قیمت لحظه‌ای تتا

قیمت تتا را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

thetaicon
THETA
Theta Token تتا
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.72 %
0.8599
USDT
44,713.9401
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.86 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.72 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 45,012 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 43,513 تومان
می‌دهید
thetaicon THETA
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار تتا

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت تتا را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی تتا (Theta Token) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان تتا را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن تتا (Theta Token) THETA علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل تتا خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج تتا هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت تتا می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی تتا، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج تتا سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش تتا در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت تتا را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت تتا (Theta Token) THETA را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای تتا را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت تتا را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله