ARPAicon

قیمت و خرید آرپا چین - ARPA

خرید ارز دیجیتال آرپا چین ARPA

خرید ارز دیجیتال آرپا چین (ARPA) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت آرپا چین به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز آرپا چین بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش آرپا چین اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز آرپا چین هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت آرپا چین به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ARPA = 2,334.8 IRT

ARPAicon

آرپا چین

خرید آسان آرپا چین
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت آرپا چین

اطلاعات بازار آرپا چین

حجم ۲۴ ساعته (ARPA) 209.3854
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 8.3497
تغییرات ۱ روزه +0.46 %
قیمت آخرین معامله 0.039861 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 2,334.8 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 2,334.8 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، آرپا چین می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

ARPAicon

ARPA

آرپا چین

تومان --

ARPAicon

ARPA

آرپا چین

قیمت دلاری

0.03987 USDT

قیمت تومانی

تومان 2,339

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.463 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ARPA Chain یک شبکه محاسباتی لایه ۲ مبتنی بر بلاک‌چین است که حریم خصوصی را در اولویت خود قرار داده است. این شبکه راه‌حلی برای مقیاس‌پذیری است و می‌تواند در هم‌زمان استانداردهای بالایی را دررابطه‌با حفظ حریم خصوصی و امنیت داده‌ها داشته باشد و درعین‌حال افزایش چشمگیری در توان عملیاتی تراکنش‌های شبکه‌های بلاک‌چین ایجاد کند. توکن بومی این شبکه ARPA نام دارد که با هدف جداسازی استفاده از ابزارهای تحلیل داده از مالکیت و فعال‌سازی داده‌ها به میدان آمده است. آرپا چین تا به امروز به خوبی توانسته است همکاری‌های خود را با دیگر شرکت‌ها افزایش دهد.

در این راهنما به بررسی آرپا چین، معرفی توکن ARPA و نحوه خریدوفروش آن می‌پردازیم. همچنین بهترین کیف پول‌ها برای ذخیره این رمزارز را معرفی می‌کنید. اگر به دنبال خرید یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ارز دیجیتال هستید با ما همراه باشید.

آرپا چین (ARPA) چیست؟

رمزارز ARPA توکن ارائه شده از سوی ARPA Chain است که راهکاری برای حفظ حریم خصوصی محسوب می‌شود. این شبکه از سوی MPC ایجاد شده است که هدف آن ایجاد راهکاری است که طی آن چندین نهاد مختلف بتوانند به‌صورت مشترک داده‌ها را تجزیه‌وتحلیل کنند؛ اما ورودی داده‌های هر طرف به‌صورت خصوصی و ایمن نگه‌داشته شود.

توسعه‌دهندگان می‌توانند dAppهای حفظ حریم خصوصی خود را روی بلاک‌چین‌های سازگار با آرپا بسازند. در حقیقت، ARPA یک شبکه محاسباتی امن و سازگار با بلاک‌چین است که امکان حفاظت از حریم خصوصی را هنگام استفاده از داده‌ها و اشتراک‌گذاری محاسبات مقیاس‌پذیر ایجاد می‌کند.

تاریخچه پیدایش آرپا چین (ARPA)

ارز آرپا چین

شبکه آرپا چین در آوریل سال ۲۰۱۸ تأسیس شد. ارز دیجیتال ARPAبا هدف پرداخت داده‌ها، محاسبات و همچنین تنظیم پلتفرم آرپا چین ساخته شده است.

آرپا چین (ARPA) چگونه معروف و محبوب شد؟

MPCدر آرپا چین به طرفین اجازه می‌دهد تا به‌صورت مشترک یک تابع را روی ورودی‌های خود محاسبه کنند و درعین‌حال آنها را خصوصی نگه دارند. در این مواقع صحت محاسبات حتی در شرایط مخرب با استفاده از اکوسیستم MAC تأیید می‌شود.یکی از موارد دیگری که موجب محبوبیت این پروژه شده، امنیت بالای آن است که قابلیت‌های آرپا چین را ممتاز کرده است. امنیت این شبکه در حدی است که می‌توان از آن برای ساخت و طراحی برنامه‌های غیرمتمرکز و سیستم‌های بانکی استفاده کرد.

هدف از خلق آرپا چین (ARPA)

از میان راهکارهای بی‌شماری که فناوری بلاک‌چین برای بهبود شرایط شبکه ایجاد کرده است، حفظ حریم خصوصی اولویت بیشتری دارد. ازآنجایی‌که شبکه‌های لایه ۱ مانند اتریوم به دنبال ایجاد بستری برای یک وب بهتر هستند، نسل جدیدی از پلتفرم‌ها و محصولات در حال ظهور هستند تا به طور مستقیم به کاستی‌های اینترنت در موارد خاص رسیدگی کنند. آرپا چین یک راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه دومی است که برای محافظت بهتر از حریم خصوصی کاربران طراحی شده است و درعین‌حال به شما کمک می‌کند که از شبکه‌های بلاک‌چین بیشترین بهره ببرید.

ارزش آرپا چین چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش رمزارزهایی مانند ARPAکه یک توکن حاکمیتی هستند بر اساس شبکه وابسته آن مشخص می‌شود. هر چقدر اکوسیستم آرپا چین بیشتر مورد توجه توسعه‌دهندگان قرار بگیرد، به طبع ارزش این توکن نیز افزایش پیدا می‌کند.

ازآنجایی‌که این مارکت وابسته به معاملات و سرمایه‌گذاران مختلفی است، هیچگاه نمی‌توان آن را پیش‌بینی کرد و یا ارزش آن را به طور دقیق محاسبه کرد. اما می‌توانید ارزش آن را بر اساس میزان عرضه و تقاضا بسنجید. هنگامی که میزان عرضه توکن ARPA نسبت به تقاضای آن بیشتر باشد، می‌توان گفت که این پلتفرم چندان محبوبیتی در میان کاربران ندارد و سرمایه‌گذاران مایل به خرید توکن آن نیستند.

هرگاه میزان تقاضای ارز ARPA نسبت به عرضه بیشتر باشد، یعنی این پلتفرم از محبوبیت زیادی برخوردار است و سرمایه‌گذاران در حالا خرید این رمزارز هستند.

قابلیت ها و مزایای آرپا چین

رمزارز ARPAبا هدف تضمین امنیت اطلاعات روی کار آمده است و رؤیاهایی نظیر ایجاد زیر ساخت مقیاس‌پذیر از طریق اشتراک‌گذاری محاسباتی را در سر دارد. برترین ویژگی‌های شبکه آرپا چین عبارت‌اند از:

حریم خصوصی و امنیت: MPC به مجموعه‌ای از طرف‌ها اجازه می‌دهد تا به‌صورت مشترک روی ورودی‌های خود محاسبه انجام دهند و درعین‌حال آنها را خصوصی نگه ‌دارند. درستی این محاسبات در شرایط مخرب قابل‌تأیید است.

انعطاف‌پذیری و سازگاری: شبکه آرپا چین انعطاف‌پذیر است و با بلاک‌چین‌هایی همچون اتریوم و ایاس سازگاری دارد.

مقیاس‌پذیری و کارایی: عملکرد سریع لایتنینگ برای پذیرش انبوه از طریق محاسبات قابل‌تأیید است.

بنیانگذاران ارز دیجیتال ARPA چه کسانی هستند؟

پروژه آرپا چین در سال ۲۰۱۸ توسط Felix Xu (فلیکس ژو) بنیان‌گذاری شد. او از فارغ‌التحصیلان دانشگاه نیویورک است. تحقیقات بلاک چین و سرمایه‌گذاری در مراحل اولیه را در Fosun Group یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها در چین رهبری کرده است.

یکی دیگر از بنیان‌گذاران این پروژه، Yemu Xu(یمان ژو) نام دارد که مسئول بازاریابی است. دیگر اعضای تیم توسعه‌دهنده آرپا دارای تجربه طولانی‌مدت در شرکت‌های معروف هستند و از حمایت قوی دانشگاه‌ها و شبکه‌های صنعتی برخوردارند که در نهایت توسعه پروژه را تسهیل می‌کنند.

امنیت شبکه آرپا چین چگونه است؟

اشتراک بین داده‌ها و همچنین حفظ امنیت آنها از طریق محاسبات چندگانه یا MPCانجام می‌شود. وجود این عوامل باعث می‌شود تا آرپا چین بتواند در زمینه طراحی و ساخت برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز مبتنی بر ارز ARPA به توانایی کامل برسد. امنیت توکن ARPA به‌اندازه‌ای است که می‌توان از آن در سیستم‌های بانکی استفاده کرد.

چه تعداد توکن آرپا چین در گردش است؟

خرید ARPA

تعداد واحدهای در گردش توکن ARPA ۱.۲۴ میلیارد توکن است و در نهایت تعداد کل واحدهای آن ۲ میلیارد توکن خواهد بود. از آگوست ۲۰۱۹ تیم آرپا هر ماه ۰.۵ درصد از کل عرضه اولیه را خریداری کرده و می‌سوزاند. عرضه این توکن‌ها توسط شرکت آرپا چین انجام می‌شود و نحوه توزیع آن به این شکل است:

 • ۳۰ ٪ پاداش بوت‌استرپ
 • ۲۰ ٪ اعضای تیم
 • ۱۵ ٪ بنیاد
 • ۱۳ ٪ ذخیره
 • ۱۰ ٪ فروش خصوصی
 • ۷ ٪ فروش عمومی
 • ۵ ٪ اکوسیستم

خرید ارز دیجیتال آرپا چین

رمزارز ARPA در صرافی‌های خارجی هوبی گلوبال (Huobi Global)،‌ کوین‌بیس (Coinbase) و بایننس (Binance) لیست شده است. اما صرافی‌های خارجی برای کاربران ایرانی اصلاً امن نیستند. این پلتفرم‌ها به دلیل تحریم‌های موجود علیه کشورمان، هیچ خدماتی را به ایرانی‌ها ارائه نمی‌دهند و در صورت مشاهده IP ایرانی حساب و دارایی‌های کاربران را مسدود می‌کنند.

صرافی ارز دیجیتال تبدیل مختص هم‌وطنان عزیزمان طراحی شده تا بتوانند با خیالی آسوده در بستری امن، خرید ارز ARPA را انجام دهند. پس از ثبت‌نام و تکمیل فرایند احراز هویت سریع و آسان، با انتقال وجه به کیف پول تبدیل، می‌توانید بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله آرپا را خرید و فروش کنید.

فروش ارز دیجیتال آرپا چین

فرایند فروش رمزارز ARPA، همانند نحوه خرید آن است و شما نیاز به یک صرافی ارز دیجیتال معتبر دارید. اگر پس از دریافت سیگنال ارزهای دیجیتال تصمیم به فروش این ارز گرفتید، می‌توانید رمزارزهای خود را از کیف پول به صرافی تبدیل منتقل کنید. در بازار فروش، پس از تعیین مقدار و قیمت فروش، سفارش شما ثبت می‌شود. اگر سفارش خریدی، متناسب با سفارش فروش شما ثبت شده باشد، فروش به‌صورت کامل انجام می‌شود. پس از انجام معامله، وجه دریافتی به والت شما در تبدیل منتقل می‌شود.

نحوه خرید آرپا چین از صرافی تبدیل

تیم تبدیل از روزهای ابتدایی فعالیت تا به امروز در تلاش هستند تا بستری امن و ابزارهای حرفه‌ای را برای معاملات رمزارزی هم‌وطنان عزیزمان ایجاد کنند. همچنین برای ایجاد یک تجربه لذت‌بخش، می‌توانید از اپلیکیشن تبدیل روی تلفن همراه خود برای خرید ارز ARPA استفاده کنید.

برای جلب رضایت معامله‌گران عزیز در این پلتفرم دو روش خرید ارز دیجیتال را در نظر گرفته‌ایم. در روش اول می‌توانید از طریق خرید آسان تبدیل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن توکن ARPA را خریداری کنید. در ابتدا مقدار توکن را وارد می‌کنید و پس از چند ثانیه خرید شما انجام می‌شود.

در روش دوم، وارد بازار حرفه‌ای توکن ARPA می‌شوید و سفارش خرید خود را به همراه مقدار و قیمت ثبت می‌کنید. سپس منتظر می‌مانید تا یک فروشنده مطابق با سفارش شما پیدا شود. خرید توکن آرپا در بازار حرفه‌ای مناسب معامله‌گران حرفه‌ای و آموزش‌دیده است.

روش نگهداری آرپا

بهترین راه برای حفظ و نگهداری از رمزارز ARPA، استفاده از بستر امن کیف پول تبدیل است. با بهره‌گیری از فناوری کیف پول توزیع شده شرایط ایمنی برای نگهداری از دارایی دیجیتالی کاربران فراهم شده است. همچنین تریدرها می‌توانند با سرعت عمل بیشتری معاملات خود را انجام دهند.

کیف پول‌های شخصی یکی دیگر از گزینه‌های شما برای ذخیره ارز ARPA است. شما می‌توانید کیف پول‌های نرم‌افزاری را به‌صورت رایگان روی گوشی و یا دسکتاپ خود نصب و استفاده کنید. برای ذخیره ارز در کیف پول سخت‌افزاری در ابتدا باید هزینه آن را بپردازید، سپس می‌توانید رمزارزهای خود را به آن منتقل کنید.

انواع کیف پول آرپا چین

ارز ARPA روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شده است و طیف گسترده‌ای از والت‌ها را برای ذخیره این ارز وجود دارد. کیف پول‌های نرم‌افزاری نظیر تراست ولت (Trust Wallet)، مای اتر ولت (My Ether Wallet)، اتمیک ولت (Atomic Wallet) و متامسک (MetaMask) برای ذخیره توکن آرپا مناسب هستند.

چنانچه به دنبال کیف پول ارز دیجیتال امن‌تری هستید، می‌توانید از والت‌های سخت‌افزاری ترزور و لجر برای نگه‌داری از توکن ARPA استفاده کنید. در واقع کیف پولی که انتخاب می‌کنید، نقش مهمی در تعیین امنیت دارایی‌های شما دارد. تبدیل کیف پول رایگان و امنی را در اختیار هر کاربر قرار می‌دهد که پس از خرید ارز ARPA دارایی شما مستقیماً به کیف پول شخصی شما منتقل می‌شود.

کارمزد خرید و فروش آرپا چین

معامله آرپا چین در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ARPA در صرافی تبدیل

تبدیل با پشتیبانی بیش از ۲۷۰ رمزارز و ارائه ابزارهای معاملاتی آمده است تا در این مارکت کنار هم‌وطنان عزیزمان باشد. تیم تبدیل به‌صورت ۲۴ ساعته در تمامی مراحل ثبت‌نام و خریدوفروش ارز دیجیتال شما را همراهی می‌کند. سؤالات و اشکالات خود را می‌توانید از طریق چت آنلاین با ما در میان بگذارید. با قابلیت‌ها و مزیت‌هایی که برای صرافی تبدیل در نظر گرفته‌ایم‌، می‌توانید از پس تمام چالش‌های موجود در معاملات برآیید. در ادامه مهم‌ترین نقاط قوت صرافی تبدیل را معرفی می‌کنیم.

 • داشتن بیش از ۴۸۰ بازار معاملاتی تومانی و تتری
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • انتقال داخلی تبدیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • امکان برداشت آنی تومان از طریق ۱۲ بانک (سامان - ملی - ملت - تجارت - صادرات - آینده - پاسارگاد - پارسیان - شهر - مسکن - رسالت - سپه - کشاورزی)
 • کارمزد رقابتی
 • حضور در رسانه‌های خبری معتبر

آیا خرید آرپا چین بدون احراز هویت ممکن است؟

بر اساس دستورالعمل پلیس فتا، امکان خرید ارز ARPAو دیگر رمزارزها بدون احراز هویت وجود ندارد. انجام این فرایند در صرافی‌های ارز دیجیتال برای جلوگیری از هرگونه سو استفاده انجام می‌شود. اطلاعات و مشخصاتی که از کاربران در زمان ثبت‌نام و احراز هویت اخذ می‌شود، کاملاً نزد تبدیل محفوظ می‌ماند. تنها دلیل گرفتن این اطلاعات، تضمین امنیت دارایی معامله‌گران و جلوگیری از پول‌شویی سوءاستفاده‌گران است.

ممکن است در برخی صرافی‌های خارجی بتوانید بدون انجام احراز هویت معاملات خود را انجام دهید که این صرافی‌ها هم مشکلات خاص و پیچیده‌ای برای شما ایجاد می‌کنند. صرافی‌های متمرکز خارجی برای احراز هویت سقفی را تعیین کرده‌اند که اگر فراتر از آن بخواهید بروید باید مدارک شناسایی خود را ارسال کنید. خریدوفروش ارز دیجیتال در پلتفرم‌های خارجی با مشکلاتی همراه است و به دلیل تحریم‌ها دارایی شما را به خطر می‌اندازد و حتی ممکن است باعث مسدودشدن دارایی‌های ارزشمند شما شود. به همین دلیل بهتر است برای به‌حداقل‌رساندن ریسک در معاملات خود از یک صرافی ایرانی معتبر همچون تبدیل استفاده کنید.

آینده آرپا چگونه است؟

معامله ARPA

آرپا چین ممکن است فنی‌تر از بسیاری از راهکارهای سازگار با بلاک‌چین باشد. پروژه آرپا این پتانسیل را دارد که کارکرد برخی از برنامه‌های زیرساختی مهم در دنیای بلاک‌چین را تسهیل کند. این شبکه توانسته است همکاری‌های گسترده‌ای را با پروژه‌های مهم انجام دهد که موجب رشد و محبوب‌شدن هرچه بیشترش شده است. ارز دیجیتال ARPAدارای اهداف و ویژگی‌هایی است که نشان‌دهنده آینده‌ای روشن برای این پروژه است.

به‌طورکلی آینده این رمزارز به عوامل بسیاری بستگی دارد که کاربران قبل از سرمایه‌گذاری باید آن‌ها را بررسی و جستجو کنند. برای مثال نقشه راه، میزان تلاش و اهداف تیم توسعه‌دهنده، از جمله عوامل تأثیرگذار روی آینده ارز آرپا است.

منابع:

arpanetwork

gemini

blog.mexc

securities

سوالات متداول خرید آرپا چین

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید آرپا چین

از کجا میتوانیم آرپا چین (ARPA) بخریم؟

رمزارز ARPA در صرافی‌های خارجی همچون بایننس فهرست شده است. پلتفرم‌های خارجی به دلیل تحریم‌های موجود علیه کشورمان، هیچ خدماتی را به ایرانی‌ها ارائه نمی‌دهند و در صورت مشاهده IP ایرانی حساب را مسدود می‌کنند. صرافی تبدیل مختص هم‌وطنان عزیزمان طراحی شده تا بتوانند با خیالی آسوده در بستری امن، بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال از جمله آرپا را خرید و فروش کنند.

خرید سریع آرپا چین (ARPA) چطور امکان‌پذیر است؟

از طریق بخش خرید آسان تبدیل می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن توکن ARPA را خریداری کنید. در ابتدا مقدار توکن را وارد می‌کنید و با یک کلیک پس از چند ثانیه خرید شما انجام می‌شود.

کارمزد خرید و فروش آرپا چین (ARPA) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله آرپا چین در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه می‌توانیم آینده آرپا چین (ARPA) را پیش‌ بینی کنیم؟

نوسان بالای ارزهای دیجیتال از جمله رمزارز آرپا تشخیص الگوهای قابل‌اطمینان و زمان مناسب برای خریدوفروش را بدون استفاده از تحلیل‌های تکنیکال و بنیادی کمی دشوار می‌کند. بااین‌وجود شما می‌توانید با استفاده از روش‌های آنالیز داده و با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های کاربردی بهره‌مند شوید و بهترین زمان خریدوفروش را پیدا کنید.

ارز دیجیتال آرپا چین (ARPA) چگونه نگهداری میشود؟

کیف پول‌هایی همچون تراست ولت، مای اتر ولت، اتمیک ولت و متامسک برای ذخیره توکن آرپا مناسب هستند. همچنین می‌توانید از کیف پول امن تبدیل برای ذخیره ارز آرپا استفاده کنید.

آیا خرید آرپا چین (ARPA) می‌تواند سودآور باشد؟

آرپا چین توانسته همکاری گستره‌ای با پروژه‌های مهم انجام دهد که به رشد این پروژه کمک می‌کند. در واقع آینده روشنی در انتظار ارز آرپا است؛ اما همواره احتمال شکست پروژه‌های مختلف وجود دارد و باید احتیاط لازم را به عمل آورید.

آیا میتوان آرپا چین (ARPA) را استخراج کرد؟

امکان استخراج ارز ARPA وجود ندارد و این توکن توسط شرکت آرپا چین در بازار توزیع می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سودابه د

61 روز قبل

5

بیت‌کوین، دوج و SUI ارزهایی هستن که رشدشون رو به زودی شروع می‌کنن

رویا ت

61 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله