قیمت لحظه‌ای فایل کوین

قیمت فایل کوین را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

filicon
FIL
Filecoin فایل کوین
۲۴ ساعت اخیر
+ 2.08 %
4.5409
USDT
236,122.2591
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
4.54 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 2.08 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 240,235 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 230,075 تومان
می‌دهید
filicon FIL
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار فایل کوین

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت فایل کوین را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی فایل کوین (Filecoin) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان فایل کوین را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن فایل کوین (Filecoin) FIL علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل فایل کوین خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج فایل کوین هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت فایل کوین می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی فایل کوین، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج فایل کوین سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش فایل کوین در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت فایل کوین را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت فایل کوین (Filecoin) FIL را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای فایل کوین را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت فایل کوین را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله