tribeicon

قیمت و خرید ترایب - TRIBE

خرید ارز دیجیتال ترایب Tribe

خرید ارز دیجیتال ترایب (TRIBE) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ترایب به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ترایب بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ترایب اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ترایب هستند.

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ترایب می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
۷۷۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ترایب ( TRIBE ) چیست؟

خرید TRIBE

ترایب پروتکلی است که مشکلات مربوط به استیبل کوین‌های با پشتوانه فیات و کریپتو را شناسایی کرد. در خصوص استیبل کوین‌های با پشتوانه فیات، آنها متمرکز هستند زیرا به یک ارز متمرکز وابسته هستند و در نتیجه غیرمتمرکز بودن شبکه را تضعیف می‌کنند. استیبل کوین‌های با پشتوانه کریپتو با مشکل ناکارآمدی سرمایه نیز مواجه هستند و بسیار بی‌ثبات هستند. فی پروتکل (Fei Protocol )، به عنوان یک جایگزین، مدلی قابل مقایسه با سیستم بانک‌داری ذخیره را پیشنهاد می‌کند.

فی ( FEI )که خود را «یک پروتکل استیبل کوین غیرمتمرکز و مقیاس‌پذیر دیفای» می‌نامد، دارایی‌های دیجیتال را به صورت الگوریتمی با پروتکل PCV ( مبلغ کنترل شده توسط پروتکل) برای کسب سود و تأمین نقدینگی تخصیص می‌دهد.

مبلغ کنترل‌شده توسط پروتکل ( PCV )، در ادبیات رسمی پروتکل Fei، به عنوان یک نوعTVL یا سرمایه کل قفل شده (TVL) تعریف می‌شود که نشان‌دهنده همه دارایی‌هایی است که در نهایت توسط کاربران قابل بازخرید ( Redeem ) نیستند. خزانه‌های دائو ( DAO ) و صندوق‌های بیمه از نمونه PCV هایی هستند که به طور متداول استفاده می‌شوند. PCV را می‌توان به طور مفهومی گسترش داد تا هرگونه مدیریت الگوریتمی دارایی‌های متعلق به پروتکل را به منظور تسهیل اهداف پروتکل مانند تأمین نقدینگی و ثبات، در برگیرد.

Fei Protocol به دلیل اینکه فقط از رمزارزهای غیرمتمرکز استفاده می‌کند، ادعا می‌کند که کاملاً غیرمتمرکز است.

این پروژه با تأمین نقدینگی صرافی‌ها و بازارهای وام‌دهی به کمک PCV، از DAOها (سازمان‌های خودگردان غیرمتمرکز) پشتیبانی می‌کند. فی پروتکل همچنین با دادن دسترسی به چیزی به نام «نقدینگی به عنوان خدمات» یا LaaS ( Liquidity-as-a-Service ) به دائو‌ها، از آنها پشتیبانی می‌کند.

هدف از خلق ترایب چیست؟

ترایب ( Tribe ) و فی پروتکل ( Fei Protocol ) تلاش می‌کنند تا برخی از مشکلات مبرم استیبل‌کوین‌ها را برطرف کنند. یکی از اصلی‌ترین مشکلاتی که این شبکه رفع می‌کند، ناکارآمدی سرمایه است. اکثر استیبل کوین‌های موجود در بازار دارای پشتوانه فیات یا رمزارز هستند. پروژه‌های دارای پشتوانه رمزارز با استفاده از سیستم وثیقه مازاد یا Over Collateralization اجرا می‌شوند. این روش برای اطمینان از عملکرد پروتکل به روشی قابل اطمینان ضروری است.

اما متأسفانه، این استراتژی توانایی این شبکه‌ها را برای رشد و پیشرفت محدود می‌کند، زیرا کل موجودی استیبل کوین به وثیقه مازاد نیاز دارد. نیاز به «وثیقه مازاد» برای اطمینان از این موضوع است که در صورت نوسان قیمت دارایی پایه، استیبل کوین دچار نوسان نشود و قیمت ثابت خود را از دست ندهد.

تاریخچه پیدایش ترایب ( TRIBE )

TRIBE در سال 2021 به عنوان یک ابزار حاکمیتی برای پروتکل فی Fei Protocol ) ) وارد بازار شد. این شبکه توسط جوی سانتورو Joey Santoro ) ) و سباستین دلگادو Sebastian Delgado )) تأسیس شد. آنها همچنین به عنوان بنیانگذاران Fei Labs که تیم توسعه پشت پروژه است، فعالیت می‌کنند.

ارزش ترایب چگونه تعیین می‌شود؟

همانطور که قبلاً ذکر شد، ارز دیجیتال Tribe توکن حاکمیتی پروتکل فی ( Fei ) است. FEI یک رمزارز ثابت است. در حالی که TRIBE ناپایدار است، قیمت FEI به دلیل عملکرد خود به عنوان یک استیبل کوین، باید تا حد امکان نزدیک به 1 دلار باشد.

دارندگان ارز ترایب می‌توانند در همه حوزه‌های مربوط به اجرای پروتکل، از جمله میزان ضرب توکن و توکن‌سوزی، تنظیم مقیاس هدف و قوانین تخصیص در منحنی‌های پیوند قیمت و تنظیم نرخ رشد زمانی-وزنی مشوق‌ها رأی دهند. همه اینها در کنار معاملات ارز دیجیتال TRIBE در بازار، به ارزشمند شدن آن در آینده کمک خواهد کرد.

قابلیت‌ها و مزایای ترایب

پروتکل فی (Fei) مشکل ناکارآمدی سرمایه استیبل کوین‌های دارای وثیقه ارز دیجیتال و پدیده «پشتوانه قابل فروش» را به عنوان مانع اصلی طراحی یک استیبل کوین کاملاً غیرمتمرکز هدف قرار داد. ناکارآمدی سرمایه به این معنی است که باید سرمایه بیشتری نسبت به آنچه که می‌توان وارد سیستم کرد بکار گرفت، که این امر پتانسیل رشد استیبل کوین‌های با پشتوانه ارز دیجیتال را محدود می‌کند. علاوه بر این، ارزهای دیجیتالی همچون DAI از این مسئله رنج می‌برند که تأمین کنندگان نقدینگی همیشه در جستجوی بهترین نرخ بهره هستند و در نتیجه، دامنه استقلال محدودی دارند.

FEI مفهوم مبلغ کنترل شده با پروتکل (PCV) را معرفی کرده است. ترایب دائو (Tribe DAO) استیبل کوین فی پروتکل را با یک نرخ یارانه‌ای برای اتر (ETH) در زمان راه‌اندازی آن صادر کرد تا یک استخر اتر را به عنوان خزانه خود ایجاد کند. سپس ترایب بخشی از این ETH را به همراه توکن‌های تازه ضرب شده FEI در یک استخر نقدینگی ETH-FEI در یونی سواپ عرضه کرد تا ترید این استیبل کوین را فعال کند. در حالی که کاربران می‌توانند FEI را از Tribe DAO خریداری کنند، نمی‌توانند FEI را مجدداً به آن بفروشند، بلکه مجبورند FEI را در بازار آزاد بفروشند. ثبات قیمت استیبل کوین فی (FEI) از طریق یک سیستم تشویقی حفظ می‌شود. اگر قیمت FEI از پگ ( Peg ) خود عبور کند، آربیتراژورها می‌توانند ETH را به Tribe DAO بفروشند و FEI خود را نیز در پلتفرم یونی سواپ بفروشند تا سود حاصل کنند.

اگر قیمت FEI کمتر از پگ باشد، مشوق‌های پلتفرم ترایب وارد عمل می‌شوند. خریداران FEI در استخر نقدینگی یونی سواپ یک تخفیف برای بازگرداندن پگ قیمت دریافت می‌کنند، در حالی که فروشندگان FEI باید این تخفیف و جریمه اضافی را بپردازند تا انگیزه برگرداندن پگ را فراهم کنند. هر چه قیمت FEI از پگ دورتر شود، تخفیف‌ها و جریمه‌ها بیشتر می‌شود. Tribe می‌تواند به عنوان آخرین راه چاره، از ذخایر اتر خود برای بازخرید FEI و سوزاندن FEI اضافی برای کاهش عرضه استفاده کند. ترایب به عنوان یک بدنه حاکم وظایف زیر را انجام می‌دهد:

  • تعیین قراردادهای Minter و Burner
  • تنظیم مقیاس و تعیین قانون تخصیص منحنی‌های پیوند قیمت Bonding Curves ))
  • تعیین و تنظیم نرخ رشد زمانی-وزنی مشوق‌ها
  • تعیین درصد پاداش برای بازیابی پگ قیمت
  • تنظیم وزن هر یک از استخرهای یونی سواپ

بنیانگذاران ترایب

ترایب توسط تیمی از کارآفرینان در سانفرانسیسکو تاسیس شد. از خالقان برجسته این پروژه می‌توان به جوی سانتورو Joey Santoro ))، برایانا مونتگومری Brianna Montgomery ) ) و سباستین دلگادو Sebastian ) Delgado) اشاره کرد.

سانتورو، ُاکن سانفرانسیسکو، دارای مدرک از دانشگاه دوک در رشته علوم کامپیوتر است. او پس از فارغ التحصیلی به عنوان رئیس مشترک Duke Blockchain Lab انتخاب شد. پس از آن، وی به عنوان مهندس نرم‌افزار در شرکت نرم‌افزار ابری اکتا ( Okta ) استخدام شد. او در دسامبر 2020 وارد این پروژه شد و از آن زمان، همچنین به یک نابغه در بلاک چین اتریوم تبدیل شده است.

مونتگومری در فوریه 2021 درگیر فی پروتکل ( Fei Protocol ) شد. وی قبل از شروع به کار در فی، نزدیک به یک دهه در نقش توسعه‌دهنده کسب‌وکار در طیف وسیعی از شرکت‌های فناوری از جمله ConsenSys Diligence، Coriant و DefenceStorm کار کرد. مونتگومری مدرک کارشناسی خود را در رشته مدیریت بازرگانی و علوم کامپیوتر در دانشگاه کارولینای شمالی به پایان رساند.

دلگادو مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه کالیفرنیا در علوم شناختی و علوم کامپیوتر به پایان رساند. دلگادو قبل از پیوستن به Fei Protocol در ژانویه 2021، به عنوان مهندس نرم‌افزار در اوبر ((Uber و دارما لبز ( Dharma Labs ) کار می‌کرد.

امنیت شبکه ترایب چگونه است؟

TRIBE و FEI هر دو توکن ERC-20 در اتریوم هستند. این شبکه به‌عنوان یک سازمان خودگردان غیرمتمرکز یا دائو (DAO) اداره می‌شود و نقش‌های مختلفی را شامل می‌شود: اداره کننده Governor ))، ضرب کننده ( Minter )، توکن سوز ( Burner )، کنترل‌گر PCV و نگهبان ( Guardian ). همه اینها نیز توسط اجتماع ترایب اداره می‌شوند.

ERC-20 یک نوع استاندارد است که اکثر توکن‌های جدید هنگام انتشار در بلاک چین اتریوم از آن پیروی می‌کنند. اتریوم یکی از محبوب‌ترین بلاک‌چین‌ها برای DAO است و با مکانیزم اجماع اثبات کار (POW) که ماینرها را ملزم به استخراج اتر می‌کند، ایمن شده است. در این شبکه مجموعه‌ای از گره‌های غیرمتمرکز تراکنش‌ها را تایید و بلاک چین اتریوم را ایمن می‌کند.

گفتنی است، ترایب پس از راه‌اندازی عمومی، برای مدت کوتاهی ترید این استیبل کوین را متوقف کرد تا یک حفره امنیتی را برطرف کند که به مهاجمان اجازه می‌داد بخش قابل توجهی از ETH را از استخر ETH-FEI یونی سواپ ( Uniswap ) خارج کنند. قبل از اینکه آسیبی به شبکه وارد شود، این حفره امنیتی برطرف شد.

ترایب چگونه کار می‌کند؟

ارز ترایب

ترایب یک پلتفرم حاکمیتی مبتنی بر اتریوم است که از دو ارز دیجیتال برای تکمیل اهداف خود استفاده می‌کند. اولین آن، استیبل کوین FEI است که یک دارایی معاملاتی پایدار را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. دومی توکن حاکمیتی TRIBE است که به تعادل نوسانات بازار کمک می‌کند. این سیستم‌ها در کنار سیستم PCV به اجرای شبکه کمک می‌کنند.

توکن ترایب ( TRIBE ) چیست؟

TRIBE توکن حاکمیتی پلتفرم فی پروتکل ((Fei protocol است. هدف این پروتکل حفظ یک بازار نقدینگی است که به‌واسطه آن، استیبل کوین FEI بتواند نزدیک به قیمت ETH/USD معامله شود.

TRIBE به عنوان یک توکن حاکمیتی، می‌تواند بر تصمیمات مربوط به پروتکل فی که در اوایل سال 2021 راه‌اندازی شد، تأثیر بگذارد. هدف ترایب ایجاد یک استیبل کوین قابل اعتماد بود که شکاف بین استیبل‌کوین‌های با وثیقه فیات و آنهایی که با وثیقه رمزارز پشتیبانی می‌شوند را پر کند.

فی پروتکل با تکیه بر دو رمزارز اجرا می‌شود: استیبل کوین فی ( ( FEI برای حفظ پیوند قیمتی و توکن حاکمیتی ترایب ( TRIBE ) برای متعادل کردن نوسانات. دارندگان TRIBE این حق را دارند که به تغییرات و تنظیمات استیبل کوین FEI رأی دهند.

چه تعداد توکن ترایب در گردش است؟

قیمت توکن TRIBE در این لحظه 0.20250 دلار و حجم معاملات 24 ساعته آن 1 میلیون و 691 هزار دلار است. رتبه کنونی توکن TRIBE در کوین مارکت کپ 174 است. ارزش بازار این ارز دیجیتال نیز بیش از 91 میلیون دلار است. عرضه در گردش توکن ترایب 453,448,622 واحد و حداکثر عرضه آن یک میلیارد توکن است.

خرید ارز دیجیتال ترایب

صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی که در حال حاضر از توکن TRIBE پشتیبانی می‌کنند عبارت‌اند از: Binance، Kucoin، BTCEX، CoinW، Bitrue، MEXC و BingX هستند. این توکن در صرافی‌ غیرمتمرکز یونی سواپ ( Uniswap ) نیز معامله می‌شود.

فروش ارز دیجیتال ترایب

شما می‌تواند توکن ترایب(Tribe) را در صرافی‌های مذکور به علاوه صرافی‌ ایرانی تبدیل به فروش برسانید.

نحوه خرید توکن ترایب از صرافی تبدیل

شما می‌توانید ارز دیجیتال ترایب را از طریق صرافی تبدیل خرید کنید. پس از طی مراحل ثبت ‌نام و انجام احراز هویت در تبدیل ابتدا باید مبلغ مورد نظر‌تان را به حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال ترایب را بهصورت تومان یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

روش نگهداری ترایب

شما می‌توانید ارز TRIBE را پس از خرید در کیف پول صرافی‌ها ‌ذخیره کنید، اما برای امنیت بیشتر، توصیه می‌کنیم از یک کیف پول اختصاصی سخت افزاری یا نرم‌افزاری برای نگه‌داری بلندمدت آن استفاده کنید.

انواع کیف پول ترایب ( TRIBE )

در حال حاضر کیف پول‌های سخت افزاری لجر نانو ایکس ( Nano X )، لجر نانو اس ( Nano s ) و کیف پول‌های نرم‌افزاری دیفای والت ( Defi Wallet ) و تراست والت ( Trust Wallet ) از ارز دیجیتال ترایب پشتیبانی می‌کنند.

کارمزد خرید و فروش ترایب

معامله ترایب در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش توکنTRIBEدر صرافی تبدیل

خرید و فروش ارز دیجیتال در تبدیل مزیت‌های متعددی برای کاربران دارد؛ از جمله اینکه تنوع ارزهای دیجیتال موجود در این صرافی بالاست است و شما می‌توانید از طریق بازار‌های تومانی و تتری به بازار‌های معاملاتی متنوعی دسترسی داشته باشید. همچنین میزان کارمزد در نظر گرفته شده برای معامله ارز TRIBE در این صرافی بر اساس سطوح کاربری متنوع و مناسب است.

آیا خرید ترایب بدون احراز هویت ممکن است؟

چنانچه در ایران ساکن هستید، باید برای خرید و فروش ارز دیجیتال TRIBE از طریق صرافی‌های ایرانی اقدام کنید. اولین شرط ورود به این صرافی‌ها نیز ثبت‌نام و احراز هویت است.

آینده ترایب چگونه است؟

معامله TRIBE

همانطور که صنعت بلاک چین تکامل می‌یابد، تعداد دارایی‌ها و توکن‌های دیجیتال منحصر به فرد برای پاسخگویی به نیازهای روزافزون شرکت کنندگان شبکه بلاک چین نیز افزایش می‌یابد.

به طور خلاصه، فرآیند خرید، ذخیره و معامله با توکن‌های TRIBE بسیار ساده است. علاوه بر این، تجزیه و تحلیل بازار یک شرط مطمئن برای ارزش آتی این توکن قرار می‌دهد. با اطمینان معامله کنید، اما با دقت معامله کنید.

صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی که در حال حاضر از توکن TRIBE پشتیبانی می‌کنند عبارت‌اند از: Binance، Kucoin، BTCEX، CoinW، Bitrue، MEXC و BingX هستند. این توکن در صرافی‌ غیرمتمرکز یونی سواپ ( Uniswap) نیز معامله می‌شود.

منابع:

currency.com
learn.bybit.com

سوالات متداول خرید ترایب

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید ترایب

از کجا می‌توانیم ترایب ( TRIBE ) بخریم؟

شما می‌توانید ارز ترایب را از صرافی‌های بایننس، کوکوین، مکسی و ... خریداری کنید. اما صرافی‌های خارجی، برای کاربران ایرانی ریسک به همراه دارند، چراکه امکان مسدود شدن حساب کاربران در آن‌ها بالا است. به همین دلیل، توصیه می‌شود از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از ۲۰۰ رمزارز مختلف از جمله ترایب پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع ترایب ( TRIBE ) چطور امکان پذیر است؟

شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق بخش خرید آسان ارز ترایب تبدیل، به خرید و فروش این ارز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش ترایب ( TRIBE ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ترایب در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ارز ترایب را پیش بینی کنیم؟

می‌توانید از تحلیل شخصی خود استفاده کنید یا با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (@algotahlil)از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در صورت نیاز از دیگر کانال‌ها هم برای سیگنال گیری می‌توانید استفاده کنید.

ارز دیجیتال ترایب ( TRIBE ) چگونه نگهداری می‌شود؟

نگهداری ارز دیجیتال ترایب در کیف پول‌های سرد و گرم و سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلف امکان‌پذیر است. همچنین می‌توانید ارز ترایب خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

آیا خرید ترایب ( TRIBE ) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید ارز دیجیتال ترایب به عنوان توکن حاکمیتی پلتفرم استیبل کوین فی پروتکل ( Fei Protocol ) که روش نوینی برای ثبات قیمت به کار گرفته، ارزش بررسی را دارد. اما قبل از هر چیز اول تحقیقات خودتان را انجام دهید.

آیا می‌توان ترایب ( TRIBE ) را استخراج کرد؟

خیر، توکن ترایب قابلیت استخراج ندارد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سپیده م

34 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

کیارش ص

34 روز قبل

5

تبدیل قطعا بهترین صرافی ایرانه. هیچ صرافی دیگه‌ای نیست که هم مارجین و اهرم داشته باشه و هم بشه در لحظه ازش برداشت کرد.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

ترایب در یک نگاه
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله