قیمت لحظه‌ای ریون کوین

قیمت ریون کوین را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

rvnicon
RVN
Ravencoin ریون کوین
۲۴ ساعت اخیر
-0.95 %
0.02082
USDT
1,080.1416000000002
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.02 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر -0.95 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 1,098 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 1,075 تومان
می‌دهید
rvnicon RVN
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار ریون کوین

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت ریون کوین را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی ریون کوین (Ravencoin) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان ریون کوین را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن ریون کوین (Ravencoin) RVN علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل ریون کوین خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج ریون کوین هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت ریون کوین می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی ریون کوین، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج ریون کوین سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش ریون کوین در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت ریون کوین را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت ریون کوین (Ravencoin) RVN را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای ریون کوین را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت ریون کوین را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله