قیمت لحظه‌ای تومو

قیمت تومو را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

tomoicon
TOMO
TomoChain تومو
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.01 %
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.01 %
1.2755
USDT
63,880
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
12.11 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
1.28 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.01 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 64,023 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 62,603 تومان
می‌دهید
tomoicon TOMO
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار تومو

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت تومو را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی تومو (TomoChain) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان تومو را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن تومو (TomoChain) TOMO علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل تومو خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج تومو هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت تومو می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی تومو، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج تومو سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش تومو در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت تومو را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت تومو (TomoChain) TOMO را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای تومو را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت تومو را تحلیل کنید.

start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله