قیمت لحظه‌ای استکس

قیمت استکس را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

stxicon
STX
Stacks استکس
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.89 %
0.6208
USDT
32,207.104
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.62 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.89 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 32,280 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 31,455 تومان
می‌دهید
stxicon STX
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار استکس

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت استکس را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی استکس (Stacks) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان استکس را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن استکس (Stacks) STX علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل استکس خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج استکس هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت استکس می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی استکس، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج استکس سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش استکس در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت استکس را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت استکس (Stacks) STX را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای استکس را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت استکس را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله