قیمت لحظه‌ای سوشی

قیمت سوشی را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

sushiicon
SUSHI
Sushi سوشی
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.15 %
0.8565
USDT
44,537.143500000006
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.86 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.15 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 44,563 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 43,263 تومان
می‌دهید
sushiicon SUSHI
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار سوشی

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت سوشی را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی سوشی (Sushi) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان سوشی را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن سوشی (Sushi) SUSHI علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل سوشی خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج سوشی هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت سوشی می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی سوشی، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج سوشی سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش سوشی در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت سوشی را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت سوشی (Sushi) SUSHI را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای سوشی را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت سوشی را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله