قیمت لحظه‌ای آنتولوژی

قیمت آنتولوژی را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

onticon
ONT
Ontology آنتولوژی
۲۴ ساعت اخیر
+ 4.05 %
0.23259
USDT
12,077
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
14.87 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.23 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 4.05 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 12,196 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 11,665 تومان
می‌دهید
onticon ONT
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار آنتولوژی

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت آنتولوژی را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی آنتولوژی (Ontology) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان آنتولوژی را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن آنتولوژی (Ontology) ONT علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل آنتولوژی خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج آنتولوژی هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت آنتولوژی می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی آنتولوژی، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج آنتولوژی سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش آنتولوژی در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت آنتولوژی را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت آنتولوژی (Ontology) ONT را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای آنتولوژی را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت آنتولوژی را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله