قیمت لحظه‌ای وان اینچ

قیمت وان اینچ را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

1inchicon
1INCH
1inch وان اینچ
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.55 %
0.40071
USDT
20,836.51929
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.40 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.55 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 20,841 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 20,363 تومان
می‌دهید
1inchicon 1INCH
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار وان اینچ

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت وان اینچ را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی وان اینچ (1inch) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان وان اینچ را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن وان اینچ (1inch) 1INCH علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل وان اینچ خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج وان اینچ هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت وان اینچ می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی وان اینچ، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج وان اینچ سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش وان اینچ در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت وان اینچ را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت وان اینچ (1inch) 1INCH را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای وان اینچ را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت وان اینچ را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله