قیمت لحظه‌ای هدرا

قیمت هدرا را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

hbaricon
HBAR
Hedera Hashgraph هدرا
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.14 %
0.05062
USDT
2,524
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
9.37 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.05 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.14 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 2,561 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 2,497 تومان
می‌دهید
hbaricon HBAR
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار هدرا

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت هدرا را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی هدرا (Hedera Hashgraph) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان هدرا را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن هدرا (Hedera Hashgraph) HBAR علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل هدرا خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج هدرا هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت هدرا می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی هدرا، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج هدرا سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش هدرا در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت هدرا را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت هدرا (Hedera Hashgraph) HBAR را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای هدرا را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت هدرا را تحلیل کنید.

start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله