ampicon

قیمت و خرید آمپ - AMP

خرید ارز دیجیتال آمپ Amp

خرید ارز دیجیتال آمپ (AMP) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت آمپ به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز آمپ بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش آمپ اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز آمپ هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت آمپ به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 AMP = 412.5 IRT

ampicon

آمپ

خرید آسان آمپ
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت آمپ

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، آمپ می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

ampicon

amp

آمپ

تومان --

ampicon

amp

آمپ

قیمت دلاری

0.007280 USDT

قیمت تومانی

تومان 414

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.903 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

چنانچه در صف انتظار برای تایید تراکنش وابسته به انتقال ارزش هستید و کار‌تان به‌همین زودی‌ها انجام نمی‌شود، می‌توانید از آمپ کمک بگیرید. این خصلت آمپ توانسته آن را بسیار خاص جلوه دهد. این ارز دیجیتال با‌توجه به کارکردی که دارد می‌تواند به‌صورت غیر‌متمرکز، ارز‌های دیجیتال دیگر را به‌صورت آنی و کارآمد انتقال دهد. هر کاربر می‌توان با خرید آمپ ، این موارد را از آن خود کند. اولویت این توکن در امنیت و برگشت‌نخوردن تراکنش‌ها است.

سرعت در معاملات با آمپ

از آنجایی که عمل وثیقه‌گذاری در میان مباحث ارز دیجیتال، ممکن است در برخی مواقع چند دقیقه، چند ساعت یا حتی چند روز طول بکشد، کاربران می‌توانند با خرید این ارز دیجیتال که خود به‌عنوان نوعی وثیقه استفاده می‌شود، کار خود را تسریع بخشند.

آمپ ( AMP ) چیست؟

ارز آمپ

همان‌طور که در مقدمه توضیح داده شد، این توکن ارزی غیر‌متمرکز است که می‌تواند بر اعتبار معامله‌های حوزه رمز‌ارز تا حد زیادی بیافزاید. زمانی که از توکن آمپ به‌عنوان وثیقه در برخی معامله‌ها استفاده می‌شود، این ارز می‌تواند به‌سرعت ضامن ارزش تراکنش که تایید نشده است، شود. اگرچه به خرید ارز آمپپرداخته‌اید و آن را به‌عنوان وثیقه معامله خود قرار داده‌اید، لازم نیست نگران باشید. وقتی اجماع روی آن معامله انجام شود، آمپی که استفاده کرده‌اید آزاد می‌شود. پس از این آزاد‌سازی، می‌توانید دوباره از آن در همین جهت استفاده کنید.

شبکه‌ای که این توکن در آن شناخته می‌شود شبکه فلکسا است. می‌توان از فلکسا به‌عنوان شبکه تجاری امن یاد کرد.

تاریخچه پیدایش آمپ

دسامبر سال 2020 تاریخی است که توکن آمپ از آنجا شروع به فعالیت کرده و کار خود را آغاز کرده است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این توکن در ابتدای کار خود، مبادلات خرید آمپ را با قیمتی حدود 0.01انجام می‌داده است. تا سال 2021 بود که این رمز‌ارز نوسانات جدی را به خود ندیده بود و این نوع از نوسانات از فوریه سال 2021 شروع شده و تا به حال ادامه داشته است.

هدف از خلق آمپ ( AMP )

اولین ایده و هدف آمپ ( AMP ) این بود که بتواند تراکنش‌ها را مورد اعتماد و امن سازد. این ارز دیجیتال با هدف اصلی تبدیل‌شدن به‌عنوان وثیقه‌ای که بتوان با استفاده از آن تمامی دارایی‌های ارز دیجیتال را انتقال داد، ساخته شد. می‌توان از مدیران وثیقه ( Collateral Manager ) و تقسیم‌بندی توکن‌ها ( Token Partition ) به‌عنوان ابتکارات خلاقانه پیاده‌شده در این سیستم نام برد.

پشتوانه آمپ ( AMP ) چیست؟

می‌توان پولی که در زمان خرید آمپ برای آن صرف شده را به‌عنوان پشتوانه آن تلقی کرد؛ اما این پشتوانه به اندازه کافی امن نیست. فلکسا که در سال 2020 توکن آمپ را وارد شبکه خود کرد، در اصل وظیفه پشتیبانی از آن را هم بر‌عهده گرفت. با این وجود، زمانی که فردی آمپ را برای وثیقه می‌گذارد، اگر دارایی حل شود، امکان برداشت این توکن وجود دارد. اما اگر فردی که خواهان دارایی خود است نتواند آن را پس بگیرد، این وثیقه نقد شده و مبلغ مورد‌نظر به فرد بازگردانده می‌شود.

ارزش آمپ چگونه تعیین می شود؟

آسان‌کردن فرآیند وثیقه‌گذاری و تسریع‌بخشیدن به آن باعث ایجاد ارزش در این توکن شده است. وجود ارز دیجیتال AMPدر شبکه فلکسا هم می‌تواند عاملی بر ارزش‌گذاری آن باشد.

قابلیت ها و مزایای آمپ

خرید AMP

خرید آمپ برای هر کاربر می‌تواند ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی را داشته باشد. با‌توجه به مزیت اصلی این ارز دیجیتال که انجام تراکنش آنی و در لحظه آن است، می‌توان آن را در جهت استفاده سازمان‌ها و موسساتی که نیاز آنی به انجام مبادله‌های مالی دارند، بسیار مفید دانست.

قابلیت برگشت نا‌پذیر‌بودن این توکن توانسته جلوی اظهارت بی‌جا را بگیرد. هیچ فردی نمی‌تواند بگوید که دارایی ارسال نشده است؛ این قابلیت، سدی برای عملکرد کلاهبرداران است. حضور گسترده این توکن در حوزه خرید، مبادلات ارز‌های فیات، ملک و... باعث شده تا بتوان ادعا کرد از آن تنها برای امور رمز‌ارز‌ها استفاده نمی‌شود. امنیت بالای ارز دیجیتال AMP را می‌توان از قابلیت گرو‌گذاشتن آن به‌عنوان وثیقه متوجه شد.

بنیانگذاران ارز دیجیتال آمپ چه کسانی هستند؟

بنیان‌گذار شبکه فلکسا که تالیر اسپادلینگ ( Tyler Spadling ) است، این توکن را هم به همراه ترور فیلتر ( Trever Filter) و دنیل مک کیب ( Daniel Mccabe ) در سال 2020 ساخته، از آن رونمایی کرده و توکن AMP وارد شبکه خود کرده است. در صورتی که خرید آمپ از همان ابتدا آغاز شده بود، در ژوئن و آگوست همان سال دو شرکت ( Trail Of Bits ) و ( ConsenSys Diligince ) توکن آمپ و قرارداد‌های هوشمند آن را بررسی کردند.

امنیت شبکه آمپ چگونه است؟

همان‌طور که در بخش مزایا و قابلیت‌های آمپ توضیح داده شد، این توکن از امنیت بالایی برخوردار است. قابلیت ارتقا، مسدود‌شدن افراد غیر کاربر و برخی موارد دیگر از عوامل ایجاد‌کننده امنیت در این ارز دیجیتال هستند. برای این توکن قوانین و مقرراتی وضع شده که افرادی که قصد ورود به آن را دارند باید به‌عنوان یک کاربر آن‌ها را رعایت کنند. خرید آمپ به همین سادگی‌ها نبوده و برای انجام آن نباید قواعد اصلی زیر پا گذاشته شود.

چه تعداد توکن آمپ در گردش است؟

بازار ارز دیجیتال در هر نوع توکن نوساناتی را تجربه می‌کند که گاه این نوسانات بسیار شدید هستند. توکن AMP که روی شبکه اتریوم قرار گرفته است هم نوساناتی مانند نوسانات دیگر ارز‌های موجود در بازار را تجربه می‌کند. با توجه به رشد نوسان بازار در مورد این ارز، باید 99.441.427.281.76 واحد توکن آمپ از آن خارج شده و عرضه گردد. میزان ارز دیجیتال در گردش بازار را می‌توان چیزی حدود 48 میلیون دلار دانست.

خرید ارز دیجیتال آمپ

برای خرید آمپ لازم است که ابتدا با سازوکار آن آشنا شوید. از آنجایی‌که این ارز در دسته توکن ERC_20 قرار می‌گیرد، باید برای دریافت و نگهداری از آن، توکن را در همان دسته هماهنگ قرار داد. می‌توان خرید را از طریق صرافی‌های یونی سواپ، کوین بیس و جمینی که جزو بهترین صرافی‌ها برای خرید ارز آمپ هستند، انجام داد. وقتی کوین مدنظر خود را خریداری کردید، باید آن را در کیف پول ارزی امن قرار دهید و هیچ‌وقت در صرافی نگذارید.

فروش ارز دیجیتال آمپ

معمولا افرادی که آمپ را خریداری می‌کنند، قصد استفاده از آن به‌منظور وثیقه را دارند و آن را به چشم یک ارز دیجیتال قابل فروش نمی‌بینند. اما اگر یک کاربر قصد فروش داشته باشد، می‌تواند این کار را در همان صرافی که ارز را خریداری کرده انجام دهد.

نحوه خرید آمپ از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال آمپ از این صرافی می‌توانید وارد سایت آن که بسیار ساده و آسان طراحی شده شوید. چنانچه در مورد روند خرید اطلاعات کافی ندارید، می‌توانید از پشتیبانی سریع صرافی تبدیل نهایت استفاده را ببرید. بخش پشتیبانی به شما کلیتی در مورد خرید آمپ و دیگر ارز‌های دیجیتال را در مدت‌زمان بسیار سریع آموزش خواهد داد.

چگونه آمپ را نگهداری کنیم؟

پس از اینکه رمز‌ارز مورد‌نظر خود را خریداری کردید، بهتر است آن را در کیف پول تراست ولت نگهداری کنید؛ چراکه این کیف پول ارزی یکی از امن‌ترین و بهترین کیف پول‌ها است. می‌توان برای نگهداری و حفظ ارز دیجیتال AMP آن را در کیف پول‌هایی که در شبکه اتریوم پشتیبانی می‌شوند، قرار داد. اکزدوس، تراست ولت، اتمیک ولت و متامسک، برخی از این Wallet هستند.

انواع کیف پول آمپ

می‌توان کیف پول‌های لجر، متامسک، اکسودوس، اتمیک والت، کوینومی، ترزور و لومی والت را علاوه‌بر تراست ولت به‌عنوان کیف پول‌های مناسب پس از خرید آمپ و نگهداری از آن نام برد.

کارمزد خرید و فروش آمپ

معامله آمپ در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش آمپ در صرافی تبدیل

معامله AMP

خرید ارز آمپ به‌صورت مستقیم و فروش آن از طریق صرافی‌های خارجی تحریم است؛ اینجا است که صرافی‌های ایرانی می‌توانند میزان کارکرد خود را نشان داده و به کاربران خود اثبات کنند. صرافی آمپ می‌تواند تمامی محدودیت‌های موجود برای خرید و فروش AMP و تمامی ارز‌های دیجیتال دیگر را از میان بردارد. افرادی که قصد خرید و فروش AMP در صرافی تبدیل را دارند، ابتدا باید ثبت‌نام کرده و احراز هویت شوند تا بتوانند از مزایای باور‌نکردنی آن بهره ببرند.

احراز هویت سریع

پس از ثبت‌نام نوبت احراز هویت است تا کاربر بتواند با نام و هویت اصلی خود به خرید آمپ پرداخته و معاملات را انجام دهد. تمامی این مراحل بسیار سریع انجام شده که با معامله تنها به اندازه 1 کلیک فاصله خواهید داشت.

حداقل میزان خرید و فروش

وجود ربات‌های بازار‌گردان در این صرافی به‌صورت شبانه‌روزی کار خود را انجام داده و بر قیمت جهانی ارز دیجیتال AMP و انواع توکن دیگر نظارت دارند. این نظارت باعث می‌شود که حداقل میزان فاصله خرید و فروش برای کاربر مشخص گردد.

کسب درآمد

با عضویت در صرافی تبدیل، علاوه‌بر اینکه می‌توانید از طریق خرید و فروش انواع ارز دیجیتال به سرمایه و سود قابل توجهی برسید، می‌توانید دوستان خود را دعوت کرده و از این طریق امتیازات ویژه‌ای بگیرید. این امتیازات می‌توانند مبالغی باشند که حتی در برخی موارد سبب به‌وجود‌آمدن کسب‌و‌کاری تازه برای فردی که هیچ شغلی را دنبال نمی‌کند باشد. برخی از کاربران می‌توانند این امتیاز را به‌عنوان شغل دوم خود دانسته، از آن کسب درآمد کنند و با مبلغ به‌دست‌آمده سرمایه‌گذاری کنند.

پشتیبانی 24 ساعته

چنانچه در حال خرید آمپ یا فروش آن در شب بوده‌اید و با مشکل یا ابهامی مواجه شدید، لازم نیست کار امروز را به فردا موکول کنید. با وجود پشتیبانی 24 ساعته صرافی تبدیل، سوالات خود را آنلاین یا از طریق تماس تلفنی بپرسید.

آیا خرید آمپ بدون احراز هویت ممکن است؟

چنانچه ساکن ایران هستید، باید برای خرید ارز دیجیتال آمپ و فروش آن از طریق صرافی‌های ایرانی اقدام کنید. اولین شرط ورود به این صرافی‌ها هم ثبت‌نام و احراز هویت است.

آینده آمپ چگونه است؟

با توجه به این که این ارز یک دارایی غیر‌متمرکز بوده و می‌توان در لحظه و بدون مکث و برگشت، آن را با کمک وثیقه انتقال داد، می‌توان گفت آینده‌ای روشن انتظار آن را می‌کشد. کمک‌هایی که خرید آمپ در جهت راحتی کاربران می‌کند، می‌تواند ریسک تراکنش‌ها را تا حد قابل توجهی کاهش دهد؛ به دلیل همین موضوع، استفاده از آن از زمان پیدایش تا به‌حال رو به افزایش است. بر‌اساس بررسی این رمز‌ارز از لحاظ فاندامنتال و تکنیکال، می‌توان آن را برای چند سال آینده پیش‌بینی کرد.

منابع :

coinmarketcap.com
blockchain-council.org

سوالات متداول خرید آمپ

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید آمپ

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش آمپ ( AMP ) اقدام کنیم؟

خرید آمپ و فروش آن در هر زمانی که سود بیشتر داشته باشد، امکان‌پذیر است.

ارز دیجیتال آمپ چگونه نگهداری می‌شود؟

می‌توان ارز دیجیتال آمپ را در کیف پول‌های بنا شده بر‌اساس اتریوم، مانند اگزدوس، تراست ولت، اتمیک ولت و متامسک، نگهداری و حفظ کرد.

از کجا می‌توانیم آمپ ( AMP ) بخریم؟

برای خرید آمپ باید صرافی‌هایی را انتخاب کنید که پشتبانی اتریوم را بر‌عهده داشته باشند. صرافی Bittrex، Uniswap، Gemini و Gate.io برخی از صرافی‌هایی هستند که عنوان بهترین را کسب کرده و شبکه اتریوم را برای انجام تراکنش ارز دیجیتال AMP پشتیبانی می‌کنند.

خرید سریع آمپ ( AMP ) چطور امکان‌پذیر است؟

برای خرید سریع می توانید از خدمات [خرید آسان ارز آمپ](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=amp&from-symbol=irt) در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال آمپ شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید آمپ باشید.

کارمزد خرید و فروش آمپ ( AMP ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله آمپ در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

آیا خرید ارز آمپ ( AMP ) می‌تواند سودآور باشد؟

بنا بر آینده‌ای که برای این ارز دیجیتال پیش‌بینی می‌شود، می‌توان خرید آن را سود‌آور دانست.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

محمد ر

11 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

علی ج

11 روز قبل

4

عالیه که ارزهای خوب جدید رو زود اضافه می‌کنید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله