wavesicon

قیمت و خرید ویوز - WAVES

خرید ارز دیجیتال ویوز Waves

خرید ارز دیجیتال ویوز (WAVES) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ویوز به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ویوز بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ویوز اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ویوز هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ویوز به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 WAVES = 148,736 IRT

wavesicon

ویوز

خرید آسان ویوز
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ویوز

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ویوز می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

wavesicon

waves

ویوز

تومان --

wavesicon

waves

ویوز

قیمت دلاری

2.5873 USDT

قیمت تومانی

تومان 147,377

تغییرات 24 ساعت اخیر

6.918 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال ویوز (Waves) یک ارز دیجیتال مبتنی بر شبکه بلاک چین است که با قابلیت‌های بسیار خاص و البته اهداف کاملاً مشخص توسعه پیدا کرده و توانست خود را تبدیل به یکی از محبوب‌ترین رمز ارزهای موجود در بازار نماید. جالب است بدانید که تعداد کاربران فعال در شبکه ارز دیجیتال ویوز فوق العاده گسترده شده و این رمز ارز در بیش از ۲۵ کشور جهان به محبوبیت قابل توجهی رسیده است. اما چه کاربرد‌ها و اهدافی در شبکه ارز دیجیتال ویوز باعث ایجاد کلید محبوبیتی برای آن شده و آیا این ارز دیجیتال برای طولانی مدت مناسب سرمایه گذاری است یا خیر؟

ویوز (WAVES) چیست؟

ارز دیجیتال ویوز را می‌توانید با نماد Waves در بازار ارز دیجیتال پیدا کنید. این رمز ارز دارای یک شبکه بلاکچین اختصاصی از نوع غیر متمرکز است که برای کاربردهای مختلفی تعریف شده است. در شبکه بلاکچین ویوز امکان ساخت توکن‌های سفارشی مختلف توسط کاربران شخصی با کارمزدهای بسیار پایین وجود دارد و در این باره این رمز ارز می‌تواند تبدیل به رقیب بزرگی برای شبکه اتریوم شود. همچنین در داخل پلتفرم آن یک صرافی غیر متمرکز نیز تعریف شده تا بعد از ساخت توکن‌های سفارشی برای تبدیل آنها به سایر توکن‌های تعریف شده در پروژه ویوز اقدام کنید.

شبکه بلاکچین ویوز در یک ویژگی بسیار عالی به صورت کاملاً کاربرپسند و محبوب طراحی شده است و تمام کاربران می‌توانند لذت استفاده از یک فضای کاربری کاملا ساده را در محیط پلتفرمی عرضه دیجیتال تجربه نمایند. همچنین سازمان‌ها و شرکت‌های بسیار بزرگ که برای اجرای دستورالعمل‌های مختلف مربوط به سازمان خود نیاز به استفاده از یک شبکه بلاک چین کاملا ایده آل دارند نیز به راحتی می‌توانند تمام این شرایط را در بلاک چین ویوز در اختیار داشته باشد.
waves-price-analysis-1.png

تاریخچه پیدایش ویوز

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال ویوز به سال ۲۰۱۶ برمیگردد. در آن زمان ایده اولیه توسعه این ارز دیجیتال توسط مدیر یک صرافی به عنوان کوینمت (Coinmat) ارائه شد و وی توانست از عرضه اولیه ارز دیجیتال سرمایه حدود ۱۶ میلیون دلاری را جذب نماید. با اینکه ارز دیجیتال ویوز با قیمت حدودی یک دلار وارد بازار شده بود اما خیلی زود با افت‌های قابل توجهی روبرو شده و سرمایه سرمایه گذاران در این ارز دیجیتال به حدود یک چهارم نیز کاهش پیدا کرد. اما در خلال سال‌های ۲۰۱۷ و بعد از آن در سال ۲۰۱۸ شاهد رشد‌های انفجاری در قیمت ارز دیجیتال ویوز بودیم که در نهایت این صعود قیمتی توانست قیمت آن را تا حدود ۳۶ دلار نیز افزایش دهد.

ویوز چگونه معروف و محبوب شد؟

درباره نحوه محبوب شدن ارز دیجیتال ویوز بسیار مهم و حائز اهمیت است. اول اینکه این ارز دیجیتال و شبکه بلاک چین آن توسط مدیر یک صرافی وارد بازار شده و از این شاهد پشتیبانی‌های کامل از آن توست‌ای صرافی بودیم که زمینه ساز محبوبیت هر چه بیشتر آن را فراهم نمود. از این گذشته پلتفرم ارز دیجیتال ویوز به گونه‌ای توسعه پیدا کرده بود که گزینه بسیار مناسبی برای نوسان گیری و سرمایه گذاری توسط کاربران شود. روش‌های انفجاری قیمتی باعث شده تا بسیاری از کاربران علاقه بسیار زیادی به سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال پیدا کرده و‌بخش قابل توجهی از سرمایه‌های خود را به سمت آن هدایت نمایند.

البته نکته بسیار مهم دیگری که آن روز می‌توانیم به عنوان یکی از دلایل محبوبیت ارز دیجیتال ویوز معرفی کنیم امکان توسعه و به وجود آوردن توکن‌های سفارشی در شبکه بلاک چین این رمز ارز است که این موضوع برای شرکت‌ها و سازمان‌های بسیار بزرگ اهمیت زیادی دارد.

هدف از خلق ویوز

هدف اصلی از به وجود آمدن ارز دیجیتال ویوز و پلتفرم آن ایجاد یک بستر مناسب برای ساخت توکن‌های سفارشی با حداقل میزان کارمزد‌ها است که البته بلاکچین ویوز در این مسیر کاملا موفق بوده است. تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال سعی داشته تا ۱ بستر فوق العاده کاربردی و کاربر پسند را برای این منظور توسعه دهد که در این رابطه کاملا موفق عمل کرده است.

پشتوانه ویوز چیست؟

برای رمز ارزهای مانند ویوز معمولاً نمی‌توان پشتوانه فیزیکی تعریف کرد و این رمز ارزها بنا به شرایط عرضه و تقاضا در بازار تحت تاثیر نوسانات قیمتی قرار می‌گیرند. برای ارز دیجیتال ویوز اما می‌توانیم پشتوانه‌های فوق العاده جذابی را تعریف کنیم که سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال را به مراتب جذاب‌تر از رقبای آن کرده است. دقت داشته باشید که این ارز دیجیتال توسط مدیر یک صرافی توسعه پیدا کرده و صرافی مورد نظر حمایت همه‌جانبه از آن دارد. از این رو این موضوع را می‌توان به عنوان یک پشتوانه قدرتمند برای ارز دیجیتال ویوز در نظر گرفت که در آینده می‌تواند شرایط به مراتب ایده آلی را برای آن رقم بزند.

ارزش ویوز چگونه تعیین میشود؟

ارزش ارز دیجیتال ویوز در بازار با توجه به مکانیزم عرضه و تقاضا تعیین می‌شود. به این معنی که اگر میزان عرضه این رمز ارز ثابت باقی مانده و در عین حال با افزایش تقاضا برای آن روبرو باشیم، شاهد افزایش قیمت و ارزش ویوز خواهیم بود. اما در شرایط برعکس اگر میزان تقاضا برای خرید ویوز ثابت باقی بماند و در عین حال میزان عرضه و فروش آن بیشتر شود، ارزش ویوز در بازار با افت روبرو خواهد شد. عوامل مختلفی مانند شرایط بازار ارز دیجیتال و همچنین نحوه توسعه هر چه بیشتر ویوز در آینده می‌تواند روی میزان عرضه و تقاضای این رمز ارز تاثیر داشته باشند.
Waves-Coin.jpg

قابلیت‌ها و مزایای ویوز

قابلیت‌ها و مزیت‌های بسیار زیادی را میتوان برای ارز دیجیتال ویوز و شبکه آن تعریف کرد که همین قابلیت‌ها و مزیت‌ها دلیل اصلی جذابیت این ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری نیز هستند. از جمله مهمترین ویژگی‌های ارز دیجیتال ویوز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شبکه بلاک چین ویوز به صورت متن باز توسعه پیدا کرده تا سایر توسعه دهندگان نیز بتوانند باک‌های شبکه آن را شناسایی کرده و در بالا بردن امنیت آن نقش داشته باشند.
 • وجود یک محیط کاملا کاربر پسند و ساده از دیگر مزیت‌ها و ویژگی‌های پلتفرم ویوز است.
 • امکان توسعه توکن‌های سفارشی را نیز می‌توانیم یکی از بزرگترین مزیت‌های شبکه‌ای ارز دیجیتال تعریف کنیم که البته نیاز به پرداخت کارمزد‌های قابل توجهی نیز نخواهد داشت.
 • امکان استیک کردن توکن‌های ویوز برای کاربران وجود دارد تا از این طریق بتوانند در کنار افزایش قیمت ویوز از این فرآیند نیز به سود قابل توجهی برسند.
 • در صرافی غیرمتمرکز ویوز امکان انجام معاملات مختلف آن هم با ارزهای فیات برای علاقمندان وجود دارد.
 • برای ایجاد یک توکن سفارشی در پلتفرم ویوز نیاز به داشتن دانش کد نویسی نخواهید داشت.
 • مقیاس‌پذیری بسیار بالا و همچنین سرعت عمل عالی پلتفرم ویوز در تایید تراکنش‌ها از دیگر مزیت‌های آن محسوب می‌شود.
 • امکان استفاده از قراردادهای هوشمند و مزیت‌های بسیار زیاد دیگری نیز در طول سالهای گذشته به پلتفرم ویوز اضافه شده و تبدیل به یک مزیت بزرگ نیز در شبکه آن شده‌اند.

بنیانگذاران ویوز چه کسانی هستند؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم آقای ساشا ایوانوف (Sasha Ivanov) به عنوان مدیر یک صرافی شناخته شده ایده اولیه توسعه ارز دیجیتال ویوز را ارائه نمود. البته افراد زیاد دیگری نیز در توسعه این رمز ارز دخیل بودند و در ایجاد یک شبکه بلاک چین ایده‌آل برای آن نقش داشتند. افرادی مانند آقای دیمیتری سهامرا (Dmitry Suhamera) و الکساندر ایوانوف (Alexander Ivanov) نیز نقش تاثیرگذاری در مدیریت و توسعه این ارز دیجیتال داشتند. نکته قابل توجه درباره این ارز دیجیتال این است که تیم توسعه دهنده آن اشراف کامل به شرایط بازار ارز دیجیتال داشته و به همین دلیل شاهد توسعه یک ارز دیجیتال کاملاً منطبق با نیاز کاربران در بازار بودیم.

امنیت شبکه ویوز چگونه است؟

ایجاد امنیت در شبکه‌ای ارز دیجیتال ویوز با رویکردهای مختلفی انجام می‌پذیرد که یکی از اصلی‌ترین آن‌ها فعالیت نود‌ها و یا فول نود‌ها در داخل این شبکه است. وجود نود‌ها باعث میشود تا تعیین تراکنش‌ها در داخل شبکه ویوز با دقت و امنیت بسیار بالایی انجام پذیرد و همین موضوع امنیت شبکه را تا میزان قابل توجهی افزایش داده است. همچنین تیم توسعه دهنده این ارز دیجیتال پاداش‌های مختلفی را نیز برای جامعه نودهای خود در نظر گرفته تا از این طریق کاربران را ترغیب به فعالیت در شبکه این رمز ارز نماید. پلتفرم این ارز دیجیتال از یک روش اجماع به نام اثبات سهام استیجاری (LPoS) استفاده می‌نماید تا علاوه بر نودها خود کاربران فعال در شبکه صرافی ویوز بتوانند در ایجاد بلاک‌های جدید در شبکه بلاک چین ارز دیجیتال نقش داشته باشند و باعث افزایش امنیت شبکه شوند.

چه تعداد توکن ویوز در گردش است؟

در مجموع ۱۰۹۳۹۸۸۰۲ تو که به عنوان سکه‌های در گردش ارز دیجیتال ویوز در نظر گرفته شده که این مهم باعث محدود شدن میزان عرضه این رمز ارز در بازار گشته است. در حال حاضر تمام توکن‌های تعریف شده برای این رمز ارز در بازار در حال گردش هستند و از این بابت امکان حداکثر میزان عرضه برای آن به وجود آمده است. محدود بودن تعداد توکن‌های این ارز دیجیتال نیز باعث شده تا قیمت آن به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

خرید ارز دیجیتال ویوز

اگر به دنبال خرید ارز دیجیتال ویوز هستید، امکان استفاده از راه حل‌های زیر برای شما وجود دارد:

 • یکی از روش‌های خرید ارز دیجیتال ویوز استفاده از روش خرید مستقیم است که در این روش شما بایستی فروشندگان این ارز دیجیتال را پیدا کرده و معامله خود را با آنها انجام دهید. در این روش نیازی به پرداخت کارمزد خرید ارز دیجیتال نخواهید داشت ما اولین پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز بسیار چالش برانگیز خواهد بود و ثانیاً خطرات زیادی مانند کلاهبرداری شما را تهدید می‌کند.
 • در روش دوم شما می‌توانید با استفاده از خدمات صرافی‌ تبدیل با کاربردهای بسیار پایین و مقرون به صرفه برای خرید ارز دیجیتال ویوز اقدام نمایید. این روش مراحل بسیار ساده‌ای داشته و کمترین هزینه‌ها را نیز روی دست شما باقی خواهد گذاشت.
 • همچنین امکان استفاده از خدمات برخی از صرافی‌های معتبر خارجی برای خرید ارز دیجیتال ویوز وجود دارد. البته دقت داشته باشید که بسیاری از رابطه‌های خارجی به دلیل قوانین مربوط به تحریم‌ها امکان ارائه خدمات به کاربران ایرانی را نداشته و ممکن است حساب کاربری شما مسدود شود.

فروش ارز دیجیتال ویوز

ارز دیجیتال ویوز به محبوبیت خوبی رسیده و به همین دلیل شاهد لیست شدن آن در بسیاری از صرافی‌ها هستیم. در حال حاضر خدمات فروش ارز دیجیتال ویوز در صرافی ارز دیجیتال تبدیل برای کاربران ایرانی فراهم آمده و شما می‌توانید در این طریق برای سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال اقدام کنید.
waves-2-1140x641.jpg

نحوه خرید ویوز از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال ویوز در صرافی تبدیل مراحل بسیار ساده پیش روی شما قرار دارد که با استفاده از این مراحل می‌توانید با کارمزدهای بسیار پایین برای خرید این رمز ارز اقدام کنید. در روش اول شما می‌توانید با استفاده از خدمات خرید آسان ارز دیجیتال تنها در چند ثانیه معامله خود را انجام داده و پول‌های خود را به ارز دیجیتال ویوز تبدیل نمایید. در این روش کافی است وارد‌بخش خرید آسان شده و با تعیین کردن حجم مورد نظر خود برای خرید معامله خود را نهایی نماید. در این فرایند قیمت معامله شما برابر با بهترین قیمت در نظر گرفته شده از سوی فروشندگان در پلتفرم تبدیل خواهد بود. همچنین شما می‌توانید با تبدیل پول خود به ارز دیجیتال تتر از بازار حرفه‌ای نیز برای خرید ویوز استفاده کنید. در این روش خرید ویوز میبایست وارد بازار ویوز به تتر شده و حجم مورد نظر برای خرید و قیمت مورد نظر خود را مشخص و منتظر بمانید تا یکی از فروشندگان با قیمت شما موافقت کند.

روش نگهداری ویوز ( چگونه ویوز را نگهداری کنیم؟ )

برای نگهداری از ارز دیجیتال ویوز این امکان برای شما وجود دارد تا از بهترین کیف پول‌های نرم افزاری موجود در بازار استفاده کنید. البته امکان استفاده از انواع کیف پول سخت افزاری نیز برای نگهداری از این ارز دیجیتال وجود دارد. همچنین در حساب صرافی تبدیل نیز از فناوری کیف پول توزیع شده استفاده کرده‌ایم تا شرایط لازم برای نگهداری از ارز دیجیتال ویوز در ایمن‌ترین شرایط ممکن برای شما وجود داشته باشد.

انواع کیف پول ویوز

برای هولد کردن ارز دیجیتال ویوز می‌توانید از انواع مختلفی از کیف پول‌های معتبر ارز دیجیتال موجود در بازار استفاده کنید. از جمله مهمترین این کیف پول‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • کیف پول سخت افزاری لجر
 • کیف پول سخت افزاری ترزور
 • کیف پول نرم افزاری اتمیک ولت
 • کیف پول نرم افزاری کوینومی
 • کیف پول نرم افزاری اکسودوس
 • همچنین کیف پول رسمی ویوز که در نسخه دسکتاپ ارائه شده و می‌تواند بهترین گزینه برای نگهداری از این رمز ارز برای طولانی مدت باشد.

کارمزد خرید و فروش ویوز

معامله ویوز در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ویوز در صرافی تبدیل

در مجموعه تبدیل در کنار شما هستیم تا مزیت‌های فوق العاده جذابی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال ویوز در اختیار شما قرار دهیم که با استفاده از این مزیت‌ها می‌توانید بسیاری از چالش‌های معاملات بازار ارز دیجیتال را برای خود برطرف کرده و با اطمینان خاطر به خرید رمز ارز مورد نظر خود بپردازید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال ویوز مانند سایر رمز ارزها در صرافی تبدیل میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

 • امکان خرید آسان و سریع ویوز را در صرافی تبدیل در اختیار خواهید داشت.
 • امکان انجام معامله به صورت حرفه‌ای در بازار ویوز به تتر در صرافی تبدیل در اختیار دارید.
 • پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی یکی دیگر از مزیت‌های خرید این رمز ارز در تبدیل خواهد بود.
 • به دلیل تعداد کاربران قابل توجه حجم بالایی از معاملات ویوز را شاهد خواهید بود که این امر شرایط لازم برای خرید و فروش این رمز ارز را در هر حجمی برای شما در کمترین زمان ممکن فراهم می‌آورد.

سرعت بالای تراکنش ها

 • برخلاف بسیاری از صرافی‌ها در صرافی تبدیل کارمزد انجام معامله به صورت کاملاً شفاف در زمان ثبت سفارش به شما نمایش داده خواهد شد.
 • امکان برداشت ارز دیجیتال ویوز بعد از خرید این رمز ارز را در کمترین زمان ممکن در اختیار خواهید داشت.
 • فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال ویوز در صرافی تبدیل دقیقاً مطابق با مکانیزم عرضه و تقاضا صورت گرفته و نوسانات قیمت این رمز ارز نیز مطابق با نوسانات آن در بازار جهانی پیش می‌رود.
 • در صورت نیاز به نگهداری از ارز دیجیتال ویوز در حساب صرافی تبدیل بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم آمده است.

سوالات متداول خرید ویوز

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید ویوز

آیا خرید ویوز بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید ارز ویوز بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

آینده ویوز چگونه است؟

ارز دیجیتال ویوز یکی از رمز ارز‌های پر کاربرد و آینده دار محسوب می‌شود که سرمایه گذاران زیادی را به سمت خود کشانده است. البته شایان ذکر است که بازار ارز دیجیتال نشان داده که پیش‌بینی و تحلیل دقیق آینده رمز ارز‌ها به این راحتی‌ها امکان پذیر نبوده و چالش‌های بسیار زیادی در این باره وجود دارد. از این رو اکثریت کاربران به دنبال سرمایه گذاری بر روی رمز ارز‌ها می‌روند که قابلیت‌ها و مزیت‌های بسیار زیادی داشته و سرمایه گذاری بر روی آنها می‌تواند خطر کمتری به دنبال داشته باشد. ویوز با توجه به کاربرد‌ها و اهدافی که دارد می‌تواند یک رمز ارز آینده دار شناخته شده و پتانسیل سوددهی قابل توجهی را نیز می‌توان برای آن در آینده متصور بود.

از کجا میتوانیم ویوز (WAVES) بخریم؟

برای خرید ویوز می‌توانید به [بازار معاملاتی صرافی تبدیل](https://tabdeal.org/panel/trade/WAVES_USDT) مراجعه نمایید.

خرید سریع ویوز (WAVES) چطور امکان پذیر است؟

با استفاده از [خدمات خرید آسان](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=waves&from-symbol=irt) ارز دیجیتال امکان خرید سریع ارز دیجیتال ویوز در کمتر از چند ثانیه برای شما وجود خواهد داشت.

کارمزد خرید و فروش ویوز در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ویوز در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی میتوانیم برای خرید و فروش ویوز اقدام کنیم؟

برای خرید و فروش ویوز در صرافی هیچگونه محدودیت زمانی وجود نداشته و شما در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید برای خرید این ارز دیجیتال اقدام کنید.

ارز دیجیتال ویوز چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال پلکادات می‌توانید از کیف پول اختصاصی توزیع‌شده صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده نمایید.

آیا خرید ویوز میتواند سودآور باشد؟

بسیاری از تحلیلگران ارز دیجیتال ویوز یکی از رمز ارزهای آینده دار بازار معرفی می‌نمایند و به همین دلیل می‌توان آن را یک سرمایه گذاری سودآور در آینده در نظر گرفت.

آیا میتوان ویوز را استخراج کرد؟

ارز دیجیتال ویوز قابلیت استخراج ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

کیارش ص

11 روز قبل

5

تبدیل قطعا بهترین صرافی ایرانه. هیچ صرافی دیگه‌ای نیست که هم مارجین و اهرم داشته باشه و هم بشه در لحظه ازش برداشت کرد.

سهیل ا

11 روز قبل

3

دفعه پیش توی خرید و فروش ارز دیجیتال خیلی ضرر کردم چون احساسی و بدون دانش خرید و فروش می‌کردم این دفعه هم تکنیکال رو خوب یادگرفتم هم از کانال الگوریتم تحلیل تبدیل استفاده می‌کنم که کمک خوبیه برای تصمیم‌گیری برای خریدها

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله