roseicon

قیمت و خرید رز (اوسیس نتورک) - ROSE

خرید ارز دیجیتال رز (اوسیس نتورک) Oasis Network

خرید ارز دیجیتال رز (اوسیس نتورک) (ROSE) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت رز (اوسیس نتورک) به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز رز (اوسیس نتورک) بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش رز (اوسیس نتورک) اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز رز (اوسیس نتورک) هستند.

معامله رز (اوسیس نتورک)

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت رز (اوسیس نتورک) به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ROSE = 6,289 IRT

roseicon

رز (اوسیس نتورک)

خرید آسان رز (اوسیس نتورک)
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت رز (اوسیس نتورک)

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، رز (اوسیس نتورک) می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

roseicon

rose

رز (اوسیس نتورک)

تومان --

roseicon

rose

رز (اوسیس نتورک)

قیمت دلاری

0.09280 USDT

قیمت تومانی

تومان 6,248

تغییرات 24 ساعت اخیر

3.264 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

با گذشت زمان ارز‌های دیجیتال موجود در بازار‌های مالی افزایش پیدا کرده است که تمرکز هرکدام از آن‌ها بر روی موضوعات خاصی است. رشد زیاد ارز‌های دیجیتال باعث شده تا جایگاه آن‌ها در صنعت و تجارت نیز اهمیت پیدا کند.

البته در حال حاضر هیچ دولتی در دنیا استفاده از این پول‌ها را به‌صورت رسمی تأیید نکرده است؛ اما خزانه‌های مالی و سهام و صندوق‌های بین‌المللی پول نیز از این واحد‌های پولی تأثیر می‌پذیرند. جذابیت این ارز‌های مجازی به حدی رسیده است که امروزه در برخی از قرارداد‌های الکترونیکی می‌توان به‌جای پرداخت پول‌های فیزیکی، از ارز‌های دیجیتال استفاده کرد.

ارز دیجیتال آسیس نتورک یکی از انواع این ارز‌ها است که با نام رز شناخته می‌شود. oasis Network به‌عنوان یک پروژه خلاقانه است که تمرکز اصلی آن بر حفظ حریم خصوصی کاربران است. البته این ارز از فناوری‌ها و تکنولوژی‌های خاصی نیز استفاده می‌کند.

توکن رز چیست؟

تا همین چند وقت پیش شبکه بلاک‌چین اتریوم به‌عنوان پیشرفته‌ترین شبکه بلاک‌چین شناخته می‌شد؛ تا اینکه سازمان‌ها و توسعه‌دهندگان بازار‌های آنلاین مالی تصمیم گرفتند نمونه‌های بهتری از آن را ایجاد کنند. شبکه و ارز دیجیتال رز نمونه پیشرفته‌تری از اتریوم است. این ارز به‌عنوان یک توکن در شبکه Oasis است. شبکه آسیس نتورک مانند بیت‌کوین و اتریوم از پایه طراحی شده است و به‌عنوان یک بلاک‌چین لایه اول شناخته می‌شود. به دلیل تمرکز این شبکه بر روی حفظ حریم خصوصی کاربران و افزایش میزان مقیاس‌پذیری، توانست به بهترین شبکه برای انجام مبادلات مالی تبدیل شود. انجام فعالیت‌های مربوط به دیفای در این شبکه، باتوجه‌به حفظ حریم کاربران انجام می‌شود.

داده‌های کاربران در این شبکه توسط هیچ فردی بررسی نمی‌شود و به همین دلیل ایمنی کامل دارد. در واقع در این شبکه بلاک‌چین لایه اجماع و اجرا از یکدیگر جدا هستند. به همین دلیل تراکنش‌ها در این شبکه به‌صورت موازی تأیید می‌شوند و tps شبکه از این طریق افزایش پیدا می‌کند. شبکه آسیس نتورک از کیت توسعه Cosmos بهره گرفته است و به همین دلیل پس از اینکه پروتکل ارتباطات میان بلاک‌چین یا IBC راه‌اندازی شود، می‌توانید به زنجیره‌های گسترده‌تری در Cosmos متصل شود.

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال رز

ارز رز

این ارز دیجیتال از گذشته تا امروز روند پرفراز و نشیبی را طی کرده تا پس از چهار سال به یکی از ارز‌های دیجیتال محبوب تبدیل شود. ابتدا در سال ۲۰۱۸ به بازار‌های مالی عرضه شد؛ اما انجام برنامه‌نویسی این ارز تا سال ۲۰۱۹ ادامه پیدا کرد و شبکه Oasis Network در ابتدا به‌صورت آزمایشی راه‌اندازی شد. فعالیت کاربران در این نسخه آزمایشی به‌عنوان یک نود در داخل شبکه بود؛ ولی رأی دادن یا استیک قابل‌اجرا نبود.

در نهایت توسعه‌دهندگان این پلتفرم تصمیم گرفتند تا مشکلات و آسیب‌های داخل شبکه را کشف کنند و آن‌ها را رفع کنند. در نتیجه شبکه آسیس نتورک راه‌اندازی شد که از قابلیت پاراتایم برخوردار بود.

پس از این مرحله عملکرد لایه‌های موازی شبکه و داده‌های مربوط به آن نیز بررسی شد تا شبکه آسیس و ارز دیجیتال Rose به‌صورت رسمی وارد عرصه فعالیت شوند. تمام امکانات اصلی شبکه در این نمونه وجود داشت و با ماشین مجازی اتریوم نیز مطابقت داشت.

رز چگونه محبوب و معروف شد؟

در ابتدا شبکه این ارز دیجیتال به‌صورت آزمایشی برای کاربران فعال شد و از قابلیت‌های محدودی برخوردار بود. در سال ۲۰۲۰ شبکه آسیس برای کاربران معرفی شد که در آن یک مسابقه تدارک‌دیده‌شده بود‌. کاربران با حمله به این شبکه و پیداکردن نقاط خطا و آسیب‌پذیر آن می‌توانستند در این مسابقه برنده شوند و پاداش بگیرند. علاوه بر این، کاربران می‌توانستند پروتکل‌های سهام‌گذاری را نیز آزمایش کنند و از این طریق نیز پاداش دریافت کنند.

پلتفرم Rose همه ویژگی‌های کلیدی موجود در شبکه‌های اصلی مثل امکان سهام‌گذاری و اجرای موازی را داشت که تمام نقاط تمرکز شبکه آموزشی انگیزشی بر حفظ حریم امنیتی کاربران متمرکز بود. سپس این شبکه برای استفاده کاربران زیادی مهیا شد و تمام این فعالیت‌ها توسط Oasis انجام می‌شد. ۵۰درصد از توکن‌های این شبکه برای اعتبارسنجی هزینه گردید و نسخه بتای اصلی در اکتبر ۲۰۲۰ معرفی شد. به دلیل وجود ویژگی‌های خاص مثل امنیت زیاد در پلتفرم، محبوبیت آن در میان کاربران افزایش یافت.

ارزش رز چگونه تعیین می‌شود؟

این ارز دیجیتال دارای ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی است که توانسته تراکنش‌ها را با توان پردازش بالا انجام دهد و در زمینه حریم خصوصی کاربران قابلیت ویژه‌ای از خود نشان دهد. همچنین از یک معماری امن برخوردار است که برای تقویت برنامه‌های دیفای مقیاس‌پذیر کاملا مطمئن و ایده‌آل است. در نتیجه این عوامل، کاربران زیادی به دنبال سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال هستند و ارزش فوق‌العاده بالایی در بازار‌های آنلاین مالی پیدا کرده است. قیمت این توکن نیز در حال حاضر نسبت به وضعیت بازار رشد بسیار خوبی را تجربه می‌کند.

آسیس نتورک oasis Network چیست؟

این شبکه یک بلاکچین لایه یک بوده که به‌منظور حفظ حریم خصوصی کاربران و صیانت از داده‌های آن‌ها در بازار‌های مالی ایجاد شده است. یک ایده توسعه نرم‌افزاری به نام COSMOS باعث توسعه این شبکه شده است. این شبکه به دنبال ایجاد بستر برای حفاظت از اطلاعات کاربران و داده‌های آن‌ها است تا شرایط ایجاد اولین دیفای حریم خصوصی در بلاکچین را فراهم کند.

لایه‌های این بلاکچین از یکدیگر جدا شده‌اند و در نتیجه توان عملیاتی آن افزایش پیدا کرده است. این لایه‌ها شامل لایه اجماع و اجرا است.

لایه اجماع

هسته اصلی بلاکچین رز، لایه اجماع است که می‌تواند نود‌ها، داده‌ها و تراکنش‌ها را در حجم‌های بالا بررسی کند و وضعیت آن‌ها را مشخص کند. درباره وظیفه اصلی این لایه تأیید انجام تراکنش‌ها برای به‌وجودآمدن بلاک‌های آن است.

این لایه اجماع همان اثبات سهام است که علاوه بر امنیت زیاد، مصرف انرژی بسیار کمی دارد و سرعت عمل آن نیز فوق‌العاده است. وجود این فاکتور زمینه تأیید بیش از ۱۰۰۰ تراکنش در هر ثانیه را برای شبکه Rose فراهم کرده و در نتیجه مشکل مقیاس‌پذیری شبکه برطرف شده است. وجود نود اعتبارسنج در این لایه باعث می‌شود تقلب یا مشکلات امنیتی در آن به حداقل برسد.

لایه اجرا یا پاراتایم

این لایه برای اجرای قرارداد‌های هوشمند طراحی شده است که توانایی پردازش اطلاعات به‌صورت غیرمتمرکز و خصوصی در آن وجود دارد. افرادی که در این شبکه فعالیت می‌کنند، می‌توانند از طریق این لایه یک پارادایم اختصاصی و غیرمتمرکز برای خود داشته باشند و آن را بر روی شبکه بلاکچین آسیس بیاورند. این لایه به لایه اجماع وصل می‌شود و به‌صورت دوره‌ای اطلاعات خود را برای نود‌های موجود در لایه اجماع می‌فرستد. پس از اینکه لایه اجماع این داده‌ها را تأیید کرد، می‌توان از امکان ایجاد بلاک آن‌ها در شبکه مطمئن شد.

توکنیزه شدن داده‌ها در شبکه آسیس به چه معناست؟

دلیل اصلی طراحی شبکه Oasis حمایت از قرارداد‌های هوشمند و محرمانه نگه‌داشتن آن است؛ در نتیجه داده‌ها در حین پردازش، محرمانه باقی می‌مانند. به دلیل وجود این قابلیت در شبکه آسیس امکان استفاده‌های نوین و هیجان‌انگیز در حوزه دیفای فراهم شده است. یک قابلیت اساسی توکنیزه شدن داده‌ها در این شبکه ایجاد شرایط ارائه وام به افراد است که مبلغ وثیقه آن کم باشد. همچنین حملات رانینگ در پلتفرم دیفای نیز تحت کنترل قرار می‌گیرد.

بنیان‌گذاران آسیس چه کسانی هستند؟

مشاوران و مهندسانی که در تیم سازنده شبکه آسیس نتورک قرار دارند، توانایی‌های مختلفی در این زمینه دارند. بوریویج کاس، جینا تیریاکیدو، اکین تونا و آندریجا کاونیک تیم اصلی این شبکه را تشکیل می‌دهند.

هدف شبکه بلاکچین رز

این ارز دیجیتال برای نسل بعدی فناوری بلاکچین یک پلتفرم مخصوص است که قابلیت‌های ویژه‌ای مثل حفظ حریم خصوصی را دارد. توان عملیاتی این ارز بسیار بالا است و برای انجام تجارت امور مالی باز اهمیت زیادی دارد. شبکه بلاک‌چین Rose توانایی پشتیبانی از امور مالی را دارد که به‌صورت خصوصی و غیرمتمرکز فعالیت می‌کنند و مقیاس‌پذیری دارند. انقلاب اصلی در این صنعت فراتر از مرز‌های معامله‌گران و متقاضیان اولیه است.

این ارز نه‌تنها قصد دارد که امور مالی غیرمتمرکز مانند دیفای را مجددا به کاربران ارز‌ها بشناساند، بلکه قصد دارد دارایی دیجیتال جدیدی به‌عنوان داده‌های توکن را به وجود آورد تا کاربران از این طریق بتوانند خودشان داده‌ها را بسازند و آن‌ها را کنترل کنند. همچنین از طریق جمع‌آوری ایده‌های جدید، به دنبال ایجاد اقتصاد داده‌محور است.

قابلیت پشتیبانی این شبکه از قرارداد‌های هوشمند و استفاده از مزیت‌های آن باعث می‌شود تا این فعالیت‌ها آسان‌تر انجام شوند و داده‌ها نیز قهرمان باقی بمانند. همچنین از طریق خدمات مالی غیرمتمرکز در آینده می‌توان وام‌های وثیقه‌ای را آسان‌تر در اختیار کاربران قرار داد. تحقق این اهداف نیاز به زمان دارد و ممکن است چندین سال وقت ببرد؛ اما رسیدن به آن‌ها برای کاربران ارز‌های دیجیتال در دنیا و مردم عادی قابلیت‌های فراوانی فراهم می‌کند.

مزایای ارز دیجیتال رز

خرید ROSE

ارز دیجیتال Rose و شبکه بلاک‌چین آن به دلیل قابلیت‌های ویژه‌ای که در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند، مزایای زیادی دارند.

  • این ارز دیجیتال از انواع قرارداد‌های هوشمند پشتیبانی می‌کند و برای استفاده در پرداخت‌های الکترونیکی بسیار کاربردی است.
  • سرعت و امنیت آن باعث شده تا قابل‌اطمینان باشد.
  • با تکنولوژی دیفای سازگاری دارد و از ویژگی‌های بسیار مطلوب مقیاس‌پذیری بلاک‌چین cosmos نیز برخوردار است.
  • شبکه این ارز از توان عملیاتی بسیار بالایی برخوردار است و چیدمان معینی دارد که باعث شده شرایط پشتیبانی مالی خصوصی نیز برای کاربران فراهم شود.
  • این بلاک‌چین مقیاس‌پذیر بر حریم خصوصی کاربران تمرکز ویژه‌ای دارد و از فناوری‌های محاسباتی کاملا جدیدی برای تضمین حفظ حریم خصوصی آن‌ها استفاده می‌کند.
  • این شبکه دارای بیش از هزار اپراتور نود (node)، شرکای سازمانی، توسعه‌دهندگان، سفیران و بیش از ۱۰ هزار عضو جامعه این شبکه است که در کانال‌های اجتماعی از سراسر دنیا فعالیت دارند.

افرادی که به‌عنوان توسعه‌دهنده شبکه هستند، می‌توانند بدون ایجاد تغییرات گسترده، قرارداد‌ها و دارایی‌های خود در شبکه دیگر را به این شبکه بلاک‌چین انتقال دهند. همچنین می‌توان از ابزار‌های شبکه اتریوم نیز برای توسعه شبکه اوسیس استفاده کرد. یک پروژه به‌عنوان crypto safe در تلاش است تا امنیت بیشتری در داده‌های شبکه Oasis ایجاد کند. هر زیرساختی که بتواند داده‌ها را پشتیبانی و مقیاس‌بندی کند، حتما می‌تواند رشد داشته باشد؛ به همین دلیل گفته می‌شود که انجام سرمایه‌گذاری در شبکه آسیس آینده‌دار است.

معایب ارز رز

از معایب این ارز دیجیتال می‌توان به این موضوع اشاره کرد که دارایی و سکه‌های مورداستفاده در این بلاک‌چین ارزش ثابتی ندارند و به همین دلیل نمی‌توان ضمانتی برای سرمایه کاربران در نظر گرفت.

قابلیت‌های ارز دیجیتال رز

متمایز بودن یک ارز دیجیتال نسبت به سایر رقبا نشان‌دهنده وجود ویژگی‌های خاص در آن است. این پلتفرم‌ها از ایده‌های خلاقانه برخوردارند که باعث شده نقاط قوت و ویژگی‌های منحصربه‌فردی داشته باشند. قابلیت‌های موجود در ارز دیجیتال رز نیز باعث شده تا در میان کاربران به محبوبیت برسد و جایگاه ویژه‌ای کسب کند. در ادامه برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این ارز دیجیتال را بیان می‌کنیم و درباره هرکدام توضیح می‌دهیم.

مقیاس‌پذیری بالا

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شبکه اوسیس مقیاس‌پذیری آن است. البته بلاک‌چین‌های بسیاری به دنبال رفع این چالش در تراکنش‌های خود بودند؛ اما همه آن‌ها موفق به این کار نشدند. درحالی‌که شبکه اوسیس توانسته موانع موجود در برابر قابلیت مقیاس‌پذیری خود را به‌خوبی برطرف کند. سرعت کار این شبکه بسیار بالا است و در مقابل آن کارمزد پایینی می‌گیرد؛ وجود این ویژگی به دلیل جداشدن لایه اجماع و اجرا از یکدیگر، داده‌ها و تراکنش‌ها به‌صورت موازی تأیید می‌شوند. تعامل شبکه Rose با ماشین مجازی اتریوم و سایر بلاک‌چین‌ها نیز باعث می‌شود پتانسیل مقیاس‌پذیری آن در سطح جهانی کارساز باشد.

امنیت بالا و حفاظت از حریم خصوصی کاربران

امنیت و حفظ داده‌ها در کنار یکدیگر برای مصرف‌کنندگان شبکه یک فاکتور بسیار مهم بوده است و به همین دلیل این افراد تمام تلاش خود را کرده‌اند تا استاندارد‌های امنیتی شبکه خود را افزایش دهند. تأیید تراکنش‌ها در شبکه بلاک‌چین Rose از طریق الگوریتم اثبات سهام انجام می‌شود. وجود امنیت و سرعت بالا نیز سبب شده تا امکان انجام تقلب وجود نداشته باشد. وجود ماهیت محرمانه در قسمت پارادایم یا اجرا نیز باعث شده تا اطلاعات کاربران کاملا ایمن پیاده‌سازی شود.

سازگاری بالا

یک نقطه قوت و ویژگی مثبت دیگر شبکه Oasis نتورک، سازگاری زیاد آن است. این بلاک‌چین از کیت نرم‌افزار Cosmos گسترش پیدا کرده و به همین دلیل به طور کامل با آن سازگاری و هماهنگی دارد. در نتیجه شبکه آسیس می‌تواند با پروژه‌های دیگر مثل بیت‌کوین، اتریوم، بایننس، اسمارت چین و... تعامل سازنده داشته باشد. وجود قابلیت پاراتایم به‌عنوان برنامه غیرمتمرکز برای قرارداد‌های هوشمند، باعث شده تا این شبکه بتواند از نسل بعدی برنامه‌های دنیای بلاک‌چین نیز پشتیبانی کند.

جامعه بزرگ

یکی دیگر از نقاط مثبت ارز دیجیتال رز، جامعه کاربری بزرگ آن است. وجود امکانات زیاد و متنوع در این پروژه باعث شده تا کاربران زیادی به سمت آن جذب شوند. علاوه بر این، توسعه‌دهندگان شبکه بلاک‌چین Oasis کمک‌هزینه‌هایی به شکل توکن Rose با ارزش ۵ تا ۵۰ هزار دلار در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند. این شبکه دارای ۱۰۰۰۰ نود فعال است که البته تعداد آن‌ها در حال افزایش است. این موضوع علاوه بر افزایش امنیت و توسعه شبکه، قدرت نقدشوندگی را نیز بیشتر می‌کند.

چه تعداد ارز رز در گردش است؟

ارز Rose در حال حاضر بیش از سه و نیم میلیارد سکه در گردش دارد و بیشترین میزان آن در حال حاضر ۱۰ میلیارد است. از این میزان ۲۳ درصد سکه‌ها در اختیار پشتیبان‌ها، 22.5 درصد در اختیار جامعه کاربران، ۲۰ درصد در اختیار مشارکت‌کنندگان، ۱۰ درصد در اختیار حامیان مالی پروژه و ۵ درصد نیز در دست شرکا است. بیشترین میزان استفاده از توکن رز در شبکه بلاک‌چین آسیس برای پرداخت هزینه تراکنش‌های انجام شده، سهام و نمایندگی‌ها است.

خیلی از کارشناسان رمزارز‌های دیجیتال نسبت به ارز Rose نظر مثبت دارند و بهای آن را تا سال ۲۰۲۵ میلادی حدود 0.500 دلار بیان می‌کنند. به همین دلیل سرمایه‌گذاری روی این ارز به دلیل امیدوار بودن به رشد آن در آینده موردتوجه است.

روش‌های خرید ارز دیجیتال رز

قابلیت‌های ویژه‌ای در ارز دیجیتال رز وجود دارد که باعث شده کاربران زیادی به دنبال خرید و نگهداری این ارز باشند. به همین دلیل روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال Rose به کاربران در نظر گرفته شده است. در حالت عادی کاربران می‌توانند از طریق صرافی‌های معتبر ارز دیجیتال را خریداری کنند؛ اما علاوه بر این روش، از روش‌های دیگری نیز می‌توان این ارز را تهیه کرد.

  • استیکینگ: مشارکت در فرایند استیکینگ یکی از روش‌های کسب Rose است. درواقع شما می‌توانید میزانی از دارایی خودتان را سپرده‌گذاری کنید و به‌عنوان یک اعتبارسنج در شبکه فعالیت کنید.
  • دریافت پاداش: یک روش دیگر کسب توکن رز، دریافت آن به‌صورت پاداش است‌. درواقع کارمزد تراکنش‌هایی که در شبکه انجام می‌شود، به‌صورت پاداش در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.
  • شرکت در چالش‌ها: تیم سازنده ارز دیجیتال رز به‌صورت دوره‌ای و در بازه‌های زمانی مختلف اقدام به اجرای چالش‌های ویژه در شبکه‌های اجتماعی مربوط به Rose می‌کند. شما می‌توانید از طریق شرکت در این چالش‌ها ارز رز دریافت کنید.
  • ارائه ایده در مقابل ارز: اگر شما به‌عنوان یک توسعه‌دهنده شبکه بلاکچین آسیس نتورک بتوانید ایده یا برنامه غیرمتمرکز‌تان را به شبکه بلاکچین منتقل کنید، در این حالت برنامه شما را به حالت Rose bloome grants درمی‌آورد. شبکه برای برنامه‌های غیرمتمرکز مشوق‌های مالی ارائه می‌دهد تا در مقابل، ایده‌های سازنده دریافت کند. به‌این‌ترتیب شما می‌توانید توکن Rose را به‌عنوان پاداش بگیرید.

فروش ارز دیجیتال رز

فروش ارز دیجیتال Rose از دو روش در صرافی امکان‌پذیر است. در روش اول شما می‌توانید با مراجعه به سایت صرافی مورد نظرتان شرایط بازار را بسنجید و میزان مشخصی از رز را از کیف پول به‌حساب صرافی انتقال دهید. همچنین می‌توانید برای معاملات سفارش‌گذاری شده، قیمت مشخصی برای زمان فروش تعیین کنید و میزان ارز دیجیتال موردنظرتان را مشخص کنید. در روش دیگر می‌توانید به‌صورت سریع و در اولین معامله با هر قیمتی ارز‌هایتان را به فروش برسانید.

نحوه خرید ارز رز از صرافی تبدیل

برای خرید این ارز از صرافی تبدیل ابتدا باید وارد بازار ارز شوید و از وضعیت قیمت‌های آن اطلاع پیدا کنید. پس از ثبت‌نام و انجام مراحل احراز هویت در صرافی تبدیل، باید به میزان خریدتان، پول به واحد تومان واریز کرده سپس در میان دو بازار تتری و تومانی یکی را انتخاب کنید. شما می‌توانید ابتدا ارز تتر بخرید و از طریق آن ارز‌های دیجیتال دیگر را خریداری کنید.

ابتدا ارز دیجیتال تتر را از بازار تتر خریداری کنید و سپس ارز رز را با استفاده از تتر بخرید و ثبت سفارش انجام دهید. از طریق بازار تومانی نیز می‌توانید با پول واریز شده مستقیما برای خرید ارز Rose ثبت سفارش کنید.

امنیت شبکه رز چگونه است؟

ایمنی حریم خصوصی شبکه آسیس بسیار بالا است و شبکه پشتیبان این ارز نیز مقیاس‌پذیر‌ترین و امن‌ترین بلاک‌چین‌های موجود است. کاربران به‌راحتی می‌توانند در این شبکه اطلاعات خود را اشتراک‌گذاری کنند و از محرمانه بودن آن‌ها مطمئن باشند. اقتصاد این ارز غیرمتمرکز و مقیاس‌پذیر بوده که باعث رشد بازار دیفای نیز می‌شود. در حال حاضر چندین میلیارد سرمایه آماده است تا وارد اقتصاد غیرمتمرکز شود؛ اما به دلایلی مانند کمبود امنیت، مانع گسترش دیفای می‌شود.

به دلیل استفاده از الگوریتم اثبات سهام، امنیت این شبکه بسیار زیاد است و امکان حملات DDos و موارد تقلب یا هک در آن بسیار کم است. درواقع این ویژگی اصلی‌ترین دلیل تمایز این رمزارز نسبت به کریپتوکارنسی‌های دیگر است.

آینده ارز دیجیتال رز

تعداد پلتفرم‌های فعال در زمینه خریدوفروش ارز‌های دیجیتال هرروزه در حال گسترش است و به همین دلیل افراد برای خرید ارز دیجیتال تحقیقات زیادی باید انجام دهند. متخصصان برای این ارز دیجیتال آینده درخشانی در نظر گرفته‌اند. به دلیل اینکه شبکه این ارز توانسته چالش‌های دنیای بلاک‌چین را تا حد زیادی حل کند.

قابلیت سازگاری این شبکه با بلاک‌چین‌های مطرح، وجود ویژگی‌های منحصربه‌فرد و تمرکز بر حفظ حریم خصوصی کاربران باعث شده تا این ارز موردتوجه افراد زیادی قرار بگیرد. البته فاکتور‌های مختلفی مثل سیاست، اقتصاد، شرایط فعالیت تیم شبکه در آینده و... می‌تواند روی این پیش‌بینی تأثیر‌گذار باشد.

روش نگهداری ارز رز

کیف پول‌های موجود بهترین محل برای نگهداری ارز‌های دیجیتال خریداری شده است. کیف پول تحت وب شبکه Oasis Network برای نگهداری از توکن‌های روز به‌عنوان بهترین روش معرفی می‌شود. رابط کاربری این کیف پول بسیار آسان است و از پروتکل‌های امنیتی قوی مثل احراز هویت برای حفاظت از دارایی‌های شما برخوردار است. همچنین لازم به ذکر است که راحت ترین روش نگهداری رز، استفاده از کیف پول امن و توزیع‌شده صرافی تبدیل می‌باشد.

کیف پول ارز دیجیتال رز

زمانی که یک ارز دیجیتال توسط انواع مختلف کیف پول‌ها پشتیبانی می‌شود، نشان‌دهنده نفوذ و قدرت آن ارز است. درواقع یکی از مسائلی که نشان‌دهنده نقاط قوت یک ارز بوده، امکان نگهداری ارز دیجیتال در کیف پول‌های مختلف است.

ارز دیجیتال رز به دلیل اینکه از شرایط مناسبی برخوردار است، در انواع کیف پول‌های معتبر ارز دیجیتال پشتیبانی می‌شود. کیف پول oasis web wallet برای نگهداری از ارز Rose نسبت به کیف پول‌های دیگر مناسب‌تر است و به‌عنوان کیف اختصاصی آسیس شناخته می‌شود.

علاوه بر این، آسیس والت امنیت بسیار بالایی دارد و قابلیت استیکینگ را هم برای کاربران خود فراهم کرده است. نسخه تحت وب این کیف پول در حال حاضر در دسترس قرار دارد؛ اما توسعه‌دهندگان شبکه آسیس به دنبال انتشار این والت برای سیستم‌عامل‌های مختلف هستند. کیف پول‌های دیگری مثل Trust wallet، Ledger nano s، Bitpay و Trezor از ارز Roze پشتیبانی می‌کنند.

کارمزد خریدوفروش ارز رز

معامله رز در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خریدوفروش ارز در صرافی تبدیل

معامله ROSE

در صرافی تبدیل برای انجام معاملات ابزار حرفه‌ای گوناگونی به کار گرفته می‌شود و کیف پول مخصوص در اختیار کاربران قرار می‌گیرد تا از طریق آن بتوانند ارز‌های خود را نگهداری کنند‌. صرافی تبدیل از پشتیبانی تمام‌وقت برای کاربران برخوردار است که می‌تواند تمام مشکلات کاربران را رفع کند و به سؤالات آن‌ها پاسخ دهد. انجام احراز هویت پس از مراحل اولیه ثبت‌نام در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود که کاربر بلافاصله می‌تواند شروع به سرمایه‌گذاری در این صرافی کند.

سوالات متداول خرید رز (اوسیس نتورک)

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید رز (اوسیس نتورک)

آینده رز چگونه است؟

تعداد ارز‌های دیجیتال در دنیا در حال گسترش است و به همین دلیل آشنایی نسبت به ارز‌های آینده‌دار می‌تواند معاملات سودآوری برای کاربران داشته باشد. وضعیت این ارز دیجیتال در آینده بسیار مطلوب پیش‌بینی می‌شود. این ارز توانسته چالش‌های موجود برای سایر بلاک‌چین‌ها را به‌راحتی پشت سر بگذارد و همچنین حفظ حریم خصوصی کاربران را در دستور کار خود دارد که بسیار مهم است. سازگاری این بلاک‌چین با سایر پلتفرم‌ها مانند اتریوم باعث شده تا پایداری آن در طولانی‌مدت برای متخصصان روشن شود. به همین دلیل رشد قیمتی بالایی برای آن در نظر گرفته شده است. باتوجه‌به ویژگی‌های گفته شده، این ارز جزء توکن‌های ترند اخیر در بازار‌های آنلاین مالی شناخته می‌شود و به همین دلیل مورد حمایت جامعه قدرتمند کاربران خود است. وجود اهداف جذاب، تیم حرفه‌ای و جامعه فعال در کنار ابزار‌های کاملا مدرن باعث شده تا این ارز موردتوجه قرار بگیرد.

ایمنی Oasis Network از چه طریق تأمین می‌شود؟

در این شبکه نود‌ها از یک فناوری بسیار ایمن به نام TEE استفاده می‌کنند. داده‌های رمزگذاری شده Rose همراه با قرارداد‌های الکترونیکی در محیط اجرای قابل‌اعتماد جمع شده و سپس رمزگشایی می‌شوند‌. پس از انجام پردازش نیز اطلاعات مجددا رمزگذاری شده، به همین دلیل امنیت شبکه تضمین می‌شود.

خرید اسان ارز رز چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع می توانید از خدمات [خرید آسان ارز رز](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=rose&from-symbol=irt) در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال رز شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید رز باشید.

آیا خرید ارز بدون احراز هویت ممکن است؟

تمام معاملات انجام شده در بازار‌های آنلاین مالی برای ارز‌های دیجیتال به احراز هویت نیاز دارد و هر نوع خریدوفروش بدون تأیید هویت کاربران غیرقانونی است. تأیید هویت کاربران هرگونه سوءاستفاده از شرایط معاملات را به حداقل می‌رساند. اطلاعاتی که کاربران در این مرحله در اختیار صرافی قرار می‌دهند، جهت تضمین امنیت معاملات انجام شده است که به‌صورت محرمانه نگهداری می‌شود.

ارز دیجیتال رز چیست؟

به توکن بومی شبکه Oasis Network گفته می‌شود که در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شده است. موارد استفاده این توکن برای استیک کردن دارایی برای نود‌های اعتبارسنج و پرداخت کارمزد تراکنش و... است. از نظر امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

ویژگی‌های منحصربه‌فرد Oasis Network چیست؟

مقیاس‌پذیری بالا، امکان کسب درآمد از توکن و هزینه گس پایین.

کارمزد خرید و فروش رز (ROSE) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله رز در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله