ZRXicon

قیمت و خرید زیرو ایکس - ZRX

خرید ارز دیجیتال زیرو ایکس 0x

خرید ارز دیجیتال زیرو ایکس (ZRX) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت زیرو ایکس به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز زیرو ایکس بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش زیرو ایکس اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز زیرو ایکس هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت زیرو ایکس به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ZRX = 21,693 IRT

ZRXicon

زیرو ایکس

خرید آسان زیرو ایکس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت زیرو ایکس

اطلاعات بازار زیرو ایکس

حجم ۲۴ ساعته (ZRX) 485,093.4350
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 182,207.3062
تغییرات ۱ روزه +1.19 %
قیمت آخرین معامله 0.3815 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 22,715 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 21,637 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، زیرو ایکس می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

ZRXicon

ZRX

زیرو ایکس

تومان --

ZRXicon

ZRX

زیرو ایکس

قیمت دلاری

0.3715 USDT

قیمت تومانی

تومان 21,704

تغییرات 24 ساعت اخیر

1.190 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
800 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

امروزه خریدوفروش ارز‌های دیجیتال به یکی از رایج‌ترین و محبوب‌ترین کار‌ها تبدیل شده است. از سال 2017 رمزارز ZRX به دنیای رمزارز‌ها وارد شده و از آن زمان تابه‌حال تأثیر زیادی در این بخش داشته است. اگر شما هم جز افرادی هستید که مقداری از این رمزارز را در کیف پول خود دارید یا به دنبال خرید آن هستید، این مقاله از سایت صرافی تبدیل را بادقت مطالعه کنید.

زیرو ایکس (ZRX) چیست؟

اگر بخواهیم ارز دیجیتال ZRX را توضیح دهیم، می‌توانیم بگوییم یکی از دارایی‌های دیجیتالی بوده و توکن مختص خود را دارد. معمولا این توکن‌ها را در بخش پرداخت هزینه‌های تجاری استفاده می‌کنند. این توکن آزاد بوده و نیاز به هیچ‌گونه مجوزی ندارد و امکان انتقال و تبادل توکن‌ها خارج از فضای off chain را فراهم می‌کند. با این امکان می‌توان گفت ZRXبستر ایجاد صرافی‌های غیرمتمرکز را آماده می‌سازد؛ حتی می‌توان به کمک این توکن در رأی‌دهی و تبادل نظرات شرکت کرد.

تاریخچه پیدایش زیرو اکس (ZRX)

اگر بخواهیم در مورد تاریخ پیدایش این ارز دیجیتال سخن بگوییم، باید توجه شما را به دو نگاه مهم جلب کنیم. سال 2016 را می‌توان تاریخ رسمی پایه‌گذاری و آغاز پروژه این رمزارز دانست، درحالی‌که در سال 2017 این رمزارز به بازار سرمایه وارد شد یا به عبارتی معرفی شد. ازاین‌رو برخی از کاربران فکر می‌کنند تاریخ پیدایش آن 2017 است.

زیرو ایکس (ZRX) چگونه معروف و محبوب شد؟

ارز زیرو ایکس

این ارز دیجیتال در سال‌های اخیر محبوبیت بسیاری کسب کرده است، دلیل این امر را می‌توان پشتیبانی از دو توکن ERC20 و ERC-723 دانست. اگر بخواهیم این ویژگی منحصربه‌فرد ZRX را به زبان دیگری بیان کنیم، با وجود این ویژگی ارز دیجیتال ZRX امکان معامله یک دارایی بدون مجوز در یک محدوده وسیع را ممکن می‌سازند. یکی دیگر از دلایل اهمیت و شهرت zero x را می‌توان امکان ساخت صرافی‌های مجاز دانست.

در پروتکل‌های ZRX، کارمزد به‌صورت توکن ZRX پرداخت می‌شود. این مقدار برای سازندگان و تولیدکنندگان بازار یک نوع نقدینگی به‌حساب می‌آید.

هدف از خلق زیرو ایکس

ارز دیجیتال‌ها معمولا برای هدف مشخصی ساخته می‌شوند، اگر بخواهیم دررابطه‌با هدف و مأموریت اصلی تأسیس این رمزارز توضیحاتی ارائه دهیم، می‌توانیم به داشتن نظارت غیرمتمرکز اشاره کنیم که برای ارتقا پروتکل‌های 0 X رواج یافته است. به عبارتی دیگر شما با داشتن مالکیت ZRX راهکاری برای بهبود پروتکل در یک دوره مشخص را دارید.

پروتکل زیرو ایکس چیست و چگونه کار می‌کند؟

پروتکل 0X برای اولین‌بار در سال 2017 با شعار "ساخت جهان توکنیزه شده که در آن همه دارایی‌ها به‌صورت آزادانه جریان داشته باشند." تأسیس شد. این پروژه به‌گونه‌ای طراحی شده است که تمامی دارایی‌های دیگر موجود در بلاک‌چین را به‌صورت تبدیل شده به توکن می‌بیند. تمامی ارز‌های دیگر، سهام، کالا‌ها، ابزار‌های بدهی، توکن‌های شخصی، گواهی نرم‌افزار، کلکسیون جمع کرده دیجیتالی و غیره که همگی به‌طوری دارایی محسوب می‌شوند در این دسته قرار دارند.

شرکت تولیدکننده ZRX با ترکیب کردن دیگر بلاک‌های فناوری به دنبال راهی برای اجرای یک سیستم مالی جامع در جهان است. این سیستم باید شفاف‌تر و عادلانه‌تر باشد تا بتواند بر دیگر سیستم‌ها ارجحیت پیدا کند. این سیستم برای استفاده و اجرا کد متنی باز در اختیار کاربران قرار گرفته است، با این کار حاکمیت مالی کاربران بیشتر شده و لایه‌های واسطه که تنها به دنبال سود خود بودند، حذف می‌شوند.

ساخت صرافی غیرمتمرکز، ربات بازارساز، میز معاملاتی خارج از صرافی OTC از جمله نمونه‌های پروتکل 0 X است.

پشتوانه زیرو ایکس چیست؟

نمی‌توان پشتوانه فیزیکی مشخصی را برای این رمزارز در نظر گرفت. این پروژه با همفکری دو مؤسس اصلی و 38 مهندس و محقق راه‌اندازی شده است. تمامی این افراد در تلاش هستند که پروژه بهبود و ارتقا یابد، ازاین‌رو می‌توان گفت سازندگان و طراحان این ارز دیجیتال حامیان اصلی آن هستند. همچنین نباید از تأثیر معاملات و تقاضا و عرضه کاربران در این روند چشم‌پوشی کرد، به عبارتی خریدوفروش کاربران به طور غیرمستقیم پشتوانه این ارز دیجیتال محبوب به شمار می‌آید.

ارزش زیرو ایکس چگونه تعیین می‌شود؟

کاربران تأثیر مهمی در ارزش‌گذاری رمزارز‌ها دارند. برای مثال شرایطی را در نظر بگیرید که در آن تقاضا برای خرید این رمزارز افزایش یابد؛ اما عرضه به طور ثابت باقی بماند؛ در این شرایط قیمت و ارزش رمزارز ZRX افزایش می‌یابد. درحالی‌که اگر شرایط برعکس باشد، یعنی عرضه افزایش یابد؛ اما تقاضا کاهش داشته باشد میزان ارزش این رمزارز با کاهش مواجه می‌شود. در نهایت شرایط بازار و نحوه توزیع و معاملات رابطه مستقیمی با ارزش رمزارز ZRX دارند.

قابلیت‌ها و مزایای زیرو ایکس

تا این قسمت با برخی از مشخصه‌ها و ویژگی‌های این ارز دیجیتال آشنا شدید، حال می‌خواهیم قابلیت‌های ویژه و مزایای آن را بررسی کنیم.

با اکثر توکن‌ها سازگاری دارد!

توکن 0 x بر روی بستر اتریوم راه‌اندازی شده است و این بستر جامع‌ترین بخشی است که دیگر ارز‌های دیجیتال بر روی آن فعالیت می‌کنند. به همین دلیل می‌توان گفت توکن ZRX با اکثر توکن‌های بستر اتریوم سازگار بوده و قابلیت معامله دارد.

توکن زیرو ایکس غیرمتمرکز است!

این رمزارز از قرارداد‌های هوشمند برای معاملات خود استفاده می‌کند، به همین دلیل نیازی به تأیید معاملات توسط شخص ثالث را ندارد. می‌توان گفت این توکن‌ها غیرمتمرکز هستند و امکان انجام هر معامله‌ای از طریق این صرافی بدون نظارت وجود دارد.

توکن زیرو ایکس اپن‌سورس است!

ارز دیجیتال ZRX عملکرد بسیار شفاف و کارآمدی دارد، به‌طوری که تمام کد‌های آن باز بوده و تمامی افراد می‌توانند به ساختار و کد‌های دستوری آن دسترسی داشته و تغییرات و نحوه عملکرد آن را زیر نظر داشته باشند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال زیرو ایکس چه کسانی هستند؟

این ارز توسط یک تیم متشکل از مهندسان مختلف تأسیس شده است. در سال 2016 این پروتکل توسط ویل وارن و امیر بندعلی که به ترتیب فارغ‌التحصیلان دانشگاه کالیفرنیا و ایلینویز بودند، در سانفرانسیسکو تأسیس شد. علاوه بر این اشخاص 38 مهندس دیگر به‌عنوان کارمند و توسعه‌دهنده در این تیم مشغول فعالیت هستند. این تیم پنج مشاور خبره دارد که در زمینه بهبود عملکرد به آن‌ها یاری می‌رسانند که می‌توان به فرد ارسام بنیان‌گذار کوین بیس و جوی کراگ مدیر ارشد پنترا اشاره کرد.

امنیت شبکه زیرو ایکس چگونه است؟

خرید ZRX

همان‌طور که گفته شد معاملات انجام‌گرفته در این صرافی غیرمتمرکز هستند و هیچ نظارتی از سوی نهاد دیگر بر آن‌ها انجام نمی‌گیرد. بیشتر افراد از این موضوع برداشت ناامنی می‌کنند؛ اما بهتر است بدانید با وجود قرارداد‌های هوشمند همه معاملات و خریدوفروش‌های انجام‌گرفته شده در امنیت کامل انجام می‌گیرند و هیچ‌گونه کلاهبرداری در آن انجام نمی‌گیرد.

چه تعداد زیرو ایکس در گردش است؟

برای پاسخ به این سؤال باید بگوییم برعکس سایر ارز‌های دیجیتال، این مجموعه هیچگاه به طور آشکارا در مورد میزان انتشار سهام اطلاعاتی نمی‌دهد. با گزارش‌گیری، میزان توکن ZRXدر بالاترین مقدار یعنی هزار میلیون ZRX در نظر گرفته شده است. بیش از سه‌چهارم این مقدار در حال گردش معاملاتی است و بخش کوچکی از آن به مبالغ پاداش‌ها اختصاص‌یافته است.

خرید ارز دیجیتال زیرو ایکس

برای خرید ارز دیجیتال، صرافی‌های معتبر بهترین گزینه هستند. رمزارز ZRX نیز در این دسته قرار دارد و اکنون در بیش از 200 صرافی در دسترس است. در بیشتر صرافی‌ها 0 X در مقابل ارز‌هایی همچون بیت‌کوین، تتر و اتریوم خریدوفروش می‌شود. در ادامه برخی از معتبرترین صرافی‌ها را به شما معرفی می‌کنیم که از رمزارز ZRX پشتیبانی می‌کنند.

 • صرافی بایننس: یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین صرافی‌هایی که روزانه میلیون‌ها معامله در آن انجام می‌گیرد. این صرافی از فروش و خرید ارز دیجیتال ZRX پشتیبانی می‌کند.
 • صرافی دیجی فینکس: این صرافی در چین تأسیس شده و یکی از پرطرف‌دارترین صرافی‌های موجود است که از رمزارز ZRX پشتیبانی می‌کند.

فروش ارز دیجیتال زیرو ایکس

مانند خرید ارز، فروش ارز دیجیتال نیز در صرافی‌های معتبر انجام می‌گیرد. شما می‌توانید پیش از فروش ارز دیجیتال ZRXدر مورد اعتبار صرافی‌ها تحقیق کرده و میزان کارمزد هر یک از آن‌ها را بررسی کنید. در نهایت اقدام به فروش ارز دیجیتال ZRX در آن صرافی کنید. صرافی‌های داخلی بسیاری از این ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کنند که می‌توانید با تحقیق و بررسی بهترین گزینه را بیابید.

نحوه خرید زیرو ایکس از صرافی تبدیل

در بخش‌های قبل نحوه خریدوفروش ارز دیجیتال ZRX توضیح داده شد؛ اما همان‌طور که می‌دانید به دلیل وجود تحریم‌ها ایرانیان امکان استفاده از صرافی‌های خارجی را ندارند. به همین دلیل از صرافی‌های داخلی در این زمینه استفاده می‌کنند، صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های داخلی است که از رمزارز ZRX نیز پشتیبانی می‌کند. در ادامه روش‌های خرید توکن 0 X را در این صرافی بررسی می‌کنیم.

 • خرید آسان ارز دیجیتال :این روش همان گونه که از نامش مشخص است، بسیار آسان و سریع صورت می‌گیرد. به‌طوری که شما می‌توانید بدون انتخاب واحد و مبلغ پیشنهادی خود؛ تنها با واردکردن مقدار حجم معاملات، ارز دیجیتال ZRX را خریداری کنید. در این روش مبلغ تعیین شده برابر با بهترین و پایین‌ترین قیمتی است که از سمت فروشندگان اعلام می‌شود.
 • خرید چندمرحله‌ای:این روش خرید، مانند خرید آسان، سریع انجام نمی‌گیرد. در این روش شما باید با درنظرگرفتن عرضه و تقاضا، معاملات را بررسی کرده و سپس میزان حجم معاملات، قیمت و واحد را مشخص کنید. در این شیوه ابتدا پول به تتر تبدیل شده و در نهایت خرید رمزارز دلخواه شما انجام می‌گیرد.

روش نگهداری زیرو ایکس

برای نگهداری از رمزارز خریداری شده راه‌های مختلفی وجود دارد. برای مثال شما می‌توانید از کیف پول‌ها برای نگهداری از ارز دیجیتال ZRX استفاده کنید. این کیف پول‌ها به‌صورت مجازی و سخت‌افزاری موجود هستند که شما می‌توانید باتوجه‌به شرایط خود هر یک از آن‌ها را انتخاب کنید. برخی از افراد بدون کیف پول، رمزارز را بر روی حساب کاربری صرافی خود نگهداری می‌کنند. در این روش شما باید توجه ویژه‌ای به اعتبار صرافی داشته باشید.

انواع کیف پول زیرو ایکس

یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها برای ذخیره و نگهداری رمزارز 0 X حفاظت از آن‌ها در کیف پول‌های دیجیتالی و سخت‌افزاری است. پیش از انتخاب کیف پول باید از اعتبار و امانت‌داری آن مطمئن باشید. برای این موضوع می‌توانید از تجربیات و نظرات دیگر کاربران استفاده کنید، در ادامه برخی از کیف پول‌های مطمئن و کاربردی برای رمزارز 0 X را ذکر می‌کنیم.

کیف پول‌های اتیمک ولت، متامسک، لجر نانو اس و تراست ولت از جمله امن‌ترین مواردی هستند که برای ذخیره‌سازی ZRX کاربرد دارند. این کیف پول‌ها تمامی موجودی شما را بر روی شبکه بلاک‌چین ارز ZRX ذخیره می‌کنند. همچنین تمامی معاملات در دو تأییدیه انجام می‌شود که نشان از امنیت بالای این کیف پول‌ها دارد.

کارمزد خریدوفروش زیرو ایکس

معامله زیروایکس در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خریدوفروش زیرو ایکس در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یک صرافی‌ معتبر و مورد اطمینان است که می‌توانید باتکیه‌بر آن بر بسیاری از مشکلات پیش‌آمده در دنیای ارز دیجیتال غالب شوید. شما می‌توانید با استفاده از صرافی تبدیل بسیاری از خریدوفروش‌های خود را انجام دهید. این صرافی دارای مزیت‌های مختلفی است که در ادامه به توضیح و بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

 • تراکنش‌ها با سرعت بسیار بالایی انجام می‌شوند.
 • در این صرافی کاربران zero x زیادی وجود دارد، بنابراین شما با حجم معاملات بسیاری مواجه خواهید شد. این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا خریدی آسان و سریع داشته باشید.
 • کارمزد‌های این مجموعه پایین و مناسب هستند و شما دیگر نیاز ندارید برای خریدوفروش ارز دیجیتال موردنظر خود مبالغ بالایی پرداخت کنید.
 • به کمک صرافی تبدیل می‌توان معاملات را به‌صورت حرفه‌ای در بازار ZRX به تتر انجام داد.
 • در این صرافی شما می‌توانید خریدی سریع و آسان داشته باشید.
 • در این صرافی مبلغ کارمزد به‌صورت کاملا مشخص به کاربران نشان داده می‌شود و کاربران می‌توانند از میزان این مبلغ به‌صورت کاملا شفاف و مشخص آگاه شوند.
 • شما می‌توانید بعد از خرید رمزارز، در سریع‌ترین زمان ممکن به ارز‌های دیجیتال خود دسترسی داشته باشید.
 • معاملات این صرافی دقیقا مطابق با تغییرات و معاملات بازار جهانی است، هر تغییر قیمتی در بازار جهانی می‌تواند بر روی مبلغ تراکنش‌های شما تأثیر بگذارد؛ همچنین نوسانات و عرضه و تقاضا نیز مطابق با بازار جهانی است.
 • شما می‌توانید ارز‌های دیجیتال خریداری شده را در حساب خود نگهداری کنید؛ زیرا از امنیت بالایی برخوردار است.

آیا خرید زیرو ایکس بدون احراز هویت ممکن است؟

برای استفاده از صرافی‎‌های داخلی یکی از شرایط انجام معاملات، احراز هویت است. البته در این میان برخی از صرافی‌های خارجی نیاز به احراز هویت ندارند که باید شرایط تحریم و بلوکه شدن حساب کاربری خود را در نظر داشته باشید. همچنین در صرافی‌های خارجی که بدون احراز هویت فعالیت می‌کنند، میزان معاملات بسیار محدود است.

آینده زیرو ایکس چگونه است؟

معامله ZRX

بازار ارز دیجیتال یک بازار نوپا است و همواره تحت‌تأثیر شرایط جامعه، فعالیت نهنگ‌ها و جو رسانه‌ای است؛ بنابراین نمی‌توان پیش‌بینی دقیقی در مورد آینده هیچ یک از ارز‌های دیجیتال داشت. بااین‌وجود با بررسی‌ها و تحقیقات زیاد، تخمین‌هایی دررابطه‌با ارز دیجیتال ZRX انجام‌گرفته است که می‌توان گفت این ارز یک سال بعد از فعالیتش به 1.5دلار و 5 سال بعد به 5 دلار خواهد رسید و این روند صعودی همچنان ادامه خواهد داشت.

سوالات متداول خرید زیرو ایکس

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید زیرو ایکس

آیا می‌توان ZRX را استخراج کرد؟

خیر، امکان استخراج این رمزارز وجود ندارد.

از کجا می‌توانیم zero x بخریم؟

برای خرید ارز دیجیتال زیرو اکس می‌توانید به صرافی‌های معتبر داخلی و خارجی مراجعه کنید. یکی از معروف‌ترین صرافی‌ها که از ارز دیجیتال ZRX نیز پشتیبانی می‌کند، صرافی تبدیل است.

خرید سریع ZRX چطور امکان‌پذیر است؟

در این خرید شما نیازی به تحلیل بازار و علم و دانش تخصصی در این زمینه ندارید، تنها کافی است حجم معاملاتی که قصد خرید آن را دارید وارد کرده و منتظر باشید سیستم با بهترین قیمت ارز ZRX را خریداری کند.

کارمزد خریدوفروش زیرو ایکس (ZRX) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله زیرو ایکس در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خریدوفروش ZRX اقدام کنیم؟

شما می‌توانید با بررسی معاملات اخیر و حجم تقاضا و عرضه، خریدوفروش به میزان دلخواه را انجام دهید.

ارز دیجیتال ZRX چگونه نگهداری می‌شود؟

در کیف پول‌های نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری (سرد) امکان نگهداری از رمزارز‌ها وجود دارد.

آیا خرید zero x می‌تواند سودآور باشد؟

بله، با پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته این ارز در حال پیمودن روند صعودی است.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

خسرو ا

74 روز قبل

5

ایول ارزای وب3 و NFT هم گذاشتین! مرسی از پشتیبانی قویتون. قبلا می‌خواستم امتحانی 100تومان ترون بفروشم مطمئن شم واریز آنی تبدیل بی دردسر انجام میشه، فکر کنم 1 دقیقه هم نشد که نشست به حسابم.

احسان ص

74 روز قبل

1

استیکینگ و فیوچرز اضافه کنید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 417 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله