیه‌ای از دنیای تکنولوژی و فناوری‌های نو هستند. هدف از خلق این پلتفرم ایجاد یک فضای غیرمتمرکز برای ذخیره‌سازی و تبادل داده‌ها در بستر اینترنت آن هم با امنیت بسیار بالا است. شما می‌توانید تمام داده‌های موردنظر خود را بر روی پلتفرم بی‌ تی تی ذخیره کرده و با بالاترین میزان امنیت از آنها استفاده کنید.

ارزش بیت تورنت چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش‌گذاری رمزارزها فرایند خیلی پیچیده‌ای دارد. فاکتورها و عوامل مختلفی در این موضوع داخلی هستند و می‌توانند روی آنها تأثیر بگذارند. برای ارزش‌گذاری بیت تورنت ابتدا با اطلاعات فاندامنتالی آن را بررسی کنید. نوع عملکرد تیم توسعه‌دهنده و کاربردهای تعریف شده برای توکن BTT می‌توانند نقش بسیار مهمی در این موضوع داشته باشند. البته شرایط کلی بازار رمزارزها و تقاضا برای خرید بیت کوین نیز می‌تواند نکته مهمی باشد. هر چقدر تقاضا برای خرید بیت کوین و سایر آلت‌کوین‌ها بالاتر باشد و بازار رمزارزها بیشتر وارد رونق شود، در نهایت قیمت و ارزش ارز بیت تورنت نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

قابلیت‌ها و مزایای بیت تورنت

خرید بیت تورنت

قابلیت‌ها و کاربردهایی که برای ارز دیجیتال بیت تورنت تعریف شده تأثیر بسیار زیادی روی آینده آن دارد. اگر به فکر سرمایه‌گذاری روی این ارز هستید، حتماً قابلیت‌ها و کاربردهای آن را به‌دقت در نظر بگیرید که به شرح زیر هستند:

 • از پلتفرم این رمزارز می‌توانید برای ذخیره‌سازی اطلاعات استفاده کنید. ایمن‌ترین فضای برای ذخیره‌سازی اطلاعات آن هم به صورت غیرمتمرکز در دسترس شما قرار خواهد داشت.
 • امکان اشتراک‌گذاری فایل‌ها در این سیستم به‌راحتی در دسترس است.
 • توکن بی ‌تی تی می‌تواند برای پیشبرد اهداف پروژه و بهبود کیفیت اکوسیستم بیت تورنت ایدئال باشد.
 • هزینه انتقال داده‌ها با استفاده از این پلتفرم به‌شدت کاهش پیدا خواهد کرد.

بنیانگذاران ارز دیجیتال BTT چه کسانی هستند؟

توسعه پلتفرم BTT دو برهه زمانی مختلف دارد. در درجه اول باید به پیدایش خود پلتفرم بیت تورنت در فاصله سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۱ اشاره کنیم که توسط یک برنامه‌نویس کارآفرین به نام برد کوهن و همکار وی دیوید هریسون انجام شد. دقت کنید که اولین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین در بازار در حدود سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۰ توسعه پیدا کرده و از این نظر بیت تورنت سابقه بسیار طولانی به عنوان یک پلتفرم آنلاین داشته است. دراین‌بین ورود توکن BTT به بازار در سال 2018 بوده که با فروش پلتفرم آن به شبکه ترون بود. با این حساب جاستین سان را باید یکی از توسعه‌دهندگان پلتفرم بیت تورنت در بازار ارز دیجیتال بدانیم.

امنیت شبکه بیت تورنت چگونه است؟

پروژه‌هایی مانند بیت تورنت که روی شبکه بلاک‌چین سایر رمزارزها قرار می‌گیرند، از نظر امنیت به پروژه مبدأ نیز وابسته هستند. ترون یکی از ایمن‌ترین رمزارزهای موجود در بازار است که شبکه بلاک‌چین پویایی دارد. امنیت بالای ترون را می‌توانیم تا حدی تضمین‌کننده ایمنی بالای پلتفرم بیت تورنت نیز بدانیم. البته استفاده از الگوریتم اجماع اثبات سهام و همچنین تأثیر توکن حاکمیتی BTT را نیز باید در امنیت بالای آن مؤثر بدانیم.

چه تعداد توکن بیت تورنت در گردش است؟

معامله بیت تورنت

استفاده از الگوریتم اجماع اثبات سهام باعث شده تا امکان استخراج ارز دیجیتال بیت تورنت مانند بیت کوین وجود نداشته باشد. البته تعداد توکن‌های بسیار زیادی هم برای آن در نظر گرفته شده که جهت پیشبرد اهداف این پروژه لازم هستند. تعداد توکن‌های تعریف‌شدن برای BTT 990 میلیارد توکن است که نشان از عرضه بسیار بالای آن است. یکی از اصلی‌ترین دلایلی که باعث شده تا قیمت بیت تورنت همچنان در عدد بسیار پایینی بماند، همین تعداد بالای توکن‌های تعریف شده برای آن است.

خرید ارز دیجیتال بیت تورنت

برای خرید ارز دیجیتال بیت تورنت می‌توانید از خدمات صرافی‌های داخلی و خارجی استفاده کنید. استفاده از خدمات صرافی‌های خارجی ممکن است مزیت‌های خاص خود را داشته باشد؛ اما اصلی‌ترین عیب آن بالابودن قابل‌توجه هزینه‌ها و ریسک بالای مسدود شدن دارایی‌های شما به خاطر تحریم‌ها علیه کشورمان است. کارمزد خرید توکن بیت تورنت از صرافی‌های خارجی چندمرحله‌ای خواهد بود. در صرافی‌های معتبر داخلی شما می‌توانید این توکن را با هزینه‌های به‌مراتب پایین‌تری خریداری کرده و فرایند سرمایه‌گذاری خود را روی آن پیش ببرید. تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی است که امکان خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال از جمله بیت تورنت را بای شما مهیا کرده است.

فروش ارز دیجیتال بیت تورنت

برای فروش ارز دیجیتال بیت تورنت نیز می‌توانید از خدمات صرافی داخلی و خارجی استفاده کنید. البته این موضوع به محل نگهداری از توکن BTT بستگی دارد. اگر توکن‌های شما در حساب صرافی داخلی است، فروش آن در صرافی داخلی هزینه کمتری خواهد داشت و ازاین‌گذشته شما می‌توانید با سرعت بالا این فرایند را تکمیل کنید.

نحوه خرید بیت تورنت از صرافی تبدیل

خرید BTT

برای خرید بیت تورنت در صرافی تبدیل پس از ثبت‌نام و احراز هویت دو روش پیش روی شما قرار دارد. هم می‌توانید در بازار حرفه‌ای تومانی و تتری این رمزارز را بخرید و هم امکان خرید آسان و سریع آن را خواهید داشت. با ورود به ‌بخش خرید آسان صرافی تبدیل و انتخاب توکن بیت تورنت می‌توانید این رمزارز را در کمتر از چند لحظه خریداری نمایید. در این فرایند تنها با انتخاب حجم موردنظر برای خرید، می‌توانید در بهترین قیمت BTT را خریداری نمایید.

روش نگهداری بیت تورنت

یکی دیگر از چالش‌هایی که باید در فرایند سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال حل کنید، نگهداری از رمزارزها است. برای نگهداری از توکن بیت تورنت می‌توانید سراغ انواع کیف پول‌های نرم افزاری و سخت‌افزاری بروید. از میان انواع کیف پول‌های موجود باید گزینه‌هایی را انتخاب کنید که امنیت بالایی دارند و استفاده از آنها دغدغه‌های امنیتی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

روش ایمن دیگری هم برای نگهداری از توکن بیت تورنت وجود دارد. در این روش شما می‌توانید توکن‌های خود را در حساب کاربری خود در صرافی تبدیل نگهداری کنید که هم امنیت بالایی دارد و هم می‌تواند شرایط مناسبی از نظر کاهش هزینه‌های انتقال را برای شما ایجاد کند.

انواع کیف پول بیت تورنت

برای نگهداری از ارز BTT می‌توانید از انواع مختلفی از کیف پول‌ها نگهداری نمایید که ایمن‌ترین آنها به شرح زیر هستند:

 • ترون لینک
 • تراست والت
 • مث والت
 • اتمیک والت
 • لجر

کارمزد خرید و فروش بیت تورنت

معامله بیت تورنت در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش BTT در صرافی تبدیل

در صرافی تبدیل تمام تلاش ما فراهم‌کردن بستری کامل و عالی برای انجام معاملات بازار ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی است و سعی داریم تا تمام استانداردهای بین‌المللی را در این راستا برای شما فراهم آوریم.تبدیل بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله BTT را در برای خرید و فروش در اختیار شما قرار داده است. می‌توانید مزیت‌های زیر را در خرید توکن BTT از صرافی تبدیل در اختیار داشته باشید:

 • امکان انجام فرایند خرید ارز BTT در کمتر از چند دقیقه و با هر حجمی
 • خرید توکن BTT با قیمت جهانی
 • استفاده از یک پلتفرم با حجم معاملات بسیار بالا
 • امکان پرداخت هزینه خرید ارز BTT هم به تومان و هم به تتر
 • امکان تبدیل سایر رمزارزها به توکن بیت تورنت
 • امکان فروش ارز BTT در صرافی در کمتر از چند دقیقه
 • به‌صرفه‌ترین کارمزدها برای خرید
 • در اختیار داشتن حساب کاربری کاملاً ایمن برای نگهداری طولانی‌مدت از توکن‌ها
 • امکان انجام خرید و فروش ارز دیجیتال BTT از طریق اپلیکیشن تبدیل
 • احراز هویت سریع برای کاربران تازه‌وارد
 • مشاهده تحلیل‌های تکنیکال مربوط به بیت کوین و خود ارز BTT در کانال تلگرامیسیگنال‌دهی رایگان تبدیل
 • برداشت توکن‌ها با استفاده از شبکه‌های مختلف انتقال و در کمترین زمان ممکن

آیا خرید بیت تورنت بدون احراز هویت ممکن است؟

شرایط خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت باتوجه‌به قوانین وضع شده در صرافی‌های معتبر داخلی امکان‌پذیر نیست. طبق این قوانین تمام صرافی‌های داخلی می‌بایست قبل از ارائه خدمات به کاربران خود، فرایند احراز هویت آنها را تکمیل نمایند. البته این اتفاق برای اکثر صرافی‌های خارجی نیز به همین ترتیب رخ داده است. بنابراین پیشنهاد می‌شود برای حفظ امنیت دارایی‌های خود احراز هویت انجام دهید. احراز هویت در صرافی تبدیل بسیار ساده و شفاف است و به سرعت انجام می‌شود.

آینده بیت تورنت چگونه است؟

معامله BTT

آینده ارز بیت تورنت را باتوجه‌به کاربردها و ویژگی‌های عالی که دارد، مناسب می‌بینیم. این توکن باتوجه‌به حمایت‌های همه‌جانبه تیم ترون شرایط ایدئالی داشته و نگهداری و خرید آن می‌تواند یک سرمایه‌گذاری با ریسک متوسط باشد. البته پیگیری اهداف در نظر گرفته شده برای BTT توسط تیم توسعه‌دهنده نیز می‌تواند اهمیت بسیار زیادی در آینده آن داشته باشد. اگر به دنبال سرمایه‌گذاری طولانی‌مدت بر روی آن هستید، بهتر است دائماً شرایط آن را چک کنید.

منابع:

Bittorent.com

CoinMarketCap.com

سوالات متداول
از کجا می‌توانیم بیت تورنت (BTT) بخریم؟

امکان خرید ارز بیت تورنت در صرافی‌های مختلف داخلی و خارجی فراهم است. اما با توجه به شرایط تحریم و ریسک مسدود شدن دارایی‌ها استفاده از صرافی داخلی ریسک کمتری دارد. در صرافی تبدیل همراه کاربران ایرانی هستیم تا فرایند خرید و فروش در بازار ارز دیجیتال را در بهترین کیفیت و امنیت ممکن در اختیار داشته باشند. شما می‌توانید برای خرید بیت تورنت و ۲۷۰ ارز دیجیتال دیگر از خدمات ما در بیدل استفاده نمایید.

خرید سریع بیت تورنت (BTT) چطور امکان پذیر است؟

در ‌بخش خرید آسان می‌توانید برای خرید بیت تورنت در کمترین زمان ممکن اقدام کنید. در این فرایند تنها کافی است مقدار حجم موردنظر BTT برای خرید را انتخاب کنید.

کارمزد خرید و فروش بیت تورنت (BTT) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله بیت تورنت در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت بیت تورنت را پیش‌بینی کنیم؟

برای پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال بیت تورنت می‌توانید از تحلیل تکنیکال و فاندامنتال استفاده کنید. در تحلیل بنیادی با ارزش‌گذاری بیت تورنت و مقایسه آن با قیمت کنونی می‌توانید پیش‌بینی مناسبی از شرایط آن در آینده داشته باشید. همچنین اگر دانش کافی برای تحلیل قیمت BTT را ندارید، می‌توانید از خدمات ما در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل https: //t.me/algotahlil برای مشاهده تحلیل‌های روز استفاده کنید.

ارز دیجیتال بیت تورنت (BTT) چگونه نگهداری می‌شود؟

حساب صرافی تبدیل و کیف پول‌های نرم‌افزاری بهترین روش‌های نگهداری از بیت تورنت برای خریداران و سرمایه‌گذاران این رمزارز در ایران هستند که امنیت بالایی دارند.

آیا خرید بیت تورنت (BTT) می‌تواند سودآور باشد؟

در آینده چند ساله خرید و سرمایه‌گذاری روی توکن BTT می‌تواند سودآوری جالب‌توجهی را برای کاربران ایجاد نماید. البته باید در این باره آن را با سایر رمزارزها نیز مقایسه کنید تا در نهایت بهترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری را انتخاب کرده باشید. در نهایت همواره باید توجه داشته باشیم که جانب احتیاط را در همه بازارهای مالی مدنظر قرار دهیم.

آیا می‌توان بیت تورنت (BTT) را استخراج کرد؟

خیر این رمزارز قابلیت استخراج ندارد.

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با ۲۷۰ ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله