قیمت لحظه‌ای پکس گلد

قیمت پکس گلد را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

paxgicon
PAXG
PAX Gold پکس گلد
۲۴ ساعت اخیر
-0.79 %
1,950.9
USDT
100,915,169
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
10.25 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
1,950.90 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر -0.79 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 102,599,074 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 100,628,880 تومان
می‌دهید
paxgicon PAXG
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار پکس گلد

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت پکس گلد را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی پکس گلد (PAX Gold) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان پکس گلد را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن پکس گلد (PAX Gold) PAXG علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل پکس گلد خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج پکس گلد هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت پکس گلد می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی پکس گلد، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج پکس گلد سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش پکس گلد در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت پکس گلد را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت پکس گلد (PAX Gold) PAXG را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای پکس گلد را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت پکس گلد را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله