قیمت لحظه‌ای تور چین

قیمت تور چین را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

runeicon
RUNE
THORChain تور چین
۲۴ ساعت اخیر
+ 0.40 %
1.1409
USDT
59,325.659100000004
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
1.14 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 0.40 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 59,799 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 58,707 تومان
می‌دهید
runeicon RUNE
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار تور چین

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت تور چین را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی تور چین (THORChain) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان تور چین را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن تور چین (THORChain) RUNE علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل تور چین خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج تور چین هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت تور چین می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی تور چین، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج تور چین سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش تور چین در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت تور چین را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت تور چین (THORChain) RUNE را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای تور چین را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت تور چین را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله