galaicon

قیمت و خرید گالا - GALA

خرید ارز دیجیتال گالا Gala

خرید ارز دیجیتال گالا (GALA) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت گالا به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز گالا بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش گالا اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز گالا هستند.

معامله گالا

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت گالا به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 GALA = 3,000 IRT

galaicon

گالا

خرید آسان گالا
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت گالا

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، گالا می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

galaicon

gala

گالا

تومان --

galaicon

gala

گالا

قیمت دلاری

0.04398 USDT

قیمت تومانی

تومان 2,962

تغییرات 24 ساعت اخیر

8.947 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

صعنت بازی و سرگرمی یکی از جذاب‌ترین ایده‌هایی بود که سال‌ها پیش به ذهن برنامه‌نویسان خطور کرد. آنها با طراحی بازی‌ها نوین و جذاب، در ژانرهای مختلف، سرگرمی های بسیار جذابی را برای مردم ایجاد کردند. همچنین با رشد و پیشرفت تکنولوژی، نسخه‌های جذاب‌تری از هر بازی ارائه شد. اما یکی از قابلیت‌های بسیار جالبی که در جدیدترین نسخه‌های بازی ارائه شد، قابلیت کسب درآمد بود. اما به نظرتان این امر چگونه ممکن است؟
بازارهای ارز دیجیتال و دیگر بازارهای اقتصادی یکی از هوشمندترین شیوه‌های کسب درآمد هستند که به واسطه ارتباط‌های هوشمند با دنیای واقعی، مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران قرار گرفته‌اند. همچنین بسیاری از نرم افزارها و سخت افزارها و برنامه‌های مختلف، از این بازار دیجیتال پشتیبانی کرده و به کسب درآمد خودشان و مردم کمک می‌کنند.

قطعا با مطالب گفته شده درک ارتباط میان بازی‌های جدید و بازار ارزهای دیجیتال کار بسیار ساده‌ایی است. اما آشنایی کامل با بازی‌های این عرصه(برای مثال گالا) نیازمند اطلاعات درست و موثق و درک مفاهیم اصلی بازی‌ها است.
gala3.jpg

گالا چیست؟

گالا که با نام (Gala) در بین مردم مشهور است، یکی از برنامه‌ها و بازی‌های بسیار کاربردی است که باعث کسب درآمد برای کابران خود شده است. این پلتفرم به صورت یک بازی آنلاین منتشر شده و دارای بخش‌های بسیار مختلفی از بازی‌های متفاوت است که هرکدام از آنها جذابیت‌های مخصوص خود را دارند. این پلتفرم توجه بسیاری از کاربران بازار ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است.

همچنین ارز بومی این پلتفرم گالا نام دارد و یکی از محبوب‌ترین ارزهای دنیای دیجیتال است که به سادگی قابل دسترسی است. درواقع میزان فعالیت‌‌ها و کارکرد‌هایی که کاربران با این بازی داشته باشند، باعث افزایش بازدید از این پلتفرم و ارز شده و به افزایش محبوبیت و شهرت آن کمک می‌کند.

گالا چگونه کار می کند؟

روند کار گالا بسیار ساده است. این پلتفرم به صورت یک بازی طراحی شده که کاربران می‌توانند با دستیابی به مراحل مختلف و عبور از مراحل سخت، ارز گالا را به صورت پاداش دریافت کنند. درو.اقع تنها کاری که کاربران این بازی باید انجام دهند این است که تمامی مراحل این بازی را به درستی طی کرده و در آن شکست نخورند.

بدین صورت و پس از دستیابی به مراحل دشوار و رده بالا بازی، هر کاربر پاداش خود را به صورت ارز گالا دریافت کرده و می‌تواند آن را به کیف پول خود انتقال دهد یا آن را نقد کند، همچنین می‌تواند پاداش‌های خود را جمع آوری کرده و اکانت بازی خود را به فروش برساند یا ارزهایی که به صورت پاداش دریافت کرده را به فروش برساند.

گالا چگونه محبوب و مشهور شد؟

در دنیای امروز بسیاری از اشخاص به دنبال راه‌هایی هستند که بتوانند به سادگی کسب درآمد کنند و برای دستیابی به این درآمد شیوه‌های مختلفی را امتحان می‌کنند. همچنین یکی از مزیت‌های انسان این است که همیشه به دنبال هیجانات و اتفاقات جالب هستند.

خب! شرکت در بازی‌های آنلاین که با دنیای پرزرق و برق ارزهای دیجیتال در ارتباط هستند یکی از هیجان‌انگیز شیوه‌های کسب درآمد است که می‌تواند رویای انسان‌ها را به واقعیت تبدیل کند. به همین دلیل است که بازی گالا و ارز مرتبط با آن اینقدر محبوب است. درواقع مردم به دلیل ایجاد این اتفاق هیجان انگیز توسط بازی گالا، به آن علاقه زیادی داشته و در آن شرکت می‌کنند.

هدف از خلق گالا

ابتدایی‌ترین هدفی که باعث خلق گالا شد ارائه یک بازی جذاب و هیجان انگیز بود که کاربران بتوانند با انجام آن به درآمد برسند. اما یکی دیگر از هدف‌هایی که باعث ساخت این بازی شد، انجام تسویه‌های امن و پرداخت دارایی میان سرمایه‌گذاران و کاربران بازی بود.

درواقع کسانی که از سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال هستند و در این بازی شرکت کرده‌اند، نیاز به پرداخت کارمزدهای زیاد یا مواجه با نوسان‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال ندارند. آنها در صورت دستیابی به ارز گالا آن را دریافت کرده و طبق تمایل خود آن را به دیگران انتقال می‌دهند. همچنین در سویی دیگر، خریداران ارز گالا که درون بازی حضور دارند می توانند در یک شرایط کاملا امن، ارز گالا را خریداری کرده و در کمترین زمان ممکن آن را به کیف پول خود انتقال داده و از تمامی تغییرات ارزهای دیجیتال به دور باشند.

پشتوانه گالا چیست؟

پلتفرم و ارز دیجیتال گالا به صورت غیرمتمرکز فعالیت کرده و توسط هیچ نهاد یا سازمان خاصی کنترل نمی‌شود. به همین دلیل همیشه تحت حمایت و پشتیبانی کاربرانی است که آن را خریداری کرده‌اند و از آن حمایت می‌کنند. همچنین بسیاری از صرافی‌ها، پشتیبان این ارز و بازی بوده‌اند و آن را در لیست ارزهای مورد معامله خود قرار داده‌اند. بسیاری از صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی این ارز را با کارمزدهای متفاوت در صرافی خود معامله کرده و آن را یکی از پرسودترین ارزهای دنیای دیجیتال می‌دانند.

ارزش و بهاء گالا چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش یک ارز یا بازی دیجیتال بسته به میزان بازخورد آن در میان مردم است. به زبان ساده‌تر، هرچه که میزان درخواست مردم ار ارائه این ارز و بازی افزایش یابد، می‌توان گفت که این ارز و پلتفرم در میان مردم محبوبیت‌ بیشتری داشته و ارزش آن افزایش یافته است.

همچنین هرگاه که میزان درخواست مردم از ارائه این ارز و بازی کاهش یابد، می‌توان نتیجه گرفت که محبوبیت این ارز نزد مردم کاهش یافته و به آن علاقه‌ایی ندارد. به صورت کلی، تعیین ارزش هر بازی و ارز، به میزان درخواست‌ها و عرضه و تقاضای آن در میان مردم بستگی دارد.

پروژه گالا گیمز چیست؟

پروژه گالا گیمز که بازی گالا و ارز آن تحت همین عنوان شهرت یافته‌اند. یکی از عظیم‌ترین پروژه‌هایس ارزی است. در این پروژه، بازی‌های آنلاین به گونه‌ایی طراحی شده‌اند که کاربران می توانند کنترل و سلطه بازی را خودشان در دست بگیرند و هیچ نرم افزار یا کامپیوتری بر بازی آنها تسلط ندارد.

این بازی تصمیم داشت که فرایندهای کهنه و قدیمی و سنتی را از دور خارج کند. در بسیاری از بازی‌های قدیمی، کاربر هیچ کنترلی بر بازی نداشت، اما با ارائه نسخه‌های جدیدتر از بازی گالا، تمامی قابلیت‌های بازی فقط تحت کنترل کاربر بود.
gala2.jpg

قابلیت ها و مزیت های گالا!

برای خلق یک بازی جذاب و مهیج، احتیاج به قابلیت‌ها و مزیت‌های شگفت‌انگیزی است که منجر به خلق یک اثر خیره کنند باشد. مثل یک تابلوی نقاشی که در آن از رنگ‌های جذاب و ترکیب‌های زیبا استفاده شود. بازی گالا مجموعه‌ایی از قابلیت‌ها و مزیت‌های بسیار جذاب است:

 • کارمزد بسیار اندک
 • وجود چندین مجموعه بازی
 • قابلیت ورود رایگان
 • امنیت تایید شده
 • دریافت نودها و توکن‌ها به صورت پاداش
 • وجود فروشگاه داخلی برای خریدهای ارزی
 • همکاری با برندها و شرکت‌های معتبر
 • امکان پرداخت آسان و امن(درون برنامه‌ایی)
 • عدم ارتباط با نوسان‌های بازار ارزی

استفاده از هرکدام از این قابلیت‌ها باعث می‌شود که یک نرم افزار یا حتی سخت افزار در نزد مردم محبوب باشد. حال تصور کنید تمامی این مزیت و قابلیت‌ها در کنار یکدیگر، بازی جذاب و هیجان‌انگیزی را ایجاد کرده‌اند که برای تمام رده‌های سنی هم شگفت‌انگیز باشد. قطعا این برنامه یکی از بهترین شیوه‌های سرگرمی و دستیابی به درآمد است.

بنیان گذاران گالا چه کسانی هستند؟

اریک شیرمایر، اولین و اصلی‌ترین شخصی بود که ایده خلق این بازی به ذهنش خطور کرد. او با استفاده از قابلیت‌های متعدد و هوش بسیار خوبی که داشت. توانست این این بازی را ارائه دهد. البته انجام این کار به تنهایی امکان پذیر نبود.

وارن مارشال و کریگ ماچت دو تن از دیگر کسانی بودنند که اریک را در ارائه پروژه گالا همراهی کردند. وارن و کریگ در عرصه طراحی‌های سه بعدی فعالیت داشته و پس از مدتی فعالیت، تیم سه نفره خود را به یک تیم گسترده 60 نفره تبدیل کردنند.

امنیت گالا چگونه است؟

فعالیت ارز گالا بر روی فناوری بلاک چین و اتریوم انجام می‌گیرد. همچنین وجود نودها م پشتیبانی ارز گالا از آنها، باعث ایجاد امنیت برای شبکه گالا و معاملات درون آن شده است. از سویی دیگر، نحوه طراحی بازی و رمزارز گالا به گونه‌ایی است که امنیت بسیار بالایی دارد و به دلیل قابلیت‌های بسیار خوبی که دارد، دسترسی دیگران به آن تقریبا صفر است.

چه مقدار گالا در حال گردش است؟

بازارهای اقتصادی مانند بازار ارزهای دیجیتال یا بازار بورس از جمله بازارهایی هستند که به دلیل نوسان‌ها و تغییرات مختلفی که در آن رخ می‌دهد، امکان پیش‌بینی دقیق در آن وجود ندارد. هرچند که باتوجه به میزان فروش و معاملاتی که در حوزه یک ارز انجام می گرد، می‌توان تخمین زد که یک ارز تا چه حدودی مورد معامله قرار گرفته است.

میزان معاملات ارز گالا در بازار ارزهای دیجیتال در حدود چندین میلیارد بوده و یکی از پرسودترین ارزهای دیجیتال است که در طی سال‌‌های اخیر ارائه شده است. البته لازم به ذکر است که حجم وسیعی از این فروش، ارتباط مستقیمی با بازی گالا دارد. درواقع این بازی به افزایش معاملات ارز گالا هم کمک می‌کند.

خرید ارز گالا

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال گالا نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال گالا پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال گالا اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال گالا عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال گالا از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید گالا تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال گالا

فرایند فروش ارز دیجیتال گالا در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال گالا امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.
gala1.jpg

خرید ارز گالا از صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که بسیاری از ارزهای بازار دیجیتال را پشتیبانی می‌کند. برای خرید از این صرافی باید ابتدا تمامی مراحل احراز هویت را انجام داده و پس از تعیین حجم ارز گالا، وارد بخش خرید آسان شده و ارزمورد نظر را با هر مقدار که مطابق با میل خودتان است خریداری کنید.

البته در انجام معاملات خود باید به عوامل دیگری همچون زمان خرید، میزان کارمزد، ارز موردنظر و بسیاری از عوامل دیگر هم دقت کنید که انتخاب درستی داشته باشید و در کمترین زمان ممکن به سوددهی برسید.

روش نگه داری ارز گالا

حفظ و نگه‌داری ارزهای دیجیتال از جمله حیاتی‌ترین اموری است که سرمایه گذاران همیشه در فکر آن هستند. کیف پول‌های دیجیتال که در دو قالب نرم افزاری و سخت افزاری طراحی شده است، اصولی‌ترین و بهترین راهکار برای حفظ و نگه‌داری ارزهای دیجیتال، مخصوصا ارز گالا است. تمام این کیف پول‌ها در صرافی‌های مختلف قابل ارائه هستند و سرمایه گذاران می‌توانند باتوجه به ارزمورد نظر، کیف پول خود را انتخاب کنند.

انواع کیف پول گالا

برای حفظ و نگه‌داری ارز گالا، کیف پول‌های بسیار قوی و مختلفی ارائه شده که هرکدام مزیت‌های بسیار خوب و کاربردی دارند:

 • Trust Wallet
 • Atomic Wallet
 • MyEtherWallet
 • Ledger
 • Trezor
 • Bread Wallet

به صورت کلی، اکثر کیف پول‌هایی که برای نگه‌داری گالا ارائه می‌شود، به صورت نرم افزاری و موبایلی فعالیت داشته و قوی‌ترین کیف پول‌های دیجیتال هستند.

کارمزد خرید و فروش ارز گالا

معامله گالا در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش گالا در صرافی تبدیل

صرافی یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با جمع‌آوری کادری مجرب و متخصص، اقدام به رشد دارایی و سرمایه مردم داشته و با قابلیت‌ها و مزیت‌های متفاوتی که ارائه داد، توانست رضایت بسیاری از مردم را جلب کند:

 • انجام معاملات در سطح بین المللی
 • انتقال سریع و آسان دارایی
 • امنیت بالا و عدم اجازه دسترسی اشخاص غیر
 • پشتیبانی تمام ارزها
 • قابلیت ایجاد کیف پول‌های نرم افزاری و سخت افزاری
 • قابلیت مشاهده کارمزد پیش از معامله
 • انجام مشاوره‌های اقتصادی
 • سرعت بالا در انجام تراکنش‌ها

منابع:

coindesk.com

سوالات متداول خرید گالا

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید گالا

چه زمانی می‌توانیم ارز گالا را بخریم؟

سرمایه‌گذاران مختلف می‌توانند در هر دوره زمانی که مطابق میل خودشان است ارز گالا را خریداری کنند.

آیا می‌توان ارز گالا را از طریق صرافی فروخت؟

بله، صرافی ارز دیجیتال تبدیل از ارز گالا پشتیبانی کرده و دارندگان این ارز می‌توانند آن را از ظریق تبدیل بفروشند.

آیا خرید گالا بدون احراز هویت امکان دارد؟

امکان خرید ارز گالا بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

آینده ارز گالا چگونه است؟

ارزهای دیجیتال یکی از جمله پررونق‌ترین بازارهای اقتصادی است که با ورود سرمایه‌گذاران مختلف، رشد بسیار خوبی داشته است. اما یکی از ویژگی‌هاین این بازار اقتصادی این است که نمی‌توان آن را به صورت دقیق پیش‌بینی کرد. بسیاری از اقتصاددانان و فعالان عرصه ارزهای دیجیتال، بر این باورند که ارز گالا با توجه به قابلیت‌های بسیار خوبی که دارد، آینده بسیار روشنی در بازار ارزهای دیجیتال دارد.

چگونه می‌توانیم ارز گالا را بخریم؟

برای خرید گالا می‌توانید به [بازار معاملاتی صرافی تبدیل](https://tabdeal.org/panel/trade/GALA_USDT) مراجعه نمایید. همچنین میتوانید از طریق خرید اسان تبدیل، در سریعترین زمان ممکن، به خرید و فروش ارز گالا بپردازید.

آیا ارز گالا امن است؟

ارز گالا به سبب ویژ‌گی‌ها و پشتیبانی نودها از آن، از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و انجام معاملات ارزی آن کاملا ایمن است.

کارمزد خرید و فروش گالا (GALA) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله گالا در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله