قیمت لحظه‌ای کامپاند

قیمت کامپاند را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

compicon
COMP
Compound کامپاند
۲۴ ساعت اخیر
+ 0.91 %
35.5
USDT
1,845,964.5
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
35.50 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 0.91 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 1,850,644 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 1,812,685 تومان
می‌دهید
compicon COMP
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار کامپاند

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت کامپاند را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی کامپاند (Compound) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان کامپاند را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن کامپاند (Compound) COMP علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل کامپاند خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج کامپاند هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت کامپاند می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی کامپاند، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج کامپاند سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش کامپاند در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت کامپاند را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت کامپاند (Compound) COMP را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای کامپاند را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت کامپاند را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله