قیمت لحظه‌ای کلایتون

قیمت کلایتون را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

klayicon
KLAY
Klaytn کلایتون
۲۴ ساعت اخیر
+ 0.16 %
0.1863
USDT
9,665.243999999999
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.19 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 0.16 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 9,707 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 9,593 تومان
می‌دهید
klayicon KLAY
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار کلایتون

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت کلایتون را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی کلایتون (Klaytn) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان کلایتون را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن کلایتون (Klaytn) KLAY علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل کلایتون خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج کلایتون هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت کلایتون می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی کلایتون، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج کلایتون سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش کلایتون در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت کلایتون را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت کلایتون (Klaytn) KLAY را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای کلایتون را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت کلایتون را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله