قیمت لحظه‌ای آلیس

قیمت آلیس را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

aliceicon
ALICE
My Neighbor Alice آلیس
۲۴ ساعت اخیر
-1.06 %
1.304
USDT
67,651.52
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
1.30 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر -1.06 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 68,533 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 67,029 تومان
می‌دهید
aliceicon ALICE
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار آلیس

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت آلیس را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی آلیس (My Neighbor Alice) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان آلیس را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن آلیس (My Neighbor Alice) ALICE علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل آلیس خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج آلیس هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت آلیس می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی آلیس، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج آلیس سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش آلیس در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت آلیس را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت آلیس (My Neighbor Alice) ALICE را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای آلیس را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت آلیس را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله