ZENicon

قیمت و خرید هورایزن - ZEN

خرید ارز دیجیتال هورایزن Horizen

خرید ارز دیجیتال هورایزن (ZEN) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت هورایزن به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز هورایزن بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش هورایزن اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز هورایزن هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت هورایزن به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ZEN = 673,379 IRT

ZENicon

هورایزن

خرید آسان هورایزن
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت هورایزن

اطلاعات بازار هورایزن

حجم ۲۴ ساعته (ZEN) 16,170.7257
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 184,745.9770
تغییرات ۱ روزه -2.81 %
قیمت آخرین معامله 11.296 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 673,379 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 673,379 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، هورایزن می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

ZENicon

ZEN

هورایزن

تومان --

ZENicon

ZEN

هورایزن

قیمت دلاری

11.2730 USDT

قیمت تومانی

تومان 658,514

تغییرات 24 ساعت اخیر

-2.813 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
800 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

در سال‌های اخیر که بازار ارزهای دیجیتال کار خود را آغاز کرد، بسیاری از اشخاص سرمایه‌های کلان خود را در این بازار مصرف کرده و حجم بالایی از ارزها و پلتفرم‌های دیجیتال را خریداری می‌کردند. همین امر باعث شد که این بازار در مدت زمان کوتاهی به یکی از پررونق‌ترین بازارهای اقتصادی تبدیل شده و آوازه‌ی آن در سرتاسر جهان بپیچد.

شهرت و معروفیت بازار ارزهای دیجیتال به گونه‌ای بود که توجه بسیاری از اشخاص را به خود جلب کرد. بسیاری از این اشخاص صرفا برای دستیابی به سرمایه‌های این بازار و برای تقلب، بسیاری از فعالیت‌های مختلف را انجام داده و سعی در دسترسی به دارایی دیگران داشتند. اما چگونه می‌توان از ورود و دسترسی اینگونه اشخاص جلوگیری کرد؟

یکی از ضروری‌ترین و مهم‌ترین موضوعاتی که برنامه‌نویسان بازار ارزهای دیجیتال به آن توجه می‌کنند حفظ دارایی و سرمایه کاربران‌شان است. به همین سبب به دنبال پلتفرم‌هایی هستند که میزان امنیت آنها را افزایش داده و نیازهای کاربران خود را رفع کند. ارز دیجیتال یا پلتفرم هورایزن یکی از همین پلتفرم‌های کاربردی است که قصد دارد بسیاری از مشکلات امنیتی کاربران را حل کند. در این مقاله به بررسی ماهیت ارز دیجیتال هورایزن پرداخته و قابلیت‌های آن را به صورت دقیق بررسی می‌کنیم:

ارز دیجیتال هورایزن ( ZEN ) چیست؟

ارز هورایزن

پلتفرم هورایزن یکی از بروز‌ترین و مفید‌ترین پلتفرم‌های دیجیتال است که به ساخت بلاکچین نوین کمک می‌کند. به زبان ساده‌تر این پلتفرم علاوه بر ساخت شبکه بلاک چین جدید، به کاربران خود این اجازه را می‌دهد که حریم خصوصی ایمنی برای خود ایجاد کند. این بلاک چین در پی حل مشکلات شبکه بلاک چین اتریوم بوده و امنیت ارزهای دیجیتال مرتبط با این شبکه را افزایش می‌دهد.

ارز دیجیتال و پلتفرم هورایزن که با نام اختصاری (Zen) شناخته می‌شود، یکی از کاربردی‌ترین پلتفرم‌های دیجیتال است که میزان امنیت شبکه را افزایش داده و با افزایش بلوک‌های جدید، به ایجاد یک شبکه بلاک چین جدید کمک می‌کند.

تاریخچه پیدایش هورایزن ( ZEN )

در می سال 2017 و برای اولین بار، پلتفرم هورایزن به صورت آزمایشی کار خود را آغاز کرد. این پلتفرم از ابتدا فعالیت خود را در زمینه امنیت و مراقبت از ارزهای دیجیتال شروع کرد. در ابتدا نام این پلتفرم زین‌کش بود و در آگوست سال 2018، نام آن به هورایزن تغییر پیدا کرد. هرچند که این پلتفرم در سال‌های پس از ارائه دچار تغییرات مختلفی شد، اما ماهیت و هدف اصلی آن تغییری نکرد و همچنان بر روی حفظ امنیت ارزهای دیجیتال متمرکز بود.

هورایزن ( ZEN ) چگونه معروف و محبوب شد؟

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های کاربران بازار ارزهای دیجیتال حفظ و نگه‌داری دارایی‌هایشان از دسترسی اشخاص غیر است. زیرا با افزایش معاملات و رشد بسیار چشمگیر ارزش ارزهای دیجیتال، سود بسیار خوبی به حساب کاربران منتقل می‌شد. همین امر باعث شد که بسیاری از اشخاص با تقلب و کلاهبرداری سعی در دسترسی به دارایی دیگران داشته باشند.

در این بین اگر کسی بتواند پلتفرم یا برنامه‌ای را معرفی کند که از دارایی کاربران حمایت کرده و حتی باعث افزایش سود و دارایی کاربران باشد، قطعا به محبوبیت و معروفیت چشمگیری می‌رسید. نتیجه‌ای که دقیقا برای ارز دیجیتال هورایزن رقم خورد. با افزایش میزان تقلب‌ها و کلاهبرداری‌های بازار ارزهای دیجیتال کاربران نیازمند پلتفرمی بودند که بتوان امنیت آنها را تضمین کند.

پلتفرم و ارز دیجیتال هورایزن به دلیل افزایش امنیت و ایجاد یک فضای مناسب برای کاربرانی که قصد ساخت حریم خصوصی را دارند، در مدت زمان کمی به محبوبیت زیادی رسید. به همین سبب می‌توان گفت پلتفرم هورایزن یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین پلتفرم‌های دیجیتال است.

هدف از خلق هورایزن (horizon)

هنگامی که تعداد کاربران بازار ارزهای دیجیتال افزایش یافت، حجم معاملات روزانه و تراکنش‌‌های ارزی نیز رو به صعود بود. همین امر باعث شد که بسیاری از عملکردها و رویکردهای دیجیتال با سرعت کمتری انجام گرفته و در پی آن، میزان امنیت شبکه‌های بلاک چین اتریوم و شبکه‌های دیگر کاهش یابد. این امر منجر به عدم نارضایتی کاربران شده و نتایج ناخوشایندی را به همراه داشت.

بنیان‌گذاران پلتفرم هورایزن قصد داشتند با ارائه این پلتفرم میزان امنیت شبکه بلاک چین اتریوم و دیگر شبکه‌ها را افزایش داده و یک حریم خصوصی بسیار امن برای کاربران ایجاد کنند. بکارگیری یک حریم خصوصی به کاربران بازار ارزهای دیجیتال کمک می‌کند که دارایی خود را از دسترسی اشخاص کلاهبردار و سودجو در امان نگه دارند.

ارزش هورایزن چگونه تعیین می شود؟

قطعا تمامی ارزهایی که در بازار ارزهای دیجیتال موجود‌ند دارای ارزش و بهاء خاصی هستند. اما اگر بخواهیم یک نگاه کلی و اجماعی به ارزش هورایزن در بازار ارزهای دیجیتال داشته باشیم باید نگاه دقیق‌تری به میزان درخواست‌های کاربران داشته باشیم.

به زبان ساده‌تر هنگامی که درخواست‌های کاربران برای ارائه ارز هورایزن، نسبت به میزان عرضه آن بیشتر باشد باید نتیجه گرفت که ارزش این ارز در حال افزایش است. اما هرگاه که درخواست‌ها و تقاضای مردم برای ارائه این ارز کاهش یافت، یا این ارز به صورت مازاد در بازار قرار گرفت، باید نتیجه گرفت که این ارز با کاهش ارزش روبرو است.

قابلیت ها و مزایای هورایزن

قطعا تمامی ارزهای دیجیتال که به کاربران بازار ارزهای دیجیتال ارائه می‌شود دارای قابلیت‌ها و مزیت‌های گوناگونی است. این قابلیت‌ها و مزایای زمانی جلب توجه می‌کند که بتواند مشکلات کاربران را حل کرده یا بسیاری از فرایندهای اقتصادی آنها را تسریع کند. به همین سبب نیز بنیان‌گذاران ارز هورایزن قابلیت‌های بسیار خوبی را برای کاربران خود ایجاد کرده است:

ایجاد حریم خصوصی

اولین و دقیق‌ترین قابلیتی که بنیان‌گذاران هورایزن برای کاربران خود در نظر گرفته‌اند ایجاد حریم خصوصی برای کاربران است. این قابلیت بدین صورت است که پلتفرم هورایزن فضای مناسبی را برای کاربران ایجاد کرده و آنها می‌توانند با استفاده از این قابلیت دارایی خود را در یک محیط کاملا امن قرار داده و از دسترسی دیگران به آن جلوگیری کنند.

افزایش امنیت شبکه

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم هورایزن با هدف افزایش امنیت ارزهای دیجیتال ارائه شد. افزایش امنیت شبکه نام درست‌تری برای بیان این قابلیت است. در این قابلیت پلتفرم هورایزن از تمام بخش‌های شبکه بلاک چین اتریوم و حتی شبکه‌های دیگر حمایت کرده و امنیت آن را افزایش می‌دهد. این پلتفرم با استفاده از یک سیستم درونی و امنیتی سعی در حفظ شبکه بلاک چین داشته و باعث افزایش شبکه‌های بلاک چین می‌شود.

امنیت بسیار بالا

میزان امنیت پلتفرم هورایزن به حدی است که در برابر حملات سایبری بسیاری از هکرها مقاومت کرده و از ورود آنها جلوگیری می‌کند. همچنین می‌توان از این پلتفرم برای کمک به ماینرها و افزایش میزان امنیت ارزهای دیجیتال استفاده کرد.

بنیان گذاران ارز دیجیتال horizon چه کسانی هستند؟

رابرت ویگلیون و رالف ورسلوایس دوتن از بنیان‌گذاران اصلی ارز دیجیتال هورایزن هستند. رابرت ویگلیون پیش از این در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت داشته و آموزش‌دهنده کلاس‌های علمی درمورد ارزهای دیجیتال بود. در نهایت و با همکاری رالف ورسلوایس در سال 2017 ارز دیجیتال و پلتفرم هورایزن را بنا نهاد.

چه تعداد توکن هورایزن در گردش است؟

عرضه کل ارز هورایزن در بازار ارزهای دیجیتال 21,000,000 سکه است. از این مقدار 4,862,277 سکه از آن به صورت روزانه معامله شده و 13,177,738 سکه از آن به صورت روزانه در گردش است. حجم این ارز در بازار حدود 115,181,769 واحد است. قیمت این ارز اکنون و در زمان نوشتار این مقاله 8.741 دلار بوده و رتبه 158 را به خود اختصاص داده است.

خرید ارز دیجیتال هورایزن

خرید ZEN

باتوجه به قابلیت‌هایی که تاکنون از ارز دیجیتال هورایزن گفته شد، و افزایش آگاهی کاربران نسبت به ماهیت و قابلیت‌های این ارز، بسیاری از سرمایه گذاران به خرید آن علاقه‌مند شدند. اما برای خرید این ارز چه باید کرد؟ در این بخش به معرفی سه شیوه درست برای خرید ارز دیجیتال هورایزن اشاره خواهیم کرد:

 • در اولین روش کاربران می‌توانند خرید خود را به صورت مستقیم و از طریق دارندگان ارز هورایزن انجام دهند. درواقع این روش نسبت به شیوه‌های دیگر امنیت کمتری دارد. اما نسبتا ساده‌تر است. در این روش سرمایه‌گذاران می‌توانند برای خرید ارز دیجیتال هورایزن به صورت مستقیم به سراغ دارندگان این ارز رفته و بدون پرداخت کارمزد، خرید ارز دیجیتال هورایزن را به صورت مستقیم انجام دهند. البته این روش دارای چندان امنیتی نیست و امکان کلاهبرداری در آن بیشتر است. زیرا سرمایه‌گذار هیچ اطمینانی از شخص مورد معامله ندارد.
 • در دومین شیوه کاربران می‌توانند به صرافی‌های خارجی مراجعه کنند. البته لازم به ذکر است که مراجعه به صرافی‌های خارجی برای کاربران و سرمایه‌گذاران ایرانی کمی دشوار است. زیرا قوانین و تحریم‌هایی علیه آنها وجود دارد که باعث می‌شود صرافی‌های خارجی اجازه پشتیبانی از سرمایه‌گذاران ایرانی را نداشته باشند. به همین سبب خرید ارز دیجیتال از این روش چندان توصیه نمی‌شود.
 • در سومین روش کاربران می‌توانند به صرافی‌های معتبر ایرانی مراجعه کرده و پس از ثبت اطلاعات و انجام فرایند احراز هویت، ارز مورد نظر خود را انتخاب، و با تعیین بهترین پلتفرم برای خرید و مشاهده میزان کارمزد، که توسط صرافی تعیین می‌شود، ارز دیجیتال خود را خریداری کرده آن را به کیف پول دیجیتال خود منتقل کنند.

فروش ارز دیجیتال هورایزن

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌تواند باعث سوددهی سرمایه‌گذاران یا دارندگان ارز دیجیتال هورایزن باشد فروش این ارز است. به زبان ساده‌تر کاربران می‌توانند این ارز را در لیست فروش قرار داده و با پولی که از این طریق به دست می‌آورند ارز دیگری را خریداری کرده و سود بیشتری کسب کنند.

سرمایه‌گذارانی که بخواهند ارز هورایزن را به فروش برسانند باید به صرافی‌های معتبر ایرانی مراجعه کرده و حجم موردنظر خود از ارز هورایزن را ثبت کنند. سپس میزان کارمزد برای آنها نمایش داده شده و پس از تایید آنها، ارز هورایزن در لیست ارزهای فروشی قرار می‌گیرد. پس از آن کاربران باید منتظر بمانند که توسط خریداران مختلف انتخاب شوند.

نحوه خرید هورایزن از صرافی تبدیل

یکی از مهم‌ترین کارهایی که کاربران بازار ارزهای دیجیتال باید آن را انجام دهند انتخاب یک صرافی معتبر است. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌‌های ایرانی است که قابلیت‌های مناسبی را برای کاربران خود بکار برده است. خریداران هورایزن می‌توانند با مراجعه به صرافی تبدیل یا مراجعه به سایت آن، تمامی اطلاعات موردنیاز را درج کرده و پس از انتخاب مقدار ارز هورایزن، بهترین پلتفرم برای خریداری هورایزن را انتخاب کنند.

پس از آن می‌توانند هزینه‌های مربوط به کارمزد یا هزینه‌های ارز را به صورت آنلاین پرداخت کرده و پس از آن، ارز را به صورت مستقیم به کیف پول دیجیتال خود منتقل کنند.

روش نگه داری هورایزن (چگونه ارز دیجیتال هورایزن را نگه داری کنیم؟)

همانطور که گفتیم هورایزن با هدف افزایش امنیت بلاک چین ارائه شد. اما از آنجایی که اشخاص سودجو و کلاهبردار همیشه به دنبال راهی برای تقلب هستند، پلتفرم هورایزن نیازمند فضایی بود که توسط آن نگه‌داری شود. کیف پول‌های دیجیتال نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بهترین و اصولی‌ترین شیوه نگه‌داری از ارز دیجیتال و پلتفرم هورایزن است.

این کیف پول‌ها به دو صورت سرد و گرم قابل استفاده بود و از طریق انواع صرافی‌های ایرانی قابل دستیابی هستند. هرکدام از ارزهای دیجیتال دارای کیف پول‌های مخصوصی بوده و دارای مقاومت بسیار بالایی هستند.

انواع کیف پول هورایزن

همانطور که گفتیم هرکدام از ارزهای دیجیتال دارای کیف پول‌های مخصوصی هستند. اما برخی از کیف پول‌های دیجیتال برای تمامی ارزها و پلتفرم‌های دیجیتال مناسب بوده و حافظ آنها هستند:

 • Sphere wallet
 • Swing Wallet
 • MyZenWallet
 • Zen Wallet
 • Paper Wallet
 • CoolWallet
 • Coinomi wallet
 • Ledger wallet

کارمزد خرید و فروش هورایزن

معامله هورایزن در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

قابلیت ها و مزایای خرید و فروش ZEN از صرافی تبدیل

در بخشی از مقاله به اعتبار صرافی تبدیل اشاره کردیم، همانطور که گفتیم صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که قابلیت‌های زیادی دارد، اما به نظر شما این قابلیت و مزایا چیست؟

 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • انتقال سریع دارایی
 • خرید ارز در هر حجم مورد تمایل
 • پشتیبانی از تمامی ارزها
 • مشاهده میزان کارمزد
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده
 • ارائه انواع کیف پول‌های دیجیتال
 • انجام معامله در بازارهای بین المللی
 • پشتیبانی از سیستم‌های تایید اعتبار
 • افزایش امنیت معاملات

آیا خرید هورایزن بدون احراز هویت امکان دارد؟

هرکشور باتوجه به قوانین خود، چهارچوب‌ها و شرویط خاصی را برای فعالان عرصه ارزهای دیجیتال تعیین کرده است. یکی از شرایطی که در کشور ایران و برای جلوگیری از تقلب و کلاهبرداری تصویب شد، انجام فرایند احراز هویت است. بدین صورت که کاربران باید پیش از انجام معاملات ارزی تمام اطلاعات خود را به صورت دقیق در صرافی ثبت کنند. درواقع اگر این اطلاعات به صورت دقیق و کامل ثبت نشود، امکان ثبت معاملات ارزی وجود نخواهد داشت.

آینده هورایزن چگونه است؟

معامله ZEN

اقتصاددانان و فعالان عرصه ارزهای دیجیتال عقیده دارند ارزها و پلتفرم‌هایی که بتواند مشکلات و دغدغه‌های کاربران را حل کند، از آینده درخشانی برخوردار است. اگر نگاهی به مسیر طی شده توسط هورایزن بیندازیم نتیجه می‌گیریم که این ارز دائما در حال ارتقا سطح بازار و حل مشکلات کاربران بوده است. به همین دلیل می‌توانیم آینده روشنی را برای این ارز تصور کنیم. علاوه بر آن قابلیت‌های کاربردی این ارز منجر به افزایش طرفداران آن شده و جذابیت‌های زیادی را ایجاد کرد.

منبع:

horizoncurrency.com
crunchbase.com

سوالات متداول خرید هورایزن

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید هورایزن

خرید سریع هورایزن (ZEN) چگونه امکان‌پذیر است؟

کاربرانی که قصد خرید سریع ارز دیجیتال هورایزن را دارند می‌توانند به صفحه (خرید آسان) در سایت صرافی تبدیل مراجعه کرده و در کوتاه‌ترین زمان ارز خود را خریداری کنند.

از کجا می‌توانیم هورایزن (horizen) بخریم؟

خرید ارز دیجیتال و پلتفرم هورایزن از طریق تمامی صرافی‌های معتبر ایرانی انجام‌پذیر است. اما خرید آن از صرافی‌های خارجی امری دشوار و تقریبا غیرممکن است.

کارمزد خرید و فروش ارز هورایزن ( ZEN ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله هورایزن در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ارز هورایزن را پیش بینی کنیم؟

می‌توانید از تحلیل شخصی خود استفاده کنید یا با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (@algotahlil)از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در صورت نیاز از دیگر کانال‌ها هم برای سیگنال گیری می‌توانید استفاده کنید.

ارز دیجیتال هورایزن ( ZEN ) چگونه نگه‌داری می‌شود؟

نگه‌داری این ارز با استفاده از انواع کیف پول‌های سرد و گرم که توسط صرافی‌ها ارائه می‌شوند قابل انجام است.

آیا خرید هورایزن (horizen) می‌تواند سودآور باشد؟

قطعا افزایش امنیت یک شبکه یکی از سودآورترین فرایندهای اقتصادی است که در کنار حفظ دارایی، رونق بیشتری را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. پس خرید این ارز یکی از سودآورترین فعالیت‌های اقتصادی به شمار می‌رود.

آیا می‌توان هورازین را استخراج کرد؟

خیر. انجام این کار ممکن نیست.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

نجوا ک

74 روز قبل

1

سلام. وقت بخیر. بازار تتری و تومانی چه فرقی با هم دارن؟ من میخوام حجم بالا معامله کنم کدومش برام بهتره؟

محمود ر

74 روز قبل

2

وقت بخیر من چطوری می‌تونم مطمئن بشم کیف پولم امنه؟ میشه نوع کیف پولی که در اختیار کاربرا قرار میدین رو بگین؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 417 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله