VICicon

قیمت و خرید ویکشن - VIC

خرید ارز دیجیتال ویکشن Viction

خرید ارز دیجیتال ویکشن (VIC) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ویکشن به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ویکشن بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ویکشن اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ویکشن هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ویکشن به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 VIC = 21,778 IRT

VICicon

ویکشن

خرید آسان ویکشن
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ویکشن

اطلاعات بازار ویکشن

حجم ۲۴ ساعته (VIC) 459,487.6400
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 176,761.0553
تغییرات ۱ روزه -3.38 %
قیمت آخرین معامله 0.411 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 24,484 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 21,603 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ویکشن می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

VICicon

VIC

ویکشن

تومان --

VICicon

VIC

ویکشن

قیمت دلاری

0.3737 USDT

قیمت تومانی

تومان 21,815

تغییرات 24 ساعت اخیر

-3.383 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
800 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال ویکشن (VIC) که در دسامبر سال 2018 منتشر شد، پروژه‌ای است که تلاش می‌کند مقیاس‌پذیری بلاکچین اتریوم (ETH) را بهبود بخشد. این کار در درجه اول از طریق افزایش ظرفیت تراکنش در ثانیه (TPS) انجام می‌شود. ما در این مقاله مفصل از زوایای گوناگون به ویکشن خواهیم پرداخت. اینکه چگونه کار می‌کند، چه کاربردهایی دارد و آینده شبکه و دارایی اصلی آن یعنی رمز ارز ویکشن چگونه عمل می‌کند. همچنین به موارد استفاده و پتانسیل طولانی‌مدت ارز دیجیتال شبکه ویکشن نیز نگاهی خواهیم داشت. بنابراین بررسی کامل ما از شبکه ویکشن و ارز دیجیتال بومی آن را از دست ندهید.
این ارز دیجیتال ابتدا با نام توموچین (TOMO) وارد بازار شده بود اما بعد به ویکشن (VIC) تغییر نام داد. این تغییر نام در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی تبدیل نیز به سرمایه‌گذاران اعلام شده است.

ویکشن (Viction)چیست؟

ارز ویکشن

شبکه ویکشن (Viction) یک پروژه بلاکچین غیرمتمرکز به شمار می‌رود که هدف اصلی آن حل مشکلات مقیاس‌پذیری در بسیاری از بلاکچین‌ها خواهد بود. ویکشن این کار را با افزایش تعداد معاملات در ثانیه (TPS) انجام می‌دهد. متاسفانه، حتی پروژه‌های بزرگ بلاکچین مانند اتریوم نیز در هر ثانیه تنها می‌توانند 15 تراکنش را پردازش کنند. برای فهم بهتر کوچکی این عدد می‌توانید آن را با ویزا یا مستر کارت مقایسه کنید، جایی که تعداد پردازش‌ها تا 6000 تراکنش در ثانیه نیز می‌رسد. بنابراین هدف اصلی شبکه ویکشن حل مشکلات شناخته شده‌ای مانند تعامل‌پذیری و مقیاس‌پذیری در بلاکچین اتریوم است.

مقیاس‌پذیری به مسائل و مشکلاتی نظیر ازدحام شبکه، زمان انتظار طولانی برای اعتبارسنجی تراکنش و هزینه‌های بالای گس اشاره دارد. تعامل‌پذیری نیز به توانایی اتریوم برای پیوند با سایر بلاکچین‌ها و ارائه تعامل زنجیره‌ای برمی‌گردد. این‌ها مسائل بسیار مهمی هستند. زیرا بلاکچین‌ها باید در مقیاس خوبی کار کنند تا پتانسیل مخرب را درک کرده و راهی برای همکاری با یکدیگر داشته باشند. چراکه یکی از کارکردهای اصلی بلاکچین‌ها در ثبت و نحوه انتقال وجوه بین کیف پول‌ها نهفته است.

تاریخچه پیدایش ویکشن

پروژه ویکشن در 1 مارس 2018 آغاز به کار کرد. این پروژه از طریق عرضه اولیه کوین (ICO) خود یعنی ارز دیجیتال ویکشن توانست 8.5 میلیون دلار را در یک روز جمع‌آوری کند. در طی این فروش کاربران می‌توانستند ارز دیجیتال VIC را با اتریوم (ETH) و با قیمت 0.25 دلار برای هر توکن خریداری کنند.

ویکشن شبکه اصلی یا مین نت خود را هم در دسامبر همان سال 2018 عرضه کرد. پس از آن، ویکشن به یک زنجیره مستقل نقل مکان کرد و مسترنودها و رای اثبات سهام (POSV) را هم به اکوسیستم خود اضافه نمود. ویکشن باتغییر به مسترنودها (Masternodes) درواقع از حالت یک ارز قابل استخراج به یک ارز قابل ضرب تبدیل شد.

ویکشن چگونه معروف و محبوب شد؟

اکثر مردم می‌دانند که بلاکچین چیست، اما نمی‌دانند چگونه از آن در زندگی روزمره استفاده کنند. چراکه پروژه‌هایی مانند ویکشن در حال ایجاد زیرساخت برای آینده هستند. ویکشن برای تسهیل استفاده از کاربردهای بلاکچین طراحی شده است. این کاربردها شامل پردازش اقدامات غیرمتمرکز (قراردادهای هوشمند) و تسهیل تراکنش‌های غیرقابل تغییر خواهد بود.

توجه به این نکته مهم است که این کاربردها برای بسیاری از صنایع مختلف اعمال می‌شود و بسیار گسترده هستند. به نظر ما ویکشن از بسیاری جهات مفید خواهد بود، ازجمله بخش پزشکی و مالی که جای کمی برای خطا وجود دارد. همه این کاربردهای گسترده به‌علاوه مقیاس‌پذیری بالا دلیلی برای معروفیت و محبوبیت این پروژه هستند.

هدف از خلق ویکشن

ویکشن به دنبال حل مشکل مقیاس‌پذیری لایه 1 از طریق استیکینگ سهام و رای گیری حاکمیتی اعضا بود. این امر منجر به توسعه بلاکچین ویکشن (VIC) شد که تسهیلاتی نظیر 5000 تراکنش در ثانیه، زمان تراکنش 2 ثانیه و کارمزد تراکنش پایین را برای کاربران فراهم می‌کند.

گروه توسعه ویکشن ادعا می‌کند که در زمان اتمام پروژه استیکینگ و رسیدن به اعداد دلخواه ویکشن می‌تواند به 20.000 تا 30.000 تراکنش در ثانیه نیز دست یابد. ویکشن را می‌توان برای ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) و سایر کاربردهای محبوب بلاکچین‌ها مانند تراکنش غیرمتمرکز در حوزه دیفای استفاده کرد. مکانیسم اجماع در ویکشن بر اساس رای اثبات سهام (POSV) استوار است.

پشتوانه ویکشن چیست؟

ارزهای دیجیتالی مثل ویکشن مانند استیبل کوین‌ها دارای پشتوانه و وثیقه نیستند و بنا به شرایط عرضه و تقاضا و وضعیت کلی بازار کریپتو تعیین قیمت می‌شوند. از این رمز ارز به عنوان توکن حاکمیتی و برای رای گیری در مورد آینده شبکه ویکشن استفاده می‌شود. کاربردهای فراوان ارز دیجیتال ویکشن آن را در شبکه بسیار ارزشمند می‌کند و درواقع ویکشن بدون حضور آن زنده نخواهد ماند. بنابراین یک ارز دیجیتال عالی برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گران است، زیرا توسط یک اکوسیستم پشتیبانی می‌شود. به همین دلیل است که عرضه اولیه ویکشن برای یک دوره 20 روزه برنامه‌ریزی شده بود، اما تنها در عرض 1 روز به پایان رسید. زیرا جمع‌آوری مالی با سرعت بالا به سقف 8.5 میلیون دلاری مد نظر خود دست یافت.

ارزش ویکشن چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش کلی ارز دیجیتال ویکشن در بازار کریپتو و تحت نوسانات عرضه و تقاضا تعیین خواهد شد. یعنی اگر تقاضا برای خرید این رمز ارز افزایش یافته و از میزان عرضه آن پیشی بگیرد، شاهد افزایش قیمت ویکشن خواهیم بود. از سوی دیگر، اگر به هر دلیلی تقاضا برای خرید این ارز دیجیتال کاهش یابد، شاهد پایین آمدن قیمت آن در بازار خواهیم بود. ارزش ویکشن تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند شرایط کلی بازار، تبلیغات پروژه، میزان ضرب کوین و اقبال یا عدم اقبال مردم به ارزهای دیجیتال در آینده خواهد بود.

قابلیت‌ها و مزایای ویکشن

ویکشن پروژه‌ای است که هدف آن به‌طورکلی حل مشکلات مقیاس‌پذیری در فناوری بلاکچین است. از دیگر مزایا و قابلیت‌های پروژه ویکشن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ویکشن بر روی مکانیسم رای‌دهی اثبات سهام (PoSV) کار می‌کند که به تاییدیه تراکنش‌های فوری و کارمزدهای پایین خواهد انجامید.
 • معماری ویکشن از 150 مسترنود تشکیل شده است و دارندگان ارز دیجیتال ویکشن می‌توانند با به اشتراک‌گذاری کوین‌های خود در رای‌گیری ویژه برای انتخاب نامزدهای مسترنود شرکت کنند.
 • این پلتفرم با اعمال تصادفی سازی یکنواخت، اعتبارسنجی مضاعف و استیکینگ می‌تواند ثبات، امنیت و نهایی بودن زنجیره را حفظ کند.
 • پروژه ویکشن از قراردادهای هوشمند و سازگار با EVM برای انتقال توکن‌های زنجیره‌ای پشتیبانی می‌کند.
 • ویکشن به تشکیل یک بلاکچین عمومی، توسعه قراردادهای هوشمند، ایده‌آل و مقیاس‌پذیر برای دی اپ‌ها، یکپارچه‌سازی توکن‌ها و بیمه برای انواع کسب‌وکارهای غیرمتمرکز می‌پردازد.
 • معماری مسترنودها در ویکشن یک روش ایده‌آل مدیریتی محسوب می‌شود که به کاهش هزینه‌های گس و زمان انجام تراکنش‌ها منجر خواهد شد.
 • مقیاس‌پذیری بالا در شبکه ویکشن به افزایش حجم تراکنش‌ها در هر ثانیه می‌انجامد که باعث تحول بزرگ در دیفای می‌شود.

بنیان‌گذاران ویکشن چه کسانی هستند؟

افراد توسعه‌دهنده، یکی از مهم‌ترین جنبه‌های هر پروژه بلاکچین به شمار می‌روند. زیرا این گروه می‌تواند موفقیت پروژه را تضمین کند یا موجب شکست آن شود. از سوی دیگر، آن‌ها نباید بیش از حد در شبکه دخالت مستقیم داشته باشند. در غیر این صورت، کمتر احتمال دارد که از آن با عنوان شبکه‌ای واقعا غیرمتمرکز در بازار کریپتو یاد شود.

هسته اصلی گروه ویکشن در دفتر اصلی آن یعنی سنگاپور قرار دارد. بنیان‌گذار ویکشن یکی از بنیان‌گذاران و سرپرست پروژه بلاکچین NEM، یکی از بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال در جهان بود. اگر موفقیت پروژه NEM قابل قبول باشد، ویکشن ممکن است ارزش توجه شما را داشته باشد. گروه ویکشن متشکل از 30 عضو است که بیشتر آن‌ها در سنگاپور ساکن هستند. این پروژه همچنین دارای دفاتری در ویتنام و ژاپن نیز هست. مدیرعامل ویکشن لونگ وونگ (LongVuong) است که قبلا سرپرست پروژه موفق بلاکچین NEM بود.

دومین بنیان‌گذار و مدیر مالی پروژه نیز لی هو (Le Ho) مدیر ارشد سرمایه‌گذاری در BVIM است. به طور کلی، گروه توسعه‌دهنده ارز دیجیتال ویکشن بسیار باتجربه هستند. از این موضوع می‌توان نتیجه گرفت که خطر کلاهبرداری در ویکشن بسیار کم است. اگرچه همیشه باید قبل از سرمایه‌گذاری در هر دارایی دیجیتال تمامی جوانب آن را بررسی کنید.

امنیت شبکه ویکشن چگونه است؟

شبکه ویکشن دارای اجماع رای اثبات سهام است که آن را به یک بلاکچین عمومی مقیاس‌پذیر تبدیل می‌کند. در این بلاکچین می‌توان با تایید تراکنش‌های فوری به اجرای هر قرارداد هوشمند اتریوم پرداخت. معماری مسترنود و انتخاب دقیق آن‌ها توسط اعضای شبکه منجر به بالا رفتن امنیت تراکنش‌ها خواهد شد. مکانیسم استیکینگ نیز از تایید تراکنش‌های تقلبی و معیوب توسط گره‌ها جلوگیری خواهد کرد. زیرا دارایی دیجیتال آن‌ها به عنوان تضمین در اختیار شبکه قرار دارد. شبکه ویکشن نیز اقدامات امنیتی گسترده‌ای را برای ایمن ماندن دارایی افراد و محافظت آن‌ها از گزند هکرها انجام می‌دهد.

چه تعداد توکن ویکشن در گردش است؟

عرضه ویکشن در هشت سال اول روی عدد 100 میلیون کوین ثابت است. پس از هشت سال اول نیز 17 میلیون ارز دیجیتال VIC دیگر برای پرداخت پاداش ثبت بلوک در دسترس خواهد بود. شورای مسترنودها همچنین می‌توانند به افزایش عرضه کل تا 1 میلیون VIC در هر سال نیز رای دهند.

همان‌طور که گفتیم ویکشن از مسترنودها برای ایجاد و تایید بلوک‌ها در زنجیره استفاده می‌کند و در حال حاضر به 150 مسترنود مجهز است. پاداش ثبت 900 بلوک در دو سال اول 250 ارز دیجیتال ویکشن بود که بر اساس تعداد بلوک‌های امضا شده بین مسترنودها تقسیم می‌شد. پس از دو سال نیز پاداش ثبت بلوک بین مالک مسترنود (40 درصد)، همه کسانی که به مسترنود رای داده‌اند (50 درصد) و بنیاد ویکشن (10 درصد) تقسیم می‌شود.

کارمزدهای ویکشن نیز تنها 1 درصد از هزینه‌هایی است که برای تراکنش‌های اتریوم دریافت می‌شود. در حالی که ویکشن به ارائه تراکنش‌های 2 ثانیه‌ای در مقابل تراکنش‌های 15 ثانیه‌ای اتریوم می‌پردازد.

خرید ارز دیجیتال ویکشن

خرید VIC

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال ویکشن نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال ویکشن پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال ویکشن اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال ویکشن عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال ویکشن از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید ویکشن تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال ویکشن

فرایند فروش ارز دیجیتال ویکشن در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال ویکشن امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.

نحوه خرید ویکشن از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال ویکشن در صرافی تبدیل باید مراحل بسیار ساده‌ای را پشت سر بگذارید. پس از سپری کردن این مراحل ساده ثبت نام و احراز هویت می‌توانید با کارمزدهای بسیار پایین برای خرید این کوین اقدام کنید. در روش اول و با استفاده از خدمات خرید آسان ارز دیجیتال می‌توانید ظرف چند ثانیه معامله خود را تکمیل کرده و پول خود را به ارز دیجیتال ویکشن تبدیل کنید. در این روش باید وارد‌ بخش خرید آسان در صرافی تبدیل شده و با تعیین نمودن حجم مورد نظر خود برای خرید به معامله ویکشن بپردازید.

قیمت معامله شما در فرایند خرید آسان از صرافی تبدیل، با توجه به بهترین قیمت در نظر گرفته شده در سفارش دیگر فروشندگان تعیین می‌شود. در عین حال می‌توانید با مراجعه به بازار حرفه‌ای صرافی تبدیل و معاوضه پول خود با ارز دیجیتال تتر برای خرید ویکشن اقدام کنید. در این روش خرید ویکشن باید ابتدا وارد بازار حرفه‌ای صرافی تبدیل شوید. سپس قیمت و حجم مورد نظرتان برای خرید تتر را وارد کرده و منتظر بمانید تا یکی از فروشندگان پلتفرم با قیمت شما موافقت کند.

ارز دیجیتال ویکشن چگونه کار می‌کند؟

ویکشن از اجماعی به نام مکانیسم توافق (POSV) برای ایمن‌سازی و اجرای شبکه خود استفاده می‌کند. شبکه ویکشن برخلاف بیت کوین که برای رسیدن به اجماع از استخراج‌کنندگان یا ماینرها استفاده می‌کند، از استیکینگ بهره می‌برد. فراینداستیکینگ شبیه به ماینینگ است اما نیازی به سخت‌افزار سنگین نخواهد داشت.

بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که ارز دیجیتال ویکشن خود را بر روی شبکه به اشتراک بگذارید تا برای ایمن کردن شبکه ویکشن پاداش دریافت کنید. همه می‌توانند ویکشن را به اشتراک بگذارند، اما اکنون فقط 150 مسترنود برای رای دادن در شبکه حائز شرایط لازم هستند. دارندگان ارز دیجیتال VIC این مسترنودها را انتخاب می‌کنند و بخشی از مکانیسم رای‌گیری آن محسوب می‌شود.

درواقع ذی‌نفعان شبکه با اعتبارسنجی خودکار تراکنش‌ها به ایمن‌سازی ویکشن خواهند پرداخت. این امر به تضمین عدم تمرکز کامل و سالم بودن وضعیت شبکه خواهد انجامید. هرچه افراد بیشتری VIC را به اشتراک بگذارند، امنیت شبکه نیز بهتر می‌شود. بنابراین، اگر شما مالک رمز ارز ویکشن باشید، قطعا می‌توانید سهامدار آن هم لقب بگیرید. این نه تنها برای منافع شخصی و درآمد غیرفعال به همراه دارد، بلکه برای افزایش امنیت شبکه هم مفید است.

روش نگهداری ویکشن (چگونه ویکشن را نگهداری کنیم؟)

شما می‌توانید ارز دیجیتال VIC خود را در موبایل و دسکتاپ و همچنین با کیف پول‌های سخت‌افزاری ذخیره کنید. بدین ترتیب می‌توانید کوین‌های خود را فوق‌العاده ایمن نگه دارید. در صرافی تبدیل نیز از فناوری کیف پول توزیع‌شده استفاده می‌شود و به وسیله آن می‌توانید ویکشن خود را نگهداری کنید.

انواع کیف پول ویکشن

شما به جایی نیاز دارید که بتوانید ارز دیجیتال ویکشن خود را به طور ایمن ذخیره کنید. ازمهم‌ترین ویژگی‌های یک کیف پول ارز دیجیتال خوب می‌توان به امنیت، استفاده راحت و پشتیبانی بالا اشاره کرد. بنابراین در اینجا به بهترین و محبوب‌ترین کیف پول‌ها برای ذخیره کردن ویکشن اشاره خواهیم کرد.

 • لجر نانو ایکس (Ledger Nano X) به عنوان ایمن‌ترین.
 • تراست والت (Trust Wallet) به عنوان بهترین کیف پول برای پلتفرم موبایل.

کارمزد خرید و فروش ویکشن

معامله ویکشن در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ویکشن در صرافی تبدیل

معامله VIC

صرافی تبدیل مزایای فوق‌العاده خوبی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال ویکشن در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با استفاده از این مزایا می‌توانید بر بسیاری از چالش‌های معامله در بازار ارزهای دیجیتال غلبه کرده و با اطمینان خاطر بیشتری به خرید دارایی مورد نظر خود بپردازید. از جمله مهم‌ترین مزایای خرید و فروش رمز ارز ویکشن در صرافی تبدیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • امکان خرید آسان و سریع ویکشن
 • امکان انجام معامله به صورت حرفه‌ای در بازار و با تبدیل تتر به ویکشن
 • پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی
 • پایگاه کاربری بالا و امکان انجام سریع‌تر مبادله
 • سرعت بالای پردازش تراکنش‌ها
 • نمایش شفاف کارمزدها در هنگام انجام معامله و در زمان ثبت سفارش
 • امکان برداشت ارز دیجیتال ویکشن در کمترین زمان ممکن و بعد از خرید آن
 • تعیین قیمت‌ها مطابق با مکانیسم عرضه و تقاضا و نوسانات قیمت این رمز ارز در بازار جهانی
 • فراهم آوردن بالاترین سطوح امنیتی برای نگهداری رمز ارز

جمع‌بندی

ویکشن تاکنون عملکرد موفقی داشته است و راه‌اندازی شبکه اصلی آن هم موفقیت‌آمیز بود. به نظر می‌رسد گروه ویکشن چشم‌انداز و جهت روشنی دارد. ارزش کوین VIC نیز با توجه به رکود بازار چشمگیر است و بسیاری از آلت کوین‌ها برای دستیابی به آن تلاش می‌کنند. ارز دیجیتال ویکشن تقریبا در تمامی صرافی‌های رمزنگاری جهان عرضه می‌شود. البته موفقیت واقعی برای بلاکچین ویکشن زمانی رخ می‌دهد که بتواند شاردینگ را پیاده‌سازی کند. اگر ویکشن بتواند این کار را به سرعت انجام دهد، به راحتی می‌تواند خود را در خط مقدم انقلاب بلاکچین قرار دهد.

سوالات متداول خرید ویکشن

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید ویکشن

آیا خرید ویکشن بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید ارز ویکشن بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

کارمزد خرید و فروش ویکشن در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ویکشن در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش ویکشن اقدام کنیم؟

خرید و فروش ویکشن در صرافی تبدیل هیچ‌گونه محدودیت زمانی ندارد و در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توان برای خرید این ارز دیجیتال اقدام نمود.

ارز دیجیتال ویکشن چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری ایمن از رمز ارز ویکشن می‌توانید از بهترین و معتبر‌ترین کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بازار استفاده کنید. همچنین نگهداری از این ارز دیجیتال در حساب کاربری صرافی تبدیل نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

آیا خرید ویکشن می‌تواند سودآور باشد؟

بسیاری از تحلیلگران کریپتو، ارز دیجیتال ویکشن را یکی از کوین‌های آینده دار در بازار می‌دانند. به همین دلیل است که می‌توان آن را یک سرمایه‌گذاری سودآور برای آینده به حساب آورد. البته تمام ارزهای دیجیتال در معرض نوسانات بازار قرار دارند.

آیا می‌توان ویکشن را استخراج کرد؟

ویکشن از مکانیسم اثبات سهام استفاده می‌کند. بنابراین برخلاف شبکه‌های اثبات کار قابلیت استخراج ندارد. در عوض، این کوین به صورت ضرب شده وارد بازار می‌شود.

آینده ویکشن چگونه است؟

به نظر می‌رسد آینده ویکشن و شبکه آن بسیار روشن باشد، چراکه دست بر روی مشکلات مهمی در بلاکچین گذاشته است. مشکلاتی نظیر مقیاس‌پذیری و رابط کاربری آسان که پاشنه‌های آشیل حوزه دیفای محسوب می‌شوند. این شبکه با تعداد تراکنش‌های بالای خود در ثانیه می‌تواند پذیرش ارزهای دیجیتال را در بین عموم مردم افزایش دهد. البته قبل از سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتال همیشه باید تحقیق کنید تا خطرات آن را کاملا درک نمایید. ویکشن به‌طور کلی تقاضای خوبی در بازار دارد و با مجموعه وسیعی از کاربردهای خود می‌تواند به موفقیت دست یابد. علاوه بر این، درآمد غیرفعال ناشی از استیکینگ ویکشن یا معماری مسترنود می‌تواند ارز دیجیتال ویکشن را به سرمایه‌گذاری بسیار جذابی تبدیل کند. اگر می‌خواهید در ویکشن سرمایه‌گذاری کنید، می‌توانید به صرافی تبدیل مراجعه نمایید.

خرید سریع ویکشن (VIC) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع ارز ویکشن میتوانید از خدمات خرید آسان صرافی تبدیل استفاده کنید. در بخش خرید آسان ارز دیجیتال ویکشن شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید تومو باشید.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

رویا ت

74 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

سپیده م

74 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 417 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله