قیمت لحظه‌ای رز (اوسیس نتورک)

قیمت رز (اوسیس نتورک) را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

roseicon
ROSE
Oasis Network رز (اوسیس نتورک)
۲۴ ساعت اخیر
+ 0.85 %
0.05193
USDT
2,700.30807
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.05 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 0.85 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 2,714 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 2,645 تومان
می‌دهید
roseicon ROSE
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار رز (اوسیس نتورک)

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت رز (اوسیس نتورک) را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی رز (اوسیس نتورک) (Oasis Network) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان رز (اوسیس نتورک) را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن رز (اوسیس نتورک) (Oasis Network) ROSE علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل رز (اوسیس نتورک) خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج رز (اوسیس نتورک) هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت رز (اوسیس نتورک) می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی رز (اوسیس نتورک)، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج رز (اوسیس نتورک) سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش رز (اوسیس نتورک) در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت رز (اوسیس نتورک) را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت رز (اوسیس نتورک) (Oasis Network) ROSE را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای رز (اوسیس نتورک) را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت رز (اوسیس نتورک) را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله