reqicon

قیمت و خرید ریکوئست - REQ

خرید ارز دیجیتال ریکوئست Request

خرید ارز دیجیتال ریکوئست (REQ) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ریکوئست به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ریکوئست بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ریکوئست اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ریکوئست هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ریکوئست به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 REQ = 8,207 IRT

reqicon

ریکوئست

خرید آسان ریکوئست
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ریکوئست

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ریکوئست می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

reqicon

req

ریکوئست

تومان --

reqicon

req

ریکوئست

قیمت دلاری

0.1428 USDT

قیمت تومانی

تومان 8,288

تغییرات 24 ساعت اخیر

-4.329 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

«ساخت آینده مالی با غیرمتمرکزترین روش.» این جمله‌ای است که در صفحه اول وبلاگ ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) نوشته شده است. آنان اعتقاد دارند مردم باید کنترل کاملی بر دارایی‌های مالی خود داشته باشند. گروه ریکوئست به‌دنبال این است که با استفاده از فناوری‌های جدید مردم را از دست پلتفرم‌های مالی سنتی نجات دهد.

گروه ریکوئست به‌صورت فعال با سازمان‌های پیشرو در اکوسیستم حوزه دیفای در ارتباط است تا محصولات، استانداردها و زیرساخت‌های باز را توسعه دهد.

اگر در جست‌وجوی اطلاعاتی در زمینه ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) هستید یا برای سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال دچار شک و تردید هستید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا تمامی اطلاعات موردنیاز را دریافت کنید و شک و تردیدهایتان برطرف شود.

ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) چیست؟

ارز ریکوئست

ارز دیجیتال ریکوئست با نماد اختصاری req شکلی از دارایی است که در زمان نگارش این مقاله در رتبه ۱۸۲ سایت کوین مارکت گپ قرار دارد و بازاری به ارزش ۸۷ میلیون و ۵۵۱ هزار دلار را در اختیار دارد.

ریکوئست شبکه‌ای را ایجاد کرده است تا منبع باز و غیرمتمرکز نسبت به‌تمامی فاکتورها باشد. شبکه ریکوئست هر فاکتور را به‌صورت مستقیم و بدون دخالت هیچ‌گونه واسطه‌ای پرداخت می‌کند و هزینه‌های تراکنش را کاهش می‌دهد.

ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) توکن ERC-20 مبتنی بر بلاکچین اتریوم است. شبکه ریکوئست با استفاده از بلاکچین و قراردادهای هوشمند اتریوم سیستم پرداخت غیرمتمرکزی را به وجود آورده است که وجوه مالی را ارسال و دریافت می‌کند. این سازوکار درست مانند پی‌پال است با این تفاوت که شبکه ریکوئست اهداف بزرگ‌تری را در سر می‌پروراند.

ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) توکنی ضدتورمی است که درخواست‌های ارسال و دریافت پول در شبکه ریکوئست را تأمین می‌کند. عرضه توکن ریکوئست ( req ) متناسب با افزایش پذیرش درخواست‌ها در شبکه کاهش پیدا می‌کند، درنتیجه عملکرد و پایداری شبکه ریکوئست همواره تضمین شده است.

توکن ریکوئست ( req ) کارمزد تراکنش‌ها را پرداخت می‌کند. همچنین این توکن حاکمیتی نیز محسوب می‌شود، چراکه با استفاده از آن می‌توانید در تصمیمات مهم شبکه دخیل باشید.

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال ریکوئست ( req )

پروژه ریکوئست فعالیت خود را از سال ۲۰۱۷ آغاز کرد. در همان ابتدا وایت‌پیپر پروژه در وب‌سایت رسمی ریکوئست منتشر شد. در همان سال پروژه ریکوئست توکن بومی خود ( req ) را به بازار معرفی کرد و اولین نسخه از پلتفرم ریکوئست را در دسترس عموم قرار داد. در سال ۲۰۱۸، تمامی ارزهای مبتنی بر بلاکچین اتریوم در پلتفرم ریکوئست پشتیبانی می‌شدند.

از سال ۲۰۱۷ تاکنون، پلتفرم ریکوئست و توکن req رشد و توسعه فراوانی داشتند. فرآیندهای پرداخت و حسابرسی با استفاده از این پلتفرم انجام می‌گیرد. در آینده‌ای نزدیک شبکه ریکوئست در پرداخت حقوق کارمندان نیز فعال می‌شود.

ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) چگونه معروف و محبوب شد؟

وای کامبینیتور ( Ycombinator )، یکی از بزرگ‌ترین استارت‌اپ‌های آمریکایی تکنولوژی، این تیم قدرتمند طراحی و توسعه را برای پروژه ریکوئست انتخاب کرد. قدرت و شهرت بسیار زیاد وای کامبینیتور بر رشد و توسعه توکن ریکوئست ( req ) تأثیر مثبتی داشت.

تطبیق پلتفرم ریکوئست با قوانین تجاری تمام کشورهای بزرگ نیز یکی از عوامل معروفیت و محبوبیت این پروژه است. پروژه ریکوئست در راستای اضافه کردن ارزهای فیات بزرگ به پلتفرم خود، توکن req را طوری طراحی کرده است تا با قوانین مالی و اقتصادی کشورهای بزرگ دنیا تضاد خاصی نداشته باشد.

هدف از خلق ارز دیجیتال ریکوئست ( req )

همان‌طور که در ابتدای مقاله اشاره شد، هدف اصلی پروژه تمرکززدایی از اقتصاد جهانی است. این امر با استفاده از فناوری بلاکچین و پروژه ریکوئست به‌زودی تحقق خواهد یافت.

دیگر هدف توکن req که در وب‌سایت پروژه نیز آمده است، بازگشت کنترل مدیریت مالی به مردم سراسر دنیا است. مدیران پروژه معتقدند سیستم‌های مالی سنتی قدرت کنترل مدیریت مالی را از چنگ مردم در آورده‌اند و در راستای اهداف خود ثروت عموم مردم را تحت اختیار خود در آورده‌اند.

مردم سراسر دنیا می‌توانند با استفاده از پروتکل پلتفرم ریکوئست درخواست‌های پرداخت را به‌صورت غیرمتمرکز انجام دهند. این پلتفرم به مردم اطمینان خاطر می‌دهد که پرداخت‌ها و دریافت‌ها در محیطی امن انجام می‌شود.

ارزش ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) چگونه تعیین می‌شود؟

شبکه ریکوئست مبتنی بر تمرکززدایی از فعالیت‌های اقتصادی در سراسر دنیا ساخته شده است، بنابراین هرچه قدر که ارزهای فیات و دیجیتال بیشتری در این پلتفرم گنجانده شوند، ارزش ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) بالاتر می‌رود.

کاربردپذیری مؤلفه دیگری است که ارزش ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) را مشخص می‌کند. هرچه قدر مردم در مبادلات بین‌المللی و پرداخت‌های روزمره خود از پلتفرم ریکوئست استفاده کنند، مسلماً ارزش توکن req نیز بالاتر می‌رود.

قابلیت‌ها و مزایای ارز دیجیتال ریکوئست ( req )

شبکه ریکوئست در قبال ایجاد تراکنش‌ها و درخواست‌های پرداخت به احراز هویت نیازی ندارد که این مورد در حفظ حریم خصوصی کاربران بسیار مهم است.

پلتفرم ریکوئست ساختار بسیار ساده و کاربرپسندی دارد. سادگی رابط کاربری این پلتفرم به حدی است که عموم مردم می‌توانند با یک کلیک از کلیه عملکردهای برنامه مانند درخواست پرداخت استفاده کنند.

دیگر مزیت فوق‌العاده پلتفرم ریکوئست این است که برخلاف سایر برنامه‌های پرداخت مالی بر پایه بلاکچین است. برنامه‌های مبتنی بر بلاکچین به‌دلیل افزایش تمرکززدایی طرفداران بیشتری را به خود جذب می‌کند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) چه کسانی هستند؟

خرید REQ

ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) دارای تیم حرفه‌ای برنامه‌نویسی و توسعه است. این تیم پلتفرم مانی‌تایز را قبل از ریکوئست راه‌اندازی کرد که موفقیت‌های زیادی نیز در پی داشت. مانی‌تایز نیز مانند ریکوئست ( req ) پلتفرم انتقال پول است، اما تیم سازنده در راستای ورود به دنیای بلاکچین و کسب سود از این فضا پروژه مانی‌تایز را کنار گذاشتند و شبکه ریکوئست را راه‌اندازی کردند.

در معرفی بنیان‌گذاران پروژه ریکوئست نام دو نفر بیشتر از همه به چشم می‌خورد که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهیم شد:

اتین تاتور ( Etienne Tatur )، مؤسس و مدیر ارشد فناوری: او در لیون فرانسه مدرک فناوری اطلاعات خود را دریافت کرد. کار خود را به‌عنوان مهندس نرم‌افزار در شرکت Fiducial آغاز کرد و پس از مدتی در شرکت Amaris به سمت مدیر پروژه و مدیر ارشد فناوری دست پیدا کرد. در سال ۲۰۱۳، او توسعه‌دهنده ارشد یک شرکت پخش موسیقی به نام Qabuz شد. سپس پروژه مانی‌تایز را راه‌اندازی کرد و پس از مدتی در سال ۲۰۱۷، توکن ریکوئست ( req ) متولد شد.

کریستوفر لازویت ( Christophe Lassuyt )، مدیر ارشد مالی: او نیز در مدرسه تجاری ( موسسه دانشگاهی که مدارک مدیریت کسب‌وکار و مدیریت را ارائه می‌دهد ) NEOMA در فرانسه فارغ‌التحصیل شد. در سال ۲۰۱۵ همراه با تاتور پروژه مانی‌تایز را آغاز کرد و قبل از آن مدیر ارشد مالی شرکتی سوئیسی بود.

از دیگر اعضای شاخص تیم ریکوئست می‌توان از وینسنت رولند، توسعه‌دهنده بک اند سالیدیتی، الیوت دنیس، مهندس فول استک و لورا جیرود، تحلیلگر داده، نام برد.

امنیت شبکه ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) چگونه است؟

ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) در لایه دوم بلاکچین اتریوم راه‌اندازی شده است که آن را به یک توکن ERC-20 تبدیل می‌کند. تمام اطلاعات تراکنش‌ها در یک دفتر کل غیرمتمرکز معتبر ذخیره می‌شود که پرداخت‌ها را ارزان‌تر، آسان‌تر و مطمئن‌تر می‌کند.

توکن req نقش توکن حاکمیتی را در پلتفرم نیز بازی می‌کند. این موضوع یعنی کاربران با استفاده از ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) در رأی‌گیری‌های مهم پلتفرم شرکت می‌کنند و در تصمیم‌گیری‌های مهم نقش دارند. این موضوع باعث می‌شود تا تغییرات مهم را گروهی خاص برای پلتفرم ایجاد نکنند و تغییر ویژگی‌های پلتفرم نیاز به رأی اکثریت داشته باشد. این دموکراسی حاکم بر پلتفرم ریکوئست اطمینان خاطر بالایی به کاربران آن می‌دهد.

چه تعداد توکن ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) در گردش است؟

ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) ۹۹۹ میلیون و ۸۷۷ هزار توکن درمجموع دارد که از این تعداد ۹۹۹ میلیون و ۸۳۰ هزار توکن req در بازار در حال گردش است. با توجه به اینکه سرمایه قفل‌شده شاخص اعتبار پروژه‌های دیفای است، به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران علاقه چندانی برای قفل‌کردن سرمایه خود در این پلتفرم ندارند.

خرید ارز دیجیتال ارز دیجیتال ریکوئست ( req )

خرید ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) از صرافی‌های داخلی و خارجی امکان‌پذیر است، اما نکته اینجاست که تمامی صرافی‌های معتبر هنوز این ارز دیجیتال را در سایت خود فهرست نکرده‌اند.

بنابراین ابتدا باید صرافی معتبری یافت که ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) را فهرست کرده باشد، سپس حساب کاربری ایجاد کرد و ثبت‌نام انجام داد. در مرحله آخر نیز پس از شارژ حساب می‌توانید خرید ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) را انجام دهید.

فروش ارز دیجیتال ارز دیجیتال ریکوئست ( req )

فروش ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) مسیری هموارتر نسبت به خرید آن دارد، چراکه از مراحل سخت ثبت‌نام و احراز هویت گذر کرده‌اید و نیازی به شارژ حساب نیز ندارید.

با انتقال دارایی خود به یکی از صرافی‌های دارای توکن req، در قسمت بازارهای ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) را انتخاب کنید و مقدار را مشخص و گزینه فروش را انتخاب کنید.

نحوه خرید ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) از صرافی تبدیل

ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) را تنها تعداد محدودی از صرافی‌های ایرانی دارند. صرافی تبدیل با بیش از ۲۰۰ ارز دیجیتال فهرست شده، امکان خرید توکن req را نیز فراهم کرده است.

ثبت‌نام و احراز هویت در صرافی تبدیل در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. با استفاده از راهنمای گام ‌به‌ گام ثبت ‌نام با مراحل ثبت‌نام در صرافی تبدیل آشنا شوید و با دنبال کردن راهنمای احراز هویت فرآیند ثبت‌نام را سرعت ببخشید.

روش نگهداری ارز دیجیتال ریکوئست ( req )

ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) در بلاکچین اتریوم پیاده‌سازی شده است و توکن ERC-20 است؛ درنتیجه تمامی کیف پول‌هایی که از توکن‌های ERC-20 پشتیبانی می‌کنند، توکن req را نیز نگه‌داری می‌کنند.

کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دو نوع عمده کیف پول‌های ارز دیجیتال هستند که همواره بر سر برتری یکی بر دیگری بحث بوده است، اما توکن‌های ERC-20 مانند توکن req را معمولاً در کیف پول‌های نرم‌افزاری نگه‌داری می‌کنند.

انواع کیف پول ارز دیجیتال ریکوئست ( req )

بازار ارز دیجیتال مملو از کیف پول‌های مختلفی است که از توکن‌های ERC-20 مانند توکن req پشتیبانی می‌کنند. تراست ولت، متامسک و اتمیک ولت قابل‌اعتمادترین کیف پول‌های بازار هستند که توکن req را نیز درون خود دارند.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال ریکوئست ( req )

معامله ریکوئست در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خریدوفروش req در صرافی تبدیل

صرافی‌های خارجی پیشنهادها و قابلیت‌های بسیاری برای خریدوفروش توکن req دارند، اما تحریم‌های مالی اجازه فعالیت آزادانه را به کاربران ایرانی در این صرافی‌ها نمی‌دهد. امکان مسدود شدن دارایی‌ها نیز علت دیگری است که کاربران ایرانی مدتی است صرافی‌های ایرانی را مقصد مناسب‌تری نسبت به صرافی‌های خارجی می‌دانند.

صرافی تبدیل با اضافه کردن ابزارهای حرفه‌ای معامله مانند استاپ‌لاس و OCO کاربران ایرانی زیادی را جذب خود کرده است. کیف پول اختصاصی امن از دیگر ویژگی‌های منحصربه‌فرد این صرافی است که امنیت بالایی را برای کاربران خود فراهم می‌کند. پشتیبانی در لحظه با چت و تماس تلفنی باعث می‌شوند که کاربر هیچ‌گاه احساس سردرگمی در برخورد با مشکلات نکند.

آیا خرید ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) بدون احراز هویت ممکن است؟

قوانین سخت‌گیرانه مالی در تمامی کشورها صرافی‌های معتبر را مجبور به احراز هویت کاربران خود کرده است. در ایران نیز تمامی صرافی‌های معتبر مانند صرافی تبدیل باید از بانک مرکزی مجوز رسمی فعالیت داشته باشند. درحقیقت اگر یک صرافی از شما درخواست احراز هویت نکرد احتمالا قصد کلاهبرداری از شما را دارد.

آینده ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) چگونه است؟

معامله REQ

پروژه ریکوئست در تلاش است تا با تمامی ارزهای فیات بزرگ دنیا ارتباط برقرار کند تا کاربران برای تبدیل سرمایه‌های خود به دیگر ارزهای فیات دچار مشکل خاصی نباشند. در راستای تحقق این هدف نیز ریکوئست سازگاری بسیاری با قوانین همه کشورهای بزرگ جهان پیدا کرده است.

حساب کاربری قدرتمند ریکوئست در نرم‌افزار ردیت با ۳۱ هزار دنبال کننده انجمنی قوی برای این پروژه ساخته است، اما هیچ‌کدام از این ویژگی‌ها جایگزین سرمایه قفل‌شده پایین در پروژه نمی‌شوند. میزان پایین سرمایه قفل‌شده در ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) سیگنال احتیاط شدید را برای سرمایه‌گذاری در این ارز صادر می‌کند.

منابع:

coingecko.com
coinmarketcap.com
wikipedia.org

سوالات متداول خرید ریکوئست

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید ریکوئست

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ریکوئست در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خریدوفروش ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) اقدام کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل وضعیت ریکوئست ( req ) و یافتن زمان مناسب خرید و فروش کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی استفاده کنید. همچنین امکان خریدوفروش ریکوئست از صرافی تبدیل در هر ساعتی از شبانه‌روز فراهم است.

ارز دیجیتال ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) چگونه نگه داری می‌شود؟

ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) را می‌توانید در کیف پول‌های سرد و گرم موجود در بازار نگه‌داری کنید که از توکن‌های ERC-20 پشتیبانی می‌کنند. تراست ولت یکی از محبوب‌ترین کیف پول‌های این حوزه است. همچنین کیف پول صرافی تبدیل هم گزینه قابل‌اعتمادی است.

آیا خرید ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) می‌تواند سودآور باشد؟

اهداف بلندپروازانه و انجمن قوی توکن req امیدهای زیادی را نسبت به این پروژه ایجاد کرده است، اما سرمایه قفل‌شده اندک بسیاری را برای سرمایه‌گذاری دچار تردید کرده است. هرچند مانند هر ارز دیجیتال دیگری، اگر با آگاهی و تحقیق کافی به خریدوفروش ریکوئست ( req ) بپردازید، مطمئنا می‌توانید سود خوبی کسب کنید.

آیا می‌توان ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) را استخراج کرد؟

خیر. توکن ریکوئست نیز مانند سایر توکن‌های مهمان در بلاکچین اتریوم قابل‌استخراج نیست.

از کجا می‌توانیم ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) بخریم؟

صرافی‌های بسیاری در سراسر دنیا ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) را در فهرست خود دارند، اما صرافی‌های خارجی به‌دلیل تحریم‌های مالی علیه ایران مشکلات بسیاری را برای کاربران ایرانی ایجاد می‌کنند، درنتیجه ترجیح کاربران ایرانی استفاده از صرافی‌های ایرانی است. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که بیش از ۲۰۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله ریکوئست ( req ) را فهرست کرده است.

خرید سریع ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) چطور امکان‌پذیر است؟

صرافی تبدیل از صرافی‌های پیشرو ایرانی است که امکان خرید سریع را برای کاربران خود ایجاد کرده است. کاربران می‌توانند با استفاده از قابلیت «خرید آسان» در کم‌ترین زمان ممکن ارز دیجیتال ریکوئست ( req ) را خریداری کنند.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

کیارش ع

12 روز قبل

4

همه ارزای اکوسیستم اتریوم دارن روز به روز چیزای جدید لانچ می‌کنن. تعجبم چرا خودش انقدر اروم اروم داره پیش میره. ایشالا روزای خوبشو ببینیم.

سهیل ا

12 روز قبل

3

دفعه پیش توی خرید و فروش ارز دیجیتال خیلی ضرر کردم چون احساسی و بدون دانش خرید و فروش می‌کردم این دفعه هم تکنیکال رو خوب یادگرفتم هم از کانال الگوریتم تحلیل تبدیل استفاده می‌کنم که کمک خوبیه برای تصمیم‌گیری برای خریدها

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله