قیمت لحظه‌ای آوالانچ

قیمت آوالانچ را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

avaxicon
AVAX
Avalanche آوالانچ
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.32 %
14.567
USDT
757,469.433
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
14.57 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.32 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 770,105 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 741,506 تومان
می‌دهید
avaxicon AVAX
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار آوالانچ

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت آوالانچ را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی آوالانچ (Avalanche) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان آوالانچ را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن آوالانچ (Avalanche) AVAX علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل آوالانچ خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج آوالانچ هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت آوالانچ می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی آوالانچ، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج آوالانچ سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش آوالانچ در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت آوالانچ را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت آوالانچ (Avalanche) AVAX را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای آوالانچ را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت آوالانچ را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله