RUNEicon

قیمت و خرید تور چین - RUNE

خرید ارز دیجیتال تور چین THORChain

خرید ارز دیجیتال تور چین (RUNE) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت تور چین به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز تور چین بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش تور چین اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز تور چین هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت تور چین به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 RUNE = 278,772 IRT

RUNEicon

تور چین

خرید آسان تور چین
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت تور چین

اطلاعات بازار تور چین

حجم ۲۴ ساعته (RUNE) 39,559.6917
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 185,434.4505
تغییرات ۱ روزه +3.87 %
قیمت آخرین معامله 4.7123 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 278,772 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 276,580 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، تور چین می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

RUNEicon

RUNE

تور چین

تومان --

RUNEicon

RUNE

تور چین

قیمت دلاری

4.7002 USDT

قیمت تومانی

تومان 274,727

تغییرات 24 ساعت اخیر

3.870 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
800 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

نیاز به نقدینگی در زنجیره‌ای متقاطع و تبادل مطمئن و سریع دارایی‌های متعدد با توسعه محصولات و خدمات مالی غیرمتمرکز و DeFi در حال افزایش است. تورچین (THORChain) یکی از پروژه‌های حوزه مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که تغییر ناپذیری و تبادل چند زنجیره‌ای ارزهای دیجیتال مختلف را ارائه می‌دهد.

قابلیت همکاری یکی از ویژگی‌های کلیدی است که پلتفرم‌های بلاک چین نسل سوم برای تجربه‌ای بدون اصطکاک و غیرمتمرکز به آن نیاز دارند. تورچین یک اکوسیستم زنجیره‌ای متقابل را فراهم می‌کند که در آن کاربران می‌توانند ارزهای دیجیتال را از یک شبکه با ارزهای دیجیتال پلت‌فرم دیگر، همه از طریق یک پروتکل واحد، مبادله کنند. تورچین ابتدا در شبکه کازموس راه‌اندازی شد، اما در آوریل 2021 با توسعه بیشتر پروژه برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای تبادل ارزهای دیجیتال، به شبکه اصلی خود منتقل شد.

تورچین (RUNE) چیست؟

ارز تورچین

تورچین یک پروتکل چند ارزی با معماری زنجیره‌ای متقابل است که به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های شبکه‌های مختلف از جمله بیت‌کوین و اتریوم را با توکن‌هایی که متعلق به یک شبکه نیستند، مبادله کنند.

معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال برای مبادله ارزهای دیجیتال خود به صرافی‌های غیرمتمرکز متکی هستند، در حالی که شبکه‌های محلی نمی‌توانند این عملیات را پشتیبانی کنند. تورچین این مشکل را با ایجاد یک محیط تعاملی حل می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد مستقیماً رمزارزهای مختلف را بدون خروج از پروتکل و بدون نیاز به واسطه مبادله کنند.

هدف اصلی این پروژه، افزایش نقدینگی برای همه ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده در مقابل بازارهای غیر نقدی است.

تورچین همچنین به کاربران امکان می‌دهد تا از طریق صرافی غیرمتمرکز تورچین با سپرده گذاری ارزهای دیجیتال در استخرهای نقدینگی سود کسب کنند. در این سیستم، کاربران می‌توانند در عرض چند دقیقه ارز دیجیتال استیک کنند.

تورچین چگونه کار می‌کند؟

برای فعال کردن تبادل زنجیره‌ای متقابل توکن‌های غیر بومی، تورچین پروتکلی را فراهم کرده که Bancor DEX از آن استفاده می‌کند و به آن استخرهای وام‌دهی پیوسته (Lendingpools) می‌گویند. تمام ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده که ارزهای بومی این شبکه نیستند همراه با توکن بومی RUNE در این استخرهای نقدینگی سپرده می‌شوند.

هنگامی که یک کاربر معامله‌ای را آغاز می‌کند که تبادل بین دو ارز دیجیتا غیر بومی است، سیستم به طور خودکار یک توکن را با RUNE مبادله کرده و سپس RUNE را با توکن دیگر مبادله می‌شود. اساساً، مبادله مضاعف با اجرای سریع آن چیزی است که مبادلات غیر محرمانه را در پروتکل تورچین ممکن می‌سازد.

در عین حال، کاربران می‌توانند وجوه خود را به استخرهای نقدینگی برای سایر کاربران استیک کنند و از این طریق بر اساس مبلغی که سپرده گذاری می‌کنند، سود به دست آورند. استخرهای نقدینگی توسط نودها ایجاد می‌شوند. پروتکل تورچین بر مکانیزم اجماع اثبات سهام تکیه کرده است که به شرط بندی توکن‌های RUNE بومی نیاز دارد.

تاریخچه پیدایش تورچین

پروژه تورچین در سال 2018 با این پیش فرض تاسیس شد که استفاده از صرافی‌های متمرکز برای انتقال ارزهای دیجیتال بین بلاک چین‌های مختلف با مشکلاتی مواجه است. صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) راه‌حلی بود که در بلندمدت می‌توانست پاسخگوی این مشکلات باشد. بنابراین، تیم تورچین شروع به ساخت یک بلاک چین مستقل کرد که می‌توانست به شبکه‌های خارجی پل بزند و در نتیجه انتقال زنجیره‌ای متقابل را تسهیل کند، درست شبیه عملکردی مشابه یک DEX.

مشکلی که اغلب DEX‌ها با آن مواجه هستند، عدم نقدینگی کافی است. معامله‌گران به پلتفرم‌هایی جذب می‌شوند که به دلیل عدم نقدینگی کافی، سود خود را از دست ندهند. اما همین معامله گران کاربرانی هستند که نقدینگی کافی برای جلوگیری از لغزش را برای پلتفرم معاملاتی فراهم می‌کنند. در پاسخ، تیم تورچین قصد داشت یک مدل اقتباس شده از "توکن هوشمند" Bancor را برای ایجاد آنچه که Continuous Liquidity Pools (CLPs) می‌نامید، پیاده سازی کند.

تورچین همچنین جوایزی را در قالب RUNE (توکن بومی شبکه) به هر کاربری که توکن‌ها را به استخر نقدینگی اضافه می‌کند خواهد داد. افرادی که توکن‌ها را در اختیار دارند می‌توانند دارایی‌های خود را به اشتراک بگذارند.

تورچین به کاربرانی که توکن‌های RUNE را در اختیار دارند اجازه می‌دهد تا به اعتبار‌دهنده‌ها اختیار اعتبارسنجی‌ها را بدهند و بخشی از پاداش هر بلوک را دریافت کنند.

این پروژه شبکه اصلی خود را در سال 2021 راه اندازی و یک AMM در زنجیره بایننس به نام BEPSwap ایجاد کرد.

تورچین چگونه معروف و محبوب شد؟

تورچین به لطف رویکرد موثر خود در نقدینگی، یک پروژه منحصر به فرد محسوب می‌شود. این سیستم از کارمزدی استفاده می‌کند که از لغزش جلوگیری می‌کند و شانس از دست دادن نقدینگی را کاهش می‌دهد. عنصر دیگری که تورچین را منحصر به فرد و محبوب ساخت، رابط کاربر پسند آن بود. این رابط کاربرد پسند توسط ترکیب پیچیده‌ای از فناوری‌های نوآورانه هدایت می‌شود که امکان تبادل بدون اصطکاک ارزهای دیجیتال را فراهم می‌کند.

تورچین یک سازمان غیرانتفاعی است و تیم ناشناس آن هیچ یک از توکن‌های RUNE که برای کارمزد استفاده می‌شود را روی پروتکل نگه نمی‌دارد، بلکه تمام RUNE را بین شرکت‌کنندگان شبکه توزیع می‌کند. تورچین همچنین کاربران را قادر می‌سازد تا توکن‌ها را از پلتفرم‌های برتر مانند اتریوم، بیت‌کوین، زنجیره هوشمند بایننس (BinanceSmartChain)، لایت‌کوین (Litecoin) و سایر شبکه‌ها در سریع ترین زمان مبادله کنند.

هدف از خلق تورچین

توسعه دهندگان تورچین در ابتدا این پروژه را در سال 2018 آغاز و مدت کوتاهی پس از آن اولین نسخه آزمایشی خود را راه اندازی کردند. توسعه‌دهندگان، سیستم‌های انتقال با نقدینگی پایین را که توسط صرافی‌های متمرکز استفاده می‌شوند ناقص می‌دانستند و هدفشان ایجاد یک جایگزین برتر بود. آن زمان تمام فناوری مورد نیاز به راحتی در دسترس نبود و این امر روند توسعه را به تاخیر انداخت. این پروژه در نهایت در ژوئیه 2019 در Binance DEX راه اندازی و برای توسعه بیشتر آن 1.5 میلیون دلار از طریق IDO جمع آوری شد. شبکه اصلی محدود تورچین ابتدا در ژانویه 2021 راه اندازی شد. از آنجایی که تورچین یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) است، نیازی نیست که کاربران آن به شخص ثالثی در مورد سرمایه خود متکی باشند و این هدف اصلی این پروژه بود.

تورچین بلاک چین خود را ندارد، و همچنان در زنجیره BNB قرار گرفته است. مزیت اصلی آن این است که کاربران می‌توانند به راحتی و خیلی سریع دارایی‌های خود مانند بیت کوین (BTC) یا اتریوم (ETH) را در بلاک چین‌های مختلف مبادله کنند.

در اکثر صرافی‌های غیرمتمرکز، بلاک چین‌ها از یکدیگر جدا هستند. بنابراین، مبادله توکن‌ها مستلزم هزینه‌های اضافی خواهد بود. به این ترتیب، تورچین راه حلی برای مشکل مهمی که اکثر صرافی‌های غیرمتمرکز با آن مواجه هستند ارائه می‌دهد.

توکن بومی این شبکه به نام RUNE برای اکثر تراکنش‌ها، معاملات، پرداخت پاداش‌ها و به ویژه عملیات زنجیره‌ای استفاده می‌شود.

تورچین با این هدف ایجاد شد که تراکنش‌ها را بدون نیاز به واسطه تسهیل کند و با تسهیل مبادله توکن‌ها، افزایش نقدینگی را برای همه ارزهای دیجیتال فراهم می‌کند. کاربران همچنین می‌توانند از طریق استخرهای نقدینگی با سپرده گذاری ارزهای دیجیتال خود در صرافی غیرمتمرکز تورچین درآمد بیشتری کسب کنند.

پشتوانه تورچین چیست؟

ارزهای دیجیتالی مانند تورچین، پشتوانه فیزیکی مشخصی ندارند و بر اساس نوسانات قیمت با توجه به شرایط عرضه و تقاضا در بازار قرار می‌گیرند.

در مورد تورچین، باید گفت از آنجایی که این شبکه مشکلات مربوط به صرافی‌های متمرکز را حل کرد، سرمایه‌گذاری در آن می‌تواند آینده خوبی به همراه داشته باشد. همچنین تورچین یک صرافی غیر متمرکز است که امکان تبادل توکن‌ها را با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن فراهم می‌کند و کاربران می‌توانند از آن درآمد کسب کنند.

ارزش تورچین چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش ذاتی THORChain بر اساس عناصر فنی، فناوری، ظرفیت بالای پذیرش و کاربرد آن تعیین می‌شود. این ویژگی‌ها همان چیزی است که کاربران ارزهای دیجیتال را به شبکه THORChain جذب می‌کند. به‌روزرسانی‌ها، ارتقاها و توسعه‌های نقشه راه مرتبط نیز به ارزش THORChain به عنوان یک پروژه کمک می‌کنند. به عنوان مثال، راه‌اندازی شبکه اصلی THORChain در آوریل 2021 یک به‌روزرسانی نقشه راه مرتبط بود که ارزش بیشتری به پروژه اضافه کرد.

ارزش ذاتی THROChain ممکن است با قیمت بازار مطابقت نداشته باشد و دلیل آن بیشتر نوسانات بازار خواهد بود. قیمت RUNE می‌تواند در معرض تغییر روند ناگهانی باشد، به این معنی که قیمت RUNE ممکن است در یک بازه زمانی کوتاه افزایش و کاهش یابد.

قابلیت‌ها و مزایای تورچین

تورچین قابلیت‌ها و مزایای زیادی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که در ادامه به طور کامل آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

ویژگی‌های کلیدی THORChain

برخی از مهم ترین ویژگی‌های شبکه تورچین به شرح زیر هستند:

حذف اوراکل ها

در تلاش برای حفظ دقت در قیمت‌گذاری، اکثر صرافی‌های غیرمتمرکز از حسگرهای خارج از زنجیره استفاده می‌کنند که عنصر تمرکز را به پلتفرم اضافه خواهد کرد. THORChain از معامله گران آربیتراژ استفاده می‌کند تا قیمت گذاری را دقیق نگه دارد. یک توکن، با ارزش کمی در یک صرافی دیگر خریداری شده و با ارزش بالاتر در صرافی THORChain به فروش می‌رسد. این اقدامات به طور مداوم قیمت را بدون انتخاب ابزار متمرکز متعادل می‌کند. معامله گران آربیتراژ با توکن THORChain (RUNE) اطمینان حاصل می‌کنند که حجم RUNE با حجم سایر ارزهای دیجیتال در صرافی مطابقت دارد.

تمرکز بر نقدینگی

هنگامی که استخرهای نقدینگی زیادی برای یک توکن وجود داشته باشد، یافتن پیشنهادات متقابل برای آن‌ها چالش برانگیز می‌شود. با این حال، هر توکن ابتدا با RUNE و سپس با توکن بعدی در این صرافی جفت می‌شود. این معامله تقریباً به صورت آنی انجام می‌شود. جفت کردن توکن‌ها با RUNE نیاز به تعداد زیادی استخر نقدینگی را از بین می‌برد و به تمرکز بر نقدینگی کمک می‌کند.

هزینه کم

یکی از مهم ترین معایب صرافی‌های غیرمتمرکز هزینه‌های بالا است. THORChain نه تنها هزینه‌ها را بسیار کمتر از سایر صرافی‌ها نگه می‌دارد، بلکه یک کارمزد برداشت ثابت نیز دریافت می‌کند که یک کارمزد نقدینگی پویا است و بخشی از این کارمزدها را بین ولیدیتورها یا ارائه‌دهندگان استخر نقدینگی توزیع خواهد کرد.

نوعی کارمزد نیز در شبکه تورچین به منظور مبارزه با دستکاری نهنگ‌ها معرفی شد. این کارمزد از سرمایه گذاران پول نقد که قدرت دارند افزایش یا کاهش قیمت یک توکن با خرید و فروش به مقدار زیاد را دارند دریافت می‌شود. محاسبه کارمزد بر اساس میزان سرمایه گذاری می‌تواند ارزش توکن استخر نقدینگی را تغییر دهد. این کارمزد به صورت پاداش بین تامین کنندگان استخر نقدینگی توزیع می‌شود.

سرعت

مقیاس پذیری بالا در این شبکه جذابیت زیادی برای سرمایه گذاران دارد. فرایند تبادل ت.کن‌ها در شبکه THORChain کمتر از 5 ثانیه طول می‌کشد تا به طور کامل اجرا شود.

تورچین یک سازمان غیر انتفاعی است

تیم ناشناس THORChain، با وعده شفافیت کامل، یک تیم قابل اعتماد است. علاوه بر این، هر RUNE جمع آوری شده به عنوان کارمزد، به شرکت کنندگان شبکه به عنوان پاداش توزیع می‌شود.

بنیانگذاران تورچین چه کسانی هستند؟

خرید RUNE

THORChain توسط یک تیم ناشناس برای حفظ ماهیت غیرمتمرکز کل پروتکل تاسیس و ایجاد شد، بنابراین هیچ بنیاد، تیم توسعه دهنده رسمی یا مدیر عاملی ندارد. خالق پروژه نیز ناشناس است. تمام فعالیت‌های تیم توسعه‌دهنده در GitHub انجام می‌شود، جایی که به‌روزرسانی‌ها و ارتقاهای جدید به کاربران معرفی می‌شوند.

در این سیستم، تیم توسعه دهنده به Nodes و Nodes به Stakers متکی هستند و Stakers برای صرافی THORChain تامین سرمایه می‌کنند.

امنیت شبکه تورچین چگونه است؟

شبکه THORChain از طریق پروتکل Proof of Stake و Tendermint که نوعی BFT است، ایمن می‌شود. این شبکه بر روی Cosmos SDK ساخته شده است که روی Tendermint اجرا می‌شود. Tendermint با اطمینان از اعتبار Node‌ها و تایید عملیات شبکه، پل‌های زنجیره‌ای را ایمن می‌کند.

امنیت شبکه از طریق مکانیزم ابتکاری اثبات سهام BFT که بر حداقل 100 گره نظارت می‌کند تضمین می‌شود. این ۱۰۰ گره به عنوان تایید کننده تراکنش‌ها و عملیات شبکه عمل می‌کنند. این سیستم همچنین فعالیت‌های گره‌ها را رصد کرده و گره‌های مخرب را که در صورت انجام فعالیت‌های مخرب جریمه می‌شوند را ردیابی می‌کند.

چه تعداد توکن تورچین در گردش است؟

بر اساس اطلاعات موجود در سایت کوین مارکت کپ، در حال حاضر 334,937,975 RUNE از مجموع 500,000,000 RUNE در گردش است. این توکن، مانند بیت کوین و بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر، عرضه محدودی دارد. عرضه محدود به این معنی است که پس از اتمام عرضه، هیچ توکن RUNE جدیدی ایجاد نخواهد شد. عرضه محدود به عنوان یک مکانیسم ضد تورم عمل می‌کند.

خرید ارز دیجیتال تورچین

شما می‌توانید RUNE را در صرافی‌های ارزهای دیجیتال معتبر خریداری کنید. برای خرید ارز دیجیتال تورچین از صرافی باید مراحل زیر را طی کنید:

 1. ابتدا در صرافی مورد نظر ثبت نام کنید و وارد حساب شخصی خود شوید. سپس به بخشی که ترید یا معاملات انجام می‌شود بروید و نوع معامله مورد نظر خود را برای خرید ارز دیجیتال تورچین انتخاب کنید.

 2. "RUNE" را در نوار جستجو تایپ کنید تا جفت‌های معاملاتی موجود را ببینید.

 3. سپس مقدار RUNE را که می‌خواهید بخرید وارد کنید. برای تأیید سفارش خود، روی [BuyRUNE] کلیک کنید و RUNE خریداری شده به Wallet شما واریز می‌شود.

فروش ارز دیجیتال تورچین

اگر می‌خواهید توکن‌های RUNE را بفروشید، درست مانند فرایند خرید ارز دیجیتال تورچین باید از یک صرافی معتبر کمک بگیرید و مراحل زیر را طی کنید:

 • در صرافی مورد نظر ثبت نام کنید. برای ثبت نام به یک آدرس ایمیل، نام کاربری و یک رمز عبور قوی نیاز دارید.
 • سپس حساب کاربری خود را تایید کنید.
 • پس از آن توکن‌های RUNE را به آدرس صرافی ارسال کنید.
 • اگر می‌خواهید RUNE را با ارز دیجیتال دیگری (مانند BTC یا ETH) مبادله کنید، ابتدا باید یک آدرس سپرده در حساب صرافی ایجاد کنید.
 • اگر می‌خواهید RUNE را به صورت نقدی (مانند دلار یا یورو) مبادله کنید، باید احزار هویت انجام دهید.
 • پس از آن به سادگی صفحه سفارش جدیدی را باز کنید، فرم سفارش را پر کرده و روی SELL کلیک کنید.
 • همچنین نمودارهای قیمت THORchain را بررسی کرده تا بازار را برای بهترین زمان فروش ممکن زمان بندی کنید.

نحوه خرید تورچین از صرافی تبدیل

خرید ارز دیجیتال RUNE در صرافی تبدیل مراحل بسیار ساده‌ای دارد و به کمک صرافی تبدیل می‌توانید این ارز دیجیتال را با کارمزد بسیار کم خریداری کنید. در فرایند ساده شما قادر هستید با استفاده از سرویس خرید آسان ارز دیجیتال تنها در چند ثانیه تراکنش خود را انجام داده و پول خود را به ارز دیجیتال RUNE تبدیل کنید. در این روش تنها باید وارد قسمت خرید آسان شوید، مقدار توکن‌های مورد نظر خود را انتخاب کرده و تراکنش خود را نهایی کنید. لازم به ذکر است که هزینه تراکنش بر أساس بهترین قیمت در نظر گرفته شده توسط فروشندگان در صرافی تبدیل خواهد بود.

روش دیگر استفاده از صرافی تبدیل این است که می‌توانید با تبدیل پول خود به ارز دیجیتال تتر از بازار حرفه‌ای برای خرید RUNE استفاده کنید. در این باید وارد بخش تبدیل RUNE به تتر شوید، تعداد توکن مورد نظر خود را برای خرید و قیمت مورد نظر را مشخص کنید و منتظر بمانید تا یکی از فروشندگان با قیمت شما موافقت کند.

روش نگهداری تورچین

توکن‌های RUNE در چندین بلاک چین از جمله بایننس چین و اتریوم در دسترس هستند و بنابراین می‌توان آن را در کیف پول‌هایی که از توکن‌هایی با استاندارد BEP-2 یا ERC-20 پشتیبانی می‌کنند، ذخیره کرد. نوع کیف پولی که انتخاب می‌کنید احتمالاً به مقداری که می‌خواهید ذخیره کنید بستگی دارد.

کیف پول‌های سخت افزاری یا کیف پول‌های آفلاین مانند Ledger یا Trezor امن ترین گزینه را برای ذخیره ارزهای دیجیتال با ذخیره سازی و پشتیبان گیری آفلاین ارائه می‌دهند. با این حال، آن‌ها به دانش فنی بیشتری نیاز داشته باشند و استفاده از آن‌ها نیاز به صرف هزینه است.

کیف پول‌های نرم افزاری گزینه دیگری هستند که استفاده از آن‌ها رایگان و آسان است. آن‌ها برای دانلود به عنوان برنامه‌های گوشی هوشمند یا دسکتاپ در دسترس هستند. اگرچه استفاده از این کیف پول‌ها راحت است، اما امنیت کمتری نسبت به کیف پول‌های سخت‌افزاری خواهند داشت.

کیف پول‌های آنلاین یا کیف پول‌های وب نیز رایگان و با کاربری آسان در دسترس هستند. با این حال، کیف‌پول‌های آنلاین می‌توانند امنیت کمتری نسبت به جایگزین‌های سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری داشته باشند.

انواع کیف پول تورچین

در ادامه دو مورد از بهترین کیف پول‌هایی را که از شبکه تورچین پشتیبانی می‌کنند معرفی می‌کنیم. کیف پول آنلاین بایننس و کیف پول سخت افزاری Ledger Nano دو کیف پول ارز دیجیتال مناسب برای ذخیره توکن‌های RUNE هستند که بر اساس نیاز و میزان سرمایه خود می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

کیف پول آنلاین (Binance)

بایننس یک کیف پول دیجیتال 100٪ رایگان برای ذخیره ارزهای دیجیتال و توکن‌های THORChain (RUNE) است که هم برای دستگاه‌های iOS و اندروید و هم دسکتاپ در دسترس خواهد بود.

این کیف پول توسط کاربر کنترل می‌شود و تمام ویژگی‌های امنیتی را (احراز هویت دو کرحله‌ای، تأیید پیام کوتاه، ایمیل...) را دارد.

این کیف پول یک عبارت بازیابی 12 کلمه‌ای را هنگام نصب در ابتدا مانند سایر پلتفرم‌ها ایجاد می‌کند و مسئولیت حفظ امنیت آن بر عهده شماست. هر کسی که عبارت بازیابی را در اختیار داشته باشد، می‌تواند با نصب آن بر روی یک دستگاه جدید، به کیف پول و دارایی‌های موجود در آن دسترسی داشته باشد.

وقتی صحبت از ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال به میان می‌آید، بایننس کار خود را به خوبی انجام می‌دهد. بایننس رابط کاربری زیبای و ساده‌ای دارد و امکان ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال با یک نام کاربری ساده فراهم می‌کند.

کیف پول سخت افزاری (Ledger Nano)

Ledger از سال 2014 کیف پول‌های سخت افزاری خود را برای نگهداری تورچین (RUNE) و بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر راه اندازی کرد. Ledger Nano S پراستفاده‌ترین و شناخته شده ترین کیف پول سخت افزاری در بازار است. این کیف پول از بیش از 1150 ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند و ویژگی‌هایی همچون امنیت، انعطاف‌پذیری و سهولت پشتیبان‌گیری زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

Nano S همچنین می‌تواند با کیف پول‌های شخص ثالث برای مدیریت توکن‌های ERC-20 ادغام شود و یک دستگاه ذخیره سازی آفلاین ارزشمند است، به ویژه برای افرادی که سرمایه زیادی برای نگهداری توکن‌های RUNE خرج می‌کنند.

کارمزد خرید و فروش تورچین

تعیین میزان کارمزد برای معاملات ارزی امری است که به صرافی‌ها بستگی دارد.
معامله تورچین در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش تورچین در صرافی تبدیل

معامله RUNE

خرید و فروش تورچین و توکن‌های RUNE در مجموعه تبدیل مزایای زیادی برای کاربران به همراه خواهد داشت. مزایایی که صرافی تبدیل در اختیار شما قرار می‌دهد باعث می‌شود بر بسیاری از چالش‌ها در بازار ارزهای دیجیتال غلبه کنید و خریدی با اطمینان بالا انجام دهید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال RUNE در صرافی تبدیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان خرید آسان و سریع توکن RUNE
 • امکان ترید به صورت حرفه‌ای و تبدیل RUNE به Tether
 • پرداخت هزینه‌های کم و کارمزدهای پایین
 • سرعت بالا در انجام معاملات
 • شما می‌توانید در صرافی تبدیل کارمزدهای تراکنش خود را در لحظه مشاهده کنید.
 • پس از خرید ارز از طریق صرافی تبدیل، در کمترین زمان امکان برداشت آن را خواهید داشت.
 • فرآیند خرید و فروش توکن‌های RUNE در این صرافی بر اساس مکانیزم عرضه و تقاضا انجام می‌شود. در نتیجه نوسانات قیمت ارز دیجیتال ALGOبا توجه به نوسانات آن در بازار جهانی خواهد بود و با بررسی بازار جهانی متحمل ضرر نخواهید شد.
 • صرافی تبدیل امکان نگهداری توکن‌های RUNE در حساب صرافی را با بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم می‌کند و می‌توانید پس از خرید تورچین آن را در حساب صرافی ذخیره کنید و به کیف پول دیگری انتقال ندهید.

سوالات متداول خرید تور چین

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید تور چین

آینده تورچین چگونه است؟

راه حل‌های ارائه شده توسط پلتفرم تورچین مشابه صرافی UniSwap است. مزیت پلتفرم تورچین این است که کاملاً غیرمتمرکز بوده و امکان تبادل ارزهای دیجیتال متعلق به زنجیره‌های مختلف را با یکدیگر فراهم می‌کند. این یک مزیت نسبت به سایر رقبا محسوب می‌شود.

کاربرد Rune در تورچین چیست؟

این توکن توسط مبادله کنندگان برای پرداخت هزینه تراکنش و همچنین توسط ارائه دهندگان نقدینگی (LPs) استفاده می‌شود که نقدینگی را با استفاده از Rune برای کسب سود از طریق کارمزدها ارائه می‌دهند.

هدف تورچین چیست؟

تورچین یک پروتکل نقدینگی است که به کاربران اجازه می‌دهد دارایی‌ها را در یک محیط غیر متمرکز مبادله کنند. THORChain برای ایمن سازی شبکه خود از Tendermint و Cosmos-SDK استفاده می‌کند.

چه چیزی تورچین را متفاوت می‌کند؟

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد تورچین، رابط کاربر پسند آن بوده که توسط توسعه دهندگان جامعه محور طراحی شده است که همچنان شبکه را در دسترس تر و بدون اصطکاک می‌کنند. تورچین به کاربران این امکان را می‌دهد تا توکن‌ها را در سریع ترین زمان در بلاک چین‌های برتر مانند بیت‌کوین، اتریوم، زنجیره هوشمند بایننس و ... مبادله کنند.

آیا رمزارز Rune برای سرمایه گذاری خوب است؟

بر اساس پیش‌بینی‌های بلند مدت در مورد قیمت RUNE، این ارز دیجیتال روند صعودی دارد و ممکن است یک گزینه سرمایه‌گذاری خوب در بلندمدت باشد. قیمت آینده RUNE/USD در 5 سال آینده 25 دلار پیش بینی می‌شود.

خرید اسان ارز تورچین چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع می توانید از خدمات [خرید آسان ارز تورچین](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=rune&from-symbol=irt) در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال تورچین شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید تورچین باشید.

نحوه استفاده از تورچین

شبکه تورچین را می‌توان به عنوان یک پل DeFi برای تبادل ارزهای دیجیتال استفاده کرد. کاربران همچنین می‌توانند به تورچین برای کسب توکن‌های RUNE و سپرده گذاری ارزهای دیجیتال در استخرهای نقدینگی دسترسی داشته باشند. RUNE را می‌توان به اشتراک گذاشت، برای پیوند گره‌ها به عنوان اعتبار سنجی استفاده کرد و همچنین این توکن می‌تواند برای مبادله ارزهای دیجیتال غیر بومی در یک سیستم تبادل دوگانه فوری استفاده شود.

آیا خرید تورچین بدون احراز هویت ممکن است؟

خیر، خرید و فروش کلیه ارزهای دیجیتال در حوزه خدمات مالی و فناوری است. برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی از ارزهای دیجیتال مانند پولشویی یا استفاده از کارت‌های سرقتی، هویت کاربران باید به طور کامل تایید شود. به همین دلیل، تمامی صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر باید قبل از خرید، هویت کاربران خود را احراز هویت کنند.

کارمزد خرید و فروش تورچین (RUNE)‌ در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله تورچین در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

خسرو ا

74 روز قبل

5

ایول ارزای وب3 و NFT هم گذاشتین! مرسی از پشتیبانی قویتون. قبلا می‌خواستم امتحانی 100تومان ترون بفروشم مطمئن شم واریز آنی تبدیل بی دردسر انجام میشه، فکر کنم 1 دقیقه هم نشد که نشست به حسابم.

سپیده م

74 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 417 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله