قیمت لحظه‌ای آیوتا

قیمت آیوتا را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

iotaicon
IOTA
MIOTA آیوتا
۲۴ ساعت اخیر
+ 3.05 %
0.2061
USDT
10,716.9939
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.21 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 3.05 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 10,743 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 10,259 تومان
می‌دهید
iotaicon IOTA
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار آیوتا

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت آیوتا را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی آیوتا (MIOTA) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان آیوتا را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن آیوتا (MIOTA) IOTA علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل آیوتا خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج آیوتا هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت آیوتا می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی آیوتا، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج آیوتا سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش آیوتا در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت آیوتا را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت آیوتا (MIOTA) IOTA را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای آیوتا را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت آیوتا را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله