قیمت لحظه‌ای گرین متاورس (استپن)

قیمت گرین متاورس (استپن) را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

gmticon
GMT
STEPN گرین متاورس (استپن)
۲۴ ساعت اخیر
+ 0.15 %
0.2662
USDT
13,842.1338
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.27 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 0.15 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 13,957 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 13,702 تومان
می‌دهید
gmticon GMT
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار گرین متاورس (استپن)

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت گرین متاورس (استپن) را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی گرین متاورس (استپن) (STEPN) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان گرین متاورس (استپن) را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن گرین متاورس (استپن) (STEPN) GMT علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل گرین متاورس (استپن) خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج گرین متاورس (استپن) هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت گرین متاورس (استپن) می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی گرین متاورس (استپن)، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج گرین متاورس (استپن) سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش گرین متاورس (استپن) در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت گرین متاورس (استپن) را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت گرین متاورس (استپن) (STEPN) GMT را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای گرین متاورس (استپن) را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت گرین متاورس (استپن) را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله