قیمت لحظه‌ای گراف

قیمت گراف را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

grticon
GRT
Graph گراف
۲۴ ساعت اخیر
+ 2.41 %
0.08952
USDT
4,460
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
12.15 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.09 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 2.41 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 4,551 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 4,356 تومان
می‌دهید
grticon GRT
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار گراف

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت گراف را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی گراف (Graph) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان گراف را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن گراف (Graph) GRT علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل گراف خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج گراف هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت گراف می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی گراف، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج گراف سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش گراف در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت گراف را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت گراف (Graph) GRT را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای گراف را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت گراف را تحلیل کنید.

start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله