XNOicon

قیمت و خرید نانو - XNO

خرید ارز دیجیتال نانو NANO

خرید ارز دیجیتال نانو (XNO) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت نانو به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز نانو بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش نانو اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز نانو هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت نانو به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 XNO = 52,378 IRT

XNOicon

نانو

خرید آسان نانو
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت نانو

اطلاعات بازار نانو

حجم ۲۴ ساعته (XNO) 711.2800
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 647.6896
تغییرات ۱ روزه +0.42 %
قیمت آخرین معامله 0.9037 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، نانو می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

XNOicon

XNO

نانو

تومان --

XNOicon

XNO

نانو

قیمت دلاری

0.8941 USDT

قیمت تومانی

تومان 53,455

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.416 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

با گذشت زمان و استفاده روز‌افزون مردم از فضا‌های دیجیتالی، بازار‌های مالی دیجیتالی توسعه پیدا کردند. هر‌روزه ارز‌های جدیدی ایجاد شده و در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. این رمزارز‌ها با اهداف مختلفی ایجاد می‌شوند؛ اما بیشتر آن‌ها با اهداف یکسانی به وجود می‌آیند. نانو یکی از این ارز‌های دیجیتال است که با اهدافی همانند سایر ارز‌ها ایجاد شده است؛ اما یک تفاوت مهم در میان آن‌ها وجود دارد و آن‌هم ایجاد تغییرات در تکنولوژی بلاکچین است. باید دید که می‌تواند هدف خود را به سر‌انجام برساند یا خیر!

نانو چیست؟

همه افراد علاقه‌مند و فعال در زمینه ارز‌های دیجیتال با بیت‌کوین آشنا هستند. حتی افرادی که در این زمینه فعالیت نمی‌کنند هم حداقل یک‌بار نام آن را شنیده‌اند. این ارز دیجیتال بر‌خلاف تمام محبوبیت و طرف‌دارانی که به دست آورده است، از محدودیت‌هایی برخوردار است. دیگر کریپتوکارنسی‌ها به‌منظور رقابت و حفظ جایگاه خود، بر روی رفع این محدودیت‌ها متمرکز شده‌اند. باید بدانید که به‌ازای هر محدودیت بیت‌کوین، یک آلت کوین وجود دارد. ارز دیجیتال نانو یکی از این آلت‌کوین‌ها است که از ویژگی‌های بسیاری بهره می‌برد. پروژه‌ای که امروزه با نام NANO شناخته می‌شود، قبل از تغییر نام رسمی با نام RiaBlocks شناخته می‌شد. نام آن با شروع سال ۲۰۱۸ و با تصمیم مقامات کمپانی به NANO تغییر یافت. پس از تغییر نام، فصل جدیدی برای این آلت کوین شروع شد و سر‌نوشت تازه‌ای برای آن رقم خورد.

این ارز دیجیتال یک پروژه و رمزارز مستقل محسوب می‌شود که قصد دارد جایگزین ارز‌های فیات شود و کریپتوکارنسی‌ها را به زندگی روزمره انسان‌ها اضافه کند. اهداف آن با اهداف بیت‌کوین مشابه است؛ اما بر‌خلاف بیت‌کوین قصد دارد تا تراکنش‌هایی منعطف‌تر و سریع‌تر ایجاد کند. این کریپتوکارنسی از ترکیب دو اثبات کار و سهام بهره می‌برد که این ترکیب با نام اثبات سهام نمایندگی شده یا DPoS شناخته می‌شود. نحوه عملکرد آن به‌گونه‌ای است که در صورت بروز مشکل برای یک تراکنش در سیستم NANO، نمایندگانی حضور دارند تا به تراکنش قانونی رأی داده و مورد تقلبی را رد کنند. برای مثال: دو تراکنش را در نظر بگیرید که یکی تقلبی و دیگری معتبر است. نمونه تقلبی برای دزدی و نفوذ تلاش می‌کند که در این هنگام نمایندگان موجود به تراکنش معتبر رأی می‌دهند و دیگری را ازرده‌خارج می‌کنند.

اگر قصد دارید تا به یکی از نمایندگان تبدیل شوید، باید مقداری ارز دیجیتال XNO یا XRB سابق در والت خود داشته باشید. در این صورت امکان تبدیل‌شدن به یک نماینده را افزایش می‌دهید. این امر افراد را به مشارکت در روند روبه‌رشد و پیشرفت جامعه کریپتوکارنسی NANO تشویق می‌کند.

تاریخچه پروژه نانو

ارز نانو

این پروژه از سال ۲۰۱۴ استارت زده شد و تاریخچه آن از آن زمان آغاز شد. شروع این پروژه با تصمیم یک مهندس نرم‌افزار به نام کالین لماهو همراه بود. کالین لماهو تصمیم گرفت تا برای رفع مشکلات بلاک‌چین از جمله مقیاس‌پذیری پایین، هزینه‌های بالای کارمزد و سرعت تأیید تراکنش‌ها، پروژه‌ای را طراحی کند. در ابتدا پروژه با نام RiaBlocks شروع به فعالیت کرد و ارز بومی آن با نام توکن XRB شناخته می‌شد. پس از گذشت چند سال و در سال ۲۰۱۸، نام آن به NANO و توکن بومی هم به XNO تغییر یافت. ازآنجایی‌که نام قبلی برای مخاطبان جذاب نبود، تغییر نام، یک حرکت هوشمندانه و خلاقانه بود. این تصمیم مؤثر واقع شد و پس از فقط ۲۴ ساعت ارز این کریپتوکارنسی ۴۰ درصد افزایش یافت.

نانو چگونه معروف و محبوب شد؟

این رمزارز یکی از موفق‌ترین ارز‌های دیجیتال در بازار‌های ارز دیجیتال است که در سال ۲۰۱۷ عرضه شد. به دلیل قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود توانست بسیار سریع در میان کاربران و سرمایه‌گذاران محبوب شود. باوجوداینکه ارزش آن در زمان عرضه تنها کمتر از ۰. ۱ دلار بود، اما توانست در عرض چند ماه به ۳۶ دلار برسد. همچنین سهمی معادل ۴. ۳ میلیارد دلار را به خود اختصاص داد.

هدف از خلق نانو

بنیان‌گذار این پروژه، کالین لماهو یک هدف اصلی داشت. هدف او افزایش مقیاس‌پذیری کریپتویی همتا به همتا بود. رمزارز NANO تنها آلت‌کوینی نبود که قصد داشت این مشکل بیت‌کوین و سایر رمزارز‌ها را بر‌طرف کند؛ اما تفاوت آن با بقیه آلت‌کوین‌ها در این زمینه برگ برنده آن بود. لماهو از همان ابتدا الگوریتم متفاوتی را در دستور کار خود قرار داد. درواقع، الگوریتم DPoS را جایگزین الگوریتم‌های اثبات کار و سهام کرد. دلیل این انتخاب مقیاس‌پذیری بهتر و عدم تمرکز بیشتر است.

همچنین به‌جای فناوری بلاک‌چین از فناوری دگ به‌عنوان دفتر کل توزیع شده استفاده کرد تا سیستم‌عاملی کاملا متفاوت برای دفتر کل خود بسازد. ترکیبی از دو سیستم دگ و بلاک‌چین سنتی، پروژه نانو را ایجاد کرده است. طراح پروژه، کالین لماهو از ترکیب این دو سیستم، یک ساختار جدید به‌منظور کنترل اکانت و تراکنش تولید کرده است. ساختار تولید شده با نام Block Lattice شناخته می‌شود که ویژگی‌های امنیت بالای بلاک‌چین و مقیاس‌پذیری دگ را به‌صورت هم‌زمان ارائه می‌کند. در سال ۲۰۱۵ و بعد از اتمام فرایند طراحی، وایت پیپر پروژه ارائه شد. سپس در روز چهارم اکتبر همان سال شبکه NANO به‌صورت رسمی شروع به کار کرد.

پشتوانه نانو چیست؟

در‌حقیقت نمی‌توان پشتوانه فیزیکی برای این رمزارز مشخص کرد؛ اما کالین لماهو، مدیرعامل و جورج کاکسون (مدیر عملیاتی پروژه) به‌واسطه سابقه خوبی که از خود به‌جای گذاشته‌اند، می‌توانند پشتوانه خوبی محسوب شوند. این دو شخص می‌توانند پشتوانه‌های جذاب و مهمی برای پروژه NANO و دلیل اصلی سرمایه‌گذاری افراد به شمار آیند. تیم با‌تجربه و خلاق آن خبر از ارزی آینده‌دار می‌دهد؛ بنابراین می‌توان گفت که این رمزارز از پشتوانه خوبی برخوردار است که در آینده می‌تواند به‌مراتب بهتر هم شود.

نحوه کار شبکه ارز دیجیتال نانو

طرز کار با این شبکه بسیار ساده و آسان است و نیازی به یادگیری یا داشتن اطلاعات زیاد نیست. شبکه این کریپتوکارنسی داده‌های مربوط به تراکنش‌های ورودی و خروجی را در بلاک‌هایی معین و تکی بلاک‌چین شخصی شما ذخیره و نگهداری می‌کند. به‌عبارت‌دیگر در این شبکه، هر اکانت، بلاک‌چین اختصاصی خودش را دارا است؛ بنابراین کیف پول شما همواره به‌روز بوده و از امنیت بالایی برخوردار است.

هدف اصلی این ارز، مقیاس‌پذیری است. سازندگان و توسعه‌دهندگان خیلی نگران امنیت نیستند. زیرا بلاک‌چین به‌خوبی می‌تواند امنیت دارایی‌ها را تضمین کند. تیم توسعه‌دهنده NANO بر روی ایجاد سریع‌ترین تراکنش ممکن در زمینه تمام کریپتوکارنسی‌ها تمرکز کرده است. برای انجام تراکنش‌های سریع باید کارمزد پرداخت شود؛ اما در شبکه NANO هیچ کارمزدی از شما دریافت نمی‌شود. باید بگوییم که کارمزد تراکنش با ارز NANO صفر است.

قابلیت‌ها و ویژگی‌های ارز دیجیتال NANO

بدون شک هر‌کدام از ارز‌های دیجیتال از ویژگی‌ها و قابلیت‌های منحصربه‌فردی بهره می‌برند. در برخی از مواقع ویژگی‌های مربوط به هر‌کدام از ارز‌ها، آن‌ها را از سایر ارز‌های دیجیتال متمایز می‌کند.

پروتکل اجماع شبکه نانو یا DPoS

انتخاب شبکه DPoS با 3 هدف انجام شده است که هر‌کدام نقش پر‌رنگی را در این انتخاب ایفا می‌کنند.

  • ارائه مقیاس‌پذیری بهتر در مقایسه با پروتکل‌هایی مانند اثبات کار در بیت‌کوین‌ها و شبکه‌های دیگر
  • کاهش زمینه تأیید تراکنش باز هم در مقایسه با اثبات کار
  • کاهش میزان برق مصرفی

انتخاب شبکه DPoS در تمام زمینه‌ها با موفقیت همراه بوده است. زیرا شبکه NANO به لطف الگوریتم اجماع از سرعت بالا و ظرفیت پردازش تعداد بسیار زیادی تراکنش برخوردار شده است. همچنین مصرف برق آن صد‌ها برابر کمتر از شبکه‌هایی مانند bitcoin و Ethereum است. طرف‌داران می‌گویند که این شبکه برای پردازش تعداد یکسانی تراکنش مشابه در مقایسه با بیت‌کوین، ۸۰۰ درصد برق کمتری مصرف می‌کند.

البته انتقاد‌هایی هم توسط افراد سر‌شناس جامعه کریپتوکارنسی‌ها به آن وارد شده است؛ دلیل این انتقاد‌ها تمرکز بسیار بالا در شبکه است. در حال حاضر فقط ۳۸۰ نماینده از این شبکه وجود دارد که بسیاری از آن‌ها هم همیشه فعال نیستند. در این شرایط تمرکز شبکه به‌شدت افزایش می‌یابد که می‌تواند خطر حملات امنیتی را نیز افزایش دهد. حمله محروم‌سازی از سرویس یا DoS در ارز دیجیتال NANO از حملات رایج محسوب می‌شود. تیم توسعه‌دهنده باید اقداماتی را به‌منظور جلوگیری از ایجاد تأثیر بر روی عملکرد شبکه انجام دهند.

دگ، جایگزین بلاک‌چین

از دیگر بخش‌های مهم شبکه ارز دیجیتال توکن نانو، ساختار دگ است؛ دگ نام اختصاری Directed acyclic graph است. فناوری دگ یا دفتر کل توزیع شده، از ساختاری مشابه بلاک‌چین بهره می‌برد؛ اما عملکرد و شکل‌گیری آن بسیار منعطف‌تر است. انعطاف‌پذیری امکان آزادی عمل بیشتری را در برخی از زمینه‌ها به توسعه‌دهندگان می‌دهد. یکی از این موارد نود‌هایی هستند که از دگ استفاده می‌کنند. آن‌ها قادر به صدور و تأیید تراکنش‌های خود هستند. تراکنش‌های تأیید شده توسط نود‌ها، توسط بقیه شبکه تحلیل و تأیید می‌شوند.

به‌عبارت‌دیگر اگر کاربری یک نود را اجرا کند، قادر است تا در هنگام صدور تراکنش به‌صورت هم‌زمان تأییدیه اولیه همان تراکنش را نیز انجام دهد. سپس نود‌های دیگر با بررسی وضعیت شبکه در هنگام صدور تراکنش و همچنین وضعیت زمان حال آن، تأییدیه اولیه را اعتبار‌سنجی می‌کنند. در حقیقت در یک دگ کاربران به تأیید‌کنندگان تراکنش‌های خودشان تبدیل می‌شوند. سایر اعضا هم فقط یک اجماع کلی به‌منظور صحت و اعتبار تراکنش مورد‌نظر ارائه می‌دهند. اگر شبکه به یک اجماع کلی برسد، عملیات معتبر به شمار می‌آید؛ اما اگر مانعی وجود داشته باشد، عملیات معتبر نیست و در دفتر کل ثبت نمی‌شود.

Block lattice یا مدیریت اکانت‌ها در نانو

مدیریت اکانت‌ها راهکاری فوق‌العاده برای ارائه زمان تأخیر کم، سرعت بالا و هزینه‌های بسیار ناچیز برای تراکنش‌های شما محسوب می‌شود. در‌واقع این یک شبکه بلاک‌چین مخصوص ارز دیجیتال XNO است که با کمک دگ به نود‌ها، قابلیت‌هایی می‌بخشد. این قابلیت‌ها شامل داشتن یک دگ، دفتر کار مخصوص به خود و اکانتی مرتبط با آن‌ها است؛ بنابراین هر نود می‌تواند دفتر کل توزیع شده خود را ذخیره کند و کنترل اکانت خود را به‌صورت کامل داشته باشد.

داده‌های موجود در یک ساختار دگ سراسری جمع‌آوری می‌شوند که اجماع توزیع شده درباره اکانت‌های فردی کاربران را در کل شبکه ایجاد می‌کند. این بخش از کریپتوکارنسی امکاناتی را ایجاد کرده است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

  1. کاهش منابع مورد‌نیاز شبکه

Block lattic موجب کوچک‌تر شدن اندازه دفتر کل نسبت به زمانی که همه تراکنش‌ها در آن ثبت می‌شد، می‌شود. در حال حاضر دفتر کل ارز دیجیتال NANO فقط GB ۷۰ حجم دارد. لازم به ذکر است که دفتر کل بیت‌کوین حجمی معادل GB ۳۰۰ را دارا است.

  1. شناسایی دفاتر کاربران با استفاده از یک امضای دیجیتال قابل‌تأیید و به‌صورت منفرد

دفاتر کاربران با استفاده از یک سیستم امضای دیجیتال قابل تأیید به‌صورت منفرد شناسایی می‌شوند؛ بنابراین می‌توان شخصی را که صاحب هر دفتر است، شناسایی کرد. فقط صاحب دفاتر مجاز به تغییر دفتر هستند و هیچ شخص دیگری توانایی انجام آن را ندارد.

  1. نا‌همگام بودن به‌روز‌رسانی دفاتر

با بهره‌گیری از این ویژگی کاربران اجازه دارند تا یک تراکنش را صادر کرده و سپس آن را در دفتر کل خود تأیید کنند. بعد از آن، اطلاعات و داده‌ها به دفتر کل ارسال می‌شوند تا مورد ارزیابی و اعتبار‌سنجی قرار گیرند. فرایند فوق موجب افزایش سرعت تأیید و اعتبار‌سنجی می‌شود؛ زیرا سیستمی از امضا‌ها و شواهد رمز‌نگاری دارد که به‌سرعت قابل‌بررسی هستند. نکته مورد‌توجه ایمن بودن الگوریتم امضای مورد‌استفاده در شبکه بلاک‌چین است.

  1. آسان بودن پردازش اطلاعات حساب‌های طرفین معامله در سیستمی دوطرفه

ازآنجایی‌که یک فرستنده و یک گیرنده وجود دارد که بر روی تاریخچه تراکنش‌های خودکنترل دارند، این سیستم دوطرفه محسوب می‌شود. در ابتدا، صادر‌کننده موجودی حساب شما را کسر می‌کند و تأییدیه را در دفتر کل خود به ثبت می‌رساند. سپس زمان انجام تراکنش و بلاک مربوط به آن را مشخص می‌کند. بعدازاین مرحله اطلاعات به‌صورت دیجیتالی و توسط همان شخص صادر‌کننده امضا می‌شود.

در همین زمان گیرنده دریافت پول را در دفتر خود علامت‌گذاری می‌کند و به‌منظور انجام این کار از سیستم امضای دیجیتال استفاده می‌کند. سیستم امضای دیجیتال میان صادر‌کننده و گیرنده ایجاد شده که با استفاده از این سیستم از هر‌گونه تقلب و کلاهبرداری جلوگیری می‌شود.

  1. موجودی دفتر شبکه ثابت است

یکی دیگر از نکاتی که باید در مورد بلاک لاتیس بدانید، ثابت‌بودن موجودی دفتری است که توسط تمام نود‌ها کنترل می‌شود. این امر سه معنی دارد: اول اینکه کریپتوکارنسی نانو یک حداکثر عرضه کل دارد. مقدار عرضه کل آن معدل ۱۳۳. ۲۴۷ . ۷۵۱ توکن است. دومین معنی این بوده که ارز NANO استخراج نمی‌شود. آخرین معنی هم این است که تمام موجودی حساب درون دفاتر کل شخصی، نمی‌تواند هیچ‌گاه از موجودی آن در دفتر کل فرا‌تر رود. دفاتر کل شخصی، دفاتری هستند که توسط هر نود اداره می‌شوند.

بلاک‌چین مخصوص ارز دیجیتال NANO پاسخ مناسبی برای مشکلات مختلف درون سیستم آن است. ویژگی مذکور علاوه بر منعطف‌تر کردن صدور و پذیرش کوین‌ها، آن‌ها را به ورژن‌هایی نا‌همگام، سریع‌تر و انعطاف‌پذیر‌تر تبدیل می‌کند. قابلیتی که می‌تواند هم‌زمان با محافظت از سیستم و حفظ امنیت، امکان استفاده بهتر و بهره‌مندی از ویژگی‌های منابع را ایجاد کند.

مزایای نانو

خرید XNO

درصورتی‌که این کریپتوکارنسی در حالت کلی و به دلیل فناوری‌های به‌کاررفته در آن، پیش‌گام است، اما موارد استفاده از آن اصلا این‌طور نیست. پروژه XNO در تلاش است تا مشکلاتی را که سایر رمزارز‌ها با آن‌ها درگیر هستند را رفع کند. مهم‌ترین مزیت‌های آن، مقیاس‌پذیری بی‌نهایت، تأیید سریع و انجام تراکنش‌ها بدون دریافت دستمزد است.

پرداخت‌های خرد و کوچک

استفاده از آن برای پرداخت مبالغ کم مانند حقوق دارایی دیجیتال، اشتراک‌گذاری محتوا و.... امکان‌پذیر است.

پرداخت‌های فرامرزی

یکی دیگر از مزایای این ارز، پرداخت راحت فرامرزی به‌واسطه ویژگی پرداخت فرامرزی بدون اصطکاک است.

کسب‌و‌کار

تأییدیه و انجام پرداخت‌های کسب‌و‌کار‌های خاص در میان مشتریان انجام می‌گیرد.

جفت‌ارز معاملاتی ایده‌آل

تراکنش‌های سریع و بدون نیاز به پرداخت کارمزد، این ارز را برای تریدر‌های کریپتوکارنسی‌ها به گزینه‌ای جذاب تبدیل می‌کند.

بنیان‌گذاران نانو چه کسانی هستند؟

خالق نانو کالین لماهو بوده که از سال ۲۰۱۴ در حال فعالیت برای کد‌نویسی این پروژه است. بر‌خلاف بازار بزرگ NANO، تیم کوچک و 9 نفره‌ای پشت آن بوده و برای آن تلاش می‌کند. پایه‌گذار و مدیرعامل این پروژه آن را به‌عنوان یک پروژه جانبی راه‌اندازی کرد. سپس به‌صورت فزاینده‌ای به بلاک‌چین و اهداف آن در آینده علاقه‌مند شد. به همین شکل او پروژه را به یک پروژه تمام‌وقت برای خود تبدیل کرد و شبانه‌روز برای پیشرفت آن تلاش کرد.

این فرد پس از دریافت مدرک علوم کامپیوتر، به‌عنوان توسعه‌دهنده نرم‌افزار‌ها در شرکت‌هایی از جمله دل مشغول به کار شد. او سابقه حضور و فعالیت در شرکت‌های ای‌ام‌دی و کوالکام را دارا است. مدیر عملیاتی پروژه، فردی به نام جورج کاکسون بوده که سابقه متنوع و بالایی در امور ترید و امور مالی دارد. کاکسون مدت‌زمان کوتاهی را در بانک ساکسو به‌عنوان کارآموز گذرانده است. هم‌زمان در رشته انسان‌شناسی تکاملی و در دانشگاه لیورپول نیز تحصیل می‌کرده است.

امنیت شبکه نانو چگونه است؟

به دلیل استفاده از ترکیب بلاک‌چین و سیستم دگ، امنیت این شبکه بسیار بالا است. در‌نتیجه توسعه‌دهندگان فراهم‌کردن امنیت را در اولویت قرار نداده‌اند و نگران آن نیستند. وظیفه تأمین امنیت بر‌عهده بلاک‌چین است که به‌تنهایی می‌تواند از پس آن برآید. پس می‌توان در هنگام استفاده از آن، از ایمنی آن اطمینان حاصل کرد.

چه تعداد توکن XNO در حال گردش است؟

مقدار توکن‌های عرضه شده برابر با توکن‌های در حال گردش این ارز است. توکن‌های در حال گردش تعداد معادل ۱۳۳۲۴۸۲۹۷ واحد است. گفته می‌شود که در آینده به تعداد آن افزوده نخواهد شد.

خرید ارز دیجیتال نانو

خریدوفروش و سرمایه‌گذاری در بازار کریپتوکارنسی‌ها امروزه بخش بزرگی از افراد جامعه را به خود جذب کرده است. اگر قصد خرید ارز دیجیتال نانو را دارید، می‌توانید به دو روش برای خرید آن اقدام کنید. در روش اول، خریدوفروش به‌صورت مستقیم انجام می‌شود؛ درواقع، با پیداکردن فروشندگان می‌توانید بدون پرداخت کارمزد، خرید خود را انجام دهید. اما یافتن فروشنده قطعا امری چالش‌برانگیز برای شما خواهد بود.

دومین روش با استفاده از خدمات صرافی‌ها انجام می‌شود. صرافی‌های داخلی معتبر با ارائه مراحل ساده و بدون پرداخت کارمزد شرایط خرید NANO را فراهم می‌کنند. یکی از چالش‌های صرافی‌های خارجی تحریم آن‌ها و عدم دسترسی افراد داخل کشور به آن‌ها است.

فروش ارز دیجیتال نانو

امروزه NANO به محبوبیت بالایی در میان مردم دنیا دست‌یافته است؛ به همین دلیل از جایگاه خوبی در بازار‌های مالی برخوردار است. خدمات فروش ارز دیجیتال NANO در صرافی‌های بسیاری در داخل و خارج کشور ارائه می‌شود که می‌توانید از این طریق برای سرمایه‌گذاری اقدام کنید. البته انتخاب یک صرافی معتبر و مورد اطمینان از نکته‌های مهم در فروش این کریپتوکارنسی است.

نحوه خرید نانو از صرافی تبدیل

صرافی تبدیل، خدمات خریدوفروش ارز‌های دیجیتال را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. مراحل بسیار ساده‌ای پیش‌روی افراد قرار دارد که با طی‌کردن این مراحل می‌توانید با کارمزد‌های پایین برای خرید NANO اقدام کنید. روش اول، انجام معامله و تبدیل سرمایه به NANO است؛ در این روش فقط کافی است تا پس از ورود به بخش آسان، حجم مورد‌نظر را برای معامله نهایی کنید. در این فرایند بهترین قیمت معامله برای شما در نظر گرفته شده است تا تجربه‌ای مطلوب داشته باشید.

روش نگهداری از NANO

بدون شک هنگامی که ارز دیجیتال خریداری می‌کنید باید آن‌ها را در جایی ذخیره کنید تا بتوانید از آن‌ها نگه‌داری کنید. محل نگه‌داری باید ایمن و مورد‌اعتماد باشد تا بتوان سرمایه خود را در آنجا قرار داد. امروزه کیف پول‌های متعددی به همین منظور ایجاد شده‌اند که از امنیت بالایی برخوردار هستند و در دو نوع سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.

کیف پول‌های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال نانو

بدون شک هنگامی که ارز دیجیتال خریداری می‌کنید، باید آن‌ها را در جایی ذخیره کنید. محل نگهداری باید ایمن و مورد‌اعتماد باشد تا بتوان سرمایه خود را در آنجا قرار داد. امروزه کیف پول‌های متعددی برای این منظور ایجاد شده‌اند که از امنیت بالایی برخوردار هستند.

تبدیل

یکی از راحت‌ترین و بهترین روش‌های نگهداری توکن‌های XNO استفاده از کیف پول تبدیل است. این کیف پول از شبکه نانو پشتیبانی می‌کند و امنیت بالایی دارد که می‌تواند دلیل خوبی برای استفاده از آن باشد. با بهره‌مندی از کیف پول تبدیل امکان صرفه‌جویی در هزینه‌ها و کارمزد‌ها به‌صورت کش بک وجود دارد.

لجر

اگر توانایی تهیه کیف پول‌های سخت‌افزاری را دارید، لجر از بهترین گزینه‌های پیش روی شما است. پلتفرم لجر برای بسیاری از ارز‌های دیجیتال از جمله بیت‌کوین، لایت‌کوین و... کاربرد دارد که NANO هم جزء آن‌ها است. مانند تمام کیف‌های دیگر کلید‌های خصوصی افراد را در یک دستگاه سخت‌افزاری امن نگهداری می‌کند.

ناتریوم یا NATRIUM

بسیاری از پروژه‌های کریپتوکارنسی والت‌های مخصوص به خودشان را دارند. باید بگوییم که هیچ استثنایی در مورد نانو وجود ندارد و آن هم مانند تمام رمزارز‌های دیگر، والت مخصوص به خود را دارد. نام والت اختصاصی آن ناتریوم است. این کیف پول یک کیف پول نرم‌افزاری متن‌باز و ایمن است؛ هیچ محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد و می‌توانید در هرکجای دنیا از آن استفاده کنید.

کیف پول سخت‌افزاری ترزور از دیگر موارد ایمن است که از این ارز پشتیبانی می‌کند. همچنین تراست والت و اتمیک والت از دیگر کیف پول‌های نرم‌افزاری هستند که می‌توان از آن‌ها بهره برد. آن‌ها والت‌های معتبری هستند که از توکن XNO هم پشتیبانی می‌کنند.

کارمزد خریدوفروش نانو

معامله نانو در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

چه چیزی نانو را از سایر ارز‌های دیجیتال متمایز کرده است؟

در حقیقت این فناوری به‌منظور برطرف‌کردن مشکلات بزرگ موجود در فناوری بلاک‌چین ایجاد شده است. بلاک‌چین با تمام مزایا و معایبی که دارد، توسط بیت‌کوین و ده‌ها کریپتوکارنسی دیگر مورد‌استفاده قرار گرفته است. حال NANO برای جنگ با همه آن‌ها وارد میدان شده است. مشکلاتی از جمله زمان زیاد انجام تراکنش‌ها، هزینه‌های زیاد کارمزد‌ها و زیاد بودن برق مصرفی در ارز‌هایی که بر بستر بلاک‌چین تولید می‌شوند، وجود دارد.

مشکلات فوق باعث شده تا این آلت‌کوین بر روی رفع موانع موجود در آن‌ها متمرکز شود. تیم توسعه‌دهنده آن تمام زمان و انرژی خود را برای دستیابی به این هدف صرف کرد. چیزی که آن را از بقیه متمایز می‌کند، اختصاص‌دادن یک بلاک‌چین شخصی به کاربران است. این مورد در هیچ‌کدام از ارز‌های دیجیتال دیده نمی‌شود.

مزایای خریدوفروش نانو در صرافی تبدیل

معامله XNO

اگر قصد انجام معامله و خریدوفروش ارز دیجیتال را دارید، باید به یک صرافی معتبر مراجعه کنید. صرافی تبدیل یکی از صرافی‌های معتبر داخلی است. این صرافی طیف گسترده‌ای از خدمات را به کاربران خود ارائه می‌دهد. از مزایای این صرافی می‌توان به مشاوره رایگان، انجام معامله به‌صورت آنلاین، راهنمایی گام‌به‌گام و استفاده از خدمات آکادمی اشاره کرد. بهره‌مندی از افراد متخصص و با‌تجربه به‌منظور ارائه مشاوره تخصصی از دیگر مزایای صرافی تبدیل است.

سوالات متداول خرید نانو

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید نانو

آینده نانو چگونه است؟

این ارز دیجیتال مجهز به یک پلتفرم نظیر به نظیر است و از ویژگی‌های بسیاری بهره می‌برد. ویژگی‌های آن شامل تراکنش سریع، ساختار منحصربه‌فرد و عدم دریافت کارمزد است. همچنین این ارز دیجیتال تلاش می‌کند تا مشکلاتی از جمله مقیاس‌پذیری را با استفاده از الگوریتم خود بر‌طرف کند. Walletinvestor پیش‌بینی می‌کند که قیمت NANO تا سال ۲۰۲۶ به ۲۸ دلار خواهد رسید.

نانو چیست؟

نانو یک ارز دیجیتال است که باهدف برطرف‌کردن مشکلات ارز‌های دیجیتال دیگر ایجاد شده است.

خرید اسان ارز نانو چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع می توانید از خدمات [خرید آسان ارز نانو](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=xno&from-symbol=irt) در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال نانو شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید نانو باشید.

آیا خرید نانو بدون احراز هویت ممکن است؟

خرید این ارز بدون احراز هویت امکان‌پذیر نمی‌باشد.

نحوه کار نانو چگونه است؟

این ارز دیجیتال از یک سیستم توافق جمعی گواهی اثبات سهام استفاده می‌کند که افراد باتوجه‌به میزان ارزی که در اختیار دارند، قدرت رأی‌دهی دارند.

بهترین کیف پول نانو چیست؟

بهترین کیف پول برای نگهداری ارز دیجیتال نانو، کیف پول اختصاصی و امن توزیع‌شده تبدیل است.

کارمزد خرید و فروش نانو (XNO) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله نانو در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

احسان ص

44 روز قبل

1

استیکینگ و فیوچرز اضافه کنید

سودابه د

44 روز قبل

5

بیت‌کوین، دوج و SUI ارزهایی هستن که رشدشون رو به زودی شروع می‌کنن

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله