BADGERicon

قیمت و خرید بجر دائو - BADGER

خرید ارز دیجیتال بجر دائو Badger DAO

خرید ارز دیجیتال بجر دائو (BADGER) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت بجر دائو به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز بجر دائو بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش بجر دائو اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز بجر دائو هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت بجر دائو به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 BADGER = 187,754 IRT

BADGERicon

بجر دائو

خرید آسان بجر دائو
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت بجر دائو

اطلاعات بازار بجر دائو

حجم ۲۴ ساعته (BADGER) 0.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 0.0000
تغییرات ۱ روزه -0.56 %
قیمت آخرین معامله 3.177 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، بجر دائو می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

BADGERicon

BADGER

بجر دائو

تومان --

BADGERicon

BADGER

بجر دائو

قیمت دلاری

3.1785 USDT

قیمت تومانی

تومان 190,079

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.556 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) در چند سال اخیر رشد فوق‌العاده‌ای را تجربه کردند که انتظار می‌رود این روند ادامه‌دار باشد. یکی معیار کلیدی برای تعیین میزان محبوبیت دیفای، ارزش کل قفل شده (TVL) است. بجر دائو (Badger DAO) یک سازمان مستقل متن‌باز و غیرمتمرکز است که به ساخت محصولات و زیرساخت‌هایی اختصاص دارد که استفاده از بیت کوین را به‌عنوان وثیقه در سایر بلاکچین ها تسریع می‌بخشند. این پلتفرم به‌کارگیری از بیت کوین را در اتریوم و سایر پلتفرم‌های قرارداد هوشمند به‌سرعت پیگیری می‌کند.

BADGER، توکن حاکمیتی پلتفرم بجر دائو است. چنانچه علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در توکن BADGER هستید بهتر است بیشتر با نقاط قوت، کاربردها، نحوه خرید، تاریخچه قیمتی و آینده این رمزارز آشنا شوید. پس به خواندن ادامه دهید.

بجر دائو (BADGER) چیست؟

بجر دائو یک فضای مشترک است که توسعه‌دهندگان در آن توانایی همکاری و پیاده‌سازی بیت کوین را به‌عنوان وثیقه برای بلاک چین ممکن می‌کنند. یک توسعه‌دهنده می‌تواند درصدی از کارمزد‌ها و توکن‌های حاکمیتی این پلتفرم را از استخراج به‌ازای هر پیاده‌سازی به دست آورد.

یک سازنده می‌تواند یک توسعه‌دهنده، ‌گروهی از توسعه‌دهندگان یا یک شرکت باشد. به‌طورکلی هیچ تعهد ثابتی برای الزامات مشارکت وجود ندارد و هر کسی می‌تواند آن را ایجاد کند. ستون‌های توکن بجر شامل توسعه‌دهندگان، ‌محصولات ایجاد شده توسط جامعه، تیم عملیات اختصاصی، توزیع اولیه توکن‌های BADGER برای حاکمیت و کدهای منبع‌باز است.

تاریخچه پیدایش بجر دائو (BADGER)

ارز بجر دائو

شبکه اصلی بجر دائو در ۳ سپتامبر ۲۰۲۰ راه‌اندازی شده است. این اکوسیستم جامعه‌محور، محصولاتی با مالکیت مشترک ایجاد می‌کند که در راستای تحقق و ترویج عدالت است.

بجر دائو (BADGER) چگونه معروف و محبوب شد؟

این پروژه خلاق دو محصول اصلی به نام‌های DIGGو Sett دارد. بجر دائو یک پروژه جامعه‌محور است و هر محصولی قبل از تولید، ابتدا به جامعه پیشنهاد می‌شود تا دارندگان توکن رأی‌گیری کرده و آن را تأیید کنند.

Sett یک جامعه مالی غیرمتمرکز است که از طریق پنج استراتژی مختلف اقداماتی را برای کاهش سریع وام‌های ایجاد شده بر پایه بیت‌کوین انجام می‌دهد. زمانی که یک کاربر سپرده‌گذاری (Stake) انجام می‌دهد در تعامل با قراردادهای هوشمند این پروتکل می‌تواند بازدهی خوبی کسب کند.

DIGG یک توکن بیت کوین مصنوعی غیرمحرمانه روی بلاک‌چین اتریوم است که با عرضه انعطاف‌پذیر به قیمت بیت کوین وابسته است. هدف اصلی این پروژه حذف اشخاص ثالث و واسطه‌ها است.

هدف از خلق بجر دائو (BADGER)

برخی از کارشناسان معتقدند که بیت کوین سالم‌ترین پولی است که تا این زمان ساخته شده است و برخی با دید بهترین وثیقه به آن نگاه می‌کنند. در حال حاضر راه‌های محدودی برای استفاده از بیت کوین جهت تأمین مالی غیرمتمرکز به‌خصوص در شبکه بیت کوین وجود دارد. به همین دلیل تعداد زیادی از دارندگان این ارز، ‌توکن‌های BTCخود را روی اتریوم می‌برند تا از پروتکل‌های مالی برای کسب سود و وام‌گرفتن استفاده کنند.

زیرساخت‌ها، محصولات و پروتکل‌های فعال‌کردن بیت کوین در سایر بلاک‌چین‌ها هنوز به بلوغ کامل نرسیده‌اند و این مسئله باعث ایجاد مشکلاتی شده‌ است. برخی از پل‌های بیت کوین قسمت‌های متمرکزی دارند که باید به آنها اعتماد کنیم تا معادل بیت کوین را روی اتریوم ضرب و ذخیره کنند. تعداد کمی استخر نقدینگی برای ترید شبیه‌سازی بیت کوین وجود دارد. اگرچه برخی از پروتکل‌های وام‌دهی این دارایی‌ها را به‌عنوان وثیقه فعال کرده‌اند، اما فقط تعداد اندکی از آنها قابل‌اعتماد هستند. به همین دلیل با بلوغ و رشد زیر ساخت قراردادهای هوشمند و پتانسیل بیت کوین در دیفای، تیم توسعه‌دهنده بجر دائو انگیزه پیدا کردند تا با ایجاد این پروژه راهی بهتر برای مشارکت بیت کوین در انقلاب دیفای پیدا کنند.

ارزش بجر دائو چگونه تعیین می‌شود؟

خرید BADGER

ارز دیجیتال BADGER، توکن حاکمیتی پلتفرم بجر دائو است و ارزش آن رابطه مستقیمی با میزان پذیرش این پلتفرم در میان کاربران دارد. به همین دلیل توسعه‌دهندگانی که از آن استفاده می‌کنند می‌توانند تعیین‌کننده ارزش این پروژه باشند.

تعیین ارزش یک ارز ارتباط مستقیمی با میزان تقاضای کاربران دارد. هنگامی که درخواست کاربران برای خرید توکن BADGER افزایش پیدا کند،‌ یعنی ارزش ارز در حال افزایش است و سرمایه‌گذاران در حال خرید آن هستند. در مقابل هنگامی که در خواست کاربران برای خرید این ارز کاهش پیدا کند، یعنی سرمایه‌گذاران از عملکرد این ارز راضی نیستند و ارزش آن در حال کاهش است.

قابلیت ها و مزایای بجر دائو

بجر دائو این امکان را فراهم می‌کند تا پروژه‌ها و افراد مشارکت‌کننده در دیفای بتوانند در یک فضای واحد گرد هم جمع شوند و در زمینه همکاری و ساخت محصولات موردنیاز از آن استفاده کنند. این مالکیت مشترک موجب می‌شود تا تمامی سازندگان و شرکت‌کنندگان انگیزه یکسانی داشته باشند و با کمک نظارت غیرمتمرکز، این مشارکت برای تمامی طرف‌ها منصفانه باقی بماند.

تمامی تصمیم‌گیری‌ها در این شبکه بر اساس رأی‌گیری انجام می‌شود. یکی از نکاتی که سازندگان به آن اهمیت می‌دهند این است که توکن‌ها به‌صورت عادلانه توزیع شوند. تا همه این فرصت را داشته باشند که در رأی‌گیری شرکت کنند و از مزایای داشتن توکن بهره‌مند شوند. از دیگر نقاط قوت و مزایا ارز BADGER می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. پشتیبانی از قراردادهای هوشمند
 2. تضمین امنیت توسط تیم حسابرسی Zokyo
 3. دارای کمیته مشورتی برای تحلیل اکوسیستم
 4. استفاده از بیت کوین به‌عنوان وثیقه در دیفای

بنیانگذاران ارز دیجیتال BADGER چه کسانی هستند؟

ارز دیجیتال بجر توسط کریس اسپادافورا (Chris Spadafora) ساخته و به بازار معرفی شده است. او کارآفرینی است که چندین شرکت موفق را در سال‌های اخیر تأسیس کرده است. او همچنین در شرکت Angelrock که مشاوره‌های استراتژیک برای سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت دیجیتالی ارائه می‌دهد، شریک است.

ازآنجایی‌که این پروژه تحت کنترل و اداره جامعه کاربران است، اطلاعات زیادی درباره اعضای تیم و بنیان‌گذاران آن وجود ندارد.

امنیت شبکه بجر دائو چگونه است؟

بجر دائو آزمون بررسی اولیه قرارداد هوشمند خود را توسط تیم حسابرسی Zokyo بدون هیچ مشکلی پشت سر گذاشته است. این پلتفرم یک کمیته مشورتی امنیتی ایجاد کرده که از هکرهای کلاه‌سفید ساخته شده‌اند و به‌صورت منظم اکوسیستم پروژه را بررسی می‌کنند. بجر دائو همچنین برنامه‌هایی برای ایجاد مشوق‌هایی دارد که به داوران پاداش می‌دهد.

چه تعداد توکن بجر دائو در گردش است؟

تعداد واحدهای در گردش ارز BADGER تا ژوئن ۲۰۲۳ حدود ۱۹.۴۹ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن به ۲۱ میلیون خواهد رسید. بجر دائو از همان ابتدا متعهد به توسعه محصولات کاملاً غیرمتمرکز است. این پلتفرم به‌صورت منبع‌باز و شفاف است و توکن حاکمیتی آن ارزش ذاتی ندارد. ارز BADGER در خزانه‌های SETTبرای کسب پاداش و همچنین تأمین نقدینگی استفاده می‌شود. توکن‌های بجر به شکل زیر توزیع می‌شوند.

 • ۴.۸۳ میلیون به استخراج نقدینگی اختصاص یافته است.
 • ۳.۱۵ میلیون به ماینینگ توسعه‌دهندگان اختصاص‌یافته است.
 • ۷.۳۵ میلیون در خزانه DAO ذخیره می‌شود.
 • ۴۲۰ هزار توکن به توسعه‌دهندگان هسته بیت کوین اختصاص داده شده است.
 • ۳.۱۵ میلیون توکن میان جامعه کاربران پخش می‌شود.
 • ۲.۱ میلیون به اعضای مؤسس اختصاص پیدا کرده است.

خرید ارز دیجیتال بجر

در حال حاضر بیشترین معاملات ارز BADGER در صرافی Hotcoin Global با سهم ۴۲٪ انجام می‌شود. همچنین در صرافی‌های خارجی دیگری نظیر بایننس، ‌ OKEx، FTX و هوبی گلوبال لیست شده است.

لازم به ذکر است که استفاده از صرافی‌های خارجی برای کاربران ایرانی چندان ساده نیست. قوانین و تحریم‌هایی که علیه ایران وجود دارد باعث شده این پلتفرم‌های خارجی پشتیبانی از سرمایه‌گذاران ایرانی نداشته باشند و حتی سرمایه کاربران ایرانی را مسدود کنند. به همین دلیل خرید ارز بجر از صرافی‌های خارجی توصیه نمی‌شود. مطمئن‌ترین راه برای خرید ارز BADGER ثبت‌نام در یک صرافی ایرانی است.

صرافی تبدیل یکی از معتبرترین پلتفرم‌های معاملاتی داخلی است که پس از انجام فرایند ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید معاملات خود را در آن انجام دهید. در پلتفرم تبدیل میزان کارمزد تراکنش‌ها بسیار پایین است و بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال از جمله بجر دائو برای خرید و فروش در اختیار کاربران قرار دارد.

فروش ارز دیجیتال بجر دائو

یکی از شیوه‌هایی که می‌توانید سود خوبی از توکن BADGER کسب کنید، فروش این ارز و سیو سود در زمان مناسب است. این توکن تا به امروز سوددهی بسیار خوبی داشته و جزو محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال تریدرها محسوب می‌شود. برای فروش ارز BADGER بهتر است از همان صرافی که اقدام به خرید کرده‌اید، استفاده کنید.

برای فروش توکن بجر در ابتدا وارد صرافی تبدیل می‌شوید و در بازار معاملاتی با تعیین قیمت و مقدار ارز سفارش فروش خود را ثبت می‌کنید و سپس منتظر می‌مانید تا یک خریدار برای قیمت پیشنهادی شما پیدا شود. در نهایت فروش رمزارز شما انجام می‌شود و وجه دریافتی به کیف پول تبدیل شما منتقل می‌شود.

نحوه خرید بجر دائو از صرافی تبدیل

صرافی تبدیل در پی آن است که کاربران ایرانی بتوانند در کمال امنیت و آسانی، بدون واسطه با یکدیگر معامله کنند. تبدیل با پشتیبانی از متنوع‌ترین طیف رمزارزها در بازار معاملاتی ایران و ارائه ابزارهای حرفه‌ای، ‌به میدان آمده است تا نیاز کاربران را مرتفع سازد و از دشواری‌ها و محدودیت‌های صرافی خارجی رهایی یابند.

نحوه خرید ارز BADGER از صرافی تبدیل مشابه تمامی پلتفرم‌های معاملاتی است. پس از ثبت‌نام و تکمیل فرایند احراز هویت در سایت، می‌توانید از طریق درگاه پرداخت بانکی، به کیف پول صرافی تومان واریز کنید. سپس در صفحه بازار ارز بجر سفارش خرید خود را به همراه قیمت و مقدار موردنظر ثبت کنید. چنانچه سفارش فروشی متناسب با سفارش خرید شما وجود داشته باشد، خرید به‌صورت کامل انجام می‌شود.

در قسمت خرید آسان تبدیل، ‌در مدت‌زمان کوتاهی تنها با واردکردن نام ارز می‌توانید در نهایت سرعت خرید خود را نهایی کنید. در این قسمت شما می‌توانید ارزهای خود را به یکدیگر تبدیل کنید. خرید آسان مناسب سرمایه‌گذارانی است که قصد خرید ارز BADGER در حجم بالایی را دارند و یا علاقه‌ای به انجام فرایند پیچیده خرید در بازار معاملاتی را ندارند.

روش نگهداری بجر دائو

با انتخاب درست محل نگهداری رمزارز BADGER امنیت دارایی دیجیتالی شما حفظ می‌شود. پس از خرید این توکن، شما می‌توانید از کیف پول صرافی برای نگهداری از آن استفاده کنید و یا دارایی خود را به کیف پول سخت‌افزاری منتقل کنید. این انتخاب به عوامل مختلفی مانند تفاوت در استراتژی معاملاتی، ترجیحات شخصی و میزان سرمایه شما بستگی دارد. برای مثال اگر یک معامله‌گر روزانه ارز دیجیتال هستید، بهتر است بخشی از دارایی خود را درون کیف پول صرافی نگهدارید. اما اگر قصد هولد ارز دیجیتال را دارید، بهتر است از یک کیف پول‌ سخت‌افزاری که امنیت بیشتری دارد برای نگهداری از توکن BADGER استفاده کنید.

پس از ثبت‌نام در صرافی تبدیل یک کیف پول شخصی به‌حساب کاربری شما اختصاص داده می‌شود که از این بستر می‌توانید برای ذخیره بجر و دیگر دارایی دیجیتالی خود استفاده کنید. تمامی رمزارزهای کاربران در تبدیل در والت‌های سرد قرار می‌گیرند که بالاترین سطح امنیتی را برای دارایی‌های شما فراهم می‌کند.

انواع کیف پول بجر دائو

ارز دیجیتال BADGER بر بستر شبکه اتریوم ساخته شده است و از کیف پول تراست والت، متامسک و سیف پال می‌توانید برای تأمین امنیت دارایی خود استفاده کنید.

اگر می‌خواهید دارایی دیجیتالی شما در کیف پول ارز دیجیتال امن ذخیره شود، ‌می‌توانید از خدمات کیف پول لجر و ترزور بهره‌مند شوید.

صرافی تبدیل کیف پول رایگان و امنی را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد که پس از خرید ارز دیجیتال، دارایی شما مستقیماً به این والت منتقل می‌شود. پس از آن بسته به شیوه معاملاتی خودتان می‌توانید در صورت نیاز دارایی دیجیتالی خود را به کیف پول دیگری منتقل کنید.

کارمزد خرید و فروش بجر دائو

معامله بجر دائو در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش BADGER در صرافی تبدیل

معامله BADGER

صرافی تبدیل با پشتیبانی از ۱۴۰ بازار معاملاتی تتری و ۱۴۰ بازار تومانی، توانسته با رفع نیاز هم‌وطنان خود بهترین عملکرد را در ایران ثبت کند. تبدیل از نظر حقوقی یک شرکت ثبت شده است که موفق به اخذ مجوز دانش‌بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری شده است. تیم امنیتی تبدیل به‌صورت ۲۴ ساعته وضعیت سایت را پایش می‌کنند و پاسدار دارایی هم‌وطنان عزیزمان هستند.

برترین نقاط قوت صرافی تبدیل شامل موارد زیر می‌شود.

 • ارائه بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف
 • احراز هویت کاربران در کوتاه‌ترین زمان
 • امکان برداشت آنی تومانی در
 • برگزاری پویش تبدیل به نیکی و اختصاص بخشی از درآمد تبدیل به خیریه‌ها
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • انتقال داخلی تبدیل
 • تضمین امنیت دارایی کاربران با استفاده از والت‌های سخت‌افزاری
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل

آیا خرید بجر دائو بدون احراز هویت ممکن است؟

احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال یکی از مواردی است که برخی معامله‌گران ترجیح می‌دهند آن را انجام ندهند. در برخی از صرافی‌های خارجی می‌توانید به میزان محدودی خرید ارز BADGER را انجام دهید و از خدمات این سایت‌ها بهره‌مند شوید بااین‌وجود امکان کلاهبرداری یا مسدودشدن دارایی‌های شما در چنین صرافی‌هایی به خاطر شرایط تحریم بالا است.

فرایند احراز هویت برای جلوگیری از پول‌شویی و بستن راه برای افراد سودجو انجام می‌شود. با انجام این مراحل و اطمینان از هویت معامله‌گر، ‌ضریب اطمینان در معاملات بالا می‌رود و از هر گونه سو استفاده و هک حساب کاربری جلوگیری می‌شود.

احراز هویت در تمامی صرافی‌های ایرانی طبق مقررات الزامی است. اطلاعاتی که طی فرایند احراز هویت از کاربر اخذ می‌شود، کاملاً نزد تبدیل محفوظ می‌ماند. این اطلاعات تضمین امنیت دارایی کاربران هستند.

آینده بجر دائو چگونه است؟

در زمان راه‌اندازی پلتفرم بجر دائو، تیم توسعه‌دهنده آن اعلام کردند که یک توکن بدون ارزش مالی طراحی کرده‌اند. بااین‌حال به دلیل گمانه‌زنی‌ها قیمت توکن بین ۶ تا ۷ دلار بود و حدود ۵ هفته در همین قیمت باقی ماند. در سال ۲۰۲۱، توکن BADGER در رالی صعودی بازار کریپتو قرار گرفت و توانست سقف تاریخی ۸۹.۵۰ دلار را ثبت کند.

به‌طورکلی آینده ارز بجر به پذیرش و استقبال معامله‌گران از این رمزارز دارد. توسعه این پلتفرم به ایجاد جامعه سالم، فناوری‌های نوآورانه و تعامل با کاربران بستگی دارد. این تیم باید همکاری بین اعضا را تقویت کند تا نوآوری‌های جدیدی خلق شوند و موجب بالارفتن کارایی این پلتفرم شود.

این پروژه شروع بسیار خوبی داشته است و تیم توسعه‌دهنده در حال ایجاد شتاب برای تولید محصولات و در دسترس قرار دارد بیت کوین برای دیفای هستند. بجر دائو از نظر رشد و TVL به‌خوبی پیش‌ می‌رود؛ اما برای تعیین کامل پتانسیل رشد آن به زمان بیشتری نیاز است. بااین‌حال به نظر می‌رسد آینده درخشانی در انتظار ارز BADGER است؛ زیرا این پروژه ایده تمرکززدایی را بیشتر تقویت می‌کند.

منابع:

badger

kraken

academy.shrimpy

سوالات متداول خرید بجر دائو

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید بجر دائو

از کجا میتوانیم بجر دائو (BADGER) بخریم؟

ارز دیجیتال بجر در صرافی‌های خارجی نظیر بایننس،‌ OKEx، FTX و هوبی گلوبال لیست شده است. اما استفاده از صرافی‌های خارجی برای کاربران ایرانی توصیه نمی‌شود زیرا قوانین و تحریم‌هایی که علیه ایران وجود دارد باعث شده این پلتفرم‌های خارجی پشتیبانی از سرمایه‌گذاران ایرانی نداشته باشند و حتی دارایی‌های کاربران ایرانی را مسدود کنند. مطمئن‌ترین راه، خرید ارز BADGER از صرافی تبدیل است.

خرید سریع بجر دائو (BADGER) چطور امکان پذیر است؟

در قسمت خرید آسان تبدیل، ‌در مدت‌زمان کوتاهی تنها با واردکردن نام ارز می‌توانید در نهایت سرعت خرید خود را نهایی کنید. خرید آسان مناسب سرمایه‌گذارانی است که قصد خرید ارز BADGER در حجم بالایی را دارند و یا علاقه‌ای به انجام فرآیند پیچیده خرید در بازار معاملاتی را ندارند.

کارمزد خرید و فروش بجر دائو (BADGER) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله بجر دائو در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه می‌توانیم آینده بجر دائو (BADGER) را پیش بینی کنیم؟

با بررسی روند حرکتی بازار و نقشه راه ارز بجر می‌توانید بهترین زمان خریدوفروش توکن را پیدا کنید. همچنین با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های تیم تبدیل برای شناسایی روند بازار بهره‌مند شوید.

ارز دیجیتال بجر دائو (BADGER) چگونه نگهداری میشود؟

پس از تکمیل فرآیند خرید ارز بجر، رمزارز مستقیماً به کیف پول تبدیل منتقل می‌شود. سپس می‌توانید در صورت نیاز توکن‌های خود را به کیف پول‌هایی چون تراست ولت، متامسک و یا ترزور منتقل کنید.

آیا خرید بجر دائو (BADGER) می‌تواند سودآور باشد؟

به نظر می‌رسد آینده درخشانی در انتظار ارز BADGER است زیرا این پروژه ایده تمرکززدایی را بیشتر تقویت می‌کند.

آیا میتوان بجر دائو (BADGER) را استخراج کرد؟

ارز دیجیتال بجر توسط انجمن استخراج می‌شود و درصدی از هر توکن به کیف پول مؤسس ارسال می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

خسرو ا

44 روز قبل

5

ایول ارزای وب3 و NFT هم گذاشتین! مرسی از پشتیبانی قویتون. قبلا می‌خواستم امتحانی 100تومان ترون بفروشم مطمئن شم واریز آنی تبدیل بی دردسر انجام میشه، فکر کنم 1 دقیقه هم نشد که نشست به حسابم.

سهیل ا

44 روز قبل

3

دفعه پیش توی خرید و فروش ارز دیجیتال خیلی ضرر کردم چون احساسی و بدون دانش خرید و فروش می‌کردم این دفعه هم تکنیکال رو خوب یادگرفتم هم از کانال الگوریتم تحلیل تبدیل استفاده می‌کنم که کمک خوبیه برای تصمیم‌گیری برای خریدها

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله