قیمت لحظه‌ای گالا

قیمت گالا را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

galaicon
GALA
Gala گالا
۲۴ ساعت اخیر
-3.44 %
0.046739
USDT
2,313.5805
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.05 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر -3.44 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 2,534 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 2,230 تومان
می‌دهید
galaicon GALA
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

و قیمت لحظه‌ای بیش از ۲۲۰ ارز دیگر در یک جا

سوالات متداول
چگونه قیمت گالا را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی گالا (Gala) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان گالا را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن گالا (Gala) GALA علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل گالا خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج گالا هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت گالا می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی گالا، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج گالا سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش گالا در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت گالا را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت گالا (Gala) GALA را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای گالا را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت گالا را تحلیل کنید.

همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله