قیمت و خرید آراگون - ANT

به زودی

خرید ارز دیجیتال آراگون Aragon

خرید ارز دیجیتال آراگون (ANT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت آراگون به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز آراگون بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش آراگون اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز آراگون هستند.

آراگون (Aragon) یک پلتفرم منبع‌باز است که امکان ایجاد و مدیریت سازمان غیرمتمرکز (DAO) را برای کاربران فراهم می‌کند. توسعه‌دهندگانی که می‌خواهند برای شرکت خود یک DAO ایجاد کنند اما دانش برنامه‌نویسی و بلاک‌چینی ندارند می‌توانند از ماژول‌های آراگون کمک بگیرند. ارز دیجیتال ANT توکن بومی شبکه آراگون است و نقش کلیدی در این اکوسیستم ایفا می‌کند.

دارندگان توکن ANT توانایی مشارکت در شکل‌دهی و جهت‌گیری سیاست‌های آینده شبکه آراگون مانند رأی‌گیری در مورد تغییرات در پروتکل را دارند. چنانچه قصد خرید ارز آراگون از تبدیل را دارید بهتر است بیشتر با نقاط قوت، کاربردها، تاریخچه قیمتی و آینده این رمزارز آشنا شوید. پس به خواندن ادامه دهید.

آراگون (ANT) چیست؟

ارز آراگون

آراگون یک پلتفرم نسل جدید است که به کاربران این امکان را می‌دهد که ساخت و مدیریت دائو را در بلاک‌چین اتریوم انجام دهند. توسعه‌دهندگان با کمک این پروتکل می‌توانند سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز را با تمام ویژگی‌های کارآمد بسازند. دائوهایی که در این پلتفرم ساخته می‌شوند، دارای سرویس‌های مختلفی نظیر پروتکل‌های پرداخت و سیستم‌های توکن حاکمیتی هستند و این ویژگی‌ها را می‌توان در فرایند ساخت به آنها اضافه کرد. توکن بومی پلتفرم آراگون با نماد ANT شناخته می‌شود که به‌منظور تصمیم‌گیری در خصوص مسیر توسعه‌های آتی به دارندگان آن حق رأی می‌دهد.

ارز دیجیتال ANT یک توکن بر پایه فناوری بلاکچین اتریوم و استاندارد ERC20 است. از این توکن حاکمیتی می‌توان برای مشارکت در تصمیم‌گیری‌ها و رأی‌دادن به‌منظور توسعه و بهبود شبکه استفاده کرد. همچنین می‌توان این توکن را برای دریافت پاداش به‌منظور شرکت در مکانیسم‌های حاکمیت شبکه آراگون، استیک کرد.

تاریخچه پیدایش آراگون (ANT)

سازمان‌های سنتی دارای یک بودجه قابل‌توجه برای عملکردهای مدیریتی هستند. همچنین تراکنش آنها با سایر سازمان‌ها موجب ایجاد کارمزدها، تأخیرها، واسطه‌های بیشتر و در نهایت افزایش هزینه‌های جانبی در کل اقتصاد می‌شود. آراگون با ایده حذف این هزینه‌ها با استفاده از سازمان‌های غیرمتمرکز که بر بستر پلتفرم‌های توزیع شده فعالیت می‌کند، بنا گذاشته شد.

آراگون (ANT) چگونه معروف و محبوب شد؟

ازآنجایی‌که پروتکل آراگون روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شده است، توسعه‌دهندگان می‌توانند از برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز روی اتریوم بهره ببرند. این کار به نوبه خود به نفع کاربران شبکه است و موجب محبوبیت این پلتفرم شده است.

همچنین توسعه‌دهندگان در این پلتفرم می‌توانند بسته به استفاده خود از برنامه کسب درآمد داشته باشند. آراگون از قراردادهای هوشمند پیشرفته‌ای استفاده می‌کند که به‌صورت خودکار می‌توانند تراکنش‌ها را تکمیل و اجرا کنند. برای انجام این کار از یک سیستم امانی استفاده می‌کنند تا پس از برآورده‌شدن شرایط قرارداد، پرداخت‌ها به‌صورت مستقل انجام شوند.

هدف از خلق آراگون (ANT)

هدف اصلی تیم توسعه‌دهنده آراگون، تسهیل ایجاد و همچنین مدیریت سازمان‌ها بر بستر اکوسیستم بلاک‌چین است. آراگون با استفاده از ابزارهای اپن‌سورس و امنیت بلاک‌چین اتریوم، قصد دارد پذیرش سازمانی فناوری بلاک‌چین برای استفاده عملی را افزایش دهد.

این تیم امیدوارند که پلتفرم آراگون به برنامه و سازمان مستقل و کاملاً غیرمتمرکزی تبدیل شود که تمام کاربران بتوانند با استفاده از آن، سازمان خود را بر روی بستر بلاک‌چین ایجاد کنند.

ارزش آراگون چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش هر رمزارز را خدمات و امکاناتی تعیین می‌کند که آن ارز ایجاد می‌کند. ارز ANT توانسته خدمات تجاری برجسته‌ای را کاربران خود ارائه دهد و باتوجه‌به عملکرد قوی که داشته توانسته طرف‌داران قدرتمندی را جذب کند.

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توان ارزش توکن ANT را فهمید،‌ میزان معاملات و همچنین تقاضای کاربران برای خرید این ارز است. افزایش معاملات ارز آراگون نسبت به گذشته، نشان‌دهنده افزایش تقاضا است که به دنبال قیمت توکن بالا می‌رود. همچنین اگر میزان معاملات این ارز نسبت به گذشته کاهش پیدا کند، یعنی تقاضا برای این ارز کاهش پیدا کرده است و به دنبال آن قیمت توکن ANT با کاهش قیمت مواجه می‌شود.

ارز دیجیتال آراگون در زمان نگارش این محتوا با ارزش بازار حدود ۱۳۳.۳۹ میلیون دلار در رتبه ۱۶۳ بازار قرار دارد. این توکن سهم ۰.۰۱ درصدی از کل بازار کریپتو را در اختیار دارد. بالاترین قیمت این توکن در آپریل ۲۰۲۱ معادل ۱۴.۷۸ دلار بوده که در حال حاضر ۷۹٪ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد.

قابلیت ها و مزایای آراگون

خرید ANT

توکن ANT اخیراً به نسخه ۲.۰ ارتقا یافته است و از مکانیزم بهبودیافته‌تری برای اجرای حاکمیت در جامعه بهره می‌برد. با انجام این به‌روزرسانی، هزینه کارمزد بیش از ۶۶ درصد کاهش پیدا می‌کند. همچنین این پلتفرم به‌صورت مکرر به‌روزرسانی می‌شود و عملکرد بهتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. آراگون ابزارهای خوبی مانند قالب‌ها و برنامه‌های ساده‌سازی و ایجاد دائو را برای توسعه‌دهندگان ارائه می‌کند. این ابزارها بسیار کامل‌تر و آسان‌تر از آنهایی هستند که توسط رقبا ارائه می‌شود.

چند مورد از مزایای ارز ANT عبارت‌اند از:

 • حاکمیت غیرمتمرکز: در پلتفرم آراگون تصمیمات به‌صورت دست جمعی و توسط دارندگان توکن ANT در یک فرایند فراگیر انجام می‌شود.
 • شفافیت و امنیت: این توکن روی شبکه اتریوم ساخته شده و به‌واسطه قرارداد هوشمند، تصمیمات دست جمعی، در سطح بالایی از امنیت انجام می‌شود.
 • قابلیت همکاری: توکن آراگون به دائوهای ایجاد شده اجازه تعامل با سایر پروتکل‌ها و برنامه‌های غیرمتمرکز را می‌دهد که موجب افزایش استفاده از توکن ANT و ارزش آن می‌شود.
 • جامعه قوی: جامعه آراگون را گروهی از توسعه‌دهندگان قوی، مشارکت‌کنندگان فعال و کاربرانی تشکیل می‌دهند که در اداره شبکه آراگون نقش دارند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال ANT چه کسانی هستند؟

شبکه آراگون در سال ۲۰۱۶ و توسط Luis Iván Cuende و Jorge Izquierdo بنیان‌گذاری شد. تیم توسعه‌دهنده این پروژه را افراد زیادی تشکیل می‌دهند؛ اما توکن ANT از نظر فنی مدیرعامل یا مدیر ارشد فنی ندارد. در عوض کار خود را با سرپرستی Luis Cuende شروع کرد. این فرد در سال ۲۰۱۱ توانست جایزه بهترین برنامه‌نویس زیر ۱۸ سال اروپا را کسب کند و در فهرست ۳۰ فرد برتر زیر سال ۳۰ سال فوربز قرار بگیرد.

هدف نهایی پروژه آراگون این است که در نهایت این اکوسیستم نیازی به تیم توسعه‌دهنده نداشته باشد. تیم توسعه‌دهنده امیدوارند که اعضای جامعه وارد این پروژه شوند و از برنامه‌های آینده آن پشتیبانی کنند. بنیاد نیز بخش کوچکی در هماهنگی‌های موردنیاز را انجام خواهد داد.

امنیت شبکه آراگون چگونه است؟

شبکه آراگون از طریق تمرکززدایی و مجموعهٔ قوانین از پیش تعیین شده که مبتنی بر اتوماسیون مکانیسم اجماع است، ایمن می‌شود. پروتکل آراگون در حال کار بر روی زنجیره Aragon است که یک توسعه اثبات سهام شبکه محسوب می‌شود که به کاربران اجازه می‌دهد تا هزینه کمتری را بپردازند و از اکوسیستم مقرون‌به‌صرفه‌تری استفاده کنند.

همچنین عملکرد DAO از طریق دادگاه آراگون تضمین می‌کند که به‌زودی نام خود را به پروتکل Aragon تغییر می‌دهد و اعضای هیئت‌منصفه نام خود را به Guardians تغییر می‌دهند. این افراد در ازای دریافت غرامت، اختلافات را حل‌وفصل می‌کنند و عملکرد مناسب اکوسیستم آراگون را تضمین می‌کنند.

چه تعداد توکن آراگون در گردش است؟

ارز دیجیتال ANT در ماه می ۲۰۱۷ و طی یک عرضه عمومی وارد بازار کریپتو شد. در آن زمان آراگون یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین عرضه اولیه‌ها را ثبت کرد و توانست طی ۱۵ دقیقه، ۲۴ میلیون دلار سرمایه‌گذار جذب کند. عرضه کل رمزارز آراگون حدود ۴۳ میلیون عدد در نظر گرفته شده که در حال حاضر حدود ۴۰ میلیون آن در گردش بازار است.

خرید ارز دیجیتال آراگون

برای خرید ارز دیجیتال ANT می‌توانید به صرافی‌های معتبری که از این توکن پشتیبانی می‌کنند مراجعه کنید. مراحل ثبت‌نام و احراز هویت را پشت سر بگذارید و وارد حساب کاربری خود شوید. پس از شارژ کیف پول می‌توانید در بازار معاملاتی ارز آراگون سفارش خرید خود را ثبت کنید.

توکن ANT در بسیاری از صرافی متمرکز مانند بایننس، هیوبی، کراکن، ‌گیت، بیترکس، بیت‌فینکس و OKX لیست شده است. همچنین می‌توانید این رمزارز را در صرافی‌های غیرمتمرکز یونی سوآپ، سوشی سوآپ و بالانسر مبادله کنید.

اما به دلیل مشکلات موجود برای معامله کاربران ایرانی و احتمال بالای مسدود شدن دارایی‌ها در بستر صرافی‌های خارجی، بهتر است یک صرافی داخلی معتبر را برای خرید ارز ANT انتخاب کنید. صرافی تبدیل یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی است که بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله ANT را برای خرید و فروش به کاربران ارائه می‌کند.

فروش ارز دیجیتال آراگون

ارز دیجیتال ANT را می‌توانید در صرافی‌های که از این توکن پشتیبانی می‌کنند بفروشید. برای انجام این کار بهتر است از همان صرافی که برای خرید استفاده کردید، فروش توکن ANT را انجام دهید. در هنگام انتخاب صرافی بهتر است به امنیت، میزان نقدینگی و کارمزد معاملات آن دقت کنید تا در یک بستر معاملاتی امن، خریدوفروش خود را انجام دهید.

نحوه خرید آراگون از صرافی تبدیل

در صرافی ارز دیجیتال تبدیل، کاربران می‌توانند با ثبت‌نام و انجام مراحل احراز هویت، در بازار معاملاتی به خریدوفروش رمزارزهای خود بپردازند. تیم توسعه تبدیل در پی آن هستند کاربران ایرانی بتوانند در کمال آسایش و امنیت، بدون واسطه با یکدیگر معامله کنند. برای خرید ارز ANT از صرافی تبدیل دو راه پیش روی خود دارید:

در روش اول وارد بازار حرفه‌ای تومانی یا تتری می‌شوید و با واردکردن میزان ارز و قیمت پیشنهادی می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. سپس منتظر می‌مانید تا یک خریدار برای سفارش شما پیدا شود.

در روش دوم می‌توانید در بخش خرید آسان صرافی تبدیل، مقدار ارز ANT که قصد خرید را وارد و باقی کارها را به پلتفرم بسپارید. در این روش رمزارزهای شما در سریع‌ترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب خریداری می‌شود.

روش نگهداری آراگون

برای نگهداری از ارز ANT بهترین راه استفاده از یک کیف پول دیجیتالی مطمئن است. این والت‌ها به سرمایه‌گذار اجازه می‌دهند تا تمام دارایی خود را درون آن ذخیره کند و به کلید خصوصی خود دسترسی داشته باشد.

انتخاب بهترین بستر برای ذخیره و نگهداری توکن ANT به عوامل مختلفی مانند تفاوت در افق معاملاتی، استراتژی سرمایه‌گذاری و موارد بسیار دیگری بستگی دارد. برای مثال چنانچه قصد سرمایه‌گذاری طولانی‌مدت روی ارز آراگون را دارید بهتر است از کیف پول‌های سخت‌افزاری استفاده کنید. اگر قصد ترید دارید، نگهداری رمزارز در کیف پول صرافی تبدیل فکر بهتری است.

با عضویت در صرافی تبدیل یک کیف پول اختصاصی و امن برای شما در نظر گرفته می‌شود. پس از خرید ارز دیجیتال، دارایی شما مستقیماً درون این کیف پول قرار می‌گیرند.

انواع کیف پول آراگون

آراگون یک برنامه غیر متمرکز بر بستر بلاک‌چین اتریوم است و توکن ANT بر اساس استاندارد ERC20 ساخته شده است.به همین دلیل برای نگهداری از ارز آراگون می‌توانید از والت‌های سازگار با اتریوم استفاده کنید.

کیف پول‌های تراست والت، متامسک و اتمیک به دلیل داشتن رابط کاربری راحت و ذخیره‌سازی آسان، بهترین انتخاب برای ذخیره ارز هستند. چنانچه می‌خواهید دارایی شما بالاترین سطح امنیتی را داشته باشند،‌ کیف پول‌های ارز دیجیتال سخت‌افزاری ترزور یا لجر را انتخاب کنید.

کارمزد خرید و فروش آراگون

معامله آراگون در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ANT در صرافی تبدیل

صرافی ارز دیجیتال تبدیل با هدف تسهیل معاملات کاربران ایرانی ساخته شده است تا با مرتفع کردن نیاز کاربران، از دشواری‌های صرافی‌های خارجی و محدودیت‌ها رها شوند. تبدیل با پشتیبانی از ۲۷۰ ارز دیجیتال و ارائه ابزارهای معاملات حرفه‌ای، در حال پیشی‌گرفتن از رقبای سرسخت خود است. از دیگر مزایا و نقاط قوت تبدیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • انتقال داخلی تبدیل
 • تضمین امنیت دارایی کاربران با استفاده از والت‌های سخت‌افزاری
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • امکان برداشت آنی تومانی از طریق ۱۲ بانک معتبر
 • کمترین کارمزد صرافی ارز دیجیتال
 • حضور در رسانه‌های خبری معتبر

آیا خرید آراگون بدون احراز هویت ممکن است؟

ممکن است در برخی صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز بتوانید برای مبادله ارز ANT بدون احراز هویت اقدام کنید. اما باید توجه داشت که فرایند احراز هویت برای حفظ امنیت دارایی کاربران انجام می‌شود و بدون انجام آن در صورت ایجاد هرگونه خطا و مشکل در معاملات، امکان بازگشت سرمایه شما وجود ندارد. به همین دلیل بهتر است در صرافی‌هایی که احراز هویت انجام می‌دهند و امنیت معاملات را تضمین می‌کنند اقدام به خرید توکن ANT کنید.

آینده آراگون چگونه است؟

معامله ANT

سودآوری ارز دیجیتال ANT به عوامل مختلفی بستگی دارد. پلتفرم آراگون از زمانی که فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرده، ‌توانسته است پیشرفت‌های قابل‌توجهی را ثبت کند که ادامه این روند موجب رشد و افزایش قیمت توکن آراگون می‌شود. برخی از تحلیل‌گران حوزه کریپتو بر این باورند توکن ANT پتانسیل رشد بالایی دارد و تا پایان سال ۲۰۲۳ قیمت آن به ۵.۷۵ دلار می‌رسد. اما به یاد داشته باشید که هیچ سرمایه‌گذاری در دنیای پرنوسان کریپتو تضمینی نیست. تمامی این پیش‌بینی‌ها توسط تحلیلگران انجام می‌شود و شما نباید استناد قطعی به حرف‌های آنها کنید.

منابع:

aragon.org

kriptomat.io

سوالات متداول خرید آراگون

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید آراگون

از کجا می‌توانیم ارز آراگون (ANT) را بخریم؟

برای خرید ارز دیجیتال ANT می‌توانید به صرافی‌های معتبر خارجی و داخلی که از این توکن پشتیبانی می‌کنند مراجعه کنید. اما به دلیل مشکلات موجود برای معامله کاربران ایرانی در بستر صرافی‌های خارجی، بهتر است یک صرافی داخلی معتبر نظیر تبدیل برای خرید ارز ANT انتخاب کنید.

خرید سریع ارز آراگون (ANT) چگونه امکان پذیر است؟

در بخش خرید آسان صرافی تبدیل، مقدار ارز ANT که قصد خرید را وارد و باقی کارها را به پلتفرم می‌سپارید. در این روش رمزارزهای شما در سریع‌ترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب خریداری می‌شود.

کارمزد خرید و فروش آراگون (ANT) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله آراگون در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت آراگون (ANT) را پیش بینی کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل وضعیت آراگون و یافتن زمان مناسب خرید و فروش کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی استفاده کنید.

ارز دیجیتال آراگون (ANT) چگونه نگهداری می‌شود؟

ارز دیجیتال آراگون بر روی بستر بلاکچین اتریوم و بر اساس استاندارد ERC20 ساخته شده است. به همین جهت شما می‌توانید از والت‌هایی همچون تراست والت، اتمیک والت و متامسک که از این استاندارد پشتیبانی می‌کنند برای ذخیره توکن ANT استفاده کنید.

آیا خرید آراگون (ANT) می‌تواند سودآور باشد؟

این پلتفرم در حال حاضر بر روی زنجیره آراگون متمرکز شده است. باتوجه‌به اهدافی که این پروژه دارد، می‌تواند توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کند و آینده روشنی در انتظار ارز ANT است.

آیا می‌توان ارز آراگون (ANT) را استخراج کرد؟

امکان استخراج توکن ANT از طریق ماینرها وجود ندارد. این ارز برای مشارکت در مدیریت پلتفرم آراگون مورداستفاده قرار می‌گیرد و می‌توانید آن را از طریق فرایندهای مختلفی مانند فروش توکن، ایردراپ و سایر طرح‌ها به دست آورید.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

خسرو ا

41 روز قبل

5

ایول ارزای وب3 و NFT هم گذاشتین! مرسی از پشتیبانی قویتون. قبلا می‌خواستم امتحانی 100تومان ترون بفروشم مطمئن شم واریز آنی تبدیل بی دردسر انجام میشه، فکر کنم 1 دقیقه هم نشد که نشست به حسابم.

رویا ت

41 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله