قیمت لحظه‌ای انجین

قیمت انجین را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

enjicon
ENJ
Enjin Coin انجین
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.72 %
0.3374
USDT
17,544.4626
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.34 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.72 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 17,664 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 17,102 تومان
می‌دهید
enjicon ENJ
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار انجین

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت انجین را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی انجین (Enjin Coin) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان انجین را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن انجین (Enjin Coin) ENJ علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل انجین خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج انجین هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت انجین می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی انجین، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج انجین سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش انجین در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت انجین را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت انجین (Enjin Coin) ENJ را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای انجین را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت انجین را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله