قیمت لحظه‌ای انکر

قیمت انکر را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

ankricon
ANKR
Ankr انکر
۲۴ ساعت اخیر
+ 2.38 %
0.02579
USDT
1,341.05421
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.03 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 2.38 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 1,342 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 1,303 تومان
می‌دهید
ankricon ANKR
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار انکر

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت انکر را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی انکر (Ankr) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان انکر را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن انکر (Ankr) ANKR علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل انکر خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج انکر هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت انکر می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی انکر، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج انکر سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش انکر در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت انکر را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت انکر (Ankr) ANKR را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای انکر را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت انکر را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله